Opinie o PPHU Wtórpol PPHU ZPChr. Leszek Wojteczek w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PPHU Wtórpol PPHU ZPChr. Leszek Wojteczek. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PPHU Wtórpol PPHU ZPChr. Leszek Wojteczek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU Wtórpol PPHU ZPChr. Leszek Wojteczek w Bielsko-Biała

Zuza123

Co to było w czoraj ? Robią z kierowców busów wariatów ! A o pracownikach nie wspomnę ! Kupa wariatów oni wszyscy powinni oddać się na leczenie psychiatryczne ! Trzeba narobić zdjęć lub nagrać filmiki i wysłać w odpowiednie miejsce czyli , do inspekcji pracy , czy można pracować w takich warunkach ? Czyli zasypane na podłodze po głowy . Dobrze że przyszedł Wojteczek i za chwilę taśmy stanęły . Kochani oni myślą że , my jesteśmy w ciemie bici że mózgi mamy zakurzone , że nic nie rozumiemy? Ogłaszają Piątek wolny ! I spoko . Lecz towar na piątek był przerobiony w środę i czwartek ,to się nazywa zaoszczędzić tyle kasy na pracownikach za jeden dzień i kto to wymyślił też jakiś uchyb ?!!

Lilka 666

Jeszcze jedeno ! Przyjęli uczniów na okres wakacyjny do pracy, bez umowy i bez założenia działalności . Okazało się że jedni mogą pracować a drugim każą iść do domu . Zostawily ich chyba za łapówki . A mieli taką samą kasę zarobić .

SSS

a jak jest kiedy sie nie przedluzy umowy, ja mam na miesiac i jak jej nie przedluze to co wtedy?

Alicja

@Aleks, dlaczego tak uważasz?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsko-Biała
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
TOMEK

witam popieram komentarz wyżej zacznę od kierowniczki jak można taką pustą kobietę Anie dać na kierowniczkę to ja nie mam pojęcia przecież ona się na niczym nie zna o żadnym sorcie nie ma pojęcia bo z kąt jak ona była cały czas na wycenie i nie miała kontaktu z sortami potrafi tylko krzyczeć podnosimy sie panie każdy wie o co chodzi.......... a co z towarem zrzuconym jest wrzucany w wózki albo do odpadu jak tak można kontrolne cały czas sie dra ze jest zasypane jak ma nie byc jak towaru jest od zaj..... a nie ma kto pracować bo ludzi jest naprzyjmowane po znajomości trzeba stanąc pani kierowniczko i zobaczyć jak ludzie pracują bez znajomości a jak ze znajomościami przez ta kierowniczke to firma idzie na dno jak mozna zostawac po godz za darmo Panie Wojteczku jeżeli czytasz to sie zastanów bo bedzie wiecej kontrolnych niż pracowników a to i tak nie da rady bo każda robi Pana w banbuko niech Pan w końcu przejrzy na oczy a nie na wygląd bo w końcu puszcza pana z torbami bo każda ZA PLECAMI SIĘ Z PANA WYŚMIEWA!!!!!!!!!!!!

WSZ
@TOMEK

Popieram przedmówce, rzadza znajomości, układy a wielkie kontrolne oszukują szefa na każdym kroku. Oby wam plecy popekały. Przyjdzie czas ze zostaniecie zmieszane z błotem przez ludzi. Same na to pracujecie.

Lilka 666
@TOMEK

Masz rację . Kontrolne stoją i się gapią w dodatku się wydzierają na nas traktują jak niewolników . Niech się same wezmą do roboty a nie w tedy jak dostaną telefon że stary idzie . Pseldo kierowniczki od siedmiu boleści po znajomości zostawiają koleżaneczki na dobrym stanowisku żeby się Boże czasami za bardzo nie przemeczyly , grzebaly w kieszeniach a nawet bratowej to wolno przychodzić godzinę później . Ciekawe jak ma płacone ? Kto ją sprawdzi ? Robią co chcą a Kierownika mamy lecz go w cale nie widać,po prostu (usunięte przez administratora) nie ma kto tego interesu dopilnować. Masakra ! Teraz co się tam wyrabia to przerasta nas wszystkich jedyne co nas ratuje to strajk , poprostu odejść od taśm i rozmowy z Wojteczkiem jakie zasady zostały w prowadzone . My mamy 26 zł na godzinę a one ile mają ? Dużo więcej i za co ? Za wygląd , że ponosi je duma , że pachną ,ale cóż ztego ,jak nie umieją docenić ludzi którzy pracują na nie .

Ferrari
@Lilka 666

Taka jest chirarchia jest prezes dyrektor kierownik i na końcu ty robol

Aleks

firma dno

green

Idealnie, że zatrudnienie u nich odbywa się w ramach umowy o pracę @radon. Przecież o taką stabilność jest teraz dość trudno, a przecież w związku z tym dorzucają do tego jeszcze jakieś socjale pewnie.

nene

Syf i żenada. gdzie jest PIP pytam?!

Wojtas

Wszystko nielegalne powinni całą firmę i majątek zabrać za to że firma dorabia się nielegalnie kontenery stoją nielegalnie tam wszystko tak działa !!!!!

Wojtas

Ja tam powiem że u Hitlera by się lepiej pracowało a tu nie można kończyć pracy po 8 godzinach bo zadzwonią i opierdzielą trzeba jechać do pełnego auta gdzie auto ma ładowności ok/ 1,6 tony a pełne auto to 4 tony jak cię złapie inspekcja twoja sprawa auta nadają się na złom a zwalniają jak na robisz sobie już długu podatkowego itd jak wiedzą że zaraz będą problemy to rozwiązują umowę bez podawania przyczyn lekturę szło by napisać a o panu Wojteczku będzie dla dzieci Biografia do poczytania jak dorobić się na oszustwach ludzi z resztą człowiek to dla wtórpol tylko istota która praktycznie nie istnieje

loody

O wtórpolu kiedyś było głośno, bo jednak ich kontenery sa bardzo podobne do tych z polskiego czerwonego krzyża. Jednak jak dla mnie to i oni są pewną działalnością charytatywną, a wręcz dobrze, że sprzedają zebraną odzież, bo wiele rodzin nie chce przyjmować darów za darmo, a za drobną kwote kupi. Jak w ogóle się dla nich teraz pracuje?

Maron

W zasadzie odzież, którą ktoś wyrzuca jest sortowana przez Wtórpol i ponownie wykorzystywana. Co prawda wiele niejasności pojawiło się przy temacie 'charytatywnego' oddawania odzieży - wliczając w to domniemane odnoszenie zysku na tych ubraniach.. Nikt tylko nie wspomniał, że ubrania pochodzą również z Czech, Słowacji i Węgier...

zosia

Jak oskarzaja swoich ludzi o zlodziejstwo i nie chca wyplacac zaleglych faktur ajentkom, to kto to kogo okrada, co? Ajentka jest dobra dla firmy jak bierze na siebie wszystkie koszty, daje sie obrazac i nie domaga sie naleznej kasy. A jak sie sprobuje postawic to dostanie po glowie. A jak bedzie chciala odejsc, to juz na pewno nie zobaczy swoich pieniedzy na oczy. Co to za metody? To juz lepiej na bezrobociu byc niz pracowac dla Wtorpolu.

xxxxxx

robak, a Ty wiesz, dlaczego Wtorpol xamienil sie w sp. z o.o.? To ma zwiazek z tym, ze izby skarbowe w koncu sie za nich zabraly i zaczeli sie bac o majatek? Najpierw zmienili logo, przemalowali kontenery a teraz zmieniaja forme dzialanosci? Ech, takie rzeczy tylko u nas...

rudy

tak se mysle ze we wtorpolu robia tylko desperaci. ale poczekaj wojteczek zaraz sie skonczy rynek pracodawcy i wrocim do rynku pracownika a wtedy to bedziesz musial szukac Bialorusinow albo innych ze wschodu bo nasi wszyscy pokaza ci faka. za posadzenia o kradzieze za oszukiwanie i niewyplacanie pieniedzy i za kazanie kierowcom rozwozenia po nocach kontenerow chociaz to bez prawa.

zzzzzz

taaa w ogloszeniach to oni zlote gory obiecaja, na rozmowie tez a potem haruj czlowieku w nadgodzinach, nikt ci za to nie zaplaci. remontuj samochod, odpowiadaj wlasna kasa za zniszczone kontenery i jeszcze sluchaj od kierownika ze jesets zlodziej bo jak ktos sie wlamal do kontenera to pewnie ty. Ww Wtorpolu nikt sie jeszcze nie dorobil oprosz wlasciciela.

ona 1983

A co sądzicieo sklepach. W Gliwicach?

gość

Ludzie to w dalszym ciągu prawda! Te opinie nie są wyssane z palca..oszukuja,kierownictwo jest nie do wytrzymania, nawet kobiecie w ciąży każą bardzo ciężko nosić ! Serdecznie odradzam

Waldi

Wszystkim naiwaniakom powodzenia. A jak już bedzie po wszystkim i weźmiecie nogi za pas albo was wyrzucą, pamietajcie, żeby tu wrócić i podzielić się wspomnieniami. Dopiero wtedy pewnie do was dotrze, że jak sto osób pisze źle o jakimś facecie, to pewnie coś w tym jest. A o Wtórpolu naiwni byli lub obecni pracownicy napisali już tysiące złych opinii.

Katarzyna

Witam,chciałam poskarżyć na kierowniczkę sklepu firmowego ,który mieści się przy ulicy piekoszowskiej 37a w Kielcach.Ta kobieta zachowuję się skandalicznie naśmiewa się z klientów którzy mierzą ubrania do swoich pracownic ,a także oskarża niewinnych klientów o kradzież towaru i bezkarnie przeszukuję torebki.Przez tą kobietę zraża się do tego sklepu coraz więcej ludzi i wolą chodzić do konkurencji.Jestem stałą klientką od początku otwarcia tego sklepu i wszystkie poprzednie panie były miłe i pomocne czego nie można powiedzieć o tej kobiecie!!! Chyba też zaczne chodzić do konkurencji,a szkoda bo bardzo lubiłam robić zakupy w tym sklepie zawsze znalazłam coś ciekawego,ale niestety ta kobieta zachowuję się coraz gorzej i zraża ludzi!

zolka
@Katarzyna

może by Pani wreszcie sklep zmieniła na Galerię Echo :):):)

magda
@zolka

byłam ajentka dwa miesiace było wszystko ok lecz jak poinformowałam kierownika ze rezygnuje zaczeli mie obwiniac ze rozliczenie sklepu wyszło zle i choc minał juz termin płatnosci faktury za lipiec i sierpień nie dostalam pieniedzy czy ktos z was był w takiej sytuacji postawiłam im warunek ze jesli do poniedziałku 8.08.2014 nie dostane pieniedzy to ide do sadi i komornika prosze o odpowiedz

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Wtórpol PPHU ZPChr. Leszek Wojteczek - Bielsko-Biała

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPHU Wtórpol PPHU ZPChr. Leszek Wojteczek?

Kandydaci do pracy w PPHU Wtórpol PPHU ZPChr. Leszek Wojteczek napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPHU Wtórpol PPHU ZPChr. Leszek Wojteczek