Opinie o Eurofoam Polska w Zgierz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eurofoam Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eurofoam Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurofoam Polska w Zgierz

Roksana

Klika i prywata Pani kierownik R. nie szanuje ludzi tylko kolesiostwo jest i zatrudnia się znajomych. Zmienić tam zarządzających

Urszula
@Roksana

Czyli, jak zrozumiałam, głównym problemem, jeśli chodzi o firmę Eurofoam, jest kadra zarządzająca. Oczywiście szanuję Twoje zdanie, ale nie wspomniałaś nic odnośnie ogólnych warunków pracy, na jakie można tam liczyć. Co z zarobkami? Są adekwatne do ilości obowiązków i do stażu pracy?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Eurofoam Polska?

Odpowiedź

Nie, jest wręcz odwrotnie. A nikomu z zarządzających nie zależy na dobrej atmosferze wśród pracowników.

Ooo

W Janikowie też by się przydała inspekcja pracy, bo to co kierownik klejarni wyprawia to się w głowie nie mieści.

Zmeczony

Ludzie dajcie sobie spokój z tym zakładem cały czas ludzi dymaja tylko do siebie patologia pozdrawiam ????nie polecam

klakier
@Zmeczony

Masz racje, ludzie (usunięte przez administratora) po 5 dni w tygodniu a jak w sobote nie chcesz przyjsc to karza wypisac urlop na zadanie. Pracujemy po 12h w tygodniu, przychodzimy soboty, niedziele a kierownik powie ze jak sie nie podoba to mozna sie zwolnic. Nadgodziny nie sa spowodowane awaria i wyjatkowymi potrzebami firmy, z gory wiesz ze bedziesz pracowal caly tydzien po 12h. Lamany jest kodeks pracy na kazdym kroku. Mysle, ze trzeba bedzie zglosic problem do PIPu.

Euro

Jak to jest że w firmie istnieje jakby kilka firm?Jednym będą płacić, innym nie?

@Euro

Jak to jak wydział PST zawsze był DYMANY i tyle w temacie.

Zwolniony

No i mamy pierwszy wniosek do sądu pracy o bezpodstawne zwolnienie...

Rzyczliwy
@Zwolniony

To jest początek będzie więcej spraw w sądzie.

ona
@Zwolniony

napiszesz konkretniej? mozesz nawet na europako@wp.pl, pracowalam w euro i chce przyjac sie znow, taki email zalozylam bo chce byc anonimowa, na poczcie moge napisac wiecej .pozdrawiam

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Eurofoam Polska?

Nie, nie są organizowane wyjazdy, spotkania integracyjne, choć wielu pracowników integruje się we własnym gronie, we własnym zakresie.

Jasiu

Nic nie jest organizowane, nie ma już nawet tzw imprez zmianowych.. O majówce cisza.. Pracownikowi przestaje należeć sie cokolwiek, cisza także w związku z zaległymi pieniędzmi wielkanocnymi.. Co raz gorzej.. Fakt sa grupy osób, które spotykają sie na własną rękę

Krzysztof

Takiej sytuacji świat nie przerabiał, wszyscy się obawiają co będzie dalej i kierownictwo firmy pewnie też.

Ozorkuf żądźi

Jakby ktoś chciał iść na L4 w związku z pandemią niech ma świadomość że będzie pierwszy na wylocie. Strach na prawdę zachorować.

Łozorkuff
@Ozorkuf żądźi

Jak połowa załogi pojdzie to myslisz ze zwolnią? Czekamy na 1 kwiecień i to nie bedzie prima aprilsi

Gucio

I po co straszysz ludzi? Każdy widzi jaka jest sytuacja,to nie l4 z lenistwa

@Gucio

Nikogo nie straszę. Fakt że zapomniałem dodać że poszła plotka na jednym z wydziałów o tym że ludzie którzy będą chcieliiść na zwolnienie mają mieć wręczane wypowiedzenia i tyle. Przepraszam za nieścisłość.

Lucas
@Łozorkuff

Urlopy? Dlaczego nie postojowe? Jak w normalnych zakladach. Co na to związku zawodowe?

Mafiu
@Ozorkuf żądźi

Też tak słyszałem. Ale w sumie do zwolnienia nie potrzebują żadnego pretekstu. Wystarczy że zrobią redukcję etatów a do tego żaden wirus nie jest potrzebny

@Mafiu

Dlatego uważam że nie ma co się przejmować. Praktycznie wszystkie firmy jadą teraz na jednym wózku.

Produkcja
@Ozorkuf żądźi

TAK A na koncu i tak zrobią zwolnienja skad mamy pewności ile to potrwa miesiac dwa czy trzy...? Jak wykorzystywanie zaległych i bieżących urlopów ma sie do osób krore pojds na l4 albo opieke i nie będą zmuszone do wykorzystania urlopu. Wg Was to sprawiedliwe ?

@Produkcja

Na pewno nie jest to sprawiedliwe. Mi też jest szkoda ludzi którzy muszą wybrać zaległy urlop.

Rico
@Ozorkuf żądźi

Zaległy to ok, to rozumiem w zasadzie zwłaszcza że już prawie kwiecień i biorąc pod uwagę sytuacje. Zmuszanie pracownika jednak do wypisywania nowego urlopu to zacznijmy ze jest całkowicie niezgodne z prawem.

Gucio
@Ozorkuf żądźi

Myślę, że jeśli postanowią zamknąć zakład z winy braku odbiorców czy z ogólnej decyzji rządu to zapłacą postojowe, nie mają prawa zmuszać do brania np dni ma długi urlop. To że zamkneli przedszkola a rodzice nie mają co zrobić z dziećmi to nie powód do zwolnienia. Ogólnie dziwię się, że sami nie pomyślą nad chwilowym zawieszeniem... Nie oszukujmy się ale jest nas w pracy jednak sporo a środków ostrożności jest za mało... Czekają aż coś wyjdzie by zrobić kwarantanne na cały zakład?

antek
@Ozorkuf żądźi

wysyłali na zwolnienia tak zakład wysyłał żeby go nie zamknęli bo jak by u kogoś wykryli to by musieli zamknąć na kwarantanne miała być premia zwrócona ale co oszukali

antek
@Lucas

związek w tym zakładzie to taki żarcik ma być i jest to wszystko słup musi byc

@Mafiu

ale odprawy juz tak

Czy mógłby ktoś się wypowiedzieć jak wygląda sytuacja na utrzymaniu ruchu? Jakie warunki pracy? Biorą nowych po studiach? Na co można liczyć?

Lepszej fuchy tu nie znajdziesz

a jak wyglądają zarobki? Można się czegoś nauczyć?

warunki pracy super lepszych nie znajdziesz nigdzie . A biorą po każdym wykształceniu .... każdy ma szansę .. .

Powiedzcie, ile mniej więcej można zarobić w Eurofoam? Mam tutaj na myśli też premie. Na czym polega system premiowy?

Belus
@Monika

Na początek najniższa krajowa plus 20 procent premi, którą można stracić za nie przestrzeganie przepisów bhp np zjedzenie jabłka na hali, brak wpisu, nie zapięcie pasów i milion innych rzeczy.

Endriu

Premia 20 procent, kasa na święta i wakacje, możliwe że prywatna opieka medyczna też będzie

@Endriu

Temat opieki medycznej wyparował, tak samo jak i bilety na koncert.

Pytanie może ktoś mi wytłumaczy czemu firma nie otwiera się w stronę pracownika i brak jakichkolwiek motywacji w stylu kart sportowych jak jest to praktykowane w większości firm .

Pracownik 2

Karta Multi sport? Jak komuś byś powiedział co pracuje w normalnej firmie to by się usmial. Większość korporacji A ta się nosi na taka ma strefy Wellness siłownie stołówki z darmowymi obiadami, darmowy transport, bilety do kina i teatru dla wszystkich pracowników A nie 10 na cały zakład i wiele wiele innych. Daleko nie trzeba szukać!

Pracowników
@Pracownik 2

Ale skąd takie dane 10 na firmę według mnie to chętnych jest sporo tylko firma jest zaciećwierzona. Brak dobrej woli.

@Pracownik 2

No a jak smaczna ta karta cała rodzina syta

Lolek

BHP porażka, włącznie z Legwinskim nadęty puc i śmieszna Panią Sylwią. (usunięte przez administratora) Ciekawe czy u siebie w domach mają taki porządek, wątpię. Trzeba za to przyjść do roboty i się powyrzywac na pracownikach. Śmieszni jesteście z tymi kartkami pomyliło wam się że stadionem piłkarskim chyba. Tu jest zakład pracy nie stadion. Paranoja ciekawe kogo ten durny pomysł...

Alek

Podobno najwięcej odejść zgromadziło się na wydziale Pss z tego co mi wiadomo od początku stycznia co chwile ktoś się zwalnia nawet podobno wozkowi uciekli więc w czym tkwi problem na tym wydziale ?

Nikt
@Alek

We wszystkim

@Nikt

To znaczy? Co jest nie tak w Eurofoam Polska? Świetnie byłoby, gdybyś był w stanie bardziej szczegółowo nakreślić, co dokładniej miałeś na myśli.

Bubu
@Monika

Wszystko :)

@Bubu

To w dalszym ciągu nie jest precyzyjna odpowiedź - przydałyby się jakieś konkrety. Może w związku z tym zacznijmy od początku. Co powiesz na temat wynagrodzenia w Eurofoam? Czy jest ono adekwatne do sprawowanych obowiązków?

Zawiedziony

W słowach słynnego pana dyrektora (celowo z małej litery, bo na wielkie nie zasługuje): "jak się nie podoba, to można się zwolnić". A uwierzcie, nie będzie się Wam podobało... Pensje są marne, podwyżek zero, warunki pracy średnie, a na dodatek brak zwykłego szacunku do człowieka ze strony szanownych członków zarządu. Szkoda, że nikt z najwyższego kierownictwa w grupie nic z tym nie robi. Niedługo nie będzie miał, kto pracować - nie ma dnia, żeby ktoś się nie zwalniał.

Karol
@Zawiedziony

Jak obecnie wygląda sytuacja w Eurofoam Polska? Widzę sporo głosów niezadowolenia, jednak nie są one poparte konkretnymi przykładami. Będę wdzięczny za naprowadzenie mnie

Jonny
@Karol

Lipa po staremu nawet Ukraina ucieka

Gutek

Podpowiedzcie czy firma podniosła trochę wynagrodzenia, w ubiegłym roku narzekaliście.

Leon
@Gutek

Nie jest tak źle

Kama
@Leon

Jak Ci wystarczy miska ryżu to OK

@Gutek

tak podnieśli w jednym roku to mieliśmy aż 3 pseudo podwyżki ponieważ po 8 latach zarabiam tyle co w innych firmach dają na start :|

Domino

Widzę ładnie się dzieje w zakładzie którym pracowałem, ja robiłem w Euro jakieś 3 lata temu i okres w którym pracowałem bardzo sobie chwaliłem, ekipę miałem w porządku i z kierownikami było okey co do pensji miałem płacone tygodniowo bo nie byłem typowo przez firmę ale tygodniowo i 700 wyciągałem z nadgodzinami a starałem się na popołudnie zawsze zostawać dłużej noo i raz trafiło się że przez 4 tyg same nocki miałem to też dobrze było, w sumie EuroFoam była jedyna produkcja na której mi zależało.. mocno się starałem więc i szybko z pomocnika stałem się pakowaczem, dostałem własnego pomocnika i się pracowało ;) pewnie po czasie i na krojczego bym starał się wskoczyć noo i dostałem propozycje przejścia na firmę, bardzo się cieszyłem ale po 2 tyg dowiedziałem się od kierownika że "Kadry się nie zgodziły" (pewnie chodziło o moje wykształcenie szkolne słabe :) ) z dniem kiedy mi to powiedział to odszedłem zostawiając wszystko i nie czekając do fajrantu.. noo ale wszystko ma swoje plusy teraz sam prowadzę małą firmę i jakoś życie idzie a jak bym dostał umowę pewnie do dziś bym siedział i jak ten świstak siedzi i zawija w sreberka

anonimowy
@Domino

kojarzę twoją osobę mimo tego że cię osobiście nie znam, muszę ci powiedzieć że okłamali cię, ja pracuję już około 8 lat i też nie mam wykształcenia ani znajomości a mimo to nadal pracuję :)

Ona
@anonimowy

To on podjął decyzję o odejściu, nikt go nie zwolnił . Taka była jego decyzja i dzięki niej prowadzi swoją firmę. Widać, że była trafna..

arek

Nic sie nie zmienilo, i nato sie nie zapowiada wrecz przeciwnie jest coraz gorzej masakra.

Nikt

Nic się nie zmieniło ludzie przejrzeli na oczy i sie zwalniają

Zostaw merytoryczną opinię o Eurofoam Polska - Zgierz

• Jak się pracuje w Eurofoam Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Eurofoam Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurofoam Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurofoam Polska?

Kandydaci do pracy w Eurofoam Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurofoam Polska