Eurofoam Polska

Zgierz

Opinie o Eurofoam Polska

GOSIUNIA 2009-10-16 14:25:16
TYSIAC ZLOTYCH NA 3-ZMIANY TO JEST TO CO TA FIRMA MOZE ZAPROPONOWAC ,JESZCZE ZATRUDNIAJA PRZEZ AGENCJE -ADECCO-POWODZENIA W ZDOBYWANIU NIEWOLNIKOW!
Angiee34 2014-07-27 21:41:48
Potwierdzam ten system pracy.Powiem więcej...zdarza się że pracujesz na okragło..czyli weekendy również.Marne szanse na zatrudnienie bezpośrednio na firmę...chyba że masz bliską rodzinę która tam pracuje od dawna..i w biurze.Najczęściej Eurofoam zatrudnia za pomocą pośrednika i to jemu płaci a pośrednik Tobie zapłaci ile będzie chciał i zatrudni Cię tylko na umowę śmieciową czyli na zlecenie.Dodam że ludzie zatrudnieni przez pośrednika traktowani są przez kierownictwo i mistrzów szczególnie działu PST jak ludzie trzeciej kategorii.
Eurofoam 2015-06-03 19:29:04
To nie prawda pracowałem w Eurofoam 4 miesiące zatrudniony byłem przez gospodarza moja pensja wynosiła przy normalnych godzinach 8h przez 5 dni 1400+ na czysto! a gdy pracowałem na popołudniu uwielbiałem brać dodatkowe 4h bo przyjemnie się pracowało i moje pensje dochodziły do 2000 na czysto co do Pana Angiee34 To nie prawda że traktują jak 3 klase pracowałem z 3 brygadami na dziale pst przy biurze kierownictwa i pracownicy bardzo mnie szanowali jak ja ich praca była dla mnie bardzo przyjemna i miła atmosfera cieszyłem się z każdego dnia pieniądze regularnie co tydzień norma zawsze na czas po 4 miesiącach kierownik sam zgłosił się do mnie że chce mnie na firme ale niestety kadry się nie zgodziły (brak wykształcenia) chociaż pracowałem lepiej i ciężej niż większość jednym słowem starałem się ale gdy od kierownika dowiedziałem się że kadry nie chcą mnie przyjąć to odszedłem.... ale prace w Eurofoam do Dziś wspominam miło i przyjemnie i pozdrawiam pana Darka i Piotrka z mojej zmiany
Ola 2015-07-20 21:58:23
Ja także pracowałam przez Gospodarza, pensja potrafiła wynosić i 2500 na rękę..zalezy ile godzin sie przepracowało...ale to przykre gdy wszyscy z Eurofoamu mają urlop a ty nie...więc jeśli pracowac to nie przez Agencje....
nnnnnnnnnnn 2015-08-03 19:02:31
Kołchoz kołchoz i jeszcze raz kołchoz a najgorzej na pst zero usprawnień w pracy dziewczyny które tam pracują dźwigają bezmyślnie ciężkie materace najważniejsza norma a nie zdrowie w pracy najlepiej siedziec 7 dni w tygodniu jak powiesz ze nie przyjdziesz w niedziele to Cie wyśmieją! Nie polecam
xyz 2015-08-08 08:02:19
Praca 7 dni w tygodniu w niedzielę schodzimy z nocy śpimy 3 godziny i tego samego dnia przychodzimy do pracy nasz weekend trwa 8 godzin!!!!!!!!
mikk 2015-08-31 10:37:11
Chciałbym zapytać czy CV trzeba zanosić bezpośrednio do zakladu czy jest mozliwosc wyslania przez internet? Moim zdaniem praca nie jest z zła z tego co słyszałem :)
Rzyczliwy 2015-08-31 11:27:37
W Poznaniu też musimy pracować w łykendy nawet nocki z soboty na niedziele jeśli ktoś nie przyjdzie na nadgodziny w łykend to to mu grozi zabranie premi
rozczarowanie 2015-09-01 18:46:39
W poznaniu tragedia,tragedia,tragedia. Osoby bez odpowiedniego wykształcenia dostają się na wysokie stanowiska i zupełnie nie potrafią postępować z pracownikami. Najlepiej co im wychodzi to zastraszanie ludzi i spełnianie swoich chorych aspiracji.
zdziwiony 2015-09-01 19:27:30
a inspekcji pracy ktoś z was pisał w tej sprawie? jeżeli łamane są przepisy to zareagują, jeżeli nie to zawsze możecie szukać pracy gdzie indziej
Rzyczliwy 2015-09-02 10:00:15
Nie martw się już ludzie szukają sobie pracy bo ile można pracować za 1400 a teraz nie będzie nadgodzin płatnych tylko do odswiecenia. A na inspekcje przyjdzie jeszcze czaYRs.
Rzyczliwy 2015-09-02 10:01:30
Rzyczliwy 2015-09-02 10:02:50
zrezygnowwny 2015-09-04 05:20:18
W Janikowie pod Poznaniem przy rekrutacji 1750 brutto i wyksztalcenie minimum zawodowe. No ale co najśmieszniejsze po szkole podstawowej zostaje zostaje sie Mistrzem (nazwa kiedys kierownik). Wiec dalej dzieciaki z podstawówki po co isc na studia walcie do nas na Mistrza a tymi po srednim rzadzic bedziecie.
pip 2015-09-05 17:01:29
Dla tych z Poznania zła wiadomość - w Zgierzu była niejedna kontrola PIP i wszystko po staremu. Więc szukajcie innej pracy bo naloty nic nie dają. No chyba że się przyzwyczaicie.
ggghggg 2015-09-21 21:01:36
Smród brud zero szacunku dla ludzi najnizsza krajowa a ludzie którzy tam pracują nie widza nic złego w tym że karzą im przychodzić 7 dni w tygodniu bo przecież materace są ważniejsze niż rodzina.! Na rozmowie mówili ze owszem jest 6 dniowy tydzień pracy jeden dzień oprócz niedzieli wolny a okazalo się ze nawet niedzielę trzeba spędzić w pracy!!!!!!!!! Nie polecam nawet mojemu najgorszemu wrogowi!!!!!!!
ggg 2015-09-27 13:19:46
Praca do najlżejszych nie należy..bywa że i 7 dni w tygodniu..Najniższa krajowa+premia..wtedy owszem nie wiele czasu zostaje dla rodziny..
mmmmmmm 2016-02-05 14:28:58
Hehe a kto tam się odezwie ludzie dla których swiat konczy sie eurofamie? Nie wszystkim pasuje praca 7 dni w tygodniu i dźwiganie materacy. Większość siedzi cicho i tyle. Pracują za najniższą krajową na górze maja ich za nic
ogórek 2016-03-22 08:24:21
Firma jak firma najlepsza nie jest ale da sie wytrzymać. Mnie najbardziej dziwi, że nikt nie widzi jakie boki i lewizny wali lewy, a w sumie w it jest zielony jak ogórek, ale uczciwych też trochę jest..
anonimowy 2016-08-01 16:27:43
Racja dobrze że nie pracuje na PST
anonimowy "wielbiciel" 2016-08-01 16:47:16
dział PST 3 zmiany ,soboty, niedziele pracujące ludzie jednego dnia kończą zmianę nocną o 5 30 i przychodzą tego samego dnia na popołudnie na 13 30. kasa wypłacana na czas, na początek to nie pamiętam ile jest na miesiąc ja mam 2100 zł netto za normalne 8 godzin 5 dni ale po kilu podwyżkach
ogólnie jak lubisz pracować dużo i ciężko ,nie mieć czasu ani sił na nic innego niż praca to zapraszamy do pracy.
jjjjjkkkkk 2016-08-28 07:40:42
Dziwie się ze ten kołchoz jeszcze istnieje. A najbardziej podziwiam panny z pst...pakowanie materacy...ciekawe czy nadal siedzą cicho i dźwigają ponad siły. Trzy zmiany ciagla rywalizacja,na każdej ze zmian obgadywanie wszystkich po kolei...ten to robi tyle a ten to tyle....na palcach jednej ręki można policzyć normalnych ludzi tam pracujących. Żenada.
Aa 2016-09-05 19:28:22
Zawsze na czas
faliraki 2016-09-25 18:54:55
@ ehe - ale pytanie czy faktycznie ta wypłata jest adekwtana do p-owuierzanych zadań? chodzi mi przede wszystkim o to, że pracownik chce być doceniany
Zostaw swoją opinię o Eurofoam Polska - Zgierz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurofoam Polska