Eurofoam Polska

Zgierz

Opinie o Eurofoam Polska

GOSIUNIA 2009-10-16 14:25
TYSIAC ZLOTYCH NA 3-ZMIANY TO JEST TO CO TA FIRMA MOZE ZAPROPONOWAC ,JESZCZE ZATRUDNIAJA PRZEZ AGENCJE -ADECCO-POWODZENIA W ZDOBYWANIU NIEWOLNIKOW!
Angiee34 2014-07-27 21:41
Potwierdzam ten system pracy.Powiem więcej...zdarza się że pracujesz na okragło..czyli weekendy również.Marne szanse na zatrudnienie bezpośrednio na firmę...chyba że masz bliską rodzinę która tam pracuje od dawna..i w biurze.Najczęściej Eurofoam zatrudnia za pomocą pośrednika i to jemu płaci a pośrednik Tobie zapłaci ile będzie chciał i zatrudni Cię tylko na umowę śmieciową czyli na zlecenie.Dodam że ludzie zatrudnieni przez pośrednika traktowani są przez kierownictwo i mistrzów szczególnie działu PST jak ludzie trzeciej kategorii.
Eurofoam 2015-06-03 19:29
To nie prawda pracowałem w Eurofoam 4 miesiące zatrudniony byłem przez gospodarza moja pensja wynosiła przy normalnych godzinach 8h przez 5 dni 1400+ na czysto! a gdy pracowałem na popołudniu uwielbiałem brać dodatkowe 4h bo przyjemnie się pracowało i moje pensje dochodziły do 2000 na czysto co do Pana Angiee34 To nie prawda że traktują jak 3 klase pracowałem z 3 brygadami na dziale pst przy biurze kierownictwa i pracownicy bardzo mnie szanowali jak ja ich praca była dla mnie bardzo przyjemna i miła atmosfera cieszyłem się z każdego dnia pieniądze regularnie co tydzień norma zawsze na czas po 4 miesiącach kierownik sam zgłosił się do mnie że chce mnie na firme ale niestety kadry się nie zgodziły (brak wykształcenia) chociaż pracowałem lepiej i ciężej niż większość jednym słowem starałem się ale gdy od kierownika dowiedziałem się że kadry nie chcą mnie przyjąć to odszedłem.... ale prace w Eurofoam do Dziś wspominam miło i przyjemnie i pozdrawiam pana Darka i Piotrka z mojej zmiany
Ola 2015-07-20 21:58
Ja także pracowałam przez Gospodarza, pensja potrafiła wynosić i 2500 na rękę..zalezy ile godzin sie przepracowało...ale to przykre gdy wszyscy z Eurofoamu mają urlop a ty nie...więc jeśli pracowac to nie przez Agencje....
nnnnnnnnnnn 2015-08-03 19:02
Kołchoz kołchoz i jeszcze raz kołchoz a najgorzej na pst zero usprawnień w pracy dziewczyny które tam pracują dźwigają bezmyślnie ciężkie materace najważniejsza norma a nie zdrowie w pracy najlepiej siedziec 7 dni w tygodniu jak powiesz ze nie przyjdziesz w niedziele to Cie wyśmieją! Nie polecam
xyz 2015-08-08 08:02
Praca 7 dni w tygodniu w niedzielę schodzimy z nocy śpimy 3 godziny i tego samego dnia przychodzimy do pracy nasz weekend trwa 8 godzin!!!!!!!!
mikk 2015-08-31 10:37
Chciałbym zapytać czy CV trzeba zanosić bezpośrednio do zakladu czy jest mozliwosc wyslania przez internet? Moim zdaniem praca nie jest z zła z tego co słyszałem :)
Rzyczliwy 2015-08-31 11:27
W Poznaniu też musimy pracować w łykendy nawet nocki z soboty na niedziele jeśli ktoś nie przyjdzie na nadgodziny w łykend to to mu grozi zabranie premi
rozczarowanie 2015-09-01 18:46
W poznaniu tragedia,tragedia,tragedia. Osoby bez odpowiedniego wykształcenia dostają się na wysokie stanowiska i zupełnie nie potrafią postępować z pracownikami. Najlepiej co im wychodzi to zastraszanie ludzi i spełnianie swoich chorych aspiracji.
zdziwiony 2015-09-01 19:27
a inspekcji pracy ktoś z was pisał w tej sprawie? jeżeli łamane są przepisy to zareagują, jeżeli nie to zawsze możecie szukać pracy gdzie indziej
Rzyczliwy 2015-09-02 10:00
Nie martw się już ludzie szukają sobie pracy bo ile można pracować za 1400 a teraz nie będzie nadgodzin płatnych tylko do odswiecenia. A na inspekcje przyjdzie jeszcze czaYRs.
Rzyczliwy 2015-09-02 10:01
Rzyczliwy 2015-09-02 10:02
zrezygnowwny 2015-09-04 05:20
W Janikowie pod Poznaniem przy rekrutacji 1750 brutto i wyksztalcenie minimum zawodowe. No ale co najśmieszniejsze po szkole podstawowej zostaje zostaje sie Mistrzem (nazwa kiedys kierownik). Wiec dalej dzieciaki z podstawówki po co isc na studia walcie do nas na Mistrza a tymi po srednim rzadzic bedziecie.
pip 2015-09-05 17:01
Dla tych z Poznania zła wiadomość - w Zgierzu była niejedna kontrola PIP i wszystko po staremu. Więc szukajcie innej pracy bo naloty nic nie dają. No chyba że się przyzwyczaicie.
ggghggg 2015-09-21 21:01
Smród brud zero szacunku dla ludzi najnizsza krajowa a ludzie którzy tam pracują nie widza nic złego w tym że karzą im przychodzić 7 dni w tygodniu bo przecież materace są ważniejsze niż rodzina.! Na rozmowie mówili ze owszem jest 6 dniowy tydzień pracy jeden dzień oprócz niedzieli wolny a okazalo się ze nawet niedzielę trzeba spędzić w pracy!!!!!!!!! Nie polecam nawet mojemu najgorszemu wrogowi!!!!!!!
ggg 2015-09-27 13:19
Praca do najlżejszych nie należy..bywa że i 7 dni w tygodniu..Najniższa krajowa+premia..wtedy owszem nie wiele czasu zostaje dla rodziny..
mmmmmmm 2016-02-05 14:28
Hehe a kto tam się odezwie ludzie dla których swiat konczy sie eurofamie? Nie wszystkim pasuje praca 7 dni w tygodniu i dźwiganie materacy. Większość siedzi cicho i tyle. Pracują za najniższą krajową na górze maja ich za nic
ogórek 2016-03-22 08:24
Firma jak firma najlepsza nie jest ale da sie wytrzymać. Mnie najbardziej dziwi, że nikt nie widzi jakie boki i lewizny wali lewy, a w sumie w it jest zielony jak ogórek, ale uczciwych też trochę jest..
anonimowy 2016-08-01 16:27
Racja dobrze że nie pracuje na PST
anonimowy "wielbiciel" 2016-08-01 16:47
dział PST 3 zmiany ,soboty, niedziele pracujące ludzie jednego dnia kończą zmianę nocną o 5 30 i przychodzą tego samego dnia na popołudnie na 13 30. kasa wypłacana na czas, na początek to nie pamiętam ile jest na miesiąc ja mam 2100 zł netto za normalne 8 godzin 5 dni ale po kilu podwyżkach
ogólnie jak lubisz pracować dużo i ciężko ,nie mieć czasu ani sił na nic innego niż praca to zapraszamy do pracy.
jjjjjkkkkk 2016-08-28 07:40
Dziwie się ze ten kołchoz jeszcze istnieje. A najbardziej podziwiam panny z pst...pakowanie materacy...ciekawe czy nadal siedzą cicho i dźwigają ponad siły. Trzy zmiany ciagla rywalizacja,na każdej ze zmian obgadywanie wszystkich po kolei...ten to robi tyle a ten to tyle....na palcach jednej ręki można policzyć normalnych ludzi tam pracujących. Żenada.
Aa 2016-09-05 19:28
Zawsze na czas
faliraki 2016-09-25 18:54
@ ehe - ale pytanie czy faktycznie ta wypłata jest adekwtana do p-owuierzanych zadań? chodzi mi przede wszystkim o to, że pracownik chce być doceniany
Spadający jesienny liść 2016-12-13 14:54
Chore zasady panują na tzw. Karuzeli każdy siedzi cicho bo panuje tam pewien koleś ktory jest twardy w buzi. Ogólnie jak macie ochote pracowac w kazda sobote za 2000 to zapraszamy
PRACOWNIK EP SP ZOO ZGIERZ 2017-01-07 07:25
Po pierwsze : pisz prawdę tzn. pracownik, który coś już potrafi i ma przedłużoną umowę na stałe pracując w te "znienawidzone" przez Ciebie soboty otrzymuje minimum 3800 brutto/około 2700 netto ( jeśli nie utraci premii, a jakoś nikomu ten "twardy w buzi koleś" tej premii bez poważnego powodu nie zabiera...,a może powinien ).
Po drugie : jeśli wg. Ciebie panują chore zasady to jakie oprócz tego, że nie lubisz tego kolesia co tam panuje ?
...to, że trzeba przyjść do pracy ?
...to, że trzeba przestrzegać regulaminu pracy?
...to, że trzeba przyjść do pracy wg harmonogramu ?
...to, że przerwa w pracy na posiłek ma 15 minut, a nie dwie godziny ?
...to, że możesz sobie zrobić dodatkową przerwę na tzw papierosa bez pytania i ukrywania się przed przełożonym?
...to, że przełożony mówi lub pisze, że PROSI w imieniu firmy o przyjście do pracy wtedy i wtedy ?
...to, że pensja wyliczona w sposób zgodny z kodeksem pracy jest wypłacana co do grosza ?
...to, że na Święta każdy pracownik otrzymał średnio 1000 zł ( nie mniej niż 900 ) ?
...to, że idąc na urlop pracownik ma wypłacane "wczasowe" ?
...to, że opieka stomatologiczna w Firmie jest darmowa ( płaci się tylko podatek od świadczenia pozapłacowego ) ?
...to, że produkowane przez Ciebie wyroby muszą być wykonane poprawnie zgodnie z wymogami klienta ?
Wygodnie byłoby pracować gdzieś na innej hali, gdzieś na zaszytym w kącie stanowisku, gdzie mistrz zmianowy zajrzy kilka razy /zmianę i nie wnika w to co robisz ...,a raczej w to czego nie robisz ...a tutaj na tej "znienawidzonej" przez Ciebie karuzeli trzeba wydajnie i ciężko pracować .
Miłej pracy życzę w EUROFOAM POLSKA SP Z O.O.
Inny 2017-02-01 20:28
To prawda wszystko powinno sie wziasc za nich w Zgierzu ludzi maja. Za niewolników a gdzie inspekcja pracy kupiona w kieszeni masakra debile i tyle
Spadający jesienny liść 2017-02-02 15:57
Jakie 3800 brutto ?! Jakie proszenie ludzi o przyjście?! Jakie swobodne palenie ?! Kłamstwo !!! Skąd wgl taka kwota 3800 brutto ?! Ludzie zwlaszcza mlodzi pracuja ok 4 lat potrafią obsługiwać wiele maszyn zarabiaja 2200 brutto !!!!!! Ja pracując tu 8 lat zarabiam 2550 brutto plus śmieszna premia co na rękę daje mi ok 2300 . dziękuję powodzenia w szukaniu naiwnych
Wielki Mistrz 2017-02-06 17:26
Jeśli chcesz pracować caly miesiąc bez przerwy to zapraszam do współpracy z tą firmą. Zarobki na poziomie najniższej krajowej.
Chickaletta 2017-02-09 20:53
Dokładnie! Ludzie pracują calymi miesiącami. Zmusza się do pracy w soboty i niedziele pod pretekstem zwolnienia, utraty premii. Wiekszosc pracowników w okolicach lipca ma przepracowaną dopuszczalną liczbe nadgodzin w ciągu roku. Kasa na wakcje to okolice 400zl, wielkanoc 250 a Boże Narodzenie 950zl +/-

Zostaw swoją opinię o Eurofoam Polska - Zgierz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurofoam Polska