Opinie o Eurofoam Polska w Zgierz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eurofoam Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eurofoam Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurofoam Polska w Zgierz

Rozmowa rekrutacyjna była stacjonarnie, bo tak chciał rekruter. Zakres prac, wynagrodzenie, atmosfera, wszystko super wyjaśnione. Na koniec informacja: "do końca przyszłego tygodnia się odezwiemy. Bez względu czy ktoś przeszedł dalej czy nie". Od końca tego przyszłego tygodnia minął miesiąc. Odpowiedzi brak, a szkoda, bo straciliście Państwo oddanego i lojalnego pracownika. Tak nie powinno się postępować z nikim ani z przyszłym niedoszłym pracownikiem, ani z aktualnym.

Rzyczliwy

Mam pytanie czy w Zgierzu na chali terz nie ma ogrzewanie bo w Janikowie nie grzeją oszczędzają ale w biurach żar jest tak się nas traktuje masakra a potem narzekają że ludzie chorują

@Dusia

Polary dostaliśmy a nadgodziny za soboty idą do banku i nie wiemy za co pracujemy czy za kasę czy wolne niema żadnej motywacj do pracy

Qwerty

Czytając te opinie to wydaje mi się że pracuje w innym zakładzie a tak nie jest A więc Nie mam tam znajomości ani rodziny Przyjechałem, zostawiłem CV i po paru godzinach był tel że mam przyjść na rozmowę kwalifikacyjną Zostałem zatrudniony kilka lat temu na produkcji i nie żałuję tego Przyszedłem pracować i zarabiać pieniądze Jeżeli pracujesz solidnie i przestrzegasz zasad panujących w zakładzie to masz to wynagrodzone a jeżeli zaczynasz słuchać osób które ciągle narzekają i się lenia to do niczego dobrego to nie prowadzi. Wiadomo nikt nie da ci pensji za nic nie robienie Zarabiam nieźle, kasa na święta też jest spora,wakacje pod gruszą są Co do ludzi to w każdym zakładzie znajdą się osoby siejące zament bo taka mają naturę. Ja polecam tą firmę!!!!! Pewnie zaraz wyleje się na mnie fala hejtu ale my Polacy tak mamy. Pozdrawiam was serdecznie

@Bogdan

Może doświadczenia na produkcji nie miałem ale pracowałem fizycznie przy drogach i nie tylko Świeżo przyjęta osoba ma prawie 4000zl brutto Plus premia. Wiadomo że po okresie próbnym dostaje się podwyżkę

Rozglądam się za pracą i w sieci zobaczyłem ofertę dla specjalisty ds. projektów HR niestety już archiwalną. Czy w ogóle do tego działu można się dostać i rekrutują co jakiś czas? Angielski trzeba znać na dobrym poziomie bo był w wymaganiach. Wszyscy w biurze muszą się też komunikować tym języku?

@Rzyczliwy

To jaką macie temperaturę na hali co przełożeni zamierzają z tym zrobić, bo jak rozumiem zostało to już do nich zgłoszone? A poza tym, jakie jest podejście do kogoś, kto zachorował i przebywa na L4?

@Marek

Temperatura jest w granicach 17/ 18 stopni a jak się zgłasza to słyszymy że czeba oszczędzać a jeśli chodzi o L4 to nie zbyt zachwyceni.Ma pytanko czy w Zgierzu też pracujecie w soboty bo my tak 2 zmiany a jak chcesz wolne to musisz wziąć urlop wypoczynkowy.

Ja Nowy wpis
@Rzyczliwy

W Zgierzu też oszczędności na ogrzewaniu.

Dusia Nowy wpis
@Rzyczliwy

No, a firma dają jakąś ciepłą odzież na okres zimowy, czy ludzie sami musza sobie to ogarnąć? To nie jest tak, że soboty są dla chętnych? Może w takim razie są lepiej płatne niż normalne dni pracy?

Rzyczliwy Nowy wpis
@Dusia

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Eurofoam Polska dla pracy jako Specjalista ds. Kadr i Płac są dla was satysfakcjonujące?

Mania

KRAJACZ - ROBOTNIK TRANSPORTOWY, wpadłam na takie ogłoszenie firmy, co prawda dodane ponad rok temu ale tata akurat jest w trakcie szukania pracy, więc może podeślę CV. Rok temu stawki zaczynały się 2800 zł brutto za msc, były jakieś podwyżki w 2023? Ile aktualnie wychodzi? Ludzie w firmie w porządku?

Leszcz
@Mania

Dla kobiet cięzka praca, faceci mają lżej i więcej płatne. ( 5,5 % w styczniu podwyzki i nic więcej ! ). Jeszcze zabieraja wypracowany "akord"- serio! Ludzie w firmie masakra !!!! A dyrektor jeszcze gorszy!

@Leszcz

Przeprowadziliśmy się z mężem i obydwoje szukamy zatrudnienia. Piszesz, że mężczyźni zarabiają w firmie więcej. Możesz konkretnie podać jakich zarobków oczekiwać jako nowy pracownik dla mężczyzny i kobiety?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Obecnie firma Eurofoam Polska poszukuje na stanowiska brak. Czy ktoś aplikuje?

Bogdan
@Qwerty

Miałeś wcześniej jakieś doświadczenie w pracy na produkcji, że tak szybko do Ciebie zadzwonili i czy wiesz, jakie kwalifikacje ich przekonały? A jeśli Ci to nie straszne, to czy możesz napisać ile tu teraz zarabia świeżo przyjęta osoba? Choć wiem, że mu Polacy tak mamy, że nie potrafimy otwarcie i szczerze rozmawiać o pieniądzach. Ale biorę też poprawkę na to, że to może być stereotyp.

Raptus
@Qwerty

Kto chce pracować i pracuję zawsze będzie doceniony

@Bogdan

Ewelina

Jakiś czas temu była oferta dla kogoś jako Referent ds. BHP i P.POŻ. No i czy wiecie więcej o tej pracy? Najlepiej, to niech ktoś napisze mi więcej o tym, jaka jest kasa startowa. Ile dają pensji początkującym w firmie? Można uzyskać 7000 zl netto od razu?

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Eurofoam Polska? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 2 października kilka ogłoszeń.

Zmieszany

Ogółem pierwsze wejście i zapoznania się z BHP i innymi przepisami spoko ludzie prowadzący spoko ale jak zaczniesz na dziale krótkim to już nie jest tak słodko Kierownik pan. K masakra gościu na wstępnie ma do ciebie problem jak byś po co tu przyszłeś i mu głowę zawrócić a od odrazu masz nokaut dostajesz taka wiązankę czy nie wiesz czy masz mu (usunięte przez administratora) i wyjść czy go (usunięte przez administratora) Stosuje na dzień dobry wręcz ujawnia że będziesz szykanowany w pracy na innych działach było widać tą otwartość na człowieka żeby by nie towarzyszył stres i jesteś mile sympatycznie powierzamy a ten człowiek ma coś już do ciebie na wstępie

Krokodyl

Witam wszystkich. Z mojej strony również poleciał pozew do sądu. Nigdy tu nie zaglądałem, ale przy okazji mojej sprawy i owego pozwu, szukam jakiś 'ciekawostek' na temat Eurofoam Sp. Z. O. O. Ktokolwiek złożył lub zastanawia się czy złożyć taki pozew do sądu przeciwko tej firmie, proszę o kontakt na maila jan.krokodyl@interia.pl . W kupie siła podobno. A tak generalnie to firma "rodzinna", która promuje osoby bez jakichkolwiek kompetencji na dane stanowisko, tylko dlatego że są "po rodzinie". Konsekwencją jest bezkarność tych osób a jeśli chodzi o pracowników to przekłada się to na pomiatanie, brak szacunku i najlepiej aby człowiek był zatrudniony na jednej umowie, a pracował na kilku stanowiskach. W sądzie zamierzam wszystko udowodnić i wyjawić CAŁĄ prawdę. Jesze raz zapraszam do kontaktu na jan.krokodyl@interia.pl , pozdrawiam.

Bramawen
@Krokodyl

I jak zakończyła się sprawa w sądzie? Jakie odszkodowanie dostałeś?

Czy poziom wynagrodzeń w Eurofoam Polska uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 30 lipca.

Gracjan

Nic nie uległo zmianie.Czekamy na decyzje!

@Gracjan

Odnośnie? Ogólnie to długo tu się na cokolwiek czeka?

Leszek

Dlaczego w tej firmie nikt nie walczy o lepsze warunki, pensje i traktowanie? Gdzie te obiecane dwie podwyżki w roku? Zakład pod względem pensji na tle innych zakładów wypada słabo. Czy u nas działaja wogole związki zawodowe? Przerwa na której trzeba by pić wrzątek by zdarzyć w 15 min łącznie z dojściem. Kiedyś firma wyróżniała się na tle innych, ludzie czekali by móc się zatrudnić.. Teraz każdy widzi jak to wygląda, socjal coraz mniejszy, duzo ludzi zrezygnowało a wielu waha się czy jednak nie odpuścić.. Liczę na to że stare czasy wrócą i człowiek będzie jeszcze chodził do pracy z uśmiechem na twarzy,wiedzac że jest doceniany. Sam nie wiem jak długo wytrwam.

@Leszek

Ja uważam że lepsze czasy to już były teraz będzie tylko gorzej, o tej śmiesznej przerwie nie wspomnę bo to śmiech na sali żeby od odejścia do powrotu było 15 min a najlepiej 14 żeby zdążyć coś puścić bo rejestratory na maszynach, nowe osoby mężczyźni młodzi zaraz uciekają i dziwią się że kobiety tak ciężko pracuja

Endriu
@Andrzej

Przerwa śmieszna to prawda...

Endrju
@Leszek

Zadaj sobie pytanie kto prowadzi związki zawodowe jakie ma stanowisko ile zarabia czy ma auto służbowe do prywatnych celów i kto go posadził na tym stanowisku????

@Leszek

Hehehe napewno, będzie tylko gorzej

@Endrju

Dzień dobry, zapraszam do Działu Handlowego do pokoju 106 to chętnie wyjaśnię czym zajmują się Związki Zawodowe w tej firmie. Wybrany zostałem w wyborach Delegatów. Jestem zatrudniony na stanowisku handlowca i nie mam auta służbowego. Przypomnę tylko, że funkcja Przewodniczącego Związków Zawodowych jest funkcją dobrowolną i "charytatywną" (nie jest to żaden dodatkowy etat, a wszystkie obowiązki są wypełniane w tzw. wolnej chwili lub po godzinach pracy). Funkcję tą pełnię od bodajże 3 lub nawet 4 kadencji, w głównej mierze też dlatego, że podczas wyborów nie było chętnych na sprawowanie tego stanowiska i zamianę mnie na nim. Chętnie stanąłbym kiedyś na końcu tłumu i głośno krzyczał swoje postulaty oraz "wieszał psy" na Związki, które wg większości nic nie robią... ale to przecież "takie polskie". Pozdrawiam wszystkich naszych pracowników.

Frunx

Witam serdecznie. Jestem pracownikom jednej z krajalni. Mam pytanie czy w Zgierzu pracownicy maja dodatkową opiekę medyczną?

@Frunx

No właśnie mnie też to nurtuje u nas nie ma czegoś takiego

Wanda

Teraz to już wszędzie? Bo widzę, że 4 lata temu ktoś jeszcze nie miał. Ogólnie to doszły jeszcze jakieś benefity może?

Lucek

Ogólnie nie polecam tam pracy.Świadczenia są zabierane takie jak świąteczne dodatki a na flotę samochodów to stać ich teraz było żeby kupić dla każdego kierownika i pracowników na wyższym szczeblu.Nie stać zakładu żeby 300zł dać ludziom na święta.Woda się leje z dachu na drogi transportowe oraz na skrzynię od prądu wysokiego napięcia ale pani Sylwia BHP nic nie widzi.Pensja minimalna krajowa ale wymagania jak by się pracowało na 2 stanowiskach.Ludzie się zwalniają nagminnie przez to że Ukraińcy są lepiej traktowani od Polaków.Przerwa 15minut z tego na zjedzenie 5min żeby zdążyć na maszynę powrócić ponieważ są założone kagańce na maszyny i każdy z każdej minuty jest rozliczany.Ogólnie Prezesik i kierownicy to banda i żaden by nie chciał pracować nawet 1dnia.Kobiety tyrają jak woły i mają potem problemy zdrowotne sprawy kobiece.w zimę na hali jest około 8stopni jak jest dobrze a w lato ponad 40stopni.Ludzie nie wyrabiają.Zapewne moderator Usunie moją opinię tak jak wiele razy.

Leopold
@Lucek

Ciesz się, że w ogóle masz pracę a jak nie pasuje, zawsze możesz zmienić

Tosia
@Lucek

Świadczenia są jedynie zabierane podczas otrzymania czerwonej kartki lub braku frekwencji. Z tego co wiem- premie są, pieniądze na święta także.

Świadomy

Propozycja praca 6 dni w tygodniu – a przepisy Zebranie zebraniem a Kodeks pracy jasno precyzuje, że sześciodniowy system pracy w przypadku osób pracujących przez osiem godzin dziennie jest niemożliwy, gdyż naruszałby art. 129., czyli: „Czas pracy nie może przekraczać 8 godzin na dobę i przeciętnie 40 godzin w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy w przyjętym okresie rozliczeniowym nieprzekraczającym 4 miesięcy, z zastrzeżeniem art 135–138, art. 143 system skróconego tygodnia pracy i art. 144 system pracy weekendowej”.

@Świadomy

No i cóż możemy z tym zrobić...? Wiadomo, że nam się to nie podoba ale skończy się tylko na marudzeniu po kątach. Wprowadzone tylko po to by zmusić ludzi do pracy w soboty, gdyż wiadomo że większość nie przychodziła by za jakieś ósemki do, banku,. Firma dba o swoje dobro, nie pracowników.

O czym wy mówicie 80% załogi na wiadomość o płatnych niedzielach i 12 dostaje śliniotoku i leci z wywalonym jęzorem ( a soboty no trudno dobrze że za niedziele zapłacą) ręce opadają.

Świadoma
@Świadomy

Jeśli juz podpiera sie Pan przepisem z kodeksu pracy to zwykla uczciwosc nakazywalaby przytoczyć całą tresc te go paragrafu. A szczegolnie ustęp drugi.

@Świadoma

Proszę bardzo: § 1. Czas pracy nie może przekraczać 8 godzin na dobę i przeciętnie 40 godzin w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy w przyjętym okresie rozliczeniowym nieprzekraczającym 4 miesięcy, z zastrzeżeniem art 135–138, art. 143 system skróconego tygodnia pracy i art. 144 system pracy weekendowej. § 2. W każdym systemie czasu pracy, jeżeli jest to uzasadnione przyczynami obiektywnymi lub technicznymi lub dotyczącymi organizacji pracy, okres rozliczeniowy może być przedłużony, nie więcej jednak niż do 12 miesięcy, przy zachowaniu ogólnych zasad dotyczących ochrony bezpieczeństwa i zdrowia pracowników. Ze zwykłej uczciwości - § 2 mówi o wydłużeniu okresu rozliczeniowego, nie zaś zmianie czasu pracy - "Czas pracy nie może przekraczać 8 godzin na dobę i przeciętnie 40 godzin w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy w przyjętym okresie rozliczeniowym"

Swiadoma
@Świadomy

Art. 131. § 1. Tygodniowy czas pracy łącznie z godzinami nadliczbowymi nie może przekraczać przeciętnie 48 godzin w przyjętym okresie rozliczeniowym. A okres rozliczeniowy w tej formie zostal wydluzony do konca roku. Wszystko jest przeprowadzone zgodnie z prawem.

@Swiadoma

Pani Izo, wy myślicie, że na produkcji pracują ludzie, którzy niczego nie wiedzą, nie rozumieją i przyjmą wszystko, żeby tylko pracować tak, żeby wam było lepiej. Jak wszystko jest zgodnie z przepisami to na pasku każdy z nas zobaczy liczbę godzin, którą rzeczywiście przepracował? Czy soboty pójdą do banku a nadliczbowe w tygodniu i w niedzielę będą pokazane i zapłacone? Chyba kadry w Eurofoam są najmądrzejsze a inni się nie znają na prawie: Przy stosowaniu systemu podstawowego organizacja czasu pracy może przewidywać 6-dniowy tydzień pracy przez część okresu rozliczeniowego. Wówczas w pozostałej jego części należy przewidzieć większą ilość dni wolnych, która powinna być tak ustalona, aby zapewnić przeciętnie pięciodniowy tydzień pracy. Nie jest natomiast możliwe stosowanie 6-dniowego tygodnia pracy przez cały okres rozliczeniowy nawet wówczas, gdy w kolejnym (kolejnych) okresie pracownik otrzyma więcej dni wolnych. Czas pracy należy bilansować w ramach obowiązującego okresu rozliczeniowego (por. wyrok SN z dnia 11 marca 2010 r., sygn. akt I PK 191/09). Praca w sobotę jest dopuszczalna. Do momentu wskazania tego dnia w regulacjach wewnętrznych jako wolnego od pracy należy go traktować jak zwykły dzień roboczy. Przepisy z zakresu czasu pracy nie wskazują wprost sposobu obliczania liczby dni wolnych od pracy zapewniającej przeciętnie pięciodniowy tydzień pracy w przyjętym okresie rozliczeniowym. W literaturze przedmiotu zaleca się posłużenie obowiązującą metodą obliczania wymiaru czasu pracy (zawartą w art. 130 K.p.), która uwzględnia zasadę przeciętnie pięciodniowego tygodnia pracy. A nasz regulamin pracy i wszystkie dokumenty to będą zmieniane?

Świadoma
@Świadomy

Widze ze ktos skasowal moja wczesniejsza wypowiedz wiec pozwole sobie powtórzyć. Zeby poslugiwac sie przepisami prawa pracy trzeba sie na tym znac...a nie dzialac na zasadzie "kopiuj-wklej". Po drodze zaistnialo jeszcze kilka istotnych okolicznosci o których Pan raczyl zapomniec...(usunięte przez administratora)

@Świadoma

Proszę Pani. Żeby wypowiadać się na temat przepisów prawa dobrze jest zapoznać się z aktami normatywnymi, komentarzami do nich, publikowanymi wyrokami SN ale i poczytać co już zostało napisane w temacie. Oczywiście można wszystko napisać bez cytatów czy zapożyczeń - tylko jaki to ma sens, jeśli komentarzy na temat czasu i wymiaru pracy oraz okresu rozliczeniowego jest mnóstwo? Jak sama Pani pisze "Po drodze zaistniało wiele..." ale lex retro non agit - zakaz retroaktywności prawa jest jedną z podstawowych zasad demokratycznego państwa prawa. Dlatego też wszelkie wprowadzane teraz zmiany nie powinny obowiązywać wstecz - uczciwie byłoby je wprowadzić od 01.07. Dyskusja jest jałowa jeśli nie pojawiają się w niej argumenty dwóch stron ale Pani swoich twierdzeń nie popiera żadnymi argumentami a robi osobiste wycieczki. Czy przeznaczone "do banku" godziny będą widoczne na pasku za ten miesiąc? Kiedy zostaną rozliczone? Jak zostaną rozliczone? Za pracę w sobotę jako 8 czy 16 godzin? Mamy na stołówkach monitory - dlaczego zamiast bzdur z BHP nie ma na nich filmu z wyjaśnieniem nowego systemu pracy? Dlaczego nie ma nowego regulaminu? Dlaczego nie było spotkania z prezesem, żeby to wytłumaczył? A skoro tak dobrze zna Pani przepisy prawa - niech to Pani jasno wyjaśni, wszyscy będziemy wiedzieli.

Tosia
@Świadomy

Ale jak jest sobota pracująca (najczęściej PEM) to jest wolny dzień w tygodniu lub dodatkowo płatnie.

Po ile godzin się tu faktycznie pracuje? i jakie są relacje z przełożonymi? Naprawdę jest aż tak źle?

@Nowy

A wierzysz, że z dnia na dzień nagle mogłoby się poprawić wobec tego o czym pisali już od dłuższego czasu? Musiałoby się stać coś dużego pewnie, wymiana starej kadry i wprowadzenie jakiś nowych nawyków? Ale czy to wykonalne jest?

Lolek

Firma porażka swoich pracowników traktuje jak woły robocze, i na dodatek przymusza do noszenia kagańcy czy ktoś może chodzić czy nie to mają w (usunięte przez administratora) ciekawe co za szpece od siedmiu boleści siedzą w tym Sztabie kryzysowym bo wydrukować chore pisemka to potrafili tylko zapomnieli się podpisać..Dla przypomnienia napisze że za zmuszanie do noszenia masek i przyłbic kłania się Art.191 poz.1 kodeksu karnego radzę poczytać tym którzy nie znają prawa i Konstytucji RP.. bo (usunięte przez administratora)to tylko robicie z siebie kierownicy i Panie Dyrektorze bo czym większą szkoła tym gorsze barany..

@Lolek

Jesteśmy w trakcie pandemii i noszenie masek jest wskazane, nie dziwi więc że firma stosuje się do obecnych ustaleń dotyczących zachowania w trakcie pandemii. Abstrahując od tego - znasz firmę od środka, może powiesz mi coś na temat pensji w Eurofoam Polska? Na ile może tu liczyć początkujący pracownik?

Rafał
@Paweł

Najniższa krajową dają także nie polecam.

alex
@Lolek

Art. 40. Nikt nie może być poddany torturom ani okrutnemu, nieludzkiemu lub poniżającemu traktowaniu i karaniu. Zakazuje się stosowania kar cielesnych teraz wiesz dlaczego sie nie podpisali

Pal
@Lolek

Człowieku, nie potrafisz dobrze napisać zdania, ale wymądrzać się i owszem. Pracuję tu dwadzieścia lat, mam sześćdziesiąt i zapewniam cię, że za darmo nigdzie pieniędzy nie dają. A szanować cię będą, jak ty szanować innych się nauczysz. Nie wiem gdzie w Zgierzu można lepiej zarobić, choć nie twierdzę, że takich firm nie ma. Pamiętaj tylko, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Znam wielu, którzy z tej firmy odchodzili, by później do niej wrócić z podkulonym ogonem. Ale jeśli jesteś młody - szukaj swojego miejsca. I naucz się pisać.

Klika

Wiekszosc staruszkow co patrza tylko dosiedziec do emerytury. Robic im sie nie chce za bardzo i patrza zrzucac wszystko na mlodych. Dom starców taki

stary byk
@Klika

Gdyby nie ci starzy to byś z palcem do (usunięte przez administratora) nie trafił młokosie pianki nie potrafisz rozróżnić a się wypowiadasz ledwo co gimnazjum skończył i dwie lewe ŕęce posiada????????

Jaka jest kultura pracy w Eurofoam Polska?

Kultury brak

Kolesiostwo, uklady, staruchy siedza i pierdza w stolek. Patrza zeby mlodzi za nich robili. Jakby tych staruchow zwolnić to firma by odzyla, rozkwitla

joanna

Witam, czy ktoś się orientuje jakie zarobki na stanowisku Informatyk w Zgierzu?

Zostaw merytoryczną opinię o Eurofoam Polska - Zgierz

• Jak się pracuje w Eurofoam Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Eurofoam Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurofoam Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurofoam Polska?

Kandydaci do pracy w Eurofoam Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurofoam Polska