Aquafilter Europe Sp. z o.o.

Opinie o Aquafilter Europe Sp. z o.o.

Proszę o informacje dotyczące aktualnej podstawy wynagrodzenia dla kontrolera jakości. jak teraz jest widoczna oferta bez wskazanych widełek to piszą w niej o tym, że potrzeba minimum 3 lat doświadczenia by w ogóle się kwalifikować. Ciekawi mnie to czy im dłuższy staż tym bardziej może to być doceniane?

Były Pracownik

Nigdy nie lubiłem czytać takich wpisów. Uważałem, że piszą je ludzie słabi, którym nie powiodło się. Jednak tym razem zrobię wyjątek. Pracowałem w tej firmie w dziale handlowym. Pracownicy są bardzo mili, pomocni. Na tym kończy się. Szef- dramat. Pani Prezes- mega słabo. Nadgodziny- bezpłatne non stop. Wychodzisz punktualnie- głupie uwagi. Ciągłe zebrania na zasadzie bicia piany. Zero konkretów. Niska pensja. Zdecydowanie odradzam. Ta firma to dramat. Szef tak samo. ODRAZDAM!!!

Danuta
@Były Pracownik

Przykro mi, że miałaś negatywne doświadczenia z Aquafilter Europe Sp. z o.o. Rozumiem, że fajni współpracownicy byli dla Ciebie jedynym pozytywnym aspektem tej pracy? Próbowałaś jakoś rozwiązać tę sytuację, np. porozmawiać z szefem?

Były Pracownik
@Danuta

Masz rację. Bardzo mili współpracownicy to jedyny plus. Tam wszyscy się wszystkiego boją. Z szefem nie ma absolutnie żadnej rozmowy. Nic nie przyjmuje. Ma swoją wizję i koniec. Lubi też %.

Kandydat Nowy wpis

Po rozmowie rekrutacyjnej mimo wyraźnej prośby o kontakt czy rekrutacja przebiegła pomyślnie czy też, brak odzewu. To jest niepoważne.

Ciekawi mnie skąd taka cisza pod względem nowych ofert pracy, w firmie przewaga długoletnich pracowników jest? Kilka miesięcy temu szukali głównej księgowej, wiecie może jak często rekrutują do tego działu? Niekoniecznie chodzi mi o samodzielne stanowisko, bo do 6-letniego doświadczenia, o jakim mowa w ofercie trochę mi brakuje ;) Jak atmosfera w biurze, zarobki, czy jest możliwość pracy hybrydowej? Dbają w firmie o pracownika pod kątem podwyżek?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Aquafilter Europe Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Magazynier?
TRINITY

Jakiś czas temu rozmawiałem z jedną osobą na kierowniczym stanowisku w tej firmie, w sprawie oferty pracy w tym zakładzie. Moje CV zostało przeczytane , lecz wywnioskowałem że ze względu na swój wiek nie są zainteresowani moim przyjęciem mnie do ich firmy. W chwili obecnej pracuje w innej firmie ,konkretnej dużej firmie, obsługując maszyny sterowane komputerowo i wymagające logicznego myślenia i spostrzegawczości. Oczywiście praca na jedną zmianę, w firmie która nie patrzy na wiek pracownika lecz na jego wiedzę i umiejętności oraz duży staż. Chciałbym również nadmienić iż , przepisy jednak jasno stanowią, że niedopuszczalna jest jakakolwiek dyskryminacja w zatrudnieniu, bezpośrednia lub pośrednia ze względu na wiek. !!! Dlatego też życzę temu kierownikowi który mnie wówczas tak potraktował , by kiedyś i jego tak potraktowali. !!!!!

Aleksandra
@TRINITY

Mnie tylko ciekawi o jakim konkretnie wieku tu mowa, bo chyba gdzieś w treści mi zniknęło i na podstawie czego tak konkretnie padł tego typu wniosek? Co mogło na to ostatecznie wskazać? Nie pytałeś wprost o powód?

TRINITY
@Aleksandra

O powód nie musiałem pytać bo wystarczy normalna rozmowa w sprawie aktualnych wówczas przyjęć do firmy by wywnioskować że względu na wiek średni w jakim obecnie jestem niechętnie chcieli jakąkolwiek rozmowę w tej kwestii ze mną dalej prowadzić. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło gdyż obecnie mam bardzo dobrą pracę beż żadnych dwuznacznych sytuacji i dyskryminacji ze względu na wiek.

abc
@TRINITY

zostałes zaproszony na rozmowę. Zazwyczaj na CV jest wpisany wiek, więc jeśli zaprosili Cie to powód braku zainteresowania raczej wystapił nie z racji wieku a innych negatywnych wrażeń. Tak przynajmniej mi sie wydaje..

TRINITY Nowy wpis
@abc

Nie zaprosili jedynie to była zwyczajna rozmowa przez telefon i tyle w temacie. Dla mnie to teraz nie ma to żadnego znaczenia bo pracuje zupełnie gdzie indziej , jedynie uczyłam innych by mieli ten fakt na uwadze, tym bardziej że teraz jest rynek dla pracownika i można sobie wybierać w różnych innych. To nie lata 90 gdzie pracowało się tam gdzie było miejsce bo nie było innego wyjścia. To oni teraz jako firmy muszą się prosić o pracownika. I bardzo dobrze że tak jest !!!

sąsiad

Czy zaczynając pracę tam w niedziele o godz. 22 płacą jak z święto czy normalny dzień?

HUN

Jako pracownik firmy, odmówiłem wysłania towaru do kraju który zaatakował Ukrainę. Ja oraz wielu pracowników zostaliśmy przez to zwolnieni

xxx
@HUN

Jeżeli to była Białoruś to zaatakował go Łukaszenka, którego próbowali obalić Białorusini. Co ma z tym wspólnego prywatna firma i jej pracownicy, a nawet ten polski prezes, ze to oni mają za to zapłacić?

Klient
@HUN

Rozumiem i w pełni popieram emocjonalne podejścia Panstwa które miało wyrazić sprzeciw wobec bandyckiego ataku Rosji na Ukraine w którym giną niewinne dzieci, kobiety. To dramat który rozgrywa się na oczach świata. Dziwi mnie bardzo stanowisko firmy z 2 powodow: 1) znalezienie nowego pracownika i wdrożenie ho na stanowisko to koszty, czas i niepotrzebne zawirowania 2) takie posunięcie firmy to marketingowo strzał w kolano. Teraz firma Aquafilter kojarzy się ze zwolnieniem pracowników którzy chcieli wyrazić swoje zdanie. Dodatkowo komentarze poczynione przez kierownictwo nie stawiają jej w dobrym świetle. Internet nie zapomina Sugestia dla firmy: przyjmijcie pracowników z powrotem i czym prędzej naglosnijcie ten fakt w mediach z wyjaśnieniem pozytywnego załatwienia sprawy. To marketingowo kluczowe.

KLOS
@HUN

Zakładam, że zwolnił Was dyscyplinarnie? Prawidłowo. Firma ma upaść, zwolnić wszystkich pracowników, przestać płacić podatki, bo pracownicy magazynu nie wykonują poleceń?

Aleksandra
@KLOS

No na pewno firma nie powinna też sama się podkładać, tylko na podstawie czego tak konkretnie to założenie o tej całej dyscyplinarce? A nawet jeśli to czy nie warto uprzednio jakoś próbować się dogadać?

Interesuje mnie praca na magazynie czy któryś z pracowników mógłby wypowiedzieć się.Dziekuje za wszystkie sugestie i odpowiedzi domyślam się że więcej będzie negatywnych ale czy są też pozytywne ?

@Kandydat

Dawaj na ring Asia potrzebuje

ktos

pracownicy mieli prawo wyboru ,albo ładują, albo kończą współpracę, sami sobie naważyli tego piwa. właściciel tej firmy wspiera Ukraine ,wzial pod swój dach kilka rodzin w dodatku wysyla dary na Ukrainę więc o czym my tu mówimy. To zmanierowany ,ale bardzo wrażliwy na krzywdę ludzka pracodawca docenia tych ,którzy wykonują pracę, jak nalezy. On coś robi ,a Wy tu (usunięte przez administratora)tylko.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Aquafilter Europe Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Rysfik

A no z takich że ludzie są leniwi i jak mają coś zrobić to jest problem i myślą że nie widać że się opieprzają a są pod lupą Pana szefa. On dobrze wie kto się opieprza kto siedzi w necie robi zakupki czy rzekomo rachunki płaci albo youtube.I bardzo dobrze porządny gość wymaga i docenia tych co się nie boją pobrudzić w pracy poza nią też potrafi pomóc.pozdrawiam serdecznie

Rysfik

Strona, która ma pieniądze rozpina suwak, druga strona pracuje i w zależności jak się będzie starać takie dostanie wynagrodzenie.

Ktoś
@Rysfik

No to Pan szefuńcio się dzisiaj popisał , zwolnił siedem osób ponieważ odmówili załadunku na auto rzeczy jadących na Rosję , i to się nazywa szef????? Cały kraj się jednoczy nie biorąc że sklepowych półek artykułów z kodami z wyżej wymienionego kraju , a on twierdzi że za towar już jest zapłacone no i co z tego........zbiedniejesz PANIE SZEFIE . Chwała Ukrainie

xxx
@Ktoś

Niestety, pomoc powinna być dobrowolna, nie możesz płacić nie swoimi pieniędzmi za swoje własne przekonania. Pomagać można w inny sposób. Rzadko to mówię, ale tym razem pracodawca miał rację.

gerard

A czego ci pracownicy się spodziewali? Być może narazili właściciela na kary umowne nie wykonując swoich obowiązków zapisanych w umowie. Jak pracownicy tak bardzo chcą pomagać Ukrainie niech założą własną firmę i cały zysk im przekażą, a sami niech żywią się powietrzem i słońcem.

@gerard

Wybrali najgorszą możliwą drogę.Co nimi kierowało nie wiem być może chęć wystąpienia w gazecie radiu albo Polsacie.

lesia
@Rysfik

Opór w tej sytuacji nikomu nie pomógł..A juz na pewno nie Ukraińcom..

Isa

Wpis ma charakter zupełnie neutralny.. Nie popieram żadnej ze stron ale nie jestem zwolennikiem tego typu rozwiązań ze strony pracownika.. Pracownicy postawili pracodawcę przed faktem dokonanym.. Wyszli z pozycji siły.. Jest nas dużo to nas nie zwolnią. A gdzie pole do rozmów? Czy usiedli z przełożonym i porozmawiali o danej sytuacji, co nim kieruje i jakie sa konsekwencje ich decyzji? Pracownicy magazynu mieli świadomość, że spółka posiada oddział na Białorusi i znajdują się tam tacy sami pracownicy jak oni..Zwykli, szarzy ludzie podani reżimowi, mający rodziny, dzieci.. Nawiązując do wywiadu w radio..Pracownicy sami stwierdzają, że pracodawca próbował ich przekonać do zmiany decyzji a więc była z jego strony wola negocjacji ale jak można negocjować z "buntem większości" Solidarność i bohaterstwo nie oznacza pójście ślepo za tłumem i to nie spontaniczny zryw serca, bo z historii wiemy, że to trwa krótko a proza życie toczy się dalej..To "dalej" oznacza, że na koniec miesiąca oczekujemy realizacji zobowiązań przez pracodawcę w stosunku do pracowników..Wśród tych pracowników są Ci magazynierzy, którzy zmniejszając zakres swoich obowiązków i oczekiwaliby tej samej pensji, bo jeśli nie to co? znowu by był powód to chwytliwych nagłówków " NIE DOSTAŁEM PREMII BO ZAŁADOWAŁEM SAMOCHÓD NA BIAŁORUŚ" Miejmy też na uwadze wielu pracowników z Ukrainy którzy pracują nie tylko w tej ale w innych spółkach i dzięki temu mają pieniądze na pomoc swoim rodzinom znajdującym się w ogniu wojny.. Osobiście patrząc na to z boku odbyło się to na zasadzie bohaterstwa nie swoim kosztem.. Pomagać można na wiele sposobów niekoniecznie manifestując swoja postawę, kosztem dochodów nie swojej działalności.. Osobom zwolnionym, życzę wszystkiego dobrego. Prezesowi - przetrwania w tych trudnych czasach..

Ireneusz

Fatalna, chamska obsługa, jakość poniżej wszelkiej krytyki, kwestie rozliczeń jeden koszmar. Zdecydowanie nie polecam

Leo

Czy warto się zatrudnić na produkcji? W jakich godzinach są zmiany?

Ktoś

Ja mam pytanie dlaczego wszyscy kierownicy tak się boją prezesa ?? Każdy na zakładzie gada co chce ale w cztery oczy do niego nikt nie pójdzie mówię o zakładzie Alma

Kowalski
@Ktoś

Prezes dużo krzyczy na pracowników nieprodukcyjnych. Wszystko widać, bo większość ścian wewnętrznych budynku są szklane. Prezes jak zawsze chce pokazać swoją rację.

MACK

Warto się zatrudnić?

Kowalski
@MACK

Nie polecam tego miejsca od pracy, Standard pracy na produkcji bardzo niski i niekomfortowy.

Olo

Gdzie jest moje pytanie? Czemu zostało usunięte w tempie ekspresowym? Pytałem o wielkość zarobków na produkcji i czy jest dużo ukrainy w zakładzie? Jak również o to czy rządzą się i leserują tak jak w innych zakładach? To ważna informacja dla przyszłych pracowników, proszę jej nie usuwać, drogi administratorze.

Olo

Na jakie zarobki można liczyć na produkcji jako Polak? Dużo ukrainy jest? Rządzą się i leserują?

Rysifk

Wtoreczek, majówka minęła, swoje trzeba zrobić. Godzina 6 rano, czasami się nie chce, ale cóż. Samo się nie zrobi! Szósteczkę trzeba zrobić, 35-40 minut przetruchtać i na godz. 7:00 do pracy, a wieczorem znowu trening, zapasy

Rysifk

Wy pis ujecie gupoty zamiast wziąć sie do roboty samo się nic nie zrobi. Ludzie nie wszyscy byle dostać dobrze płatną robotę i nic nie robić. Zapominacie że to ludzie tworzą firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Aquafilter Europe Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Aquafilter Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aquafilter Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aquafilter Europe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aquafilter Europe Sp. z o.o.