Opinie o Nagel Polska Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Nagel Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Nagel Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nagel Polska Sp. z o.o. w Komorniki

Andrzejek

Ile mozna zarobic na picku ? Podstawa i premia ile srednio wynosi? Mam 3500 na reke i nie wiem czy jest sens zmieniac prace Pozdrawiam i prosze o odpowiedzi

Prohot

Witam, jaka jest sytuacja na Stanowisku Spcjalisty ds. IT w Tyńcu Małym? Ile można zarobić?

Kika

Widze,że poszukują koordynatorów ds. kierowcow (w różnych oddziałach w Polsce). Ktoś może zna temat i koze powiedziec wiecej? Wymagania,specyfika pracy,zarobki?

Zainteresowany kier

Witam zauważyłem że poszukują kierownika magazynu w Tyńcu Małym może ktoś podzielić się informacjami jak atmosfera pracy dlaczego zwalnia się miejsce ?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Nagel Polska Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Młodszy operator maszyn/operator maszyn
Asistnet Work Group
logo firmy Konsultant - Sprzedawca Centrum Sprzedaży Części
Komorniki
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla Malarzy w niemczech
IMS GmbH Hamburg

Jak wygladaja zmiany u wozkowych ? Ile zl podstawy brutto?

mowi

(usunięte przez administratora)nie urywa a praca ciężka

ZOZO

Od strony kierownika można spodziewać się wszystkiego! im nie ma co ufać i wierzyć w ani jedno słowo! Polecam ale przy podpisywaniu umowy najlepiej nagrajcie wasze ustalenia na dyktafon bo już nigdy się tego nie da wyegzekwować ani udowodnić!

Jelcz92
@mowi

Jaka ciezka praca, jak sobie tylko wozkiem jezdzisz? Podjezdzasz pod palete podnosisz i zawozisz..?! Wy rozladunki paleciakami robicie? Siedzi na tylku 8 goszin i jezdzi sobie i to jest ciezka praca! Prosze podniesc normy niech sie slabi wozkowi zajada

WWW

Zainteresowany jestem czy firma szuka pickerow, jak wyglada tam grafik i ile zarabiaja? Soboty, niedziele wolne? Bez nocek ? Praca od6,7?

Kieraz
@WWW

Zloz cv to sie dowiesz Praca na2-3 zmiany zaleznie od zaportezebowania

PawkoS

Dobry pracodawca, pieniadze na czas, duzo benefitow, polecam. Sluzbowe auto, szkolenia, kursy, awanse co roku. 8 tys na reke jak na prace przy komputerze to moze byc. Polecam

Kiero
@PawkoS

Rowniez polexam praca latwa, sluzbowe auto, 9 tys co miesiac tylko przychodze do pracy i po 8 godzinach wychodze Za duzo roboty tam nie ma, chyba ze ktos chce za 3 tyś rbic na magazynie. Ale to dla (usunięte przez administratora)

Jakie wartości są cenione w Nagel Polska Sp. z o.o.?

Gcgjbb

Sumiennosc i dyspozycyjnosc

Zaangażowanie i uczciwość

Wiki

Bardzo ciężka praca, podejście kierownictwa tragiczne, zero pomocy, praca na telefonie po godzinach... Zarobki na poziomie 3-4 max z weekendami... Moim zdaniem nieproporcjonalne do nerwów... nie polecam.

Larson
@Wiki

A jaką ty masz ciężką pracę na telefonie po godzinach? Rozumiem, że towar kompletujesz na home office ???? W takim razie kierownictwo, to twoja stara ????????????

Jeśli jest mobbing, to czemu tego nie zgłosisz?

Bo kłamie :)

BYŁY

W tej firmie wytrzymałem niecały rok . Co do kierownika magazynu to wszystko sie zgadza WAZELINA jeżdziłem wózkiem i tylko załadunki i rozładunki Co do pieniędzy były na czas Posiłki po 20 minut Bony na święta Ktokolwiek podejmowałby pracę to nagrywać i jeszcze raz nagrywać W biurze są kobiety z którymi szło się dogadać Pozdrawiam

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Nagel Polska Sp. z o.o.?

Mario

Tam nawet 2 zł jakbyś dostał wiecej to ci z podatku rozlicza. Jedynie pod stolem to mozna laske zrobic, a nie pieniadze dostac

Witam. Obecnie szukam pracy na magazynie. Zauważyłem ofertę na stanowisko Pracownik Magazynowy oraz Operator Wózka Widłowego. Chciałbym się spytać jakie są zarobki na tym stanowisku i czy jest możliwość dorobienia np. na nadgodzinach. Kiedyś widziałem jeszcze ofertę na operatorów wózków wysokiego składu. Czy firma nadal ich szuka?

Wacik
@Zainteresowany

Tam jest jedna dzicz, zmiany z nocek niedziela-poniedziałek, naczepy tylko podjezdzaja az towarem zastawisz caly magazyn. Magazyn malutki nie dostosowany do potrzeb firmy. Nie polecam, lepsze zarobki w Poznaniu niż tu.

Czy Nagel Polska Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

XD

To jest robota na telefon, dzwonią i masz być

Kierowca zawodowy

Witam! Zastanawiam się nad pracą jako kierowca, czy ktoś może się wypowiedzieć jakie są zarobki? Czy tyle ile do ręki się dostaje, czy jest tyle na papierze? Czy soboty są pracujące, napiszcie czy jesteście zadowoleni!!??

@Kierowca zawodowy

Nie widziałem ogłoszeń rekrutacyjnych na stanowisko kierowca. Obecnie na stronie https://www.nagel-group.com/pl/karriere/freie_stellen/index.html pracodawca szuka magazyniera i operatora wózka widłowego w różnych lokalizacjach. Oferują wynagrodzenie podstawowe plus regularne premie oraz bony świąteczne. Jeśli chodzi o pracę w weekendy, to proszę obecnych pracowników o wypowiedzi na ten temat. Jeżeli zdecydujesz się na zatrudnienie, napisz czego może oczekiwać nowo przyjęty pracownik?

@Kierowca zawodowy

firma Nagel nie posiada swojej floty samochodów więc i nie zatrudnia kierowców, to jest firma magazynowa a nie transportowa, transport tworzą setki drobnych i średnich przedsiębiorców , którzy godzą się jeździć pod tym logo

IWO
@Kierowca zawodowy

Nagel nie ma swojej floty samochodów i nie zatrudnia kierowców, to jest firma magazynowa a nie transportowa,

Arek

Jakie podejście szefostwo ma do konfliktów w firmie?

IWO
@Arek

Jeśli chodzi o magazyn to nie jest za dobrze kierownictwo dba tylko o swój tyłek

Jakie narzędzia pracy zapewnia Nagel Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Engelbrekt

Możesz liczyć na służbową naczepę, jeśli masz ciągnik :) Co do osobówek, to zależy od stanowiska.

Różowa????

A ja powiem tak to moja druga praca wcześniej handel a to nie łatwy kawałek chleba.Tutaj zarobki ok wiadomo mogły by byc wyższe może niedługo..????ludzie spoko da się załatwić sporo przy odpowiednim podejściu do ludzi. Jest to chłodnia ale są posiłki i przerwy na ogrzanie to na plus????nocki są za co są dodatki. Tyle w temacie????

Kostek

Jak bardzo firma zabezpieczyła pracowników przed wirusem? Wprowadzono sporo obostrzeń?

Różowa
@Kostek

Maseczki obowiązkowe i dezynfekcja rąk????

Remek

Dobry pracodawca to i dobrze się pracuje. Nikt nie obawia się o jutro!

Zostaw merytoryczną opinię o Nagel Polska Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w Nagel Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nagel Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nagel Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 9 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nagel Polska Sp. z o.o.