WER Komorniki

Komorniki

Opinie o WER Komorniki

użytkownik zarejestrowany

Przypominam, że wszystkich użytkowników portalu obowiązują zasady regulaminu. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią: www.gowork.pl/regulamin Niedopuszczalne są wpisy zawierające treści wulgarne, obraźliwe, czy też propagujące przemoc.

użytkownik zarejestrowany

@KOBIETA NNrozumiem, że szukasz rozwiązania swojej sytuacji i podobnie jak osobom, które wypowiadały się na wątku ostatnio zależy Ci na otrzymaniu przesyłki. Jednak forum to przede wszystkim jest miejscem dla osób, które szukają informacji o potencjalnym miejscu pracy. W razie problemów, jako klient, warto takie uwagi zgłaszać bezpośrednio do Poczty Polskiej. Na stronie internetowej w zakładce kontakt można znaleźć nawet adres mailowy do zgłaszania skarg.

#000.a

Szukamy wolontariuszy do pracy na stanowisku DONOSICIEL/ROZNOSICIEL (listów, dział dla SBków jest kilka kategorii wyżej). Oferujemy: -pracę, -pracę, -pracę (duuuuużo pracy). Nasze wymagania: -para nóg i sprawne ręce, umiejętność szybkiego pisania (żeby wypisać awizo zanim odbiorca zdąży otworzyć drzwi/odebrać domofon). Wynagrodzenie: za każdy dostarczony list: 0,29zł, za wypisane awizo 3,80zł. Chętnych wolontariuszy prosimy o kontakt z najbliższym odziałem PP

Szukasz pracy?

127.0.0.1

Patrząc po wpisach niezadowolonych klientów PP nie dziwi mnie fakt waszego niezadowolenia... Jak jesteście tacy inteligentni, że piszecie opinie o firmie w miejscu gdzie ocenia się pracodawcę to pewnie pomyliliście nadawcę z odbiorcą, napisaliście nadawcę ale zapomnieliście o odbiorcy albo jeszcze jedna opcja - nie nakleiliście znaczka... "Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu."

Stefan

Nie wyglądasz na osobę ogarniętą patrząc na miejsce, gdzie wylewasz swoje żale... Tak trudno zrozumieć, że to miejsce jest do oceny PP jako pracodawcy? Nie jesteś pracownikiem tylko klientem więc swoje wypociny zamieszczaj w miejscu do tego przeznaczonym bo tylko syf tutaj robicie! Pewnie większość takich matołów pracuje na PP bo tam płacą tyle, że każdy normalny człowiek pójdzie pracować gdzieś indziej. Tylko tacy inteligenci jak wy docenią taką kasę bo to i tak wiele jak na wasze ograniczenia intelektualne. PP możesz prowadzić tutaj rekrutację - pracowników na swoim poziomie już masz :D

Andree

Najpierw postaraj się ukończyć podstawówkę, bo z czytaniem ze zrozumieniem masz problem. Później bierz się za wysyłanie paczek bo na chwilę obecną to Cię przerasta ;) Jak pojmiesz co oznacza "Opinie o pracodawcach" to zrobisz się czerwona, że tu piszesz

użytkownik zarejestrowany

Wielu z Was wypowiada się z perspektywy klienta. A jak wygląda ta sortownia z perspektywy pracownika? Ktoś z Was aktualnie pracuje w Komornikach i mógłby powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? Na stronie internetowej poczty polskiej można znaleźć ofertę pracy na stanowisko Pracownik ds. Opracowania Ładunków. Co możecie doradzić osobom, które są zainteresowane tą ofertą pracy?

Pocztowiec

Jak tak narzekasz, to zatrudnij się na poczcie i wtedy powiedz że tam się nic nie robi. Ja pracuję w terenie po 10 godzin dziennie i nie daję rady opracować całego terenu więc nie gadaj że na poczcie się nic nie robi.

Wsciekla

Szacun bo sie opiepezaja? Pracuja tam by terminu dopilnowac taka maja prace i za to pkacone

Rafał

Cały dzień próbuję się dodzwonić. Brak kontaktu. Załamka.

Paweł

Skarga nic nie da. Trwa protest celników. Wszystkie WER pracują podobnie. Na swoją czekam trochę dłużej niż wy, a jedyne odpowiedzi, które dostaję na maila to "cierpliwość, bo paczka leży w kontenerze do sprawdzenia i przesegregowania"

Marcin93r
@Paweł 05.07.2016, 14:43

To nie celnicy strajkują bo paczki leżą w WER-ach tygodniami a nie w UC. Rozmawiałem z Celnikiem i powiedział że jak tylko zobaczę jak paczka będzie przez nich kontrolowana czyli w statusie zatrzymana przez urząd celny mam zadzwonić i się dogadać żeby nie wracała już do WER Komorniki tylko że odbiorę ją na własne życzenie w UP 2 w Poznaniu. Sam był w szoku że od dotarcia paczki do Warszawy droga do nich zajęła prawie 3 tygodnie.

Paweł
@Marcin93r 05.07.2016, 17:52

A kto straktuje? Przecież co chwilę mówi się o celnikach. Zobacz #tracking na wykopie.

Aga0000

A jaki jest ich adres mailowy?

Marcin93r
@Aga0000 03.08.2016, 16:43
A jaki jest ich adres mailowy?

Ja pisałem tutaj sekretariat.cer@warszawa.poczta-polska.pl

bick

Tam by się przydała kontrola NIK

Pisowiec

Dobrze by było zmienić cały zarząd w takich sytuacjach !

nigdy poczta

tragedi tragedia tragedia i tyle omijać

analfameta

TUTAJ DODAJE SIĘ OPINIE NA TEMAT W WER KOMORNIKI!!!! Jak tępym trzeba być, żeby tego nie rozumieć? Przestańcie dodawać te debilne opinie niemające nic wspólnego z tematem zatrudnienia!!!

człowiek

czy osób zarządzających Pocztą Polską?

tulip

nie mam zdrowia opisywać.Mam to samo.To jakaś paranoja

ALEK

Czy kadra kontrolerska dobrze pracuje czy nie ? A gdzie oni są ?

mii

"Wysmienita kadra kierownicza"Chyba zgraja niewyuczonycz prostaczek.Pozdawane externistycznie matury i w głowie sieczka.Tylko pierdolami sie zajmują kto z kim spi.CYRK a nie zakład pracy

Bardzo dobrze prosperująca firma, z wyśmienitą kadrą kierowniczą sprawia że czuję się w Naszym WERZE jak w domu. Gorzej tylko z naszymi pracownikami bo co nie którzy są mniej chętni do pracy, a mają większe wynagrodzenie niż inni. To przede wszystkim powinno być zmienione.

Zostaw opinię o WER Komorniki - Komorniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WER Komorniki