Opinie o Nagel Polska Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Nagel Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Nagel Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nagel Polska Sp. z o.o. w Komorniki

Skubi

Wszystko fajnie tylko przerwy na papierosa co godz to lekka przesada bo jak ja nie pale to godzinowo pracuje dłużej od palaczy a pensja ta sama

Idealnie pewnie nie może być ale uważam, że i tak mamy dobrą firmę i warto tu pracować!!

Ogólnie praca jak praca nie jest źle, jedyny problem to kierownik magazynu i zgadzam się z poprzednikami że to zwykła świnia. Każda rozmowę nagrywajcie bo najpierw coś obiecują a później lecą w kulki w zależności czy masz czelność wyrazić swoją opinię czy nie. Rotacja pracowników nowych ciągła bo nikt z tym człowiekiem nie wytrzyma dłużej niż rok. Ogólnie jeśli będziesz beduinem i trzymać gębę na kłódkę to daleko u niego zajdziesz. Co do "klona" konfident nie z tej ziemi ale da się czasem z nim coś załatwić. Rozmowa z kierownikiem wygląda że coś się go pytasz a on ci odpowiada jak zwyklemu (usunięte przez administratora)i drze mordę na pół magazynu.(usunięte przez administratora)Kasa nie jest zła, choć zmiany popołudniowo nocne i weekendowe nie są warte tych pieniędzy. Nie polecam

Magazynier

Na "crossie" sprawa wygląda tak: Zarobki to około 3200 na rękę bez większego przepracowywania się, ale mimo wszystko nadgodzin nie idzie uniknąć. Pełny pakiet medyczny, sportowy, ubezpieczenie grupowe itp. Niby dwie zmiany 16-24/24-8 ale są też soboty na 5 rano, 8,16 i niedzielę na 14 lub dwunastki jak zaczynamy nocki 19-7. Ludzie spoko, kierownicy zmianowi też, oprócz tak zwanego "klona" który jest konfidentem i kierownika całego magazynu który jest swinią i kręci ile wlezie, trzeba z nim jechać krótko. Ogólnie polecam i zapraszam, bo ludzi potrzeba. Aaa i tylko dwóch Ukraińców na 40 osób, przez długi czas nie było ich wcale.

Konrad
@Magazynier

Wszystko się zgadza z tym co kolega wyżej napisal. Od strony magazynu atmosfera w pracy bardzo fajna ale od strony kierownika i jego narośli na tyłku klona można spodziewać się wszystkiego! im nie ma co ufać i wierzyc w ani jedno slowo! Polecam ale przy podpisywaniu umowy najlepiej nagrajcie wasze ustalenia na dyktafon bo już nigdy się tego nie da wyegzekwować ani udowodnić!

@Konrad

To właśnie przez brak profesjonalizmu ameby która jest tam kierownikiem rotacja pracowników w firmie cały czas ja dezorganizuje, zero poszanowania dla pracownika i przy braku argumentów kierownik nadziera mordę jak idiota... Ogólnie wszystko super ale trzeba na kilka osób uważać bo za możliwość wciśnięcia się o centymetr głębiej w tyłek przełożonym sprzedali by własną matkę...

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Nagel Polska Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Jasiek

Czy jest jakiś powód tej ciszy na forum? Czyżby wakacje odciągnęły was od pisania?

Rafi

Witam, mam kilka pytań do was odnośnie pracy w firmie Nagel. Jakie zarobki jako magazynier, ile mozna dostać na start. Jaka jest atmosfera i kierownictwo. Czy warto podjąć wspłuprace z tą firmą czy są jakieś szkolenia dodatki premie, czy pensja stoi w mejscu.

Zainteresowany współpracą

Witam, czy mógłby ktoś powiedzieć coś na temat zarobków, oraz samej pracy? 3 zmianowa praca? Jak weekendy? Jak pensja netto?

admin

Czy Twoim zdaniem firma Nagel Polska Sp. z o.o. dba o swoich pracowników? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Nagel Polska Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w Nagel Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nagel Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nagel Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 9 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nagel Polska Sp. z o.o.