Opinie o Rafał Głowacki Meblogust w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Rafał Głowacki Meblogust. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rafał Głowacki Meblogust o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Dom i ogród - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Głowacki Meblogust w Poznań

Dorota

witam, ja to chciałam się sypać odnośnie tych negatywnych opinii jak to jest, e firma dalej działa? w jaki sposób tamte sytuacje zostały ostatecznie rozwiązane i jak aktualnie wygląda działalność firmy? Zatrudnia? Jeśli tak to ile osób i na jakich warunkach?

D.
@Natalia

Dzień dobry, ja dałam zaliczkę latem, do tej pory nie mam mebli

Dorota

Mateusz
@Dorota

rodzina Glowackich to (usunięte przez administratora) pobieraja zaliczki z znikaja. Sprawy zgloszone do windykacji i sadow. Uciekac od takich ludzi!

Natalia
@Mateusz

Ale firma jest w rejestrze spółek aktywna, ale już nie zarejestrowana jako płatnik VAT. Z reguły, jak ktoś tak ma, to jest wstęp do likwidacji. Chcesz powiedzieć, że ci państwo teraz biorą te zaliczki, kiedy firma jest właściwie zamknięta? Czy piszesz o dawniejszych zamówieniach.... To jest ważne.

Gregor
@Dorota

W Polsce takie sytuacje to norma-takie mamy prawo,to jest odpowiedź na Pani pytanie.Podobnie jest w przypadku wynajęcia mieszkania(lokatorom którzy nie płacą).Pozdrawiam i z daleka od tych ”mistrzów stolarstwa”

D. Nowy wpis
@Natalia

Dzień dobry, ja dałam zaliczkę latem, do tej pory nie mam mebli

Wiktoria Nowy wpis

A ja mam pytanie do osób poszkodowanych? KTO PANSTWA (usunięte przez administratora)? bo z tego co wiem, to jest DWOCH STOLARZY GLOWACKICH: młody-Rafal Głowacki czy stary-Pan Zbigniew Głowacki??????!!bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam, życząc powodzenia

D. Nowy wpis
@Wiktoria

Pan Zbigniew pobrał zaliczkę ode mnie i od kilku miesięcy ani mebli ani zaliczki. Dzisiaj zgłosiłam sprawę do policji. Czy Pani zgłaszała gdzieś sprawę?

Czy można liczyć w Rafał Głowacki Meblogust na prywatną opiekę medyczną?

Paulina

Brak dotrzymania terminu, brak kontaktu, szafa zamontowana tak ze srodek drzwi jest gdziej niz srodek polek w srodku przez co nie mozna zamontowac koszykow i dziwnie sie otwiera, Pan zapomnial ze otwieranie szafy mialo byz frezowane oraz zapomnial polki, mialo byc dowiezione otwieranie clickiem oraz polka, mostwo prob kontaktu na telefon oraz fixly, najpierw Pan sie kloci ze zadnej polki mial nie dowiesc, pozniej powiedzial kilkakrotnie ze dowiezie, pozniej kompletny brak odpowedzi, Minelo 5 miesiacy od momentu gdy szafa miala byc skonczona. Na gogle mozna znalezc wiele niepochlebnych opinii

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Rafał Głowacki Meblogust? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
katkat

jak tam sprawy z Panem Głowackim?

@katkat

Witam serdecznie wszystkich poszkodowanych przez rodzine Państwa Glowackich. Tez zostałem (usunięte przez administratora) prze nich i dlatego postanowiłem działać bo nie będę tolerował kłamstw i partactwa. Na tym rynku nie ma miejsca dla takich pseudo fachowców. Wiec drodzy Państwo kto czuje się poszkodowany bardzo proszę o maila z kontaktem i oddzwonię w celu uzgodnienia działania. Będę zbierał grupę poszkodowanych do późniejszych czynności prawnych. Jednego Pana który mnie (usunięte przez administratora) w 2019 roku niejaki Tomasz K. Który się ogłaszał jako pogotowie remontowe 24 wysłaliśmy na wakacje na 3 lata. W tym przypadku chce żeby Państwo Głowaccy już nigdy więcej nikogo nie (usunięte przez administratora) Adres e-mail do kontaktu- jacob.invest@interia.pl

@Jacob

Dzień dobry. Chętnie dołączę do grupy.

Morty
@Jacob

Chętnie dołączę do Pana, aby wyciągnąć konsekwencje względem tych ludzi.

Pan M

Pomysłów pełna głowa, ale wykonanie i finalizacja leży jak długa. Po zapłaceniu reszty należności kontakt zniknął. Do dziś nie mam faktury i brakujących elementów. Sprawa zostaje w najbliższych dniach zgłoszona do odpowiednich organów w tym urząd skarbowy. Czekaliśmy i chciałem być cierpliwy i miły, ale chyba inaczej się nie da. Może nagłośnienie sprawy to jedyna metoda, żeby otworzyć oczy wykonawcy? Nie polecam tak czy owak zdecydowanie.

@Pan M

Witam Zbieram grupę osób poszkodowanych przez panstawa Glowackich. Jeżeli jest Pani chętna podzielić się swoją opinia ze mną to proszę o maila z kontaktem. Jakcob.invest@interia.pl

Nie polecam. Fatalnie wykonana praca, fatalne podejście do klienta - wyłudzanie pieniędzy, zwlekanie z terminem wykonania zlecenia - KATASTROFA. Niestety sprawa musiała trafić do prawnika.

@Ewa

Proszę o kontakt mailowy; ggregor001@gmail.com w sprawie oszustwa przez firmę Meblogust.

magnanum@gmail.pl
@Ewa

Pan Rafał jest poprostu za dobry. Wszelkie poprawki i zmiany klienta-robi w cenie mebli i potem ma swoją dobroć????????Ja POLECAM Meblogust, bo zaoszczedzilismy na kuchni 2000zl....a praca wykonana była solidnie i BARDZO DOBRZE. Kontakt z firmą również jest bez zastrzeżeń

@magnanum@gmail.pl

Komentarz brzmi jak słowa Pani Katarzyny W. (obecnej partnerki Pana Rafała). Wszystkie zmiany jakie robił Pan Rafał np. u nas wynikały z jego błędnych obliczeń lub niewłaściwie przyciętych elementów (co wiązało się z ponownym wykonanie). Także sądzimy, że poprawiał swoje błędy, a nie dokonywał zmian na prośbę klientów. Ps. swoją drogą wszystkie ostatnie pozytywne komentarze są napisane 7 stycznia i w Nick-u podawany jest adres e-mail. Przypadek - nie sądzę :)

@Ewa

Witam Pani Ewo bardzo proszę o kontakt w sprawie Pana Rafała Glowackiego. Będziemy składać pozew zbiorowy przeciwko tym państwu. Adres e-mail Jacob.invest@interia.pl

A czy ktoś z Państwa otrzymał paragon do wykonanej usługi? Czy ktoś już podsyłał zawiadomienie do urzędu skarbowego z kopią umowy oraz potwierdzeniami przelewów?

Lila

Brak paragonu w planie mam założenie sprawy.

Pan M

Zamierzam zgłosić sprawę do U.S. i do sądu. Nie wiem co to jest faktura, bo jej do dziś nie widziałem. (2miesiace po wykonaniu). Na szczęście mam prawnika, który potrafi się wziąć za takie sprawy z przytupem. Nie chciałem tego kroku robić, ale nie mam wyjścia.

@Pan M

Dzień dobry. Czy mogę prosić o adres e-mail z chęcią dołożę swoje pięć groszy i w urzędzie skarbowym i sądzie. Fachowcy z koziej (usunięte przez administratora)

Gniewna
@Pan M

Dzień dobry, również zostałam (usunięte przez administratora) przez pana Zbigniewa. Jeżeli rzeczywiście będzie Pan zakładał sprawę to chciałabym się dołączyć jako poszkodowana. Proszę o kontakt na adres mailowy joanna_zurawska@interia.pl

Lila

Dzień dobry. Czy jest ktoś z Państwa co założył sprawę sądową tej firmie lub myśli nad tym rozwiązaniem?

Jakie są mocne strony pracodawcy Rafał Głowacki Meblogust?

Tragiczny wykonawca

Żadne...

Meblogust_partacze

Patologia nie fachowcy! Zmarnowali nasze pieniądze i czas! Gdyby pan rafał tyle energii wkładał w prace co w swoje głupie gadanie może byłoby lepiej, nie pozdrawiam :)

Rosa

chciałam tylko jeszcze jedno dodać wiadomo wszystkim ludziom się nie dogodzi i zamiast brać opinie z internetporozmawiać i samemu zobaczyć pozdrawiam

Rosa

Witam z mężem od grudnia nie śpimy bo przeczytaliśmy te opinie strasznie się baliśmy że zostaniemy (usunięte przez administratora)ale tak naprawdę nic z tych opinii to nie pasuje fajne chłopaki mega kultura finansowo też dobrze wyszło

Wrocław :)

Oczywiście NIE polecam współpracy z rodem Głowackich :) Ja i mój mąż mieliśmy do czynienia z panem Rafałem i Patrykiem... Długo by wymieniać listę "spapranych rzeczy" ich autorstwa. Na szczęście znaleźliśmy PRAWDZIEGO FACHOWCĘ na miejscu i przy dużym wysiłku naprawił to co się dało... Niestety CAŁA kuchnia wraz z naszymi pieniędzmi została wyrzucona dosłownie do kosza (konkretnie do kontenera wielkogabarytowego :)) Chętnie bym tu umieściła, gdyby się dało, zdjęcia ich "pracy". Oczywiście ze strony p. Rafała i Patryka brak kontaktu i odpowiedzi. Mamy jedynie kontakt z ich Matką, która relacjonowała nam patologię w życiu syna Rafała. Życzę honoru i odpowiedzialności drodzy panowie, nie pozdrawiam. Ps. Douczcie się, doszkolcie.

Miodowka72
@Wrocław :)

Radzę się ruszyć do pracy, albo zrobić sobie dziecko, bo jak widać nieźle się Pani nudzi!!!!!!!! Pani i jej mąż siedzicie tu od kilku miesięcy i ciągle piszecie to samo. Już nudne to i przestało bawić:))))

Obrońca
@Miodowka72

Proszę o usunięcie wpisu. Nie dotyczy sprawy.dziekuje

Nowa

Nie polecam współpracy z Panem Glowackim. Ja również zostałam przez ów Pana oszukana. Kuchnia, która mialabyc zrobiona w kilka dni była robiona ponad miesiąc i to przy codziennej próbie jakiegokolwiek kontaktu z Panem Glowackim. Pan przyjeżdżał jak chcia, kiedy chciał, kuchnię zrobił zupełnie inaczej niż mieliśmy ustalone, zresztą ZROBIL to za duże słowo, szafki są krzywe, źle pomierzone a frontów przy górnych szafkach do tej pory nie mam Pan Zbigniew wziął pieniądze i pracy nie skończył. Zwykły (usunięte przez administratora) kompletnie nie znający się na rzeczac, które robi.

@Nowa

Odp Witam Zbigniew Głowacki Proszę podać adres gdzie Pani NIE Dokonczylem mebli Proszę podpisac się a nie wypisywać Pod ukryciem ma Pani coś do ukrycia Bo ja nie Pozdrawiam Głowacki

@Nowa

Ależ bardzo proszę Jutrzenka drogi Panie. Już Pan kojarzy? Ja bzdur nie piszę! Powinien Pan zrobić rachunek sumienia za to w jaki sposób traktuje Pan klientów.

Grzegorz (Kruszewnia)
@Nowa

Ty stary kłamczuchu!ty śmiesz jeszcze pisać że niby nie masz nic do ukrycia...Jak ci nie wstyd!na stare lata tak oszukiwać ludzi...Zacznij w końcu odbierać pisma sądowe!PRZESTRZEGAM PRZED TYMI "MISTRZAMI STOLARSTWA"nic do ukrycia...dobre sobie...

@Nowa

Droga Pani Proszę napisac ile mi Pani niezaplacila za meble kuchenne 3600zl Gdyby Pani niekombinowala z rozliczenie To zamontowal bym bez problemu te 2 fronty Niewspomne że za przwody do wody kture zakupilem też Pani nie zaplacila Pozdrawiam

@Nowa

Panie Zbigniewie za meble to ja Panu zapłaciłam, pytanie tylko czy było za co? Niech sam Pan oceni czy ta Pana praca była tyle warta ile Pan ode mnie dostał?! Bo za taką fuszerkę to Pan mi powinien pieniądze oddać!! A jak pytałam o negatywne opinie, które znalazłam na Pana temat ( niestety za późno) zganial Pan wszystko na swoich synów i oczerniał Pan całą swoją rodzinę. I nadal próbuje Pan się wybielać? Tylko po co? Przecież tu wszyscy piszą to samo o Pana "pracy,"; i ja się też pod tym podpisuje.

Dziewczyna
@Nowa

Dzień dobry. Również mam problem z wyłudzonymi pieniędzmi i zero kontaktu. Czy jakies dane Pani ma pod którymi można go szukać. Na pieczątce są dane adresowe syna a nie Zbigniewa. Tym sposobem szukaj wiatru w polu

@Dziewczyna

Niestety. Żadnych innych danych nie mam. Pofatygowałam się nawet pod adres wskazany na umowie - niestety tam też nic nie wskórałam.

Karol

Zastanawiam się czy to firma rotująca czy macie stałych ludzi?

Karol Kubacki

To co się dzieje na tej stronie, to prawdziwa parodia! To piszą przecież 2te same osoby. U mnie pan Rafał wykonuje meble na wymiar już po raz trzeci i zawsze Go polecam. Coraz częściej pseudo"klienci" chcą mieć najlepiej wszystko za darmo....proponuje przedstawić umowy i zdjęcia wykonanej pracy Pana Rafała, a nie tylko pisać i pisać, bo każdy potrafi. Firma pracuje od dwudziestu lat. Jest konkurencyjna cenowo, a wykonane meble są solidne i piękne. Ja polecam....

och, Karol
@Karol Kubacki

Bardzo chętnie załączyłabym (pewnie nie tylko ja) zdjęcia fuszerek "fachowców" z meblogust ale ten serwis nie daje takiej możliwości. Ale Pan Rafał na pewno dostanie taki album pocztą razem z pismem od prawnika :)

@Karol Kubacki

jeżeli byłaby możliwość dodawania tutaj zdjęć, czy wklejania linków do nich, to dawno podzielilibyśmy się "tworami" Pana Rafała. Proszę powiedzieć, czy obecność w Pana znajomych na pewnym portalu społecznościowym osób o nazwisku Głowacki to czysty przypadek...? Nie dajcie się oszukać - jak najdalej od tej firmy :) Ps. Jest tutaj więcej osób które wskazują na (usunięte przez administratora) lub beznadziejne wykonanie mebli - polecam poczytanie opinii na innych serwisach.

Klient

Nie polecam usług Pana Zbigniewa Głowackiego z firmy MEBLOGUST!

@Klient

Klient Niemasz odwagi sie podpisac (usunięte przez administratora)

Klient

Odp wiesz gościu Z anonimem nie rozmawiam Pozdrawiam Glowacki.

Niezadowoleni

Otóż to! Panie Rafale miej Pan jaja i załatwiaj sprawy honorowo - kończąc zawarte zleceni!

Tomasz

Nie polecam usług Pana Zbigniewa Głowackiego z firmy MEBLOGUST! Długo by opowiadać jak przebiegał ten żenujący proces współpracy, więc w skrócie tylko napiszę - bardzo nieprofesjonalne podejście do klienta. Właściciel jest niesłowny, nie dotrzymuje terminów i ma problemy z komunikowaniem się z klientem (nie oddzwania i nie odpisuje na maile). Ostatecznie musieliśmy zrezygnować ze współpracy. I dobrze się stało - inna firma, której powierzyliśmy wykonanie mebli, zwróciła uwagę na wiele istotnych kwestii, na które nie wpadł Pan Zbigniew i teraz mamy nie tylko piękne, ale i funkcjonalne meble w mieszkaniu.

@Tomasz

m.koscielny@onet.pl
@Tomasz

U mnie co prawda meble pod zamówienie wykonywał ostatnio pan Rafał Głowacki z Meblogust, a nie Zbigniew?i jestem BARDZO ZADOWOLONY!!! Nic nie pasuje z tego co Pan pisze. Moja kuchnia wykonana w akrylu, świetna jakość za bardzo dobrą cene. Pan Rafał zaproponował, by wszystko zrobić na najlepszych zawiasach i okuciach, przez to i dopasowanie szafek jest idealne! Praca wykonana na domiar tego- 2dni przed czasem. POLECAM W 100% tego stolarza

@m.koscielny@onet.pl

Jest pan jedynym zadowolonym klientem.Być może przez to,że sprawa trafiła do sądu i nie chcą mieć więcej problemów...Mam ze sobą dwóch klientów jako również niezadowolonych,będą zeznawać w tej sprawie...Pozdrawiam i gratuluję

@m.koscielny@onet.pl

Zastanawiające... My mieliśmy mieć skończone meble przez Pana Rafała na początku listopada. Mamy zaraz połowę stycznia a meble dalej nieskończone. Kontakt urwany, a pieniądze zmarnowane... Widocznie firma zaczyna sobie poprawiać opinie dodając fake-owe komentarze... NIE POLECAMY TEGO WYKONAWCY!

Pan Rafał wie kto to :)

Po wpłaceniu przeze mnie 80% ustalonej kwoty i "podzióbaniu" mebli kontakt się urywa. Wszystkie dostępne numery telefonów milczą. Klient zostaje bez mebli i ze zmarnowanym materiałem na ich dokończenie. Ostrzegam wszystkich którzy chcą nawiązać współpracę z tą firmą. Z tego co widać w większości przypadków kończy się tak samo...

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Głowacki Meblogust - Poznań

Rafał Głowacki Meblogust
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Izaaka Newtona 12B lok. 44
    61-161 Poznań