Opinie o Galeria Wypieków Lubaszka w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Galeria Wypieków Lubaszka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Galeria Wypieków Lubaszka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galeria Wypieków Lubaszka w Warszawa

Szczerze

Chcę zatrudnić sìe w firmie lubaszka na produkcji cukiernia podobno pracuje się więcej niż 8 godz a pensja taka sobie Może jest ktos kto mi napisze ile godz jaka pensja jaka atmosfera bo sama nie wiem czy iść tam do pracy Znajomi mi odradzają podobno tam (usunięte przez administratora) co wy na to?

Niestety ale ukraina tu prowadzi prym, Maja wieksze prawa i wszystko im wolno a Polak ma pracowac i sie nie odzywac taki szacunek dla rodaka..... Jal donosisz jestes ktos i cos załatwisz a jak nie to nawet dzien wolny jest duzym problemem. Dramat ta firma szef gada ze nie ma kasy a wystarczy popatrzec jak wydaje ciagle na mecze dla kadry kierowniczej skoki ze spadochronu nowe auta..... Za nasza kase zamiast nas docenic bo to my mu robimy kase ktora wydaje.....

@Ewa

A jakie to ma znaczenie, dlaczego?W pełni się z tym wszystkim zgadzam i tyle.Tak poprostu jest, że Ukraińcy mają więcej praw od naszych.Lubaszka lepiej poprostu ich traktuje, a teraz jak ich tyle ściągnęło, to dopiero będzie Polaków miał gdzieś!

Dlatego
@Ewa

Nie kupuje pieczywa w libaszce

Muzyka

Czy jest opcja żeby wyp.. te wsiowe chamstwo zza lady i zatrudnić ludzi? Ta swołocz przechodzi ludzkie pojęcie, tym razem wykrecone mordy przy Al. Jerozolimskich psują dzień ludziom którzy chcą coś kupić.

Robert
@Muzyka

No i czemu obrażasz innych ludzi ?To nie świadczy o tobie zbyt dobrze. Ktoś cię źle potraktował w sklepie? Zawsze możesz złożyć skargę, a nie w ten sposób pisać o pracownikach.

Maria
@Muzyka

Człowieku nie obrażaj bo sam zachowujesz się jak wsioch

Itex

Jakie są godziny pracy w piekarni???

Kasjer

Złozenie CV, rozmowa bardzo miła ,szybko i bezproblemowo,wystarczy powiedziec że jesteś odpowiedzialny ,dyspozycyjny

Dlaczego chcesz pracowac u nas CZY jestes dyspozycyjny reszta to standard

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy w Galeria Wypieków Piotr Lubaszka jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Kris

Nie absolutnie nie jest nic rozwiazywane. Nie polecam pracy szczerze.

Klient

Fantastyczna obsługa na Złotej????

Bożena
@Klient

W jakim sensie? Potrafią doradzic i uśmiechnąć się do klienta?

@Bożena

Pani Iza najlepsza, doradzi, pogada i nie da wejść z pustymi rękoma. Rewelacja mój ulubiony sklep

Rezygnująca Klientka

Zmieniono w drastyczny sposób skład i smak chleba sycylijskiego, od paru dni to istna tandeta. Szkoda lat dobrej opinii, jaką miałam o tej sieci piekarniczej, cóż, poszukam gdzie indziej, konkurencja jest spora. Przykra nieuczciwość - chleb już zdrożał, a płaciłabym chętnie więcej - ale nie za bylejakość.

Klientka

Nie polecam, pracownica sie skaleczyla a palec oblizywała z krwi zamiast zdezynfekować i zawinąć plastrem. Fuj...

Klient

Omijajcie sklep na Słominskiego , kolejka prawie że do konkurencji a ekspedientka tylko stoi i gada, po za tym gadaniem nie robi nic.

Robot

Firma rozwojowa stanęła w miejscu a nawet powiem , ze sie cofa odkąd menagerem jest Maria.... W moim mniemaniu jest to osoba o bardzo ubigiej wiedzy na temat prowadzenia sklepu oraz handlu i niskiej kulturze jej odzywki najpowrzechniejsze to ku**a i ja pierd**le.... Nie rozumiem takich słow jak "eskalacja", czy "wyimaginowany" i jak moze ktos taki firme reprezentowac godnie.... Nie potrafi rozmawiac z ludzmi tylki grozi ze mozna sie zwolnic a dobrzy pracownicy odchodzą przez nią w duzej mierze. Wyjasnic co kolwiek odsyła do Agnieszki H. A ta jest zawalona ciagle robotą i nie ma czasu na nic a to pani menager lansuje sie na jej plecach bo ta druga to przynajmniej wiedze ma dużą i umiejętności do tego. Zarobki tez bardzo spadly i to tez jest duzy problem a w pandemie utargi wzrosly na niektorych slepach..... Chytry zawsze traci to powinna byc przestroga bo z niewolnika nie ma.pracownika. Zostaniecie z takim personelem ze bedziecie sie przepraszac z tymi co odeszli jeszcze.... Nie wiem jak mozna zatrudniac pierwsze lepsze z ulicy do.firmy gdzie liczy sie wysoku standart uslug..... I zdziwnienie ze ludzie narzekają.... Trzeba znac sie na ludziach zeby zatrudniac a nie brac aby bylo bo to zanizanie standardu....

@Robot

Zatrudnij hydraulika nie robota !!!! Chyba że cię stać na nanotechnologie

W pelni sie zgadzam

@Robot

Trafna opinia.Rok do przodu a jest jeszcze gorzej ...dobrzy ,stali pracownicy odeszli,Ci co zostali nie maja ochoty i sily pracowac za 2 3 osoby,poniewaz z takim zarzadzaniem nie ma ludzi chetnych do pracy w Lubaszce ....jak oni chca sie rozwijac i otwierac nowe sklepy ,jak jest taki balagan,osoby zarzadzacace nie nadaja sie na funkcje ,ktore piastuja.....

Kasiak
@Kasia

Pracy nie polecam. Dużo zmian kadrowych. Pensja niska. Kolejne osoby odchodzą ale nie daje to nikomu nic do zrozumienia.

Jagna
@Robot

Dokładnie. Dzisiaj robiłam zakupy na Górczewskiej w sklepie firmowym. Ekspedientka z Ukrainy porażka. Lansowała się po sklepie zamiast zachwalać, polecać towar to.... szkoda mi tylko Pani co stała na kasie. Młoda wystraszona dziewczyna. Brawo , coraz lepiej z obsługą. Klientka

Ktoś
@Kasia

Tak prawda

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Galeria Wypieków Piotr Lubaszka? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Maria O.

Są płatne dodatkowo , w taki sposób że niby masz zapłacone a różnicy na koncie nie widać ???? taka nasza polityka , sklep i ludzi wycisnąć jak Cytrynę a śmietankę zbijamy my ???? góra . Pozdrawiam

Niby dodatkowo płatne a tak naprawdę za każdy dzień dyżuru dziewczyny mogą dostawać wolne ale o tym góra nie informuje, bo nie było by komu pracować, jak by każda chciała dzień wolny. Są nieświadome swoich praw i przywilejów. Mają rzekomo płacone za dzień dyżuru! Dziewczyny, które pracujecie, zainteresujcie się tym tematem i bądźcie świadome swoich praw!!!!!

Katarzyna

Czyli jak to jest? Koniec końców można sobie wybrać czy za nadgodziny kasa czy dni wolne? Czy jak to wygląda bo już się pogubilam.

Klient

Witam czy pracownikom zapewniane są środki ochrony indywidualnej podczas pandemii (płyny do dezynfekcji,rekawiczki,maseczki jednorazowe). Słyszałem rozmowę ekspedientek na Warszawie że nie dostają maseczek czy to prawda?

Poinformowany
@Klient

Maseczki są we własnym zakresie.

Nie ma nazwy

Moja córka była w lubaszce stała tam w kolejce 15 min stojąc już przy kasie pani w czarnych włosach z kucykiem niechciała jej opsużyć

Zoska

Dlaczego w żadnym sklepie nie ma cen jednostkowych? Chyba takie są wymagane? Poza tym w internecie też nie doszukalam się cennika ani dokładnego skladu pieczywa.

Ela
@Zoska

Też chciałabym wiedzieć z czego składa się pieczywo!

Ela
@Zoska

Czemu nikt z Firmy nie odpowiada na wpisy!?

Kamila
@Ela

A wierzysz w to, że skład zawsze będzie dokładnie taki sam? Co do cen może teraz to już wcale nie będą tego wprowadzać, bo przy tej inflacji to się mija z celem...

Klimkowa

Zwolnijcie Klimka to będą kierowcy chcieli jeździć

Dzieciak
@Klimkowa

Brawo ty!!! Ale ich jest tam więcej.

@Dzieciak

Zawiść ludzka niezna granic Żenada !!!!!

@Klimkowa

Racja. Tyle lat gnębi i podpieprza , żeby tylko miał rację. Sam nie jest w porządku lansuje się.

ABC

Chyba ktoś tu zazdrości bo pracuje tu od lat i ten człowiek jest bardzo wporządku.

Radek

Bardzo dziwne wpisy myślę, że od konkurencji bo firma jest z dobra opinią pracodawcy i rozwija się jak burza i z pewnością to kole konkurencję.

@Radek

Ha ha to dobry żart, ciekawe kto jest tak dowcipny????????????

Zadowolona
@Radek

Radziu, z której ty się choinki urwałeś? Chyba jesteś z rodziny Piotrusia, że tak się podlizujesz. Pokaż mi te prawdziwe dobre opinie, takiś mądry.Jak się kiedyś zatrudniałam w tej firmie to myślałam pozytywnie, pomimo tych negatywnych opinii, jalie czytałam o firmie Lubaszki. Z czasem jednak zmieniłam zdanie i zrozumiałam o czym ci ludzie czyt.byli pracownicy piszą. Dobrze rozważcie, czy chcecie w tej firmie nie szanującej ludzi pracować! Ja wiem, że czasem człowiek nie ma wyjścia ale w W_wie jest naprawdę dużo możliwości i trzeba próbować!

Zapraszam zatem do nas do Pracy , szybko zmienisz zdanie

Kinga
@Radek

Firma może się i rozwija, ale pracownicy traktowani są jak (usunięte przez administratora).

Olga

Czy praca jest ciężka czy raczej każdy jest w stanie sobie poradzić? Wiadomo, że obecnie ze względu na pandemię jest ciężko ale czy można aktualnie ubiegać się o jakieś stanowisko? Jest coś wolnego?

@Olga

Jesli lubidz byc ponizana i (usunięte przez administratora)na pieniazki to ta praca jest najlepsza bo jest tu bardzo nie rowne traktowanie wyplaty sa tak przekombinowane ze nie dojdziesz na ile Cie orzneli a kadra zarzadzajaca bez szacunku kompletnie kazdy ma sie za niewiadomo kogo . Dobra rada rozejrzyj sie za inna pracą bardziej uczciwą bo za te grosze nie opłaca sie tak harowac ciezko ....

Była
@Olga

Uciekaj gdzie pieprz rośnie!

@Olga

Mega ciężka , w dodatku wymagają więcej

@Olga

To (usunięte przez administratora). Szukaj w innych sklepach firmowych Putka, Grzybki...

Szanowny \\\"gościu\\\" ileż trzeba mieć w sobie jadu i nienawiści aby tak o kimś pisać. Jeżeli tak bardzo źle o kimś piszesz to czemu Ty nie podasz swojego Imienia i Nazwiska. Ja znam Pana Piotra osobiście i współpracuję z Nim od minimum 12 lat i nigdy nie spotkała mnie żadna przykrość z Jego strony. Aha i nie napisałam tego pozytywu za kasę !!!

foxy
@Monika

tak!!!! Miałam nieprzyjemność pracowania w Twoim towarzystwie. To, że ktoś konczy studia nie oznacza, że jest "ogarnięty" Już sobie tak nie schlebiaj i nie chwal ich pod niebiosa. Raz nawalisz i obrócą cię w pył

Monika K
@foxy

Proszę mnie nie obrażać ja nie pisałam tego komentarza To że ktoś się podpisał takim samym imieniem to nie znaczy że to ja Szkoda że nie podpisalaś się swoim prawdziwym imieniem wystawiając swój komentarz W internecie można wszystko incignioto i nie ponosi się żadnych konsekwencji

Buba
@Monika K

Incignioto... Co ma pani na mysli? Chodzi moze o Incognito? ????

@Monika

Monia , kłamczuszko , wiesz jaka jest prawda , że ich rombiemy ???? Muszę odpracować za nowe autko hihi

@Maria O.

Pracowałam trochę w tej firmie i pracę wspominam dobrze. Jestem zaskoczona, że osoba na takim stanowisku wypisuje takie żenujące rzeczy nie zdając sobie sprawy, iż działa na niekożyść firmy na co jest odpowiedni paragraf w kp. Domyślam się , iż zamiar był zabawy lecz ja jak i pewnie wiele innych osób odbierze to za bezmyślność. Zastanawiam się czy Zarząd popiera tego typu rozrywki? Gratuluję

Katarzyna Kufel, rekruter

Dzień dobry, Cieszę się, że pomimo wybrania innej ścieżki zawodowej dobrze wspomina Pani współpracę z naszą firmą. Zapewniam, że powyższy wpis nie jest autorstwa Marysi O. a osoby podszywającej się pod nią i został zgłoszony do usunięcia. Pozdrawiam serdecznie Katarzyna Kufel

@Katarzyna Kufel, rekruter

Dziękuję Pani Kasiu za odpowiedź, niestety Wszyscy dobrze znają odzywki p.Marii O. nie wszystko da się zamieść pod dywan. Każdy powinien się liczyć z konsekwencjami swoich czynów i wypowiedzi. Pozdrawiam

Potwierdzam, że słownictwo Pani Manager jest znane ogółowi.

Jagna
@Monika

Osobiście Pana Piotra nie znam, ale jako klientka byłam świadkiem jak niezbyt Miło zachował się do pracownika.

Klient

W sobotę 8.01/22 kupiłam faworki z datą do 21 .01 , miałam taką na nie ochotę ,ale nie dało się jeść ,nie miały smaku faworków i bardzo pachniały pudełkiem ,sugestia moja ,proszę zwrócić uwagę na pudełka w które pakujcie faworki ,poprostu śmierdzące,a też czy tłuszcz jest świeży? , nic już nie kupię w waszych sklepach ,nawet moja reklamacja w galerii nic nie dała,panie zrobiły miny i tyle ,a 16 zł za opakowanie to nie 1,60 zl Ursus

Zostaw merytoryczną opinię o Galeria Wypieków Lubaszka - Warszawa

• Jak się pracuje w Galeria Wypieków Lubaszka?

Zobacz opinie na temat firmy Galeria Wypieków Lubaszka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galeria Wypieków Lubaszka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 8 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Galeria Wypieków Lubaszka?

Kandydaci do pracy w Galeria Wypieków Lubaszka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Galeria Wypieków Lubaszka
3.2/5 Na podstawie 287 ocen.
  • Szlachecka 45
    03-259 Warszawa