Opinie o KWANGJIN w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KWANGJIN. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w KWANGJIN na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KWANGJIN w Tychy

jo

Cebula prosimy - umyj się

zapracowany

Premia świąteczna 300zł a z wypłaty ci to ujmują paranoja koszta tylko wykazują pod koniec roku po co ta premia ciekawe kto jest za to odpowiedzialny bezprawie temperatura na hali jak w chłodni szatnie zimne ciekawe co by na to PIP

Zmarznięty pracownik
@zapracowany

Zapracowany całkowita racja a jak byli z PIPU to nagrzewnice zniknęły a pracownicy to wszystkich z góry wyśmiali bo myślą że operatorzy to ciemne masy a cwaniaki.Nie wspomnę o księgowej Marzenie co liczyć nie umie i nie rozróżnia premii od pożyczki którą można od wypłaty odjąć

dobry pracownik

Czy ktoś zna adres e-mail do tej f-my lub jej format ?

Prezesunio
@dobry pracownik

Ponizej adres mailowy firmy: praca1850brutto@skośnyskurwiel.pl

jako

gość dobre i tyle, a jaka umowa, daja o prace czy zatrudniaja pier przez agencje a dopiero pozniej bezposrednio u nich?

dobry pracownik
@jako

a czy ktoś wie jaki jest adres e-mail do nich ?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie KWANGJIN.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
gość

Poszukują na stanowisko operator maszyn. Na początek 1850 brutto, ale już po 3 miesiącach można uzyskać podwyżkę do 1900 brutto :)

gość

Najniższe zarobki na rynku pracy automotive w Tychach.

Kwangjin

Nie. Na produkcję trzeba mieć dobre zdrowie

szukam pracy

Witam Jak do Was dostać się do pracy? Mam tylko 4 miesięcy doświadczenia na produkcji, ale nie na montażu, mam też grupę inwalidzka.

buu

Operator najniższą dostaje. Niby obiecują podwyżki ale póki co nikt ich nie dostał

iko

Pisze jak byk w pupie operator maszyn montaż jakisik regulatorów do szyb i ciekawi mnie czy warto aplikowac czy jest sens.

Słuchaj uważnie ludzi, którzy w twojej obecności mówią o innych - dokładnie tak samo będą mówić o tobie podczas twojej nieobecnosci. Nie miej złudzeń ze cie to nie dotyczy. Ludzie smieszni gdy sie na nich patrzy a gdy sie ich słucha złość człowieka ogarnia. Świadom dwulucowosci w oczy patrzec nie moge cecha to kogoś, kto swoje zachowanie zmienia w zależności od sytuacji, osóba szpanujaca z podwójna moralnościa i fałszywościa. TAKIE CZASY tandetne.

iko

Pobik chodziło mi o operatora maszyn czy warto i jakie zarobki bo w urzedzie szukają

zilo

Właśnie tesz dziś przeglądałem oferty i znalazłem w urzędzie czy ,tylko kończy sie na najniższej krajowej jak piszą poniżej bo nie są ciekawe opinie czy jest tam wogóle jakiś socjal jak premie wyglądają ludzie zamiast pisac prawde to wykłócają sie na forach

Czy warto tam przyjść w urzędzie szukają prosze o konkrety

Czy warto tam przyjść w urzędzie szukają prosze o konkrety

Kwang

Pewnie pisałeś prawdę .

okok

2400 brutto!!! Jak masz magistra i jesteś bardzo śliczna! ( NIE MA SZANS NA takie pieniądze - po prostu WARIATKOWO!! ) JAK można być takim leniem i nieudacznicą żeby godzić się na takie K U R W a 1400zł ?? I nie szukać lepszej pracy? Kuśwa pod kościołem więcej użebrasz!! Nie wierzę że aż takie bezrobocie jest!!! Jesteście naiwni! Leniwy! Bez honoru! Ludzi młodzi tu nie powinni pracować długo, jedynie starsze osoby którym zdrowie nie dopisuje będą tu kiblować.

Internetowymotłoch
@okok

To ty nic nie wiesz o rynku i pieniądzach jakie oferują za pracę. 2400 to są b.dobre pieniążki.

Blablabla

Że niby w kwangjin tyle zarabiasz ????

nooob

2400? no chyba to jakiś żart.... sama 2800 po roku wyciągam. Praca lekka, można w ch**a przyciąć.

Łysy
@nooob

hu to ty chyba obrabiasz za ta premie no ale norma jest

Mac1123D

teraz w Urzędzie Pracy są oferty pracy od tej firmy na stanowisko Operatora maszyn

Zostaw merytoryczną opinię o KWANGJIN - Tychy

• Jak się pracuje w KWANGJIN?

Zobacz opinie na temat firmy KWANGJIN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KWANGJIN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KWANGJIN
1.6/5 Na podstawie 111 ocen.
  • Browarowa 7
    43-100 Tychy