Opinie o KWANGJIN w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KWANGJIN. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w KWANGJIN na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KWANGJIN w Tychy

abc

No z ta Olga to tez trzeba uwazac, bo rzeczywiscie ciagle na gore lata i pewnie (usunięte przez administratora) Trzeba ja dolaczyc do tych 4 osob wymienionych, do czarnej listy. Sam nie raz slyszalem jak nagadywala na jakosc, a udaje wielka kolezanke ich. Na szczescie malo ma wspolnego z produkcja, bo pewnie (usunięte przez administratora) sie pracuje w tak falszywym zespole. Wszyscy jestescie nienormalni hahahaha, pierdolami sie zajmujecie zamiast robota.

xyz

Prawdziwa opinio a moze spojrzysz na inne osoby ktore maja wtyki u gory np Olga wszyscy widzieli jak latala do gory co chwila Łukasz tez u niej fory dostawal wszyscy to widzieli sie zastanow bo moze to na ciebie i innych trzeba uwazac i ignorowac.

chrumk

przyjęli nowych pracowników? Kierownikiem jest nenko? Jak on miał na imię? Ptaca jest na jedną zmianę? Jak myślicie cv wysłać poleconym do nenka, on zatrudnia tzn na rozmowę bierze?

Prawdziwa opinia

Rada dla wszystkich nowych pracownikow, uwazajcie na konfidetow - Ewelina pseudo liderka mila dla wszystkich a kazdemu (usunięte przez administratora) obrabia , Klimek - informator i osoba ktora sieje ferment i zawsze o wszystko wypytuje. Wiola ktora wszystko Szymonowi sprzedaje co sie dzieje na hali no i sam Szymon ktory dyskretnie pociska to dalej. Moja rada jest taka zeby ich ignorowac i nie gadac im za duzo. Pozdro dla normalnych

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie KWANGJIN.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
gościu

Wydaje mi się, że się mylisz kolego co do Szymona. My na produkcji ogólnie nie narzekamy na niego - nie ciśnie nas jeśli nie trzeba, robi to co do niego należy bez przesadyzmu, sadyzmu i nadgorliwości (można by trenować od 07:20 do 14:30 i stosować scoring). Rzadko tu zaglądam ale forum schodzi na psy. Merytorycznie dno.

saddam husajn
@gościu

czlonek rat teamu przemowil... treningo zaczyna sie po 7 i konczy o 14 czasami nawet po wiec daruj sobie zdanie w nawiasie i masz racje gosciu wydaje ci sie

remix

szacunek dziala w 2 str skoro kierownik nieszanuje pracownikow to pracownicy nie szanuja kierownika... proste

Co do liderek, to powtorze slowa, szanuj "przelozonego swego...." pracowalo sie to tu to tam i nigdzie nie spotkalem takich dobrych jak one. A to, ze na fajke lataj, to sie pewnie skonczy. Teraz maja poprostu na to czas. Jedna lata na fajke inna na gore na pogaduchy... i co z tego. Zawsze jak czegos potrzebujecie to Wam to zalatwia albo staraja sie, zeby bylo dobrze. Nie ma zle zobaczymy jak sie produkcja rozkreci, mam nadzieje, ze juz nie dlugo, bo treningo mecza starasznie hehe.

chrumk

Hej doszły mnie słuchy ze w marcu mają Zwiększyć produkcję i chcą zatrudnić sporo ludzi, słyszał ktoś coś? Zwolnił nenko kogoś?

nieznajomy
@chrumk

słyszałem ze maja 8-10 osob zatrudnic

On się wokół samych dziewczyn kręci i co nikt z tego afery nie robi. A jej się czepiasz mimo że z Pawłemkkażda sześciu robi- śmieszni jesteście

xyz

nie zgłosisz team liderce bo co chwile na fajke lata i ginie w akcji. Tylko jedna team liderka się stara i ogarnia

Zgłosić do timlederki ? albo zapomni , nie zrozumi nie wie każe czekać i tak nie odpowie lub jest tak zalatana że nie usłyszy. Gdy jest produkcja to latają szybciej od szerszenia jak wściekłe nie wiedzą gdzie ręce włożyć.

abc123

Ale widać, że się starają i całkiem dobrze sobie radzą. Nie ich wina, że maszyny szaleją. Może mają za dużo na głowie ... szanuj przełożonego swojego bo możesz mieć gorszego. Brak Ci chyba doświadczenia na tego typu zakładach a wierz mi, że może być gorzej ... troche zrozumienie i więcej własnej inicjatywy.

procownik

Pan kierownik popatrzy jak wiola biega przy każdej awari do pawła na szepciki a nie wyrzywa się na nas.

jo

Po świętach "Nonko" planuje zwolnić jedną osobę z biura i jedną z produkcji to się załapiesz. Czy warto? Wielu chce przezimowować do chwili kiedy to DAYCO, NEXTEER itp zaczną zwiększać zatrudnienie. Firma, jak firma. Lepiej niz formpol, danon gorzej niż nexteer, dayco, lear.

aldona

Koleżanka pracuje w tym zakładzie i mi też postara się załatwić pracę ale sama nie wiem bo mówiła że jest tam jakiś taki mały przyglupi kierownik produkcji Nonko co hoopa wykończył a mój tata tam pracował i on wtedy był tam dyrektorem i zakład upadł. Dlatego mam pytanie do pracowników czy warto się starać o zatrudnienie u nich?

Gościu, prawie wszyscy sa zatrudnieni przez urzad pracy, wiec chyba wszyscy maja znajomosci... dziwne by to bylo.

gosciu

wiem ze powpychali sie tam ludzie ktorzy mieli znajomosci w posredniaku tyskim bo najpierw takich brali i to wiem z pewnego zrodla, a potem co sie podostawali zalatwiali robote swoim kolega.

Kecul

W poniedziałek juz jestem kochani :)

Godzilla

14°C na hali, minimum jest spelnione razem z KingKongusiem przeprowadzamy w poniedzialek trening !

King Kong

Dojade was w poniedziałek nieroby !!!

robol

A mi tam sie podoba nic nie produkujemy a kasa leci do kieszeni hehe

Zostaw merytoryczną opinię o KWANGJIN - Tychy

• Jak się pracuje w KWANGJIN?

Zobacz opinie na temat firmy KWANGJIN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KWANGJIN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KWANGJIN
1.6/5 Na podstawie 111 ocen.
  • Browarowa 7
    43-100 Tychy