Opinie o Grupa Eurocash S.A. w Będzin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa Eurocash S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Eurocash S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash S.A. w Będzin

Przemek

Nie polecam pracy w tej firmie. Na transporcie jest bałagan. Pozbyli się dobrych pracowników a zostawili najgorszych bez doświadczenia. Generalnie nie ma się do kogo zwrócić z problemem. W biurze ciężka atmosfera. Nikt nic wiecznie nie wie. Dobre czasy odeszły..

Były kierowca

Tragedia. Warto rozejrzeć się, jak zachowują się pracownicy tej firmy. Zwróćcie uwagę na ich relacje z przełożonymi. Czy witają się ciepło, czy są odprężeni? Jeśli nie, może to oznaczać, że atmosfera w pracy nie jest zdrowa a tu nie jest. Mobbing na kazdym kroku. Ni

Moni

Jeśli chodzi o sama firmę to nie jest złe kasa na czas .kadry biuro tragedia nigdy nic nie wiedza siedzą i rzra non stop ....nie odpowiednie osoby na stanowiskach .kierownicy tragedia zadasz im pytanie to minę maja jakbyś z kosmosu był ....panie z kontroli dumne i blade sciemniary ....chłodnia porażka brak dodatków za szkodliwe warunki brak ciepłego posiłku marne słoiki kpina Kierownik nie równo traktuje ludzi .pracowalam na chłodni kilka lat i może 1 osoba normalna reszta to debilki które nie maja pojęcia o pracy w zespole .wozkowi to matoły które jeździć nie umieją .ciesze się ze już tam nie pracuje KARMA WRACA

Moni

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Grupa Eurocash S.A.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Będzin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
logo firmy ŚLUSARZ
Tramwaje Śląskie S.A.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
Sebex

Uwaga uwaga. Kierownik transportu Sebastian zastrasza i grozi ludzią. Stosuje mobbing wobec pracownikòw. Przełożeni jego mu na to pozwalają. Nie polecam tej firmy. Tragedia mobbingu w każdym dziale i na magazynie zastraszania to jest normą w tej firmie.

Janusz

Porażka kierownicy stosują mobbing.Jeśli komuś z kierownictwa nie pasujesz to dostajesz propozycję: albo się sam zwolnisz albo Ci namieszamy w papierach. No i człowiek się sam zwalnia bo chce mieć czysto w dokumentach. Taka obłuda i chamstwo tu panuje. Aby tu przetrwać to trzeba robić za trzech i nic się nie odzywać. Tu nie ma kolegò w pracy. Sprzedadzą Cię za złotówkę. Menadżer hurtowni nic nie widzi albo nie chce widzieć. Ludzie się zwalniają bo nie wytrzymują psychicznie. Z daleka od tej okropne firmy.

Janusz

Powyzsze komenatrze to wszystko prawda. Kierownictwo obgaduje wyzywa. Czlowiek dzwoni z problemem do kierownika a na drugi dzien wie cala hala. Nie pytaja czy mozemy zostac dychy tylko kaza zostac bo bedzie kara (min brak wozka , malo punktowane WZ-tki , zabranie premi absencyjnej ) . Czasami mam wrazenie ze jestem przedszkolu. Ludzie na hali to wredoty szczegolnie na chlodni dupne panie ktore rzada starymi babami. Pupilki glownego kierownika jezdza razem na wakacje to maja normy po 200. Jakim cudem machloje. Czlowiek uczciwy zapier..... kregoslup boli I moze poomarzyc o takiej normie. Nie trzymasz z kierownikiem to masz jedne wielkie gowno.... Mobbing w tej firmie to podstawa. Wozki zepsute. Rozumiem ze w kazdej firmie sa jakiej minusy ale w eurocashu to juz przegieli pale. Nie polecam

Powinni zacząć wymieniać ludzi na wyższych stanowiskach począwszy od pani Sylwi ona nigdy nic nie wie ,kierownictwo również nikogo nie słucha patrzą tylko na siebie 8h i pa.pracownikow nie szanują pomiatają i się wyrzywaja .pracowalam tam 6 lat i dość ileż można słuchać wyzwisk od kierownika który nikogo nie szanuje i wszystkich ma za nic porażka

arek

Odradzam... nie składajcie w tej firmie cv, omijajcie ją szerokim łukiem. Jestem pracownikiem tej wspaniałej firmy, gdzie ludzi traktują jak białych murzynów. A jeżeli chodzi o menadzera to jedna wielka porażka, to człowiek bez skrupułów, niszczy drugiego człowieka bez mrugnięcia okiem. W domu go nie kochają, to w pracy się wyżywa. Polecam tym, którzy chcą stracić zdrowie i zapaść na nerwicę. Tego się dorobiłem jedynie w tej firmie.

Pracowałam w tej firmie w dziale sprzedaży. Dziewczyny były okropne obgadywały wyzywały od najgorszych, darły mordy i wyżywały się na innych. Powód- taki że szanowałam ja i moja koleżanka swoją pracę. Odbierałyśmy telefony od klientów i odpisywałyśmy na maile za szybko. Ponaddto byłyśmy miłej i pomocne dla wszystkich. A powinnyśmy być chamskie i niemiłe. Kierowniczka Danusia problemu nigdy nie widziała. I tak zostałam zwolniona niby redukcja etatu. Koleżanka nie wytrzymała sama psychicznie i zwolniła się po mnie sama. W ten firmie jest mobbing zastraszanie i wyzywanie od najgorszych jest normą. Jeśli menedzer dalej będzie tu pracował to to sie nie zmieni. Sam jest chamowaty i pozwala na takie rzeczy.Trzymajcie się z daleka od tej okropne firmy.

Niky

Dlaczego nikt nie widzi problemu zgłasza się to do kierowników lecz oni nic z tym Nie robią !!!!problem dla nich nie istnieje !!!!!Chodzi tu mianowicie o Dobijanie słabszych wywyższanie lizusów .dawanie tylko lizusów do wszystkiego do ofert za które maja największy punktów oczywiście porem Maja normę 200. Ck czyli czas kierownika sprawdzanie dat pół dniówki .nikt się moe interesuje i kierownik oraz szefowie ekipy się wyrzywaja głupiego dogadują i ublirzaja ludzia.Tylko Wybrani mojga CHODzIC na Zmianę ranna!!!!!!kazdy by chciał Zróbcie porządek na chłodni.!!!!!!

Mateuss

Chamstwo w tej firmie zaczyna się juž w kadrach Pani Sylwia jest niemiła i nieprzyjemna. Kierownicy magazynu chamscy i złośliwi. Stary sprzęt ktòry nadaje się na złom. Brud i syf na magazynie. Panie z przyjęć niemiłe łapówkary. Jak im nie dasz łapówki to Cię przyjmą za parę godzin dopiero, więc kierowcy dają bo.chcą być szybko załatwieni. Efekt ..panie wynoszą jak nie ma Skowierzaka reklamòwki z prezencikami. Na transporcie jeden drugiego pod..p.la aby mieć lepszy kurs. Obrabiają tyłki aby zniszczyć drugiego. Kierowcy od Madeja kradną z planistami na nockach ale nikt tego nie widzi. Ogòlnie firma wyniszca z powodu mobbingu chamstwa i pomòwień w ktòre wieżą tam i gòry. Dobrzy pracownicy zostali wykopani przez firmę.

John

Pracy w eurocash Będzin nie polecam mobbing na każdym kroku pensja poniżej średniej krajowej przepisy bhp w tym zakładzie pracy nie istnieją na magazynie syf sprzątane w momencie gdy wiedzą że ma być kontrola strasznie wielkie napięcie które ciągle wzrasta sprzęt do pracy tragedia Ukraińcy którzy tam pracują coraz większą liczbą obowiązkowo muszą jeździć wózkami a Polacy są zrzucani przez kierownictwo na paleciaki które ledwo jeżdżą jeśli ktos cos potrzebuje to przez miesiąc musi się o to prosić biuro przyjęć towaru porażka codziennie wynoszą reklamówki pełne żywności które dostali od kierowców w zamian za szybkie przyjęcie pani zasiadają a w kadrach nie do końca zna się na swojej robocie nic nie można załatwić i trzeba dzwonić do bardziej ogarnięty którzy siedzą w Komornikach koło Poznania kierownicy są chamscy względem pracownikow dbają tylko o swój tyłek także omijajcie magazyn szerokim łukiem ponieważ dopóki nie zmieni się kierownik magazynu który wszędzie szuka oszczędności nie będzie dobrze

koza

praca w kasku nie ma nic wspólnego z bhp,to wymysł firmy,8-siem lat pracy i żadnego dodatku za staż,żadnej dodatkowej premii nawet głupich 50 zł, awanse dla rodzinki i znajomych,zniszczony kręgosłup,twego wkładu pracy nikt nie doceni,puki chodzisz i przychodzisz do pracy to jestes zdrowy i musisz za...ać.zastanów sie czy warto jesli szukasz pracy

Mateusz

Mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing. Tu pracują sami podli ludzie. 2 lata z zycia wyjęte. Szkoda życia na tą okropną firmę.

ania

To prawda, mściwość, złośliwość i mobbing w Będzinie jest od zawsze i w każdym dziale. Cóż jest ogólne pozwolenie na takie poczynania od Dyrekcji. Z daleka od tej firmy jak możecie. Nie polecam pracy w Eurocashu, szkoda zdrowia i straconych lat.

ktoś

Jeśli chodzi o transport w Będzinie to było spoko za czasów kierownika WK MN. Było jeszcze z kim pogadać o pracy i nie tylko. Niestety WK nie wytrzymał nagonki wycelowanej przez mściwych ludzi żądnych krwi tylko dlatego że jego rodzina pracuje w tej firmie i wycofał się z transportu. Podobnie zrobiła Pani MN - tu się po prostu nie da wytrzymać( ludzie cię sprzedadzą za złotówkę) robiła wszystko za wszystkich i nigdy nie powiedziała że to do jej obowiązków nie należy tylko pomagała. Obecnie nie ma się do kogo zwrócić o pomoc, ogólnie jest jeden bałagan za sprawą nowego kierownika który nie ma pojęcia o specyfice pracy w eurocashu. Zamiast robić porządek to zrobił jeszcze większy bałagan - nie radzi sobie bo nie zna ludzi. Powiem krótko było lepiej jak nie było kierownika tylko rządzili ML i MN. Pracownicy zwalniają się masowo. Nowy kierownik popracuje pewnie jeszcze trochę do puki będzie dało się udawać że wszystko jest ok na transporcie ale jak przyjdzie sezon to se chłopak nie poradzi i się zwolni. Planiści mszczą się prawie na każdego kierowcę z byle powodu. Najgorszy jest szablozębny tylko poproś go że chcesz wrócić wcześniej bo musisz iść do lekarza to zrobi ci tak na złość ze wrócisz wieczorem utyrany jak wół bo da ci 12 punktów i wszystkie z łapy. TRAGEDIA - ludzie powoli uciekają.

Ktoś 1
@ktoś

Z wyżej przeczytanego tekstu nie rozumiem pewnej rzeczy. M.N.? Pani Marta N. i funkcja kierownicza? Buahahahahahaha no proszę. To śmierdzi na kilometr autoreklamą! Obstawiam że pani M.N. ma tyłek zadarty wyżej niż głowę uważając się za mega specjalistkę. A prawda jest taka że na niczym się nie zna i była posadzona na fotelu nie za bystrość i rozeznanie w sprawach firmowych i papierkowych tylko przez znajomości i każdy w koło wie jakie. Nie pracuje już poprzez kombinacje które powoli zaczynały wychodzić. Mąż nie raz był i wymazywał informacje z komputera dlatego wiadomo że coś jednak było na rzeczy. I na koniec z całym szacunkiem pani Marto ale nawet do ciągnięcia paleciaka nie nadawałaby się pani a litry wylanych perfum na siebie nie sprawią że będzie pani jakaś lepsza od innych. Pozdrawiam

Aga

Pracujesz na siebie dla siebie najlepiej z nikim nie rozmawiać bo i tak cię obgadaja.zero szacunku między sobą o kierownikami nie wspomnę .bhp nie reagują na chodzenie bez kasku .stare wózki.

@Aga

Masz rację. Najlepiej z nikim nie rozmawiać. Tu ludzie są bardzo podli. Zazdroszczą wszystkiego i potrafią się zemścić za to że masz lepszą normę.

Monia 2017-02-08 00:47 Praca jest sama w sobie Ok ale kierownictwo to jedna wielka pomyłka nie szanują pracowników oczywiście ci co li (usunięte przez administratora) maja wszystko oferty specjalne które podwyższają akord i co najważniejsze ck czyli czas kierownika .jedt system trzy zmianowy lecz tylko wybrani moja chodzić na rano.reszta jest gnojona i zmuszana do dych czyli zostawania 10h.na chłodni nie ma płacone za szkodliwe a powinno i było ale cięcie kosztów i nie ma noc ciepłego do jedzenia paranoja zakazy nakazy moning stary sprzęt na którym ledwo się jeździ i oczywiście znajomosci są na pierwszym miejscu jąk jesteś kimś z rodziny kto już pracuje to masz wszystko jak nie to licz na siebie .przepisy bhp obowiązują wszystkich tylko nie panią z pianistyki która chodzi w 20cm szpilkach bez kasku po całej hali No wiec jest super!hhaa

szycha
@Monika

Nawet jak jesteś z rodziny lub jakimś znajomym i tak będą cię niszczyć bo jesteś od kogoś. Znajomi i rodzina mają tu najgorzej ( bo wszyscy uważają że masz już za dobrze, typowa zazdrośc innych ) musisz wtedy pracować najlepiej za pięciu, nie marudzić oraz przyjmować wszystko co ci każą i zrobić to na wczoraj. Ogólnie zero szacunku do drugiego człowieka. Ludzie bardzo mściwi i złośliwi bardzo obgadują zwłaszcza panie z przyjęć które mają wiecznie coś do powiedzenia. Pani Ma jest strasznie wredna. Firma wyniszcza psychicznie i fizycznie pracowników. Typowa korporacja gdzie jesteś tylko numerkiem jak robot

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash S.A. - Będzin

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Grupa Eurocash S.A.