Eurocash S.A.

Będzin

Opinie o Eurocash S.A.

Analfabeta 2012-09-27 12:34
Serwus, jak ogólnie się tam pracuje? Może ktoś coś napisać? Dostałem propozycje pracy w Tradis Będzin, i nie wiem czy tam iść..

Z góry dzięki za odpowiedz
xxx 2013-01-16 15:51
uciekaj!!!!!!!!
amela 2013-01-30 07:25
robota ciężka i brudna. po 10h a czasami kierownicy proponują 11, 12h. na paleciaku po 700 kg.oszukują na godzinach, premiach i akordzie. syf
pr.biurowy 2014-01-02 13:39
Nie polecam. Pracowałem tam 5 lat i to był dla mnie trudny okres.Dużo poświęceń i dużo stresu a premie coraz niższe. O kulturze osób tam pracujących nie wspominam.Nie mówię o wszystkich ale większość to niestety chamstwo. Poza tym to są klany, rodzina, znajomi itd.Atmosfera straszna, krzyki, kłótnie....to tyle.Bardzo złe wspomnienia :(
rafal B 2015-04-23 19:08
ja tam pracowalem musialem kierownikowi siadac na kolana i bawic sie jego malym
lolek 2016-05-05 20:47
To prawda bardzo gnoji kobiety ,a leci na facetów ,nie wiem kto ja obsadził na stanowisku kierowniczki
HTZ 2016-08-29 17:31
witam. Czy może się wypowiedzieć jakiś kierowca z Będzińskiego EC? Jak wygląda praca na solówce i wiadomo kasa czas pracy umówka itp...
Jack 2016-10-07 11:50
Witam szanownych forumowiczów. Poszukuje pracy jako kierowca na auta ciężarowe. Mam iść na rozmowę w sprawie pracy jak wyże do Firmy Tradis. Chciałbym dopytać czy warto. Jakie zarobki atmosfera kierownictwo itp. Bardzo proszę o szczere odpowiedzi. Zaznaczam że ja się ciężkiej pracy nie boje. Pozdrawiam.
Ja 2016-12-07 18:00
Nie polecam mobbing mobbing i jeszcze raz mobbing... syf zepsute wózki poracha
ocalały 2017-02-03 14:34
Praca jak praca jest jej mnóstwo na magazynie w biurach i u kierowców. Niestety zarobki czy pracujesz miesiąc czy 20 lat w tej firmie nie ważne w jakim dziale, to i tak są bardzo niskie wręcz czasami głodowe. Niby masz etat a pracujesz nawet za 4 osoby przez kilka miesięcy, bez dodatku i premi z tego tytułu.
Ogólnie brak kultury u kierownictwa i osób na wyższych stanowiskach. Mściwość, złośliwość oraz groźby od przełożonych to jest normą w Będzinie - ogólnie jest tam pozwolenie od kilku lat na mobbing.
Pan M. SK wyraża na to zgodę.
Jeśli lubisz być poniżany wyzywany, to jest firma dla ciebie.
Na transporcie jest w tej chwili najgorzej, kierowcy odchodzą masowo. Jest to spowodowane głównie przez nowego kierownika S. H który olewa pracowników i nie odbiera telefonów - cham i tyle. Niskie zarobki harówa to motto tej firmy. Zero szacunku do kierowców a planiści głupieją od zbyt dużej swobody w planowaniu i mszczą się za każdą odmowę u kierowcy.
zzz 2017-02-03 14:57
Powinni zatrudnić psychologa dla pracowników. Tam normalny człowiek długo nie wytrzyma. Codzienny widok płaczącego pracownika to normalka jak się inni na nim wyżywają i mszczą.
Ci normalni którzy najlepiej pracowali to już dawno poodchodzili lub ich zwolniono.
Ja nie wiem, ale być może jest robiona jakaś selekcja i zostawiają tylko idiotów a normalnych uczciwych ludzi się pozbywają. To jest korporacja a dla nich jesteś tylko robotem, który ma robić co ci każą i nic się nie odzywać.
zzz 2017-02-03 14:58
zzz 2017-02-03 14:59
Ania 2017-02-05 22:35
strasznue
Marcin 2017-02-05 22:37
Praca 8-10 h umowa i wszystko jest ale ogólnie brak tolerancji klany i całe rodziny tam pracują nikt nicZego nie słucha kierownicy masakra
Monika 2017-02-10 06:22
Monia 2017-02-08 00:47 Praca jest sama w sobie Ok ale kierownictwo to jedna wielka pomyłka nie szanują pracowników oczywiście ci co li [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] maja wszystko oferty specjalne które podwyższają akord i co najważniejsze ck czyli czas kierownika .jedt system trzy zmianowy lecz tylko wybrani moja chodzić na rano.reszta jest gnojona i zmuszana do dych czyli zostawania 10h.na chłodni nie ma płacone za szkodliwe a powinno i było ale cięcie kosztów i nie ma noc ciepłego do jedzenia paranoja zakazy nakazy moning stary sprzęt na którym ledwo się jeździ i oczywiście znajomosci są na pierwszym miejscu jąk jesteś kimś z rodziny kto już pracuje to masz wszystko jak nie to licz na siebie .przepisy bhp obowiązują wszystkich tylko nie panią z pianistyki która chodzi w 20cm szpilkach bez kasku po całej hali No wiec jest super!hhaa
szycha 2017-02-10 21:29
Nawet jak jesteś z rodziny lub jakimś znajomym i tak będą cię niszczyć bo jesteś od kogoś.
Znajomi i rodzina mają tu najgorzej ( bo wszyscy uważają że masz już za dobrze, typowa zazdrośc innych ) musisz wtedy pracować najlepiej za pięciu, nie marudzić oraz przyjmować wszystko co ci każą i zrobić to na wczoraj. Ogólnie zero szacunku do drugiego człowieka. Ludzie bardzo mściwi i złośliwi bardzo obgadują zwłaszcza panie z przyjęć które mają wiecznie coś do powiedzenia. Pani Ma jest strasznie wredna. Firma wyniszcza psychicznie i fizycznie pracowników. Typowa korporacja gdzie jesteś tylko numerkiem jak robot

Aga 2017-02-14 22:18
Pracujesz na siebie dla siebie najlepiej z nikim nie rozmawiać bo i tak cię obgadaja.zero szacunku między sobą o kierownikami nie wspomnę .bhp nie reagują na chodzenie bez kasku .stare wózki.
ktoś 2017-02-15 13:28
Jeśli chodzi o transport w Będzinie to było spoko za czasów kierownika WK MN. Było jeszcze z kim pogadać o pracy i nie tylko. Niestety WK nie wytrzymał nagonki wycelowanej przez mściwych ludzi żądnych krwi tylko dlatego że jego rodzina pracuje w tej firmie i wycofał się z transportu. Podobnie zrobiła Pani MN - tu się po prostu nie da wytrzymać( ludzie cię sprzedadzą za złotówkę) robiła wszystko za wszystkich i nigdy nie powiedziała że to do jej obowiązków nie należy tylko pomagała. Obecnie nie ma się do kogo zwrócić o pomoc, ogólnie jest jeden bałagan za sprawą nowego kierownika który nie ma pojęcia o specyfice pracy w eurocashu. Zamiast robić porządek to zrobił jeszcze większy bałagan - nie radzi sobie bo nie zna ludzi. Powiem krótko było lepiej jak nie było kierownika tylko rządzili ML i MN. Pracownicy zwalniają się masowo.
Nowy kierownik popracuje pewnie jeszcze trochę do puki będzie dało się udawać że wszystko jest ok na transporcie ale jak przyjdzie sezon to se chłopak nie poradzi i się zwolni. Planiści mszczą się prawie na każdego kierowcę z byle powodu. Najgorszy jest szablozębny tylko poproś go że chcesz wrócić wcześniej bo musisz iść do lekarza to zrobi ci tak na złość ze wrócisz wieczorem utyrany jak wół bo da ci 12 punktów i wszystkie z łapy. TRAGEDIA - ludzie powoli uciekają.
Pracownik 2017-02-15 13:33
Masz rację. Najlepiej z nikim nie rozmawiać. Tu ludzie są bardzo podli. Zazdroszczą wszystkiego i potrafią się zemścić za to że masz lepszą normę.
ania 2017-02-15 17:00
To prawda, mściwość, złośliwość i mobbing w Będzinie jest od zawsze i w każdym dziale. Cóż jest ogólne pozwolenie na takie poczynania od Dyrekcji.
Z daleka od tej firmy jak możecie. Nie polecam pracy w Eurocashu, szkoda zdrowia i straconych lat.
Aga 2017-02-15 23:42
Z tym mobbingiem to prawda
Mateusz 2017-02-22 12:22
Mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing. Tu pracują sami podli ludzie. 2 lata z zycia wyjęte. Szkoda życia na tą okropną firmę.
koza 2017-03-03 09:17
praca w kasku nie ma nic wspólnego z bhp,to wymysł firmy,8-siem lat pracy i żadnego dodatku za staż,żadnej dodatkowej premii nawet głupich 50 zł, awanse dla rodzinki i znajomych,zniszczony kręgosłup,twego wkładu pracy nikt nie doceni,puki chodzisz i przychodzisz do pracy to jestes zdrowy i musisz za...ać.zastanów sie czy warto jesli szukasz pracy
John 2017-03-07 20:13
Pracy w eurocash Będzin nie polecam mobbing na każdym kroku pensja poniżej średniej krajowej przepisy bhp w tym zakładzie pracy nie istnieją na magazynie syf sprzątane w momencie gdy wiedzą że ma być kontrola strasznie wielkie napięcie które ciągle wzrasta sprzęt do pracy tragedia Ukraińcy którzy tam pracują coraz większą liczbą obowiązkowo muszą jeździć wózkami a Polacy są zrzucani przez kierownictwo na paleciaki które ledwo jeżdżą jeśli ktos cos potrzebuje to przez miesiąc musi się o to prosić biuro przyjęć towaru porażka codziennie wynoszą reklamówki pełne żywności które dostali od kierowców w zamian za szybkie przyjęcie pani zasiadają a w kadrach nie do końca zna się na swojej robocie nic nie można załatwić i trzeba dzwonić do bardziej ogarnięty którzy siedzą w Komornikach koło Poznania kierownicy są chamscy względem pracownikow dbają tylko o swój tyłek także omijajcie magazyn szerokim łukiem ponieważ dopóki nie zmieni się kierownik magazynu który wszędzie szuka oszczędności nie będzie dobrze
Mateuss 2017-03-10 01:44
Chamstwo w tej firmie zaczyna się juž w kadrach Pani Sylwia jest niemiła i nieprzyjemna. Kierownicy magazynu chamscy i złośliwi. Stary sprzęt ktòry nadaje się na złom. Brud i syf na magazynie. Panie z przyjęć niemiłe łapówkary. Jak im nie dasz łapówki to Cię przyjmą za parę godzin dopiero, więc kierowcy dają bo.chcą być szybko załatwieni. Efekt ..panie wynoszą jak nie ma Skowierzaka reklamòwki z prezencikami. Na transporcie jeden drugiego pod..p.la aby mieć lepszy kurs. Obrabiają tyłki aby zniszczyć drugiego. Kierowcy od Madeja kradną z planistami na nockach ale nikt tego nie widzi. Ogòlnie firma wyniszca z powodu mobbingu chamstwa i pomòwień w ktòre wieżą tam i gòry. Dobrzy pracownicy zostali wykopani przez firmę.
Niky 2017-03-12 09:17
Dlaczego nikt nie widzi problemu zgłasza się to do kierowników lecz oni nic z tym
Nie robią !!!!problem dla nich nie istnieje !!!!!Chodzi tu mianowicie o Dobijanie słabszych wywyższanie lizusów .dawanie tylko lizusów do wszystkiego do ofert za które maja największy punktów oczywiście porem
Maja normę 200. Ck czyli czas kierownika sprawdzanie dat pół dniówki .nikt się moe interesuje i kierownik oraz szefowie ekipy się wyrzywaja głupiego dogadują i ublirzaja ludzia.Tylko Wybrani mojga CHODzIC na Zmianę ranna!!!!!!kazdy by chciał Zróbcie porządek na chłodni.!!!!!!
Ania 2017-03-13 09:40
Pracowałam w tej firmie w dziale sprzedaży. Dziewczyny były okropne obgadywały wyzywały od najgorszych, darły mordy i wyżywały się na innych. Powód- taki że szanowałam ja i moja koleżanka swoją pracę. Odbierałyśmy telefony od klientów i odpisywałyśmy na maile za szybko. Ponaddto byłyśmy miłej i pomocne dla wszystkich. A powinnyśmy być chamskie i niemiłe. Kierowniczka Danusia problemu nigdy nie widziała. I tak zostałam zwolniona niby redukcja etatu. Koleżanka nie wytrzymała sama psychicznie i zwolniła się po mnie sama. W ten firmie jest mobbing zastraszanie i wyzywanie od najgorszych jest normą. Jeśli menedzer dalej będzie tu pracował to to sie nie zmieni. Sam jest chamowaty i pozwala na takie rzeczy.Trzymajcie się z daleka od tej okropne firmy.
arek 2017-03-13 17:03
Odradzam... nie składajcie w tej firmie cv, omijajcie ją szerokim łukiem.
Jestem pracownikiem tej wspaniałej firmy, gdzie ludzi traktują jak białych murzynów. A jeżeli chodzi o menadzera to jedna wielka porażka, to człowiek bez skrupułów, niszczy drugiego człowieka bez mrugnięcia okiem.
W domu go nie kochają, to w pracy się wyżywa.
Polecam tym, którzy chcą stracić zdrowie i zapaść na nerwicę. Tego się dorobiłem jedynie w tej firmie.
Ja 2017-03-15 18:07
Powinni zacząć wymieniać ludzi na wyższych stanowiskach począwszy od pani Sylwi ona nigdy nic nie wie ,kierownictwo również nikogo nie słucha patrzą tylko na siebie 8h i pa.pracownikow nie szanują pomiatają i się wyrzywaja .pracowalam tam 6 lat i dość ileż można słuchać wyzwisk od kierownika który nikogo nie szanuje i wszystkich ma za nic porażka
Ja 2017-03-15 18:54
Powyzsze komenatrze to wszystko prawda. Kierownictwo obgaduje wyzywa. Czlowiek dzwoni z problemem do kierownika a na drugi dzien wie cala hala. Nie pytaja czy mozemy zostac dychy tylko kaza zostac bo bedzie kara (min brak wozka , malo punktowane WZ-tki , zabranie premi absencyjnej ) . Czasami mam wrazenie ze jestem przedszkolu. Ludzie na hali to wredoty szczegolnie na chlodni dupne panie ktore rzada starymi babami. Pupilki glownego kierownika jezdza razem na wakacje to maja normy po 200. Jakim cudem machloje. Czlowiek uczciwy zapier..... kregoslup boli I moze poomarzyc o takiej normie. Nie trzymasz z kierownikiem to masz jedne wielkie gowno.... Mobbing w tej firmie to podstawa. Wozki zepsute. Rozumiem ze w kazdej firmie sa jakiej minusy ale w eurocashu to juz przegieli pale. Nie polecam
Janusz 2017-03-17 11:51
Porażka kierownicy stosują mobbing.Jeśli komuś z kierownictwa nie pasujesz to dostajesz propozycję: albo się sam zwolnisz albo Ci namieszamy w papierach. No i człowiek się sam zwalnia bo chce mieć czysto w dokumentach. Taka obłuda i chamstwo tu panuje. Aby tu przetrwać to trzeba robić za trzech i nic się nie odzywać. Tu nie ma kolegò w pracy. Sprzedadzą Cię za złotówkę. Menadżer hurtowni nic nie widzi albo nie chce widzieć. Ludzie się zwalniają bo nie wytrzymują psychicznie. Z daleka od tej okropne firmy.
Janusz 2017-03-17 11:52
Sebex 2017-03-17 13:31
Uwaga uwaga. Kierownik transportu Sebastian zastrasza i grozi ludzią. Stosuje mobbing wobec pracownikòw. Przełożeni jego mu na to pozwalają. Nie polecam tej firmy. Tragedia mobbingu w każdym dziale i na magazynie zastraszania to jest normą w tej firmie.
Zostaw swoją opinię o Eurocash S.A. - Będzin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurocash S.A.