Eurocash S.A.

Będzin

Opinie o Eurocash S.A.

Analfabeta 2012-09-27 12:34
Serwus, jak ogólnie się tam pracuje? Może ktoś coś napisać? Dostałem propozycje pracy w Tradis Będzin, i nie wiem czy tam iść..

Z góry dzięki za odpowiedz
xxx 2013-01-16 15:51
uciekaj!!!!!!!!
amela 2013-01-30 07:25
robota ciężka i brudna. po 10h a czasami kierownicy proponują 11, 12h. na paleciaku po 700 kg.oszukują na godzinach, premiach i akordzie. syf
pr.biurowy 2014-01-02 13:39
Nie polecam. Pracowałem tam 5 lat i to był dla mnie trudny okres.Dużo poświęceń i dużo stresu a premie coraz niższe. O kulturze osób tam pracujących nie wspominam.Nie mówię o wszystkich ale większość to niestety chamstwo. Poza tym to są klany, rodzina, znajomi itd.Atmosfera straszna, krzyki, kłótnie....to tyle.Bardzo złe wspomnienia :(
rafal B 2015-04-23 19:08
ja tam pracowalem musialem kierownikowi siadac na kolana i bawic sie jego malym
lolek 2016-05-05 20:47
To prawda bardzo gnoji kobiety ,a leci na facetów ,nie wiem kto ja obsadził na stanowisku kierowniczki
HTZ 2016-08-29 17:31
witam. Czy może się wypowiedzieć jakiś kierowca z Będzińskiego EC? Jak wygląda praca na solówce i wiadomo kasa czas pracy umówka itp...
Jack 2016-10-07 11:50
Witam szanownych forumowiczów. Poszukuje pracy jako kierowca na auta ciężarowe. Mam iść na rozmowę w sprawie pracy jak wyże do Firmy Tradis. Chciałbym dopytać czy warto. Jakie zarobki atmosfera kierownictwo itp. Bardzo proszę o szczere odpowiedzi. Zaznaczam że ja się ciężkiej pracy nie boje. Pozdrawiam.
Ja 2016-12-07 18:00
Nie polecam mobbing mobbing i jeszcze raz mobbing... syf zepsute wózki poracha
ocalały 2017-02-03 14:34
Praca jak praca jest jej mnóstwo na magazynie w biurach i u kierowców. Niestety zarobki czy pracujesz miesiąc czy 20 lat w tej firmie nie ważne w jakim dziale, to i tak są bardzo niskie wręcz czasami głodowe. Niby masz etat a pracujesz nawet za 4 osoby przez kilka miesięcy, bez dodatku i premi z tego tytułu.
Ogólnie brak kultury u kierownictwa i osób na wyższych stanowiskach. Mściwość, złośliwość oraz groźby od przełożonych to jest normą w Będzinie - ogólnie jest tam pozwolenie od kilku lat na mobbing.
Pan M. SK wyraża na to zgodę.
Jeśli lubisz być poniżany wyzywany, to jest firma dla ciebie.
Na transporcie jest w tej chwili najgorzej, kierowcy odchodzą masowo. Jest to spowodowane głównie przez nowego kierownika S. H który olewa pracowników i nie odbiera telefonów - cham i tyle. Niskie zarobki harówa to motto tej firmy. Zero szacunku do kierowców a planiści głupieją od zbyt dużej swobody w planowaniu i mszczą się za każdą odmowę u kierowcy.
zzz 2017-02-03 14:57
Powinni zatrudnić psychologa dla pracowników. Tam normalny człowiek długo nie wytrzyma. Codzienny widok płaczącego pracownika to normalka jak się inni na nim wyżywają i mszczą.
Ci normalni którzy najlepiej pracowali to już dawno poodchodzili lub ich zwolniono.
Ja nie wiem, ale być może jest robiona jakaś selekcja i zostawiają tylko idiotów a normalnych uczciwych ludzi się pozbywają. To jest korporacja a dla nich jesteś tylko robotem, który ma robić co ci każą i nic się nie odzywać.
zzz 2017-02-03 14:58
zzz 2017-02-03 14:59
Ania 2017-02-05 22:35
strasznue
Marcin 2017-02-05 22:37
Praca 8-10 h umowa i wszystko jest ale ogólnie brak tolerancji klany i całe rodziny tam pracują nikt nicZego nie słucha kierownicy masakra
Monika 2017-02-10 06:22
Monia 2017-02-08 00:47 Praca jest sama w sobie Ok ale kierownictwo to jedna wielka pomyłka nie szanują pracowników oczywiście ci co li [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] maja wszystko oferty specjalne które podwyższają akord i co najważniejsze ck czyli czas kierownika .jedt system trzy zmianowy lecz tylko wybrani moja chodzić na rano.reszta jest gnojona i zmuszana do dych czyli zostawania 10h.na chłodni nie ma płacone za szkodliwe a powinno i było ale cięcie kosztów i nie ma noc ciepłego do jedzenia paranoja zakazy nakazy moning stary sprzęt na którym ledwo się jeździ i oczywiście znajomosci są na pierwszym miejscu jąk jesteś kimś z rodziny kto już pracuje to masz wszystko jak nie to licz na siebie .przepisy bhp obowiązują wszystkich tylko nie panią z pianistyki która chodzi w 20cm szpilkach bez kasku po całej hali No wiec jest super!hhaa
szycha 2017-02-10 21:29
Nawet jak jesteś z rodziny lub jakimś znajomym i tak będą cię niszczyć bo jesteś od kogoś.
Znajomi i rodzina mają tu najgorzej ( bo wszyscy uważają że masz już za dobrze, typowa zazdrośc innych ) musisz wtedy pracować najlepiej za pięciu, nie marudzić oraz przyjmować wszystko co ci każą i zrobić to na wczoraj. Ogólnie zero szacunku do drugiego człowieka. Ludzie bardzo mściwi i złośliwi bardzo obgadują zwłaszcza panie z przyjęć które mają wiecznie coś do powiedzenia. Pani Ma jest strasznie wredna. Firma wyniszcza psychicznie i fizycznie pracowników. Typowa korporacja gdzie jesteś tylko numerkiem jak robot

Aga 2017-02-14 22:18
Pracujesz na siebie dla siebie najlepiej z nikim nie rozmawiać bo i tak cię obgadaja.zero szacunku między sobą o kierownikami nie wspomnę .bhp nie reagują na chodzenie bez kasku .stare wózki.
ktoś 2017-02-15 13:28
Jeśli chodzi o transport w Będzinie to było spoko za czasów kierownika WK MN. Było jeszcze z kim pogadać o pracy i nie tylko. Niestety WK nie wytrzymał nagonki wycelowanej przez mściwych ludzi żądnych krwi tylko dlatego że jego rodzina pracuje w tej firmie i wycofał się z transportu. Podobnie zrobiła Pani MN - tu się po prostu nie da wytrzymać( ludzie cię sprzedadzą za złotówkę) robiła wszystko za wszystkich i nigdy nie powiedziała że to do jej obowiązków nie należy tylko pomagała. Obecnie nie ma się do kogo zwrócić o pomoc, ogólnie jest jeden bałagan za sprawą nowego kierownika który nie ma pojęcia o specyfice pracy w eurocashu. Zamiast robić porządek to zrobił jeszcze większy bałagan - nie radzi sobie bo nie zna ludzi. Powiem krótko było lepiej jak nie było kierownika tylko rządzili ML i MN. Pracownicy zwalniają się masowo.
Nowy kierownik popracuje pewnie jeszcze trochę do puki będzie dało się udawać że wszystko jest ok na transporcie ale jak przyjdzie sezon to se chłopak nie poradzi i się zwolni. Planiści mszczą się prawie na każdego kierowcę z byle powodu. Najgorszy jest szablozębny tylko poproś go że chcesz wrócić wcześniej bo musisz iść do lekarza to zrobi ci tak na złość ze wrócisz wieczorem utyrany jak wół bo da ci 12 punktów i wszystkie z łapy. TRAGEDIA - ludzie powoli uciekają.
Pracownik 2017-02-15 13:33
Masz rację. Najlepiej z nikim nie rozmawiać. Tu ludzie są bardzo podli. Zazdroszczą wszystkiego i potrafią się zemścić za to że masz lepszą normę.
ania 2017-02-15 17:00
To prawda, mściwość, złośliwość i mobbing w Będzinie jest od zawsze i w każdym dziale. Cóż jest ogólne pozwolenie na takie poczynania od Dyrekcji.
Z daleka od tej firmy jak możecie. Nie polecam pracy w Eurocashu, szkoda zdrowia i straconych lat.
Aga 2017-02-15 23:42
Z tym mobbingiem to prawda
Mateusz 2017-02-22 12:22
Mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing. Tu pracują sami podli ludzie. 2 lata z zycia wyjęte. Szkoda życia na tą okropną firmę.
Zostaw swoją opinię o Eurocash S.A. - Będzin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurocash S.A.