logo Grupa Eurocash S.A.

Grupa Eurocash S.A.

Będzin

Opinie o Grupa Eurocash S.A.

Ania 2017-02-05 22:35
strasznue
Marcin 2017-02-05 22:37
Praca 8-10 h umowa i wszystko jest ale ogólnie brak tolerancji klany i całe rodziny tam pracują nikt nicZego nie słucha kierownicy masakra
Monika 2017-02-10 06:22
Monia 2017-02-08 00:47 Praca jest sama w sobie Ok ale kierownictwo to jedna wielka pomyłka nie szanują pracowników oczywiście ci co li [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] maja wszystko oferty specjalne które podwyższają akord i co najważniejsze ck czyli czas kierownika .jedt system trzy zmianowy lecz tylko wybrani moja chodzić na rano.reszta jest gnojona i zmuszana do dych czyli zostawania 10h.na chłodni nie ma płacone za szkodliwe a powinno i było ale cięcie kosztów i nie ma noc ciepłego do jedzenia paranoja zakazy nakazy moning stary sprzęt na którym ledwo się jeździ i oczywiście znajomosci są na pierwszym miejscu jąk jesteś kimś z rodziny kto już pracuje to masz wszystko jak nie to licz na siebie .przepisy bhp obowiązują wszystkich tylko nie panią z pianistyki która chodzi w 20cm szpilkach bez kasku po całej hali No wiec jest super!hhaa
szycha 2017-02-10 21:29
Nawet jak jesteś z rodziny lub jakimś znajomym i tak będą cię niszczyć bo jesteś od kogoś.
Znajomi i rodzina mają tu najgorzej ( bo wszyscy uważają że masz już za dobrze, typowa zazdrośc innych ) musisz wtedy pracować najlepiej za pięciu, nie marudzić oraz przyjmować wszystko co ci każą i zrobić to na wczoraj. Ogólnie zero szacunku do drugiego człowieka. Ludzie bardzo mściwi i złośliwi bardzo obgadują zwłaszcza panie z przyjęć które mają wiecznie coś do powiedzenia. Pani Ma jest strasznie wredna. Firma wyniszcza psychicznie i fizycznie pracowników. Typowa korporacja gdzie jesteś tylko numerkiem jak robot

Aga 2017-02-14 22:18
Pracujesz na siebie dla siebie najlepiej z nikim nie rozmawiać bo i tak cię obgadaja.zero szacunku między sobą o kierownikami nie wspomnę .bhp nie reagują na chodzenie bez kasku .stare wózki.
ktoś 2017-02-15 13:28
Jeśli chodzi o transport w Będzinie to było spoko za czasów kierownika WK MN. Było jeszcze z kim pogadać o pracy i nie tylko. Niestety WK nie wytrzymał nagonki wycelowanej przez mściwych ludzi żądnych krwi tylko dlatego że jego rodzina pracuje w tej firmie i wycofał się z transportu. Podobnie zrobiła Pani MN - tu się po prostu nie da wytrzymać( ludzie cię sprzedadzą za złotówkę) robiła wszystko za wszystkich i nigdy nie powiedziała że to do jej obowiązków nie należy tylko pomagała. Obecnie nie ma się do kogo zwrócić o pomoc, ogólnie jest jeden bałagan za sprawą nowego kierownika który nie ma pojęcia o specyfice pracy w eurocashu. Zamiast robić porządek to zrobił jeszcze większy bałagan - nie radzi sobie bo nie zna ludzi. Powiem krótko było lepiej jak nie było kierownika tylko rządzili ML i MN. Pracownicy zwalniają się masowo.
Nowy kierownik popracuje pewnie jeszcze trochę do puki będzie dało się udawać że wszystko jest ok na transporcie ale jak przyjdzie sezon to se chłopak nie poradzi i się zwolni. Planiści mszczą się prawie na każdego kierowcę z byle powodu. Najgorszy jest szablozębny tylko poproś go że chcesz wrócić wcześniej bo musisz iść do lekarza to zrobi ci tak na złość ze wrócisz wieczorem utyrany jak wół bo da ci 12 punktów i wszystkie z łapy. TRAGEDIA - ludzie powoli uciekają.
Pracownik 2017-02-15 13:33
Masz rację. Najlepiej z nikim nie rozmawiać. Tu ludzie są bardzo podli. Zazdroszczą wszystkiego i potrafią się zemścić za to że masz lepszą normę.
ania 2017-02-15 17:00
To prawda, mściwość, złośliwość i mobbing w Będzinie jest od zawsze i w każdym dziale. Cóż jest ogólne pozwolenie na takie poczynania od Dyrekcji.
Z daleka od tej firmy jak możecie. Nie polecam pracy w Eurocashu, szkoda zdrowia i straconych lat.
Aga 2017-02-15 23:42
Z tym mobbingiem to prawda
Mateusz 2017-02-22 12:22
Mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing. Tu pracują sami podli ludzie. 2 lata z zycia wyjęte. Szkoda życia na tą okropną firmę.
koza 2017-03-03 09:17
praca w kasku nie ma nic wspólnego z bhp,to wymysł firmy,8-siem lat pracy i żadnego dodatku za staż,żadnej dodatkowej premii nawet głupich 50 zł, awanse dla rodzinki i znajomych,zniszczony kręgosłup,twego wkładu pracy nikt nie doceni,puki chodzisz i przychodzisz do pracy to jestes zdrowy i musisz za...ać.zastanów sie czy warto jesli szukasz pracy
John 2017-03-07 20:13
Pracy w eurocash Będzin nie polecam mobbing na każdym kroku pensja poniżej średniej krajowej przepisy bhp w tym zakładzie pracy nie istnieją na magazynie syf sprzątane w momencie gdy wiedzą że ma być kontrola strasznie wielkie napięcie które ciągle wzrasta sprzęt do pracy tragedia Ukraińcy którzy tam pracują coraz większą liczbą obowiązkowo muszą jeździć wózkami a Polacy są zrzucani przez kierownictwo na paleciaki które ledwo jeżdżą jeśli ktos cos potrzebuje to przez miesiąc musi się o to prosić biuro przyjęć towaru porażka codziennie wynoszą reklamówki pełne żywności które dostali od kierowców w zamian za szybkie przyjęcie pani zasiadają a w kadrach nie do końca zna się na swojej robocie nic nie można załatwić i trzeba dzwonić do bardziej ogarnięty którzy siedzą w Komornikach koło Poznania kierownicy są chamscy względem pracownikow dbają tylko o swój tyłek także omijajcie magazyn szerokim łukiem ponieważ dopóki nie zmieni się kierownik magazynu który wszędzie szuka oszczędności nie będzie dobrze
Mateuss 2017-03-10 01:44
Chamstwo w tej firmie zaczyna się juž w kadrach Pani Sylwia jest niemiła i nieprzyjemna. Kierownicy magazynu chamscy i złośliwi. Stary sprzęt ktòry nadaje się na złom. Brud i syf na magazynie. Panie z przyjęć niemiłe łapówkary. Jak im nie dasz łapówki to Cię przyjmą za parę godzin dopiero, więc kierowcy dają bo.chcą być szybko załatwieni. Efekt ..panie wynoszą jak nie ma Skowierzaka reklamòwki z prezencikami. Na transporcie jeden drugiego pod..p.la aby mieć lepszy kurs. Obrabiają tyłki aby zniszczyć drugiego. Kierowcy od Madeja kradną z planistami na nockach ale nikt tego nie widzi. Ogòlnie firma wyniszca z powodu mobbingu chamstwa i pomòwień w ktòre wieżą tam i gòry. Dobrzy pracownicy zostali wykopani przez firmę.
Niky 2017-03-12 09:17
Dlaczego nikt nie widzi problemu zgłasza się to do kierowników lecz oni nic z tym
Nie robią !!!!problem dla nich nie istnieje !!!!!Chodzi tu mianowicie o Dobijanie słabszych wywyższanie lizusów .dawanie tylko lizusów do wszystkiego do ofert za które maja największy punktów oczywiście porem
Maja normę 200. Ck czyli czas kierownika sprawdzanie dat pół dniówki .nikt się moe interesuje i kierownik oraz szefowie ekipy się wyrzywaja głupiego dogadują i ublirzaja ludzia.Tylko Wybrani mojga CHODzIC na Zmianę ranna!!!!!!kazdy by chciał Zróbcie porządek na chłodni.!!!!!!
Ania 2017-03-13 09:40
Pracowałam w tej firmie w dziale sprzedaży. Dziewczyny były okropne obgadywały wyzywały od najgorszych, darły mordy i wyżywały się na innych. Powód- taki że szanowałam ja i moja koleżanka swoją pracę. Odbierałyśmy telefony od klientów i odpisywałyśmy na maile za szybko. Ponaddto byłyśmy miłej i pomocne dla wszystkich. A powinnyśmy być chamskie i niemiłe. Kierowniczka Danusia problemu nigdy nie widziała. I tak zostałam zwolniona niby redukcja etatu. Koleżanka nie wytrzymała sama psychicznie i zwolniła się po mnie sama. W ten firmie jest mobbing zastraszanie i wyzywanie od najgorszych jest normą. Jeśli menedzer dalej będzie tu pracował to to sie nie zmieni. Sam jest chamowaty i pozwala na takie rzeczy.Trzymajcie się z daleka od tej okropne firmy.
arek 2017-03-13 17:03
Odradzam... nie składajcie w tej firmie cv, omijajcie ją szerokim łukiem.
Jestem pracownikiem tej wspaniałej firmy, gdzie ludzi traktują jak białych murzynów. A jeżeli chodzi o menadzera to jedna wielka porażka, to człowiek bez skrupułów, niszczy drugiego człowieka bez mrugnięcia okiem.
W domu go nie kochają, to w pracy się wyżywa.
Polecam tym, którzy chcą stracić zdrowie i zapaść na nerwicę. Tego się dorobiłem jedynie w tej firmie.
Ja 2017-03-15 18:07
Powinni zacząć wymieniać ludzi na wyższych stanowiskach począwszy od pani Sylwi ona nigdy nic nie wie ,kierownictwo również nikogo nie słucha patrzą tylko na siebie 8h i pa.pracownikow nie szanują pomiatają i się wyrzywaja .pracowalam tam 6 lat i dość ileż można słuchać wyzwisk od kierownika który nikogo nie szanuje i wszystkich ma za nic porażka
Ja 2017-03-15 18:54
Powyzsze komenatrze to wszystko prawda. Kierownictwo obgaduje wyzywa. Czlowiek dzwoni z problemem do kierownika a na drugi dzien wie cala hala. Nie pytaja czy mozemy zostac dychy tylko kaza zostac bo bedzie kara (min brak wozka , malo punktowane WZ-tki , zabranie premi absencyjnej ) . Czasami mam wrazenie ze jestem przedszkolu. Ludzie na hali to wredoty szczegolnie na chlodni dupne panie ktore rzada starymi babami. Pupilki glownego kierownika jezdza razem na wakacje to maja normy po 200. Jakim cudem machloje. Czlowiek uczciwy zapier..... kregoslup boli I moze poomarzyc o takiej normie. Nie trzymasz z kierownikiem to masz jedne wielkie gowno.... Mobbing w tej firmie to podstawa. Wozki zepsute. Rozumiem ze w kazdej firmie sa jakiej minusy ale w eurocashu to juz przegieli pale. Nie polecam
Janusz 2017-03-17 11:51
Porażka kierownicy stosują mobbing.Jeśli komuś z kierownictwa nie pasujesz to dostajesz propozycję: albo się sam zwolnisz albo Ci namieszamy w papierach. No i człowiek się sam zwalnia bo chce mieć czysto w dokumentach. Taka obłuda i chamstwo tu panuje. Aby tu przetrwać to trzeba robić za trzech i nic się nie odzywać. Tu nie ma kolegò w pracy. Sprzedadzą Cię za złotówkę. Menadżer hurtowni nic nie widzi albo nie chce widzieć. Ludzie się zwalniają bo nie wytrzymują psychicznie. Z daleka od tej okropne firmy.
Janusz 2017-03-17 11:52
Sebex 2017-03-17 13:31
Uwaga uwaga. Kierownik transportu Sebastian zastrasza i grozi ludzią. Stosuje mobbing wobec pracownikòw. Przełożeni jego mu na to pozwalają. Nie polecam tej firmy. Tragedia mobbingu w każdym dziale i na magazynie zastraszania to jest normą w tej firmie.
Moni 2017-03-29 17:08
Jeśli chodzi o sama firmę to nie jest złe kasa na czas .kadry biuro tragedia nigdy nic nie wiedza siedzą i rzra non stop ....nie odpowiednie osoby na stanowiskach .kierownicy tragedia zadasz im pytanie to minę maja jakbyś z kosmosu był ....panie z kontroli dumne i blade sciemniary ....chłodnia porażka brak dodatków za szkodliwe warunki brak ciepłego posiłku marne słoiki kpina Kierownik nie równo traktuje ludzi .pracowalam na chłodni kilka lat i może 1 osoba normalna reszta to debilki które nie maja pojęcia o pracy w zespole .wozkowi to matoły które jeździć nie umieją .ciesze się ze już tam nie pracuje KARMA WRACA
Moni 2017-03-29 17:08
Były kierowca 2017-03-31 10:37
Tragedia. Warto rozejrzeć się, jak zachowują się pracownicy tej firmy. Zwróćcie uwagę na ich relacje z przełożonymi. Czy witają się ciepło, czy są odprężeni? Jeśli nie, może to oznaczać, że atmosfera w pracy nie jest zdrowa a tu nie jest. Mobbing na kazdym kroku. Ni
Przemek 2017-04-05 21:56
Nie polecam pracy w tej firmie. Na transporcie jest bałagan. Pozbyli się dobrych pracowników a zostawili najgorszych bez doświadczenia. Generalnie nie ma się do kogo zwrócić z problemem. W biurze ciężka atmosfera. Nikt nic wiecznie nie wie. Dobre czasy odeszły..
Andrzej K 2017-04-06 02:27
Nie każdy wielbłąd ma 2 garby. Konfidenci i pedały.
Xxx 2017-04-13 10:40
Na transporcie jest dramat. Planistom odwala władza i wolna ręka są bardzo nieprzyjemni, gburowaci, chamscy, mściwi i złośliwi. Płaniści biorą łapòwki z mroźni Sosnowca od kierowniczkòw za dobre kursy ich pojazdòw w Będzinie i nikt tego nie widzi. Zatrudnili już nowego kierowniczka na transport, poprzedni nie dawał rady i po paru miesiącach się zwolnił. Szkoda tylko, że nowy to kolejny wieloletni przyjaciel menadzera z jego sekty kościelnej . Jeźdzą sobie razem na zjazdy, więc będzie jeszcze lepszy dramat jak się będą przenosić na nowy magazyn. A tam dojazd beznadziejny bez samochodu nie dojedziesz. Więc szykuje się niezły bałagan. Ale czy może być jeszcze gorzej? Trzeba uciekać ....
Najemca 2017-04-20 14:04
Obiecują że będą kursy i człowiek zarobi a wychodzi innaczej. Auto stoi i nie zarabia lub zarabia tylko na paliwo. Zarobki za kursy dramat. Same długi mam. Menager tylko obiecuje, że będzie lepiej a jest coraz gorzej. Połowa przewoźnikòw jest w długach.
Pawełek 2017-04-21 13:42
Zbieranina ludzi złośliwych, mściwych. Panuje tu straszny klimat w pracy. Pracownicy boją się mówić cokolwiek o sobie i rodzinie aby to nie było dalej wykorzystywane przeciwko nim. To cały Będzin
Ja 2017-04-22 01:22
Jedna z najgorszych prac którą miałem dotychczas. Chciałem pracować i zarabiać a nie pracować i nie zarabiać. Grafik zmieniają co chwile. czlowiek idzie do pracy a okazuje się że ma wolne a kiedy ma wolne okazuje się że miał być w pracy. Idziesz do roboty wysyłają cie do domu bo nie ma co robić I co robią ? Wpisują Nki. Dużo obiecane i tylko tyle. KSIĘGOWA to totalna tragedia. Ludzie pracują jak woły. niestety tu się kłania kontrola za kontrolą. Ucinają za wszystko. Dosłownie. Dziwie się że ten eurocash jest jeszcze w czeladzi. Ludzie non stop się zwalniają. Totalna pomyłka. Tu się kłania sąd pracy. I z tego bedzie trzeba skorzystać.
Stary 2017-04-26 13:45
Ta firma to piekło na ziemi. Chamstwo obłuda, złośliwość i mściwość tu panuje. Im jesteś bardziej mściwy to jesteś lepszy i masz lepiej. Pan pseudo Kierownik przyjęć obrabia tyłki Wszystkim ktòrzy są konkurencją dla niego. Wraz z kierownikiem mrożonek dają łapòwki planistą w zamian za lepsze kursy dla ich pracownika.Łapczywi planiści tylko podjeźdzają pod mroźnię i wyjeźdzają z pełnymi bagaznikami. Efekt ich firma zarabia najwięcej gdyż dostają najlepsze kursy, szybkie dobrze płatne. Menedżer oczywiście niby nic nie widzi.
Nielubiegrubych 2017-04-29 15:18
Najlepszy jest ten gruby na przyjęciu towarów, któregoś dnia chyba wylapie od jakiegoś kierowcy hahahaha.
Aga 2017-05-14 09:24
Powiem kròtka, okropna firma i okropna ludzie tu pracują.
Straszny 2017-05-16 12:14
Nie wiem o co chodzi w tej firmie. Ludzie są tu strasznie złośliwi, trzeba strasznie uważać co się mówi i do kogo. Słyszałem i widziałem parę zemst na pracownikach za to, że domagali się swojego tzn, tego co im się należało za pracę. Zostali oni zwolnieni lub doprowadzeni do tego aby się sami zwolnili ( grożono im namieszaniem w papierach lub pomówieniami na ich temat) I tak Kierownicy i Pan Menadżer pozbywają się dobrych ludzi a wynagradzają tych złych. W Będzinie jest straszne łapówkarstwo kierownik mroźni i przyjęć dają łapówki w postaci towaru dla planistów za najlepsze trasy dla ich kierowcy. Najemcy już mają dość. Zarobki masakra nie starcza nawet na naprawy pojazdów a gdzie zarobek?
Źle się dzieje w tej firmie na transporcie od kiedy pozbyli się stałej kadry zarządzającej, nie ma się już do kogo zwrócić z pytaniem czy problemem.
Dobry 2017-05-16 15:18
Panuje tu straszna nienawiść do drugiego człowieka i chęć zemsty.
Zemsta ma przecież wyrównać poczucie słabości i dlatego pracują tu tylko ludzie o niskim poczuciu wartości.
Ju 2017-05-18 11:03
Nie wiem jak do tego wszystkiego się odnieść bo musiałbym użyć wielu niecenzuralnych wyrazów i nic by nie zostało w moim wpisie, bo wszystko zostało by skasowane przez admina. Ale dk rzeczy pracuje w Będzinie już kawał czasu bo prawie 10 lat i powiem że zanim weszliśmy w skład grupy euro to było jeszcze w miarę. Później z każdym kolejnym rokiem, ba nawet miesiącem było coraz gorzej. Nie chcę nadawać na kierowników bo trochę się to mija z celem, ale jedna z osób odpowiedzialnych za ten stan rzeczy jest K. B. Może faktycznie go naciskają z góry ale wkoncu on jest naszym głosem do góry. Jeśli chodzi o pozostałych to jedna wielka zbieranina większość yo ludzie z przypadku z którymi pracowałem na jednym magazynie, i ciągnęli ten sam paleciak, a teraz... Zgadzam się z innymi ze mobbing działa tutaj jak chyba nigdzie indziej. Jak zrobisz za dużo to sprawdzają Cię dlaczego, jak za mało to znaczy że waliles w... I wtedy zaczyna się przeswietlanie. Ale i tak nic nie przebije tej nowej zabawki jaka maja czyli kamery. To jest teraz HIT. Potrafią przez 3/4 dniowki obserwować co kto i gdzie a reszta dniowki to faja VI godzinę, a Ciebie wyliczaja że byłeś na przerwie nie 20 minut tylko 25 albo byłeś już trzy razy na kawie lub herbacie. Jest jeszcze więcej tego ale to może już niech inni się wypowiedza
Pozdrawiam ju
Ktoś 1 2017-05-21 20:01
Z wyżej przeczytanego tekstu nie rozumiem pewnej rzeczy. M.N.? Pani Marta N. i funkcja kierownicza? Buahahahahahaha no proszę. To śmierdzi na kilometr autoreklamą! Obstawiam że pani M.N. ma tyłek zadarty wyżej niż głowę uważając się za mega specjalistkę. A prawda jest taka że na niczym się nie zna i była posadzona na fotelu nie za bystrość i rozeznanie w sprawach firmowych i papierkowych tylko przez znajomości i każdy w koło wie jakie. Nie pracuje już poprzez kombinacje które powoli zaczynały wychodzić. Mąż nie raz był i wymazywał informacje z komputera dlatego wiadomo że coś jednak było na rzeczy. I na koniec z całym szacunkiem pani Marto ale nawet do ciągnięcia paleciaka nie nadawałaby się pani a litry wylanych perfum na siebie nie sprawią że będzie pani jakaś lepsza od innych. Pozdrawiam
Janek 2017-05-22 23:16
ktos wie jakie pieniadze płacą przewoźnikom, to za km czy wywóz?
Wariat 2017-05-23 00:43
Dom wariatów..jedno napierdziela na drugie. Kto lepszy
bożenka 2017-05-23 09:02
Ciężka praca i ciężka firma.
Pracuję tu już sporo czasu, początki były bardzo trudne. Na dzien dobry dostałam paleciak ręczny więc ciężko mi było wyrobić normę ale dałam jakoś radę. Teraz ma już lżej bo w koncu dostałam paleciak elektryczny huraaaa....Ale ile mnie to zdrowia i nerwów kosztowało aby awansować na elektryka to się w głowie nie mieści. To jest chore co tam się dzieje. Kierownictwo nie wykwalifikowane totalnie buraki totalnie woda sodowa im uderza od tej władzy. Nikt ci nie pomoże wręcz przeciwnie czekają ,żeby ci się noga powinęła. A już jak znajdziesz chętnego do pomocy to temu pomocnikowi zatruwają życie. Ogólnie nieposzanowanie człowieka w pracy, zmuszanie do nadgodzin, a gdy się powie że nie można dłużej zostać to się mszczą. a przecież jest jeszcze coś poza pracą- jak dom rodzina. Kolegów i koleżanek nie ma w pracy, strasznie obgaduj i ubliżają. Wystarczy tylko że dbasz o siebie, malujesz paznokcie czy ładnie pachniesz a już obrobią ci tyłki że jesteś lalka barbi i że chyba za dużo zarabiasz bo cię stać na perfumy które wylewasz na siebie. Ludzie którzy tu pracują można powiedzieć że od zawsze, mają niskie poczucie swojej wartości, bo jak można komuś wyrzygać że używa perfum i ładnie pchnie. To się nazywa dbanie o siebie brudasy jedne. Sami śmierdzą starym potem a z paszczy ulatnia się gaz łzawiący. Jak się odgryzasz to jest jeszcze gorzej oskarżają cie wtedy o kradzieże i różne machlojki. Generalnie same pomówienia i oszczerstwa.
Moi drodzy dobra rada omijajcie Eurocash z daleka.
Jest dużo innych ofert pracy za lepsze pieniądze bez stresu i harówy.
Ja na szczęście odchodzę !!!!!!hurra.jupiii...

Mały 2017-05-23 18:25
Chopie. Na małym jak sam bedziesz jeździc i naprawiać to może 2tys ci zostanie na zycie. Na dużym ciut wiecej o ile bedziesz jeździł co dziennie
Mały 2017-05-23 18:27
Żeby tylko. Buahaha
Ktoś 1 2017-05-25 16:54
Wiecznie narzekacie "prywaciarze" drodzy że kasy mało itd. A jakoś to kierownictwo które ma auta wstawione pod firmę nie płaczą tylko zbijają kokosy :) Tylko szary zwykły człowieczek choćby chciał zarobić to podpłaceni lub ustawieni planiści momentalnie rozpracują mu i kręgosłup i chęci do pracy.
wkurbylypracownikk 2017-05-30 16:32
W każdym eurocash zarabia się gówniane pieniądze, ludzie którzy tam idą pracować powinni stuknąć się w głowę i ogarnąć życie, znaleźć inną pracę bo w eurocash jedynie co można to " depresja, nerwica, stres od rana do końca zmiany i po pracy też bo nie raz przełożony dzwoni gdzie jest to albo to albo jeszcze to, można upaść bardzo nisko, zrobić się gburem, debilem i matołem jednocześnie. Nie polecam tej firmy za najniższą krajową + premia której nigdy nie ma. Zawsze najniższa krajowa a pracy jest tak dużo że strach każdego dnia przyjeżdżać do eurocashu, w tej firmie się jest, sprzątaczką, pracownikiem biurowym, fotografem, sprzedawcą, doradcą klienta, doradcą telefonicznym, magazynierem, śmieciarzem, wózkowym, fakturzystą itd, itp.
Na pewno trzeba robić za innych, np jedna osoba idzie rozkłada pół dniówki komuś towar lub sobie na magazynie a ty harujesz jak wół sprawdzając wózki, jeżdżąc z depozytami, pakując depozyty, sprawdzając daty na swoim i innych działach, układając w półkach, myjąc wc, myjąc podłogę na całej hali, myjąc wózki, wynosząc śmieci, robić ceny, sprawdzać ceny, pisać e-maile, odpowiadać na pytania z tableta firmowego, a inni sobie siedzą, podpierają ściany przy wejściu paląc fajki, często jest też tak że jest się samym na zmianie z jedną kasjerką. Po prostu mistrzostwo świata ta firma, odradzam.
Numerek 2017-06-12 14:10
Witam. Nie żałuję że się zwolniłem, zostają tylko ludzie co wiedzą że nigdzie indziej ich nie przyjmą. Taka niestety prawda bo praca beznadziejna i ten wszem obecny mobbing.
Numerek 2017-06-12 14:14
Witam. Nie żałuję że się zwolniłem, zostają tylko ludzie co wiedzą że nigdzie indziej ich nie przyjmą. Taka niestety prawda bo praca beznadziejna i ten wszem obecnych mobbing.
idolcash 2017-06-13 18:00
Hehe wreszcie ludzie w bedzinie sie zmowili i uzetami sypneli kierowcy brawoo!nowy pseudo kierownik transportu chcial zaoszczedzic dla firmy pare pln ale przyroda go w.... i dostal po du... .czekam az ludzie z kompletacji zrobia to samo i wreszcie to stanie i skonczy sie ich ponizanie.ciekawe kto przejdzie na nowy magazyn .ludzie biezcie odprawki i szukac nowej pracy bo tam napewno beda mieli za malo luddzi i po 12 to norma bedzie i oczywiscie rannej zmiany ma nie byc.wtedy nocka do wyzerowania bo inaczej bez premi.
Numer 1 2017-06-14 01:06
Oszukują na wpłatach. -500 dostałem
Brawo 2017-06-14 08:50
Brawo!Brawo! Kierowcy. Pokazaliście że umiecie strajkować. Wszyscy wzieliście użety , co za solidarność w Będzinie. I odzyskaliscie swoją godność w tej firmie
Ja 2017-06-14 16:12
Mają chłopy jaja. Pozdro
Zostaw swoją opinię o Grupa Eurocash S.A. - Będzin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Eurocash S.A.