Opinie o Rapid Finance Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Rapid Finance Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rapid Finance Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rapid Finance Polska Sp. z o.o. w Warszawa

xexe

Widzę, że nic się nie zmieniło w rapidzie, czas magicznie zatrzymał się.  Potwierdzam wszystkie negatywne opinie, pozytywne opinie to w głównej mierze radosna twórczość (usunięte przez administratora) Z kolei (usunięte przez administratora) nie pozwala kategorycznie na prowadzenie rozmów w pracy, a w dodatku sama ustala i egzekwuje to, gdzie kto ma siadać w pracy, to pewnie dlatego większość jej działu przeszła do innej firmy pożyczkowej. A i no oczywiście faworyzuje niektóre osoby, a niektórym ustala najbardziej niedogodny grafik. (usunięte przez administratora) (jeszcze 2 lata temu w jej dziale pracowało kilkanaście osób). Potwierdzam, pensja bardzo niska, niewystarczająca, są rzeczywiście kawy i herbaty, ale to naprawdę nie jest argument do podejmowania tutaj pracy. Uciekajcie stamtąd, nie warto się marnować !

zawiedziona

no, tak to prawda, sztuką jest istnienie tej firmy, gdzie liderzy nie szanują pracowników, oraz swoich klientów. Ze wszystkimi negatywnymi opiniami zgadzam się w 1000 %. Polecam zadowolonym pracownikom tej firmy (jeśli takowi istnieją) delektowanie się tymi kawami i herbatami, no naprawdę to jest taki benefit w pracy w tej firmie :D

Donatello

Bardzo niskie miesięczne wynagrodzenie, praca we wszystkie weekendy w miesiącu i święta, (usunięte przez administratora), brak możliwości posiadania i wyciągania własnego telefonu komórkowego,(usunięte przez administratora)brak multi sportu i opieki medycznej, ciągły stres, brak możliwości wyrobienie premii, nerwowa atmosfera, ciągle testy sprawdzające twoja wiedzę, brak szkoleń i pomocy ze strony kierownictwa, brak możliwości uzyskania awansu. Nie polecam!

rapidulec

(usunięte przez administratora), brak szkoleń, brak rozwoju, brak benefitów, brak jasnych zasad. (usunięte przez administratora)Ktoś zapomina, że podstawą zadowolenia pracownika jest odpowiednia atmosfera oraz ewentualne korzyści.

Była

Zdecydowanie nie polecam tego miejsca ! Jedynym pozytywnym aspektem tej firmy są niektóre osoby, głównie szeregowi pracownicy(usunięte przez administratora) Co do warunków pracy to zazwyczaj pensja w okolicy pensji minimalnej, brak benefitów socjalnych (karta multisport czy prywatna opieka medyczna(usunięte przez administratora), a to jest STANDARD w dzisiejszych czasach w zdecydowanej większości firm), w dodatku nerwowa atmosfera panująca w firmie(usunięte przez administratora) Nie ma co tutaj liczyć na awans i pochwały, oj nie ma. Można przez parę ładnych lat pracować i dostawać taką samą pensję jak na początku, nie ma też żadnych szkoleń, ale za to (usunięte przez administratora) wyłapują każdy Twój błąd. Nie ma też normalnie spisanych zasad postępowania, obsługa klienta zależy od liderstwa. W dodatku(usunięte przez administratora) podsłuchują rozmowy pracowników i donoszą dalej… Może jest to stabilna forma zatrudnienia, ale głównie dla studentów i to takich, którzy mają rodziców opłacających czynsz za mieszkanie – za takie pieniądze oferowane przez Rapid nie da się normalnie mieszkać w stolicy. Dodatkowo z powodu zbyt małej liczby pracowników w weekendy jest już tylko jedna zmiana trwająca 12 godzin, no tak prawie jak w firmach ochroniarskich, gdzie pracują po kilkanaście godzin ludzie. Nie wspomnę już o ciągłych zmianach pracowników, ciągle ludzie odchodzą do konkurencyjnej firmy położonej w tym samym budynku (jestem ciekawy, czy ktoś z dyrekcji lub liderów nie zorientował się w końcu dlaczego akurat ludzie tam uciekają) ? Podsumowując: brak rozwoju, brak benefitów, praca 365 dni w ciągu roku, pensja nie zapewnia normalnego życia w stolicy,(usunięte przez administratora) Nie polecam, dno !

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Rapid Finance Polska Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik robót budowlanych - Inżynier budowy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Lucy

Dla Twojej wiadomości to moja opinia o pracy a nie Oli. Proszę nie obrażaj ludzi i pisz prawdę.

Bardzo niskie wynagrodzenie, ledwo da się przeżyć za taką wypłatę. Nie wolno mieć przy sobie nawet własnego telefonu (usunięte przez administratora)To jest najgorsza praca w jakiej pracowałam w swoim życiu. Brak multi sportu, brak opieki medycznej.(usunięte przez administratora) Nie polecam.

On

Od marca się zmieniło wszystko. Atmosfera super. Wynagrodzenie poszło w górę. Liderka CC jest wspaniała - zawsze uśmiechnięta i pomocna.

Ona
@On

Chyba sama to o sobie pisała xD

@On

Czyżby w końcu wymienili wszystkich team liderów?????

@On

Czyżby wymienili wszystkich liderów???

Dział CC
@On

Z tego co wiem to niewiele się zmieniło, oprócz zmiany godzin pracy w weekendy od 8 do 20. Atmosfera jest zła(usunięte przez administratora)

Zadowolona

Jedna z najlepszych prac jakie miałam na CC. Robisz swoje, dostajesz wynagrodzenie. Masz możliwość ustawienia grafiku, wolnego, urlopu. Przyjazna atmosfera. Szanują i chwalą pracownika. Jest stała pensja, premia i płacą za nadgodziny oraz oddają w tygodniu. Kierownictwo pomocne i zawsze możesz zapytać. Zawsze mają czas. Lokalizacja, biuro i warunki przyjemne. Rekrutacja bez, stresu. Jeśli chcesz pracować a nie zapieprzać to polecam. Nie ma wyścigu szczurów i targetu. Pracujesz dla klienta tak jak ty byś chciała być obsługiwana. Dodatkowo chcą wprowadzić socjalne a im więcej pracowników to może się uda. Szczerze mówiąc wracam z pracy nie zmęczona i mogę poświęcić czas na przyjemności. Nie ma wchodzenia w tyłek i liczy się każdy pracownik. Śmiało mogę powiedzieć że warto spróbować bo tutaj nie musisz nikogo udawać tylko być sobą!!!

ToTylkoJa

+ Spoko ludzie (w większości) + Lokalizacja + Biuro - pracownicy nie wiedzą o jakichkolwiek planach firmy (usunięte przez administratora) - zakaz trzymania przy sobie własnego telefonu (usunięte przez administratora) Generalnie nie polecam. Kiedyś było dobrze, firma rosła. Teraz brak jest jakichkolwiek perspektyw na rozwój. Atmosfera jest bardzo nieprzyjemna. Ocena na GoWork jest sztucznie podbita. Ponad 700 ocen przy tak malej liczbie pracowników? Ciekawe...

Zdr
@ToTylkoJa

W punkt! Chociaż i tak bardzo delikatnie i lagodnie napisane. Jeśli chodzi o ocenę to pamiętam jak kiedyś w ciągu 2-3 dni przybyło 200 ocen...

@ToTylkoJa

Czy oprócz stałego wynagrodzenia Rapid Finance Polska zapewnia swoim pracownikom satysfakcjonujący program motywacyjny? Na przykład poprzez różne świadczenia i inicjatywy. Zachęcam Ciebie do napisania, czy firma stosuje tego typu rozwiązania.

On
@Julita

Nie zapewnia niczego. Jedyne co zapewnia to podstawowe wynagrodzenie, które uległo niewielkiemu zwiększeniu, jednakże nie jest na tyle atrakcyjne, jak proponowane przez innych pracodawców z tej branży. Brak opieki medycznej, brak BeneFit'ów... brak premii uznaniowej. Nie istnieje żaden program motywacyjny pracownika.

Gosia
@Julita

Niestety nie ma takich rzeczy jak motywacja pracowników.... wręcz odwrotnie...

Ona

(usunięte przez administratora)nie szanuje i poniża pracowników.

Superman

Witam serdecznie. Chciałem się podzielic moja opinia o pracy w Rapid Finance. Wynagrodzenie, jak za trud włożony w pracę bardzo niskie. (usunięte przez administratora) Na wejściu trzeba go zostawić w szafce! Traktowanie każdego jak złodzieja, bo przecież myślą, że gdy tylko odwrócą wzrok to każdy wynosi dane osobowe klientów. Sposób przekazywania informacji przez przełożonych także pozostawia wiele do życzenia. Ludzie odchodzą z Rapid Finance. Po zdobytym doswiadczeniu, zastanowilbym się 100 razy, zanim zdecydowałbym się na pracę w tej firmie.

@Superman

Z Twojej wypowiedzi ciężko wywnioskować, czy jesteś dalej zatrudniony w Rapid Finance Polska. Mimo wszystko, chciałabym się dowiedzieć od Ciebie, jaka atmosfera panowała wewnątrz firmy wśród pracowników? Czy tworzyliście dobrze komunikujący się zespół?

TyleWTemacie
@Julita

ToTylkoJa napisał poniżej: "Atmosfera jest bardzo nieprzyjemna."

SP
@Superman

a czy mógłbyś zinterpretować zdanie "trud włożony w pracę"? że niby na czym polega ciężkość pracy na call-center?

hehe

Wszyscy uciekają, firma stoi w miejscu od co najmniej kilku lat i w stosunku podejścia do klienta i w stosunku podejścia do pracownika.

@hehe

Zachęcam Ciebie do napisania konkretnej wypowiedzi dotyczącej podejścia firmy do obu tych stron. Jest to ważne, żeby osoby poszukujące więcej informacji o Rapid Finance Polska mogły poznać firmę z każdej perspektywy i wyciągnąć wnioski o niej. Jestem również ciekawa, czy jesteś w niej zatrudniony?

Julita

@Hdj, czy duża ilość pracy była nagradzana na przykład pozapłacowymi benefitami? Mam tu na myśli dofinansowanie do karty sportowej lub wyjazdy integracyjne? A może pracownikom Rapid Finance Polska zapewniane były dodatkowe premie? Jakie wymagania należało spełnić, aby je otrzymać?

Zacny zart

@Julita

Julicie zebralo sie na żarty

była
@Julita

Julita? Jaki jest Twój cel? Poszłaś sobie stąd to poświęć się nowej pracy. Niżej czytałam, że praca jest ciężka! Wielkie żarty. Na pewno nie na CC, może na sprzedaży lub windykacji (usunięte przez administratora)ale też lepiej płaci. Tylko pytanie - czemu nikt z CC nie chciał iść na windykację jak była rekrutacja?? Przecież zarabiają dwa razy więcej! Jak jesteś leniem to się nie przyznawaj do tego. Jestem obecnie w konkurencji, zarabiam więcej, jednak Ci ludzie i Ta atmosfera niezastąpiona! Pozdro dla Kryśki!

Pracownica
@była

Julita ma wielki żal do firmy, bo chciała wrócić, ale nikt jej nie chciał przyjąć :D Teraz wylewa tu swoje bóle. Co Julitko myślałaś że pójdziesz w inne miejsce i tam każdy będzie tańczyć jak ty zagrasz? U sąsiada trawa zawsze wydaje się zieleńsza ;) Każdy pracodawca ceni lojalnych pracowników i w każdej pracy są swoje plusy i swoje minusy. Nigdzie nie ma idealnie, a jeśli ktoś piszę, że ma w pracy idealnie, to ściemnia. I zgadzam się z poprzednikiem poświęć się nowej pracy zamiast wylewać tu swoje żale.

Hdj

Dajcie już spokój z tym (usunięte przez administratora). Wszyscy odchodzą, a przychodzą niczego nieświadomi ludzie, bo w ogłoszeniu nie ma żadnych wymagań. Ale oni też szybko się orientują, że jest dramat. Atmosfera tragiczna, do tego bardzo dużo pracy.

Ghsk

Dajcie już spokój z tym pisaniem postów na zamówienie. W firmie od jakiegoś czasu nie dzieje się najlepiej, nie ma miesiąca, żeby nie odchodziło po kilka osób. (usunięte przez administratora) Do tego brak jakiegokolwiek socjala, czyli Multisportu, opieki medycznej, premii rocznej, bonów na święta, wczasów pod gruszą itp. Inna sprawa, że praca ciężka nie jest, jednak jest jej dużo, a nawet przez to, że ludzie odchodzą coraz więcej. Do tego atmosfera też pozostawia wiele do życzenia, kierownictwo jest z reguły "bardzo miłe" i uśmiechnięte. Do tego dochodzą kamery, liczniki czasów przy komputerze, absolutny zakaz wyjmowania telefonów za co są nagany itd. Mam nadzieję, że tego wpisu gowork nie usunie i go opublikuje, bo do tej pory niewygodne wpisy są cenzurowane lub usuwane całkowicie.

matrioszek
@Ghsk

Skoro Ci tak źle, to dlaczego się nie zwolnisz?

Pozytywik
@Ghsk

Jak przyjmowali cię tu do pracy też nie było "jakiegokolwiek socjala, czyli Multisportu, opieki medycznej, premii rocznej, bonów na święta, wczasów pod gruszą itp." i jakoś ci to nie przeszkadzało! A teraz co? Nagle w piórka obrosłeś? Nikt cie tu na siłę nie trzyma. A ludzie nie odchodzą z tego powodu, że nie ma socjala. Jedni odchodzą inni przychodzą, to normalna kolej rzeczy. W każdej firmie nawet tej z wypasionymi sojalami jest rotacja pracowników. Ale przecież skąd ty to możesz wiedzieć? :)

Liczarka
@Ghsk

Ja nie mam liczników czasu przy komputerze! Protestuje!

Hk
@Pozytywik

Pozytywiku, to napisz mi proszę z jakiego powodu ludzie odchodzą z rapida w takich ilościach, jeśli nie chodzi o pieniądze? No może jeszcze przez super atomsfere, a co poza tym? Tylko nie pisz o rotacji, bo to nie są pojedyncze osoby. W pracy chodzi o to, żeby zarabiać, a tu jest z tym krucho. A socjal jest w zdecydowanej większość firm standardem, ale wg Ciebie, to nie jest ważne. No pewnie.. i wydaje mi się, że z pracy, z której ludzie są zadowoleni nie odchodzą, bo jest rotacja. Ale skąd Ty możesz o tym wiedzieć?

Jak Sprite pragnienie
@Hk

HK Aka ja mam tak, - widać że, tylko jedną osobę tu ściska i piecze. Gratuluję stanowiska w biedrstonce, ale ale jak już chcesz coś napisać to przemyśl, nie kopiuj ze strony toczka w toczkę no chyba że, jedyną zaletą twą jest kserowanie. A przede wszystkim rozróżniaj wielkość przedsiębiorstw bo porównujesz Rapid do firmy >500 x większej, która dodatkowo odbudowuje się wizerukowo po wtopie z przed 15 lat i walczy z inną firmą (niemiecką) o udział w rynku.

Pozytywik
@Hk

Hk bez przesady!!!! 4-5 osób na taką firmę, to żadne ilości. To nawet mniej niż NORMA!!! Kolejne 8 przyszło :)

bylyrapidowiec
@Pozytywik

Jak ja pamiętam swoją przygodę z tą firmą to atmosfera była nie tylko drętwa, ale momentami wręcz przytłaczająca. Do dzisiaj pamiętam, jak inni wytykają innym błędy, przy czym bardzo często Ci wypominający też nie znali dobrze procedur :D Praca ciężka nigdy nie była, ale czasami atmosfera była po prostu trudna, nie rozumiałam zachowań niektórych osób, ich podejścia do innych i pracy.

złośnik123
@bylyrapidowiec

Zgadzam się, nigdy nie rozumiem osób, które mi wskazywały błędy, a te same osoby robiły nieraz znacznie poważniejsze błędy - nie wiem po co takie wzajemne wytykanie ma na celu, może niektórzy nudzą się w tej pracy ??

telefonistka

To jest w kocu zakaz posiadania telefonów komórkowych przy sobie. Mają być zamknięte w szafce na klucz. Jesteśmy odcięci od świata, od rodziny. Zobaczymy co na takie naruszenie praw pracownika powie PIP a RPO na naruszenie godności osobistej. Ja rozumiem zakaz używania telefonów komórkowych. Ale między używaniem a posiadaniem jest delikatna różnica. To że ktoś popełnił błąd nie może oznaczać kary dla 30 osób! Komuś odbija. I to wbrew polskiemu prawu. Wbrew wolności człowieka. Wbrew jego godności. Wbrew polskiej konstytucji!

Eheheh
@telefonistka

Jak Ci nie odpowiadają zasady, które zaakceptowałaś już wcześniej to możesz się zwolnić. Poza tym nikt nie każe Ci trzymać telefonu w szafce. Na przerwie możesz z niego korzystać w kuchni lub na zewnątrz. Przestań pisać głupoty i zajmij się robotą.

@telefonistka

no proszę wygląda na to, że w dzisiejszych czasach telefon komórkowy stanowi godność i wolność człowieka... ale ubaw :D poza tym poco tobie telefon w kieszeni, skoro i tak nie możesz go używać? :D Podpowiesz może gdzie w polskim prawie jest mowa o tym, że pracodawca nie może zabronić używania prywatnych telefonów w pracy? Może powinnaś zostać politykiem, oni też czasem takie farmazony plotą :D

DawnoTemu

Niektórzy mają np. powiadomienia o konieczności wzięcia leków o konkretnej godzinie, to bardzo ważna sprawa i w tym przypadku odebranie takiej możliwości jest sytuacją zagrażającą zdrowiu.

Pracownica
@DawnoTemu

bez przesady z tą sytuacją zagrażającą zdrowiu. Siedzisz cały dzień przed komputerem. W prawym dolnym rogu znajduje się zegarek. Jeśli musisz wziąć lek o konkretnej godzinie, to chyba wiesz, która to ma być godzina? Patrzysz na zegareczek i jak wybija twoja godzinka bierzesz lek i tyle.

DawnoTemu
@Pracownica

Kwestie zdrowotne kwintujesz - bez przesady - ? Jesli pracownik ma dobrze wykonywać swoją Pracę fajnie gdyby miał podstawowy komfort. Sytuacja w której mam dziecko w domu / szkole przez niemożliwość posiadania telefonu informacja o tym ze coś się stało ma dotrzeć za kilka godzin?

Julita

@Zainteresowany, firma Rapid Finance Polska prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko Konsultanta ds. Obsługi Klienta. Wymagany jest uśmiech, zaangażowanie w pracę, dobra dykcja, poprawne posługiwanie się językiem polskim oraz sprawna obsługa komputera. Czy będziesz rekrutować na to stanowisko?

Konkurencja tak bardzo się uaktywniła i inspiruje do pisania? Może wiecie coś o ofertach w firmie?

Jacek

Firma ma rację, że nie pozwala na używanie telefonu w czasie pracy. A jak nie było komórek to jakoś żyliście?

Janusz

Czy żal za strata pracy w firmie tak ciągnie byłych pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Rapid Finance Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rapid Finance Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rapid Finance Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rapid Finance Polska Sp. z o.o.?

Rapid Finance Polska Sp. z o.o.

Rapid Finance Polska Sp. z o.o.