Opinie o Rapid Finance Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Rapid Finance Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rapid Finance Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rapid Finance Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Anx

Ogromna zaleta tej firmy, to fakt, że dostałam umowę o pracę bez okresu próbnego :) a wszędzie indziej jest . Po drugie – (potwierdzam co napisano powyżej) wypłaty są na czas, a często nawet przed czasem, gdy termin wypada akurat w sobotę lub niedzielę, co ułatwia zarządzanie własnym budżetem. Mało szkoleń, a jeśli już są to solidne i wiele się na nich uczę. Jestem zadowolona.

duch
@Anx

Potwierdzam, że firma jest profesjonalna i warto tu pracować

iXX

Firma jest fajna. W zespole w którym pracuję, mam spoko ekipę ludzi. Jest z tymi ludźmi luz i jest sympatycznie. szkoleń trochę mało, ale coś za coś ;) . Zarobki są w porządku jak na stanowisko na którym pracuję, a co najważniejsze WYPŁATY NA CZAS, żadnych ale to żadnych opóźnień. Pracuję jako doradca klienta i jest to fajne zajęcie, które lubię. Jak nie macie się gdzie zaczepić to idźcie tu do pracy, a łatwo się dostać nawet bez wyższego wykształcenia (jeszcze studiuję).

frida

W tej firmie pracuję od jakiegoś czasu i w sumie jestem zadowolona z warunków. To moje pierwsze poważne zatrudnienie i trochę się bałam tego wyzwania. Okazało się, że całkiem niepotrzebnie. Jestem studentką i szukałam pracy, która pomoże mi zarobić na swoje wydatki poza nauką :) Pracy nie ma za dużo, a rozmowy z Klientami przebiegają spokojnie. Piszę o tym, bo na przykład koleżanka pracująca w podobnej firmie też na słuchawkach, niestety wraca z pracy zniesmaczona i zmęczona psychicznie. Ludzie na nią krzyczą, a ona nie może nawrzeszczeć na nich. Przeżywa potem wszystko podwójnie, a bywa, że przenosi frustrację na domowników. Ja w Rapid Finance co prawda kilka razy miałam zdenerwowanych Klientów, ale w sumie udało się dojść z nimi do porozumienia. zresztą wcześniej brałam udział w szkoleniu z asertywności :) – ale nie od firmy, tylko we własnym zakresie – i to mi pomogło.

frida

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Rapid Finance Polska Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik robót budowlanych - Inżynier budowy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Serwisant rowerowy
Drapak

Smutne ale takie są czasy. Nerwy i stres i słaby człowiek nie dał rady. Firmy z takim zakresem działalności maja ciężko. Dlatego kto ma słabe nerwy powinien szukać pracy o innym charakterze.

Szcz

Pracowała jakiś czas temu u nas pani trener. W mojej ocenie... ok babka. przyszla z pomyslami do firmy, z powerem, po kilku miesiacach zgasla, nie mogla nawet nas szkolic, tylko szukac haków na nas i podsluchiwac... nie wytrzymala obludy i sie zwolnila. szkoda, bo moze bym mial w koncu jakies fajne szkoleniawindykacyjne

aa

Pracodawca super.

hej

Po co tak ostro @marek chodzi mi raczej o opinie od pracowników bo to co jest w ogłoszeniu i owszem przeczytałem ale niewiele mi to mówi o wnętrzu firmy

kr

Atmosfera jest spoko, na starcie dostajesz umowę o pracę, grafik też jest w miarę elastyczny więc można pogodzić pracę z innymi zajęciami, jeśli rzetelnie pracujesz i jestes ogarniety to szybko znajdziesz wspólny jezyk z innymi pracownikami- Kierownikiem i Liedrsami również.

Qwerty

Uwaga, niedługo będą posty chwalące Rapid.

MM

Może Admin coś zrobi z tymi wszystkimi żałosnymi postami? Ktoś tu ewidentnie potrzebuje polezec na kozetce u psychiatry. Wisisz nam wszystkim po 100zl, bo tyle kosztuje godzinna wizyta, a tyle trzeba zmarnować, żeby przekopac się przez wszystkie posty. Nie marnuj naszego czasu, bo nikt nie ma ochoty czytać wypocin jakiegos maniaka.

kolezanka

Zostal zlozony wniosek do prokuratury o poslugiwanie sie falszywa dokumentacja i zlozeniec Tego do SAN Art 290 KK

mama43

jak najbardziej moim zdaniem nie powinieneś rozmawiać przez telefon w pracy. popieram, dyscyplina musi być. a może mi ktoś coś więcej powiedzieć o mobecnej rekrutacji do kadr i płac do was?chciałabym wiedzieć, czy komunikatywna znajomość języka angielskiego na serio w praktyce wystarczy?

Ghd

Czy pracujesz albo pracowałeś w tej firmie, że to piszesz? Bo jeśli tak to wiesz o co chodzi. Ciągle krzyki, nagany za wyjecie telefonu, zakazy głośnych rozmów i smiania się, moznaby tak w nieskończoność. I myślę, że atmosfera w pracy jest zdecydowanie bardzo istotna!

Asf

Nie polecam pracy w tej firmie, pracowałem kilka miesięcy, atmosfera żadna, wieczny mobbing i wyrzuty o najmniejsze głupoty.

Obelik$

Wynagrodzenie przeciętne jak na stanowisko specjalisty, ale wynagrodzenie zawsze w terminie. Bonus to loteria, zależąca od minimów danego miesiąca. Warunki na biurze superaśne. Jest wydajna klima, można wietrzyć otwierając okna. Sanitariaty czyste, kuchnie też. Sala czysta, nowe meble i krzesła. Jest dobra atmosfera i na chwilę obecną Rapid daje stabilne miejsce pracy. Pracuje prawie rok i da się wyżyć tu. A co do frustrata co tu spuszcza swe żale. Na każdym tu stołku byłeś mierny i tylko zatruwałeś nam atmosfere. W końcu sam na początku dumnie przyznałeś, że przyszedłeś tutaj tłuc loany, a jedyne co tłukłeś to bączki w fotelu i zgorszenie wśród współpracowników. Elo

komu

ktoś już może pracował w tej firmie jako Konsultant ds. Telesprzedaży i powie czy warto w to wchodzić?

ree

A wiecie jakie zarobki są dla team leadera? Na pewno są dwuskładnikowe zarobki, bo wiedzą jak zadba o swoich pracowników. Dobrze, że i wypłata jest w porządku.

werftttttt

moze to zalezy od stanowiska..jezeli o prace chodzi to szukaja konsultanta do spraw telesprzedazy w Warszawie wymagane jest nastawienie na realizację wyznaczonych celów sprzedażowych oraz determinacja w działaniu,wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

23e

hej hej no a ciekaw jestem czy sa w firmie oferowane jakies szkolenia przynajmniej takie wrdożeniowe

Zostaw merytoryczną opinię o Rapid Finance Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rapid Finance Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rapid Finance Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rapid Finance Polska Sp. z o.o.?

Rapid Finance Polska Sp. z o.o.

Rapid Finance Polska Sp. z o.o.