Opinie o Medica Hilfe w Kraków

Posrednictwo pracy na rynku Niemieckiem i Polskim, nasza firma organizuje równie z kursy i szkolenia z zakresu opieki , oraz kursy języka niemieckiego .

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medica Hilfe w Kraków

Agnieszka

Firma wypłacalna a to najważniejsze, rodziny są różne ale zawsze miałam wsparcie od Pań tam pracujących jak coś się działo i można było się ze wszystkim dogadać, najważniejsze moim zdaniem na obecnym rynku że zawsze wypłata jest na czas i jest stały kontakt z koordynatorem Pracuje już ponad rok i polecam

Aga

Ile lat doświadczenia, jakie kursy, jakie wykształcenie wymagane jest dla opiekunów?

Marlena

Pani Wiewióra to pewnie wyjątek albo koordynatorka się podszywa,dziadowska firma i tyle.

Mikołaj
@Marlena

Dlaczego masz takie zdanie o Medica Hilfe, co wpłynęło na taką opinię? Każdy wpis jest cenny, warto jednak nieco szerzej podzielić się swoimi spostrzeżeniami i napisać co dokładnie nie działało w firmie tak jak należy.

Wiewóra
@Marlena

I błąd w sztuce myślenia ,jestem opiekunką,i Pani Marleno proszę nie oceniać w taki sposób bo na koordynatorkę się nie nadaję wolę pracę z ludźmi starszymi i chęć niesienia pomocy tak się odnosi to do mojej pracy,bo jedne opiekunki są pracowite i sumiennie się wywiązują ze swoich obowiązków oraz informują firmę jak coś jest nie tak z podopiecznym a inne są tego założenia że więcej nie wrócą do tej rodziny i mówią niech inna się męczy po co mam zgłaszać kłopoty i tutaj to my opiekunki ponosimy odpowiedzialność,bo gdy nie zgłaszamy kłopotu firmie ,to skąd firma ma wiedzieć o podopiecznym jak jest??? i w tedy rodzi się niesnaska miedzy opiekunką a firmą ,bo w tedy oczerniamy firmę za to,że nie udzieliła nam adekwatnych i rzetelnych informacji o podopiecznym taka jest prawda bo sama to odczułam na sobie nie jeden raz ;jeszcze raz powiem ta firma jest w porządku i pomaga gdy jest potrzebna pomoc i płaci na czas a nawet gdy jest taka potrzeba daje zaliczkę na poczet wypłaty (po przepracowaniu 2 tyg.)

Wiewóra
@Marlena

Pani Marleno proszę nie pisać że jestem koordynatorką jak wcześniej pisałam nie jestem nią , proszę czytać ze zrozumieniem i użyć mózgu ,bo widzę że Pani ma stwierdzenie, moje takie nie jest, Pani ma swoje za uszami tak wywnioskowałam po pisowni,i Pani opinia jest ogólnie źle nastawiona do życia i wszystko jest na Nie

Maria

Dla mnie w porzadku firma. Polecam wspolprace.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Medica Hilfe, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Zofia

Placa na czas. Mila wspolpraca. Mialam okazje wspolpracowac z gorszymi firmami. Ja tam zadowolona jestem.

Wiadomo, jak z każda firmą bywają problemy, ale bardzo dobra wspołpraca z osobami pracujacymi tam. Zawsze pomocne panie pracujące. Jeżdżę z nimi od dłuższego czasu i jestem zadowolona.

Krystyna

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą. Bardzo dobry kontakt z polskim biurem oraz pracownikami na miejscu. Wspólpracuje z firma od okolo roku.

WIEWÓRA

ja pracowałam w tej firmie i byłam zadowolona,nie narzekam zawsze na czas miałam wypłatę i wkurzają mnie takie osoby które narzekają ,najlepiej by jeździły kasę za nic chcę brać i oczerniać tylko potrafią ,kiedy miałam kłopot zawsze mi pomogli nie było problemu ;więc dziwię się takim kobietom ,moja rada sprawdź sama i się przekonaj sama jak chcesz podjąć pracę w tej firmie,nie można wszystkich oceniać jednakowo

Luiza

Oj,tragiczna firma i panie koordynatorki,nawet pani księgowa niesympatyczna.....nigdy więcej.

Grazyna

Niestety nie polecam. Zero współpracy. Nie wypłacana na czas . Zmieniają warunki niestety . Brakuje rzetelnego personelu który był wcześniej.

Nigdy więcej z tą firmą,oszuści i (usunięte przez administratora)

Martha
@Marta

A jak jest u nich z wypłatami trzeba długo czekać na swoje wynagrodzenie

Gosia

Przestrzegam przed tą firmą.Nie wypłacają pieniędzy,zmieniają bez powodu terminy.Zachowują się jak firmy ubezpieczeniowe....jak potrzebują opiekunki to są fajni i mili a jak już wyślą na sztele to olewają wszystko.

Martha
@Gosia

Dokładnie, olewaja wszystko

beata

DZIEŃ DOBRY PANIE IRKU JA PRACOWAŁAM W TEJ FIRMIE DWA LATA WYPŁATA WPŁYWA KAŻDEGO 20 DNIA MIESIĄCA WIEC JAK PAN POJEDZIE TO PIENIĄŻKI SA PO 50 DNIACH O ILE NIE BĘDZIE PAN MUSIAŁ WYDZWANIAĆ KIEDY BĘDĄ PIENIAŻKI NA KONCIE BO JA MUSIAŁAM DZWONIĆ CZĘSTO G ESTO A UBEZPIECZENIE POŻAL SIE BOŻĘ CZASAMI BYŁO OK ALE PRZYSZEDŁ MI ROCZNY BILANS SKŁADEK Z PZU TO MYŚLAŁAM ZE SIE WYWRÓCĘ BYŁY TAM TAKIE KWOTY ZE JAK 16,50 ZŁOTY 23 ZŁOTY A NAWET 14 ZŁOTY I CIĄGLE BRAKUJE JAKIEJŚ KWOTY NIE POLECAM

Ewelina
@beata

W chwili obecnej nastąpiła restrukturyzacja firmy i zwolnienia nierzetelnych pracowników Wypłaty zawsze są ma czas i nie trzeba się upominać, a w przypadku jakichkolwiek niezgodności wszystko jest uzupełniane na bierząco

gloria

polecam Moje sugestie dla Medica Hilfe: choc płacą w zlotowkach, mozna powiedziec ze sa rzetelni

Ewelina
@gloria

W tym momencie płacimy już w euro lub w złotówkach w zależności od preferencji

adasx40

niewiem nic pracuje dopiero drugi miesiac ino jestem ciekaw jak bedzie z wyplata gdyz niezabardzo wiem ike zarobilem i kiedy wyplata bedzie

Stefan
@adasx40

Czy próbowałeś uzyskać informacje na ten temat bezpośrednio od osoby odpowiedzialnej za Twoje zatrudnienie? Na forum dzielimy się opiniami dotyczącymi warunków finansowych, atmosfery, czy benefitów w danym miejscu pracy. Niestety niewiele osób będzie w stanie pomóc Ci w tak indywidualnej sytuacji jak Twoja.

Iwona

@Zocha a możesz dokładniej napisać - dlaczego dla ciebie wszystko jest Ok? To bardzo dobry znak, ale dla wielu osób, które rozważają taki krok w swoim zyciu - najważniejsze są konkrety.

Zocha

Ludziska jest ok ! płatne ok ! ja tam zadowolona jestem

Iwona

Dziękuje za odpowiedź @Zuzanna, tak jak pisałam, to bardzo istotna kwestia dla wyjeżdżających, dlatego dobrze znać odpowiedź od osoby, która zna się na temacie. Zapytam w takim razie jeszcze, jak ze znajomością języka?

Grażyna

Ja pracuje z nimi jakieś 2 lata , powiem jedna można liczyć na czas wypłata , ofert w zależności od upodobań naszych ( opiekunek ) starają się zapewnić opiekunce dobre miejsce pracy.

Iwona

To ważne @zuzanna za granicą, że można liczyć na wsparcie, tym bardziej jeśli słabo zna się język obcy. A jak wygląda kwestia zakwaterowania? To w wielu agencjach dość palący problem, więc na pewno inni wyjeżdżający byliby wdzięczni za aktualne informacje na ten temat.

Zuzanna
@Iwona

zakwaterowanie zapewnia firma u podopiecznego Ja z czystym sumieniem Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Medica Hilfe - Kraków

• Jak się pracuje w Medica Hilfe?

Zobacz opinie na temat firmy Medica Hilfe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medica Hilfe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Medica Hilfe
2.9/5 Na podstawie 37 ocen.

Medica Hilfe