Opinie o Atut Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Atut Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Atut Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atut Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia w Olsztyn

hsejko

to jest firma ,którą trzeba omijac z daleka ,aby zarobić wysokośc minimalnego wynagrodzenia , tu trzeba robnąć z 240 i więcej godzin na zlecenie ,bez sładek zus , a njeszcze dochodzą kontrole i kary pieniężne . Nie polecam

anti

to jakim cudem maja pracowników w takich warunkach kto by pracował? Wyczytałem że mając na uwadze ciągłe zapotrzebowanie na ich usługi, systematycznie rozwijają zakres działalności oraz obszar działania firmy. A teraz poszukuja Pracownika ochrony więc napiszcie mi jak wyglada proces rekrutacji, jak ogólnie sytuacja wyglada na dzień dzisiejszy?

franek dolas

proponuje zgłośić do państwowej inspekcji pracy rzeczy o ile są prawdziwe o których tu mowa, obecnie płaca minimalna 1680zł brutto czyli 1234 zł za 160 godzin, sprawdzą skontrolują ukarają

fan1

Chyba na głowę ci się rzuciło chory jesteś w tej złodziejskiej firmie hm zryją ci głowę i będziesz czekał 3 m na wypłatę nędzną zastanów się .

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Atut Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
fan

Bryndza niesamowita na kółkach(usunięte przez administratora)brak doświadczenia nie jeszcze raz nie nie polecam nikomu

Zozolek

Widzę ze nic sie nie zmieniło(usunięte przez administratora) jedny plus Pana (usunięte przez administratora) juz tak znają w Olsztynie że kazdy omija z daleka i traci mnóstwo klientów ....

krzysiu

Nie polecam nikomu tej Agencji Ochrony prawdziwa porażka szkoda twojego czasu nie wywiązuje się z danej umowy słownej dno dna

tony
@krzysiu

To znaczy ze jak np.rozbijesz krótkofalówkę to za nią nie zapłacisz

anisiarum

Moze wie ktoś co znaczy ze zabieraja 3zł za kazde przepracowane 24h niby na ubezpieczenie?

fan

Dozór obiektu a nie agencja brak wypłaty na czas ,swoje ciuchy musisz mieć (usunięte przez administratora) ,nie polecam zadnym wypatku tej firmy przyszłym pracownikom sami (usunięte przez administratora)nic dodać ani ująć

lopi

Ta firma przejęła delikatesy Alma w klifie nie podjąłem tam pracy . za 6 ,50 stanie prawie 14 godzin

Powiem tak ludzie są zatrudniani na czarno ,oszukują z wypłatą pensji zawsze cos pracownikowi niesłusznie zabiorą,brak mundurów trzeba mieć swoje ubrania na posterunku ,zaliczki od pracodawcy oprocentowane nie zgodnie z prawem ,wystawiają rachunki na umowę o dzieło na 5 tys zł zejście z kosztów nie polecam firmy krętactwo złodziejstwo oszustwo

Chłopak z plakatu

[usunięte przez moderatora] na maksa nawet patroli interwencyjnych nie mają szef w warszawie to istny [usunięte przez moderatora] nie znający się na ochronie [usunięte przez moderatora]

anonim2

firma tragedia zatrudniają na czarno każą płacić za ubranie do pracy a za wzięcie zaliczki doliczają 10 procent, stawki za pracę od 3 zł na godzinę kierownik ma zabrane prawo jazdy po prostu Polska B

Byly pracownik

Nie polecam nikomu tej firmy...Porażka..

Popelina po olsztyńsku.

Zostaw merytoryczną opinię o Atut Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia - Olsztyn

• Jak się pracuje w Atut Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia?

Zobacz opinie na temat firmy Atut Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atut Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia?

Atut Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia
2.7/5 Na podstawie 26 ocen.
  • MICHAŁA KAJKI 10/12A
    10-547 Olsztyn