Opinie o Atut Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Atut Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Atut Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atut Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia w Olsztyn

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Atut Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia?

Sabina
@Malutka

Wglądu do oferty pracy teraz nie mam, na stronie widnieje tylko komunikat o naborach dla pracowników ochrony. Partner ma licencję, czy dzięki temu może mieć wyższa stawkę? Proszę wskazać jakieś wyliczenia tych 7.5 zł bo ciekawa jestem jak to wychodzi

Klient

Trzymać się od tej firmy z daleka

Malutka Nowy wpis
@Klient

Pensja w tej firmie to dramat i głodową stawka człowiek bez umowy żeby zarabiał 7,50 na h po przeliczeniu wypłaty .Dziwię się ,że do dnia dzisiejszego taka firma funkcjonuje i nikt tego nie zgłasza

Malutka Nowy wpis
@Klient

Pracujesz za stawkę głodową takich stawek nigdzie już nie ma w Polsce

Sabina Nowy wpis
@Malutka

Bożena Nowy wpis

Czy to prawda, że są tu osoby, które pracują bez umowy? Dosłownie niedawno pojawił się taki komentarz i chce rozwiać wątpliwości. Wcześniej pisali normalnie o umowach, czemu teraz miałoby ich zabraknąć? jakie są teraz zasady na zleceniu?

Czy pomagają tutaj wyrabiać licencję? Na stronie widnieją dwie krótkie oferty właśnie dla pracownika ochrony z nią oraz bez niej, ciekawi mnie przy tym to w jaki sposób warunki mogą się różnić od siebie w tym przypadku. Jak to wpływa na zarobki?

Mariusz_Warszawa

Pracuję w firmie ponad 2 lata. Sama firma a raczej główni pracownicy w Warszawskiej siedzibie są ok. Niestety mimo zapisów ustawowych, wynagrodzenie pozostaje na zaniżonym poziomie i to znacznie. Firma nie realizuje umów o pracę, tylko zlecenie/o dzieło, nawet jeśli taki obowiązek nakłada Usługodawca (np: administrator zarządzający danym obiektem). Szkoda, bo przez to większość zatrudnionych to renciści i emeryci a nie osoby, którym by naprawdę bardzo zależało na pracy.... Jak policzyłem ile jestem stratny to z czasem mam zamiar zrezygnować lecz wcześniej zastanawiam się czy by nie zgłosić tego do PIP, bo tak nie powinno być. Podczas gdy aktualna stawka godzinowa netto to ok 21,50 zł to w rzeczywistości mam ok 14,50 zł (tak - czternaście złotych i pięćdziesiąt groszy netto) i to za pracę na obiekcie gdzie naprawdę trzeba mieć oczy dookoła głowy przez cały czas. A do emerytury jeszcze dobrych kilka lat....

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Atut Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Klient

Najgorsza firma wypłaty daje pod stołem zatrudnia osoby z wyrokiem o alimenty a dla komornika przelewa grosze

@Klient

Skoro jest Pan/Pani Klientem, to nie powinno Pana/Pani interesować to w jaki sposób są realizowane wypłaty dla pracownika, który nie ważne czy ma zasądzone alimenty czy też nie (nie ma czegoś takiego jak wyrok o alimenty, tylko orzeczenie i nakaz płatniczy). Widać że to z takimi "Klientami" jak Pan/Pani nie należy nawiązywać współpracy... Brak zrozumienia, empatii, tylko czysty szowinizm...

Jakie narzędzia pracy zapewnia Atut Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Czy zdarzają się nadgodziny w Atut Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia?

Madzia

Nadgodziny? To zależy znam takich co robią tam po 300 godzin miesiąc w miesiąc i twierdzą że żadnych nadgodzin nie mają. Hehe.

Agnieszka
@Madzia

a czemu nie mówią i skąd o tym wiesz? chodzi o to, żeby sobie nie podbierali wzajemnie? no i ile kasy za tyle godzin ostatecznie wpada?

Czy w Atut Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia występują paczki/bony świąteczne?

Lelek

Tak dwa worki kartofli

wiki

Banda (usunięte przez administratora) w Olsztynie biorących pieniądze za swoje "usługi" i nic nie robiących.Bezczelni (usunięte przez administratora)

@wiki

Nie zrealizowali Twoich usług? Ile pieniędzy wzięli od Ciebie?

@Wanda

Dużo sobie liczą za nicnierobienie. Proszę w internecie na f-booku zobaczyć sobie najprawdopodobniej willę prezesa tej spółki "kant".

@wiki

Dużo to znaczy ile tak około ?

@Wanda

A co to ma za znaczenie ile oszust ukradnie? Kradzież to kradzież.

@wiki

No chyba to ważne... Bo jednak jakąś kwotę musi wziąć za usługi.

Agnieszka
@wiki

przepraszam co ostatecznie z tą sytuacją z tymi usługami, za które podobno wzięli i ich nie wykonali. czy do dziś się udało ten problem jakoś rozwiązać? pytam, bo nikt się nie skarżył i po prostu jestem ciekawa

Blady

Jest powiedziane do 20 każdego miesiąca ale nawet 27 płacą i kłamią ze będzie 21 i czekasz jeszcze 3, 4 dni i jeszcze dzwonisz pytasz się kiedy wypłata mówią ze jutro a czekasz nawet 3 dni nie myślą ze ktoś ma rachunki kredyty i inne zobowiązania kiedyś płacili do 20 max teraz od pandemia jak im wygodniej nawet ostatnio nasz obiekt blokowisko 28 listopada 2021 i to musieliśmy przypominać się o swoje

@Blady

To słabo tak się prosić o swoja wypłatę bo faktycznie każdy ma rachunki i czasem nie ma oszczędności i żyje się od pensji do pensji, to wtedy nawet dzień opóźnienia może pogrążyć. Ile jest tej kasy? Chociaż płaca dobra stawkę?

Janusz
@Blady

Jeszcze trochę i zgłoszę firmę do pip za niepłacenie do ZUS, mam dokumenty, i za zaniżone place za godziny, (usunięte przez administratora) na stawce i podpisy in blanco, załatwie sprawę do końca, chodzi o Warszawę, narazie jelenie.

młody
@Andrzej

Stawka taka sobie a pieniądze z opóźnieniem, brak słów.

Rebe

Się masz parobku.

prezes

Nie zgadzam się z opinią niektórych wypowiedzi bo nie ma takiej firmy ochroniarskiej aby tak troszczyła się o pracowników jak ATUT bo odwiedzają pracowników po dwa razy w nocy czy aby pracownikowi nic się nie stało.

@prezes

Aby złapać na spaniu i zakosić 100 zł za NS.

Nnnn
@prezes

Albo żeby przyłapać ma spaniu kolejne dnoooo

Czy w Atut Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Pimpek

Kasę płacą, ale się spóźniają nawet 7 dni, miała być do 20 każdego miesiąca a koordynator płaci kiedy chce porażka już nie pracuje przez niepłacenie w terminie wypłaty i proszenie się o swoje pieniążki i od 11 zł na budowie do 13 na blokowiskach a najniższa krajowa 13, 5 porażka teraz praca z umową i 15 zł do ręki

Blady

Bierzesz 100 zł zaliczki oddajesz 115 po tygodniu bo mówią ze będzie 20 a czekasz nawet do 27 lub dalej to jest gorzej niż Provident.

LOL

Dajcie sobie spokój z tą firmą to nie jest Agencja Ochrony . Tam pracownik nie ma poszanowania pracuję za marne grosze najazdy patroli interwencyjnych przepraszam nie można tego nazwać patrolami bo to zwykli nie mający pojęcia ludzie o ochronie tylko jedynym ich celem jest łapanie na spaniu i zabieraniu ciężko zarobionych pieniędzy za tak zwane NS czyli nie prawidłowość w służbie i za to jest -100zł .Dziwne procenty gdy chcesz zaliczkę .Jednym słowem nie POLECAM TEJ FIRMY I JAK NAJDALEJ OD TAKIEJ FIRMY CHYBA ŻE LUBISZ BYĆ JELENIEM TO JUŻ TWOJA SPRAWA TA FIRMA BARDZO KOCHA JELENI ; )

@LOL

Pudel tłumaczy te zaliczki tym, że on ze swojego konta bierze i dolicza procenty. Biorąc 50 zł trzeba było oddać 55zł.

O. K

Dyrektor UB.

O. K

Dyrektor UB

Franek

Powiedzcie jakie wymagania trzeba spełniać żeby w ogóle mieć szanse na pracę w firmie?

@Franek

trzeba miec swoje gumofilce tzw,juzwy

Neon
@Franek

Rządnych papierów robiłem 2 lata bez umowy i spodnie swoje tylko bluza i koszulka noszona po kimś porażka

Msae

Szkoda słów na tego szefa????????????

Pudel jest jeszcze szefem?

@Gość

jeszcze niejest zaszczepiony

Kamil
@janusz

Jaka jest stawka godzinowa w Atut Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia? Widzę że znasz firmę od środka więc na pewno wiesz coś na ten temat. Czekam na jakieś info w tej sprawie.

Janusz
@Kamil

14,55

@janusz

Dalej zajada odżywki bez ćwiczenia?

@Gość

(usunięte przez administratora) .Pracować i jeszcze pretensje wielkie za takie pieniądze nikt nie będzie pracował ..Bo to śmiechu warte

wiki

UWAGA!!! Ta strona atutu nie pozwala udostępniać negatywnych opinii o tej firmie kant.

wiki

Atut Olsztyn (usunięte przez administratora) i 2 metry mułu. Totalne lekceważenie kontrahentów,nic nie pomogą,byle trzepać kasę.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Atut Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia?

tak hyca ubezpieczyli na 5 godzin miesiecznie/a reszta na lewo

Mają.

Zostaw merytoryczną opinię o Atut Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia - Olsztyn

• Jak się pracuje w Atut Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia?

Zobacz opinie na temat firmy Atut Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atut Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia?

Atut Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia
2.7/5 Na podstawie 26 ocen.
  • MICHAŁA KAJKI 10/12A
    10-547 Olsztyn