Opinie o Zymetric Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zymetric Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zymetric Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zymetric Sp. z o.o. w Warszawa

Klient

Pan Kierownik z podkarpackiego bardzo kiepsko się prezentuje. Głośno chwali sie o swoich podbojach alkoholowych oraz innych pracowników firmy Aircon. Nie patrząc na to kto jest u jego klientów. Słaba wizytówka firmy.

@Klient

Juz na rozmowie w sprawie pracy ostentacyjnie Pan ,,Kierownik,, opowiada ile sie pije i chwali się tym jakby to był powód do dumy. Zrobił nanie bardzo słabe wrażenie

Oli
@Klient

Pan Kierownik z podkarp(usunięte przez administratora) Alko płynie niczym potok górski (z samych szczytów). To raczej obraz prostactwa i żenady, niż wzorów do naśladowania. d(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) Niby szkolenia dla kierownictwa, ale słoma w ich butach zostaje. Podstawą jest nie wychylać się, robić dokładnie tak jak każą przełożeni (nawet jak jest to niezgodne z twoim przekonaniem), kupić sobie słownik wulgaryzmów, aby rozumieć ich język. Jednego dnia będą klepać po ramieniu, nazajutrz kopną w (usunięte przez administratora). Układy i kumoterstwo jak wszędzie. Rotacja pracowników spora, przestają panować nad tym, co się u nich dzieje. Powodzenia i dbajcie o swoje wątroby!

Obojętny
@Klient

Zdecydowanie jeden z lepszych pracowników ZAN jeśli chodzi o spożywanie alkoholu. Na imprezach firmiwych jeszcze przed kolacja ledwo trzyma się na nogach. Wzór do naśladowania. Kadra zarządzająca w całej tej grupie jest tego pokroju. Ten Pan po prostu chce dorównać tym nad nim. Przykład idzie z góry

@Kandydat

Witam. Z tego co mi wiadomo to często zmieniają sie przedstawiciele na tym regionie. Jestem z województwa osciennego do Podkarpacia i byłem zainteresowany pracą, niestety opinie są złe i potwierdza to ciagla rekrutacja oraz jak widzę te komentarze. Pana kierownika nie znam, słyszałem tylko co nieco. Mało dobrego.

HG

Złego słowa nie powiem, nauczyłem się handlu w tej firmie. Nasze drogi się rozeszły bo nabrałem odwagi dzięki pracy w Aircon i dziś jestem na swojej działalności. Z handlowca stałem się klientem, pozdrawiam starą ekipę!

ZaN

Duża rotacja związana jest z presją na wyniki i aspiracjami Zymetrica do miana corpo-firmy. Jeszcze dużo im brakuje. Ogólnie można podsumować - praca handlowca jest tutaj dla ludzi, którzy wiedzą czego chcą i potrafią radzić sobie z ciągła presją o wynik. Praca tutaj bardzo dobrze przygotowuje do otworzenia i prowadzenia swojej działalności lub „wycieczki” do innej firmy z branży :)

Miłosz

Nie polecam. Na początku jest dobrze, a później robi się nie ciekawie. Wykradanie sobie tematów, oczernianie i wojna pomiędzy Aircon a Zymetric. Kierownicy są jak marionetki,graja tak jak im góra zagra. Nawet kosztem handlowców. Patrzą tylko na swoje dobro.klientow notorycznie się okłamuje, mydli im oczy. Najlepsza spółka z ZAN to nabilaton. Tam jest normalny dyrektor.

@Miłosz

Piszesz o jakimś podbieraniu sobie tematów. na jakieś podstawie niby? chyba, że tu każdy mówi głośno co planuje itp? Piszesz, gdzie jest lepiej ale jakby nie patrzec to forum o Zymetricu, to może wprost porównasz warunki tu i tu dla jasności?

Miłosz
@Karolina

Walka jest pomiędzy spółkami przede wszystkim między zymetric a aircon. Doskonale wiadomo jak bardzo się nie lubią (w większości) są oczywiście wyjątki. Masa osób na rynku w branży pracuje w wyżej wymienionych firmach 3miesiace 5miesiecy rok. I idą do konkurencji.. Dlaczego?? Dlatego, że tylko stara gwardia ma najlepszych klientów. Ty czytaj kierownicy, którzy powinni oddać obsługę do dth.. Ale tego nie robią że strachu o swoje stołki. Taka prawda!! Nie polecam

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zymetric Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Magazynier.
Mgr inż hvac

Takiej prostackiej postawy jaką spotkałem podczas rozmowy kwalifikacyjnej nie spotkałem nigdzie indziej. Byłem zainteresowany podjęciem pracy w tej firmie w związku z tym, że ciągle poszukuję rozwoju w swojej branży a także jestem osobą z kilkuletnim doświadczeniem w branży sanitarnej a również grzewczo/chłodniczej. Osoba rekrutująca od samego początku rozmowy podjęła stosunek bardzo lekceważący. Podczas rozmowy rekrutujący odniósł się w stosunku do mojego doświadczenia zawodowego w sposób prześmiewczy i szydzący. Po tej rozmowie wychodzę z założenia, że pracownicy są ciągle budowani w szczerym przekonaniu, że firma Zymetric to bóstwo na ziemi a inne firmy związane z usługami sanitarnymi to element bardzo podrzędny. Szczerze odradzam aplikowania w tej firmie oraz pracy w niej gdzie pracownicy mają wyżej swój czubek nosa od swojej rzeczywistej wiedzy i umiejętności.

@Mgr inż hvac

Po pierwsze to ciekawa jestem z kim miałeś tę całą rozmowę. Cała reszta widzę, że jest jedynie zwykłym założeniem, więc raczej nie można tak wszystkich z góry jednoznacznie określić? Jako odbiorca usług to styczności z nimi nie miałeś?

Joanna
@Mgr inż hvac

To przykre że spotkałeś się z takim traktowaniem już na samej rozmowie. Jak ostatecznie się to zakończyło? Odezwali się?

Zniesmaczona
@Mgr inż hvac

Całkowicie zgadzam się z Twoją opinią. W ostatnim czasie również byłam na rozmowie.. na dzień dobry trzymają Cię ponad 30 min bo mają "nagłą sprawę" całkowity brak szacunku dla drugiego człowieka. Sądzę że trzeba nisko upaść żeby chcieć pracować w tej firmie. Jeśli tak wygląda rekrutacja która jest kilku etapowa to wole nie wiedzieć jak bardzo trzeba lubić być poniżanym żeby tam pracować.

Edyta
@Zniesmaczona

Gdzie Cię trzymali przed tą rozmową? Chociaż kawę ktoś zaproponował? Może faktycznie coś im wypadło... Słaba sytuacja

Ronan
@Mgr inż hvac

Niestety poziom większości rozmów rekrutacyjnych i nie tylko w branży związanej z OZE jest żenujący. :-( Spotkałem się niejednokrotnie z takim jak opisujesz lekceważącym podejściem do kandydata, a dodatkowo z brakiem przygotowania do samej rozmowy jak również merytorycznej wiedzy na temat prowadzenia rozmów rekrutacyjnych.( Co dziwi to nawet osoby na wysokich stanowiskach (np. Pani prezes firmy IT), nie potrafią zachować nawet pozorów szacunku do kandydata. Nie wspominam już nawet o umiejętności badania kompetencji kandydata lub dopasowania motywacyjnego. To jest nasza Polska rzeczywistość.

Miałem okazję pracować jako DTH... u handlowcow nabilaton nie spotkałem się z tym, jak u handlowców zymetrica...uwazają się za lepszych choćby od airconu ( MDV). Na każdym kroku, mimo ze to ta sama firma, jest wyścig szczurów między tymi firmami. Wewnętrzna konkurencja sprawia, że atmosfera nawet między pracownikami jest fałszywa....na wewnętrznym szkoleniu z technik sprzedaży były na każym kroku przytyki ze strony DTH Zymetric w stronę AIRCON, że są lepsi i mają lepsze urządzenia...słabe...walka o tematy, podkradanie sobie ich jak i urządzeń, wyrywanie z gardła....

nie pracowalem w zymetric a w innej firmie, ktora nalezy do grupy kapitalowej ( ten sam zarzad ale kierownictwo i dyrektor sprzedazy calkowicie inni ) i slyszalem od DTH w zymetric wiele negatywnych opinii nt atmosfery, kierownictwo ale lepiej samemu wyrobic sobie opinie :)

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Zymetric Sp. z o.o.?

lily

Nie idź, szkoda Twojego czasu. Będziesz żałować jak pójdziesz tam do pracy

Jajo

Na rozmowie na handlowca raczej nikt nie weryfikuje znajomości j. angielskiego. Ps. Na co dzień używa się tam raczej języka rynsztokowego.

www

Jaka podstawa na start?

Była

Najlepiej to język prostacki. Szkoda zachodu i czasu. Wszędzie jest lepiej, to najgorszy sort pracodawcy. Wystarczy sprawdzić rotacje pracowników, którzy sami się zwalniają. Nie polecam.

@Była

A z czego konkretnie wynikają te rotacje w Zymetricu? Mogłabym poznać szczegóły? Mnie interesują konkretne warunki zatrudnienia takie jak zarobki, grafik pracy czy atmosfera. Możesz do nich się odnieść? Jak wyglądają?

Arek

Najlepiej to prostacki angielski ????

Jaka atmosfera panuje w firmie Zymetric Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 1 września. Czy jest rotacja?

Zuzanna

Firma się rozwija, stąd ogłoszenia na nowe stanowiska na (usunięte przez administratora)

Michal

Czołem! Widzę ogłoszenie do działu technicznego na Kraków, jest to ktoś kto powie jak wygląda praca? Czego się spodziewać? Jaka atmosfera, jest ok?

Zniesmaczona

Dopytujcie przez telefon, na jakie stanowisko Was zapraszają na rozmowę. Na miejscu okazało się, że rekrutacja jest na tele sprzedaż a nie na to co aplikowałam. Jestem znisemaczona stratą czasu. Nie usłyszałam nawet próby "przeprosin za pomyłkę".

Tomasz
@Zniesmaczona

To faktycznie niedopatrzenie firmy. Powinni cię przeprosić bo jednak to twój stres i czas. Na jakie stanowisko aplikowałaś? Umówiłaś się już na swoją rozmowę?

Malwa
@Tomasz

Ja byłam na rozmowie i nie pomyliło im sie stanowisko więc wszytko ok. polecam.

Billy

Czy może się ktoś wypowiedzieć na temat pracy biurowej w dziale technicznym? Duża rotacja?

Mms
@Billy

Praca biurowa w dziale technicznym to istna masakra. Kiedyś tam pracowałam, nikt nic nie wie, klienci którzy dzwonią straszyli mnie sądem, strasznie krzyczeli. Była to moja najgorsza praca ever! Zero wsparcia, totalny bałagan. Czegoś takiego nie widziałam. Niestety przed rozpoczęciem tam pracy nie przeczytałam opinii o tej firmie, teraz nauczona doświadczeniem zawsze sprawdzam i czytam.

Marta Mróz
@Mms

Witaj Małgosiu. Niestety praca w dziale serwisu z zasady jest pracą z klientem składającym reklamację, pod presją czasu, borykającym się z krzyczącym na niego klientem końcowym. Powoduje to, że często nie jest to miła rozmowa, ta frustracja jest wylewana na nas i jednocześnie w trakcie sezonu pracy jest bardzo dużo. Nikt nigdy tego nie ukrywa bo jest to specyfika pracy podkreślana na każdym etapie rekrutacji. Nie powinno to zatem nikogo zaskakiwać. Zdarzają się jednak również klienci bardzo mili i wdzięczni co rekompensuje stresujące chwile. Pamiętam, że poświęciłam dużo czasu na wdrożenie Cię w obowiązki, przygotowanie dokładnej instrukcji stanowiskowej ułatwiającej obsługę wykorzystywanego przez nas oprogramowania, abyś mogła z niej skorzystać w każdej chwili kiedy nie było mnie obok. A chwil takich nie było wiele. Cierpliwie udzielałam odpowiedzi na wszystkie pytania, co sama podkreśliłaś podczas naszego pożegnania. Z zaskoczeniem czytam więc o braku wsparcia ponieważ nigdy nie podniosłaś tej kwestii podczas naszej bardzo krótkiej wspolpracy. Tym bardziej, że zakończyła się ona z inicjatywy obu stron. Pozostaje mi cieszyć się, że znalazłaś miejsce, którego jesteś zadowolona, i życzyć wszystkiego dobrego. Marta Mróz, Kierownik DOK DT

Wiemswoje

Powiem tak, dużo rzeczy nie jest idealnych, ale firma sie rozwija. Liczym na to że w niedługim czasie pewne rzeczy ulegną zmianie w całej firmie. Ale jeśli ktoś jest pracowity i chce sie czegos nauczyc to jest to miejsce dobre do pracy. Pamietajcie wszedzie dobrze gdzie nas nie ma.. Pozdrawiam

@Billy

Proponuję Ci podzielić to co jest w opiniach na pół. Pamiętaj ze ludzie lubią zawsze dodać coś od siebie. Dla mnie jest ok mimo pewnych "niedociągnięć". Jestem pewien że te osoby co tak marudzą nie rozmawiały nawet przełożonym albo prezesem na ten temat co by można zmienić na lepsze. Firma zalicza teraz nowe otwarcie więc niektóre z tych rzeczy co piszą ludzie mogą być już nie aktualne.

@Wiemswoje

Hej, a możesz napisać jakie rzeczy mogą ulec zmianie w całej firmie? Chodzi o jakieś warunki zatrudnienia w Zymetricu czy o co konkretnie? Podasz więcej szczegółów na ten temat? Skorzystają na tym pracownicy?

Emilia

Dzień dobry, czy w dziale technicznym w Zymetricu istnieje szansa na zatrudnienie pracownika w niepełnym wymiarze czasu pracy? Np. na pół etatu? Chodzi mi dokładnie o studenta zaocznego :)

A ja zawsze mówię, że jak są chęci i umiejętności to żadna praca nie będzie zła . Może być najwyżej mniej interesująca ale firmę polecam bo jest ok.

NICK

Witam, jak wygląda praca w dziale zakupów, z ilu osób składa się dział, komu podlega ten dział?

Klaudia

Napiszcie co w firmie!

BKL

Warto tam się zatrudnić w marketingu? Ktoś ma jakieś doświadczenie na tym lub podobnym stanowisku? Jaki jest kierownik?

niezadowolony

Cześć, szukam osób, które są niezadowolone z Pracodawcy Zymetric/Aircon/Nabilaton i opowiedzą kilka słów o tym pracodawcy. Jeżeli chcesz dołączyć do grupy osób, które są nie zadowolone z byłego pracodawcy napisz zymetricpracownicy@gmail.com. Dawaj info, podziałamy razem!

Proszę o opinię pracy na st. Magazyniera. Ogłoszenie jest na str. Firmy.

Tomasz
@Zainteresowany

Pisałeś jakiś czas temu, więc ciekawi mnie, czy zdecydowałeś się aplikować na stanowisko magazyniera. Jeśli tak, napisz jak wyglądają Twoje pierwsze dni w pracy i czy konieczne są uprawnienia na wózki widłowe?

Były pacownik

Pracowałam w firmie bardzo krótko, a o to dlaczego: 1. Brak benefitow. Opieka medyczna jest DOPIERO po 2 latach pracy, Multi sport w cenie przewyższającej karnety na siłowni, owocy w biurze brak. Premia nie istnieje, za ew. Szkolenia trzeba placic z wlasnej kieszeni. Na Wielkanoc trzeba bylo przyniesc z domu przygotowane potrawy, zeby bylo co postawic na stół. Darmowa kawa i herbata do oporu. Sprzęt komputerowy słabej jakości. 2. Bardzo rażąca kultura osobista osób rządzających. Sposób bycia i traktowania "kolegów " z pracy jest przerażający. Przekleństwa, wyzwanie nie są czymś na co ktokolwiek reaguje. Przerażające! 3. Bardzo duży podział na lepszych i gorszych po mimo tego, że wszyscy pracują równo jako jeden zespół. Niestpracownikom, jak powinni wypowiadać się na temat firmy. Niektórzy kierownicy mają zakrzywiony pogląd realnej sytuacji. Alkohol. Wszem obecny i całkowicie akceptowany. Wprowadzanie w błąd kandydata na etapie rekrutacji. Niedomowienia lub zwyczajnie (usunięte przez administratora) żeby tylko złapać człowieka. Auta służbowe niskiej klasy, zaszpikowane gps, za mycie których płacisz sam. Widać duże zażyłości między na wysokich stanowiskach, no ale firma to prawie rodzina ;) Z plusów mogę wymienić, młody zespół i bardzo pomocne, zaangażowane osoby. Uważam że decyzja o szybkim odejściu była właściwą. NIE polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Zymetric Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zymetric Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zymetric Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zymetric Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zymetric Sp. z o.o.