Opinie o UGOS OCHRONA ŚRODOWISKA SP. Z O.O. SP. K. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy UGOS OCHRONA ŚRODOWISKA SP. Z O.O. SP. K.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie UGOS OCHRONA ŚRODOWISKA SP. Z O.O. SP. K. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UGOS OCHRONA ŚRODOWISKA SP. Z O.O. SP. K. w Warszawa

benz0

Miałem okazję pojechać na rozmowę w sprawie pracy. Jeśli mam być szczery to z tego miejsca nie zrobiłbym nawet kurnika bo szkoda by mi było zwierząt. To że ludzie godzą się na pracę w takich warunkach jest dla mnie zatrważające. (usunięte przez administratora) i malaria!

@benz0

A jakie to warunki, możesz jaśniej to opisać? Czy praca przez te warunki była bardzo utrudniona? Czy podczas rozmowy proponowano Ci jakąś kwotę wynagrodzenia, czy tego nie poruszaliście? Długo czekałeś, aż się do Ciebie odezwali od momentu aplikowania?

benz0 Nowy wpis

@benz0

Andrej34

Nie polecam firmy! Totalne wykorzystywanie pracowników fizycznych-kierowców! Harują po 17h dziennie nie raz, a kierownictwo ma ich w (usunięte przez administratora) Często zaczynają prace o 4:00/5:00 i do późnego wieczora wracają. Nie wspomnę już o skutkach ubocznych jakie występują w ich organizmach. Atmosfera jest toksyczna i panuje ram brak szacunku do pracowników niższego szczebla. Mają pracować najlepiej 24/7 i nic nie protestować, a często odwalają maniane na obiektach które czyszczą przeżucając nieczystości z jednego separatora do drugiego bo towar już im na samochodach się nie mieści. Omijajcie to firmę z daleka! Zarówno Ci którzy myślą o podjęciu tam pracy jak i Ci którzy chcą wynająć tą firmę do czyszczenia separatorów. Właściciela Fimy nic nie obchodzi co się tam dzieje. Ma się kręcić pieniądz i tyle. Tylko ten pieniądz w biurze się kręci a nie w portfelach tych którzy pracują najciężej

Piotrek Nowy wpis
@Andrej34

To czemu jeszcze pracujesz w tej firmie, jak bardzo Ci tak źle? W firmie pracuje kilkadziesiąt osób i poza pojedynczymi oszołomami nikt nie narzeka. Do pracy chodzisz pracować, a nie leżeć. Jak Ci źle to zmień pracę, a nie pisz farmazonów.

Ch****wo, ale stabilnie Nowy wpis
@Piotrek

Pewnie pracuje, bo tak jak ja ma zobowiązania, a boi się zmieniać prace. Ch***wo, ale stabilnie. Szef toxyczny manipulant i wyzyskiwacz. Dział handlowy to jeden wielkie wyscig szczurów o to kto dostanie największą prowizję pod stołem. (Marne 0,6٪) I jeszcze każdy ma te procenciki inne, cennik tez dla kazdego inny. Nowo przyjeci pracownicy mają wyższą podstawę od tych którzy pracują ponad 5 lat. Pierd**le to, czas poszukac czegos noweg. Dosyć układania kostki przez handlowców.

Pracuję w firmie UGOS już prawie dwa lata i nie mogę powiedzieć o firmie nic złego. Oczywiście szef czasem dużo wymaga i pracy jest sporo ale w obecnych czasach wydaje mi się że nie ma co na to narzekać. Firma płaci terminowo a ludzie nie zmieniają się dość często. W biurze też pracują ludzie i zawsze można z nimi po ludzku pogadać a dostosują grafik do każdego.

employeee

Moje sugestie dla UGOS OCHRONA ŚRODOWISKA SP. Z O.O. SP. K.: Przestrzegam przed pracą w firmie UGOS na stanowisku „Pracownik biurowy”. Osoby z którymi pracowałam w dziale tworzyły wręcz patologiczną atmosferę, co przyznał sam szef który wyznał, że jestem już kolejną dziewczyną na tym stanowisku w przeciągu kilku miesięcy. Wyżywały się i odreagowywały napiętą atmosferę w pracy na innych współpracownikach. Mam wrażenie, że specjalnie do działu szukają młodych i niedoświadczonych dziewczyn aby nie były asertywne i dawały sobą pomiatać. Podczas mojej kariery mogłam liczyć jedynie na krótkie, jednorazowe przeszkolenie do wymaganych obowiązków. Potem gdy miałam jakieś pytania musiałam znosić przykre uwagi i komentarze z ich strony. Wielokrotnie nie chciały mi pomóc a potem negowały moje kompetencje mówiąc, że one zrobiły by to inaczej.

@employeee

W swoim komentarzu stwierdziłaś, że szef firmy UGOS OCHRONA ŚRODOWISKA zauważył problem z atmosferą, która panuje wśród zatrudnionych pracowników. Czy szef poczynił jakieś kroki, które miały za zadanie poprawić ten problem, czy może wolał w to nie ingerować? Zastanawia mnie, jak rozwinęła się dalej ta sytuacja, dlatego zachęcam do odpowiedzi.

@Sławomir

Szef nie ingerował. Wydaję mi się, że bał się reakcji swoich "starych" pracowników. Był od nich zależny i nie chciał z nimi wchodzić w konflikty. Bardziej zależało mu na dobrych relacjach z nimi niż na atmosferze w pracy.

@employeee

Dziękuję za odpowiedź. Będziesz tak uprzejma i napiszesz coś na temat warunków zatrudnienia na stanowisku, które zajmowałaś? Czy firma od początku zatrudnienia oferowała umowę o pracę, czy może trzeba było liczyć się z przepracowaniem okresu próbnego? Proszę o informację na ten temat.

@Sławomir

Firma oferowała umowę o pracę dopiero po przepracowaniu okresu próbnego.

@employeee

Fajnie, że w dalszym ciągu dzielisz się z nami swoją wiedzą na temat pracy w firmie UGOS OCHRONA ŚRODOWISKA. Dla wielu pracowników ważnym elementem zatrudnienia w firmie jest możliwość ewentualnego rozwoju zawodowego oraz awansu na wyższe stanowiska. Czy w przypadku tej firmy tego typu zdarzenia mają miejsce? Zatrudniony pracownik może liczyć w przyszłości na awans?

Neveragain
@employeee

zgadzam się ze wszystkim co tutaj napisałaś mam identyczną opinię ponieważ również pracowałam na tym stanowisku

@Sławomir

Niestety w firmie nie ma możliwości awansu. Pracując jest się przydzielonym do danego stanowiska co oczywiście nie wyklucza wykonywania czynności które nie leżą w zakresie kompetencji pracownika.

...
@Sławomir

Również miałam taka sytuację. Przepracowalam 3 miesiace, szef nie chciał mnie za bardzo puścić bo 'podpasowalam dla dziewczyn ' oraz sobie radziłam. Powiedziałam również że chodzi o dziewczyny, lecz z jego odpowiedzi stwierdziłam że nie może nic z tym zrobić ponieważ po prostu nikt nie zostaje na dłużej aby mógł się wyliczyć i te panie zastąpić. Ogólnie praca super, niemonotonna i można się wiele nauczyć. Atmosfera w całym biurze super. Opocz wspomnianego działu logistyki i administacji

Beata
@...

Fajne jest to, że mimo pewnych nieprzyjemnych rzeczy, potrafiłaś ostatecznie docenić pracodawcę, jakim jest UGOS OCHRONA ŚRODOWISKA. Stwierdziłaś, iż praca w tym miejscu nie jest monotonna, co już mnie szczególnie zainteresowało. Powiedz, czy wspomniany pracodawca inwestuje w jakiś sposób w rozwój zawodowy swoich pracowników? Mam tu na myśli organizowanie cyklicznych szkoleń podnoszących kwalifikacje.

...
@Beata

Z dużo nie mogę powiedzieć ponieważ jestem jedna z tych pierwszych osób zatrudnionych na tym stanowisku. W tym samym czasie szukano jeszcze osoby na stanowisko obok. W ciągu moich 3 miesięcy były 3 inne dziewczyny, które nie odpowiadały dla ww Pań. Nie wiem czy w ciągu ponad roku nie zmieniła się trochę struktura. Osobiście miałam tj 2 stanowiska w 1. Administrację oraz logistykę. Czasu na nudę nie było, bo pracy miałam nawet za dużo jak na 8h dziennie. W ciągu mojego stażu było 1 szkolenie, ale nie dla wszystkich pracowników. Raczej wątpię, że szkolenia są organizowane.

Roman
@...

Mogłabyś napisać w jakiej wysokości jest wypłata i czy można liczyć na takie bonusy jak dofinansowanie wakacji, bony na święta lub premie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

ssss
@employeee

Polactwo, polactwo wszędznie :( Kiedy w tym kraju będzie normalnie?

Anastazja 45

Potwierdzam! Miałam tak samo

Firma UGOS OCHRONA ŚRODOWISKA SP. Z O.O. SP. K. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
:]

Jak wygląda praca biurowa w UGOS? W kontekście podejścia do pracownika. Aplikował*m na stanowisko pracownik biurowy. Na rozmowie odczuł*m, że jest się odpowiedzialnym za wiele innych dziedzin. Proszę, aby ktoś przybliżył strukturę firmy

Jakoś dziwnie od lat skład w dziale handlowym jest niezmienny. Ciekawe, tak bardzo niedobrze, a cały czas pracują ci sami ludzie w handlowym hahahahaa Patrząc na parking pod firmą też nie widać bidy. Jak się komuś chce pracować to w ugosie da radę. A ci narzekający zawsze się znajdą. Typowe marudy. Co do wigilii to chyba od 10 lat jej nie było w całej firmie więc ktoś tu nieźle kłamie na temat handlowców. Co handlowcy maja wogóle do wigili?

Irena

Widzę że ludzie mocno narzekają na stanowisko pracownika biurowego więc na pewno na to nie będę aplikować, no ale w dziale handlowym ponoć atmosfera bardzo dobra... Jak to jest w tym dziale handlowym z zarobkami?

Zdegustowan
@Irena

Handlowcy mają złą opinię u innych . Patrzą tylko na siebie .Przez ich obietnice produkcja za grosze zapieprza po godzinach i w weekend y..Pracownicy na produkcji są traktowani jak .......cię. Nawet na wspólną wigilię nie są zapraszani pracują w urogajacych warunkach.Odradzam pracy tam

@Zdegustowan

Współczuję, ale to chyba nie handlowców wina, że jest wzięcie, a pracowników jest może za mało, żeby nadążyć? Równie dobrze możesz mieć za złe klientom, że zamawiają i płacą :0 A zarobki na produkcji też urągają?

Fabian

Pracowałem w UGOS Ochrona Środowiska kilka miesięcy temu. Z przyczyn osobistych musiałem zmienić pracę. Na przestrzeni tych kilku miesięcy pracy u innego pracodawcy żałuję że musiałem odejść z UGOS. W dziale handlowym atmosfera jest bardzo dobra, współpracownicy są pomocni a szef wyrozumiały. W dziale logistyki nie pracowałem więc nie mogę się wypowiedzieć, natomiast dziewczyny wydają się całkiem miłe.

Krystian

A na pracownika biurowego jakie trzeba mieć wykształcenie ?

M

Jeśli ktoś zostanie zatrudniony na stanowisku "pracownik biurowy" radzę nagrywać w jaki sposób odzywają się do niego osoby które pracują w dziale administacyjno-logistycznym. Cała sytuacja w tym dziale kwalifikuje się moim pod mobbing.

Qwerty

Niepoważni ludzie. Jakiś typ ewidentnie znudzony życiem dzwonił, żeby umówić się że mną na rozmowę rekrutacyjną. Mówi tak cicho że trzeba się wysilić, żeby coś usłyszeć. Po umówieniu się na konkretną godzinę zapewnia, że wszystkie szczegóły. t. j. adres, poda SMSem. Oczywiście nic nie wysyła. Gratuluję firmie osoby zajmującej się rekrutacją.

Xxxxxx
@Qwerty

Na jakie stanowisko Pan aplikował?

Kordian

Firma stosunkowo młoda i trudno znaleźć opinie jak się teraz pracuje. Jest powód, że od dawna nie zaglądaliście na forum?

Karla

Powiecie mi cos na temat tej pracy ? Jakie zarobki? (Chodzi o administrację)

Cynthia
@Karla

Pracowałam w tym dziale. Średnio co dwa miesiące firma poszukuje pracownika działu administracji i logistyki. Poczytaj sobie opinie na ten jakie są poniżej. Uważam, że szkoda czasu na tę firmę. Atmosfera we wspomnianym dziale jest koszmarna. Tak jak wspomniała dziewczyna poniżej i tak Cię zwolnią i tak bo nie przypasujesz "kierowniczką" ;) Zarobki też nie są szałowe- myślę, że w każdej innej firmie dostaniesz tyle samo a nawet więcej.

Neveragain

Moja opinia dodana przy - Ugos Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mariusz Kowalczyk - jednak wstawiam ją jeszcze tutaj ku przestrodze dla innych :) Ugos ?! Super firma dopóki nie zbliża się termin zakończenia umowy pracownika. 3 miesiące pięknie ładnie niby wszystko cacy praktycznie zero zastrzeżeń a tydzień przed końcem umowy zaczęła się zabawa. Ogólnie super konspirka Prezesa z Kierowniczkami działu logistyki i administracji przez 3 miesiące super miłe dziewczyny a później pokazują swoje prawdziwe oblicze - stare zasiedziałe zrzędy bez perspektyw na życie. Do wszystkich młodych dziewczyn które kiedykolwiek będą chciały pracować na stanowisku asystentki ds. administracji - dajcie sobie spokój, lepiej już iść do jakiegoś marketu płaca taka sama a będziecie spokojniejsze, co 3 miesiące jest rotacja pracowników na tym stanowisku. Gdybym ja to wiedziała to nie zdecydowałabym się podjąć tam pracy. Super zadanka od szefa to norma szukanie jakiś bzdet bądź załatwianie rzeczy leżące w jego prywatnym interesie. Podsumowując jak dla mnie człowiek bez godności bo gdy dziękował za współprace nie potrafił nawet spojrzeć w oczy. Jeśli chodzi o resztę firmy to świetni ludzie z wszystkimi można się dogadać jednak zawsze muszą być jakieś zakały i zdecydowanie są to kierowniczki i prezes. Pozdrawiam gorąco

@Neveragain

Widziałam ogłoszenie, że po raz kolejny szukają "pracownika działu administracji" tak więc dziewczyny uważajcie! ;)

Zuzanna

W internecie oraz innych powszechnych źródłach informacji brakuje ogłoszeń na temat wolnych stanowisk do pracy w firmie UGOS OCHRONA ŚRODOWISKA. Czy ktoś z Was posiada informację, czy pracodawca potrzebuje obecnie pracowników do swojej firmy? Może są tutaj osoby, które posiadają doświadczenia związane z pracą w tej firmie i mogą podzielić się nimi tutaj na forum? Zachęcam do dyskusji.

Iwa

Jestem zainteresowana ofertą pracy w firmie UGOS , czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tego pracodawcy.

Zuzanna

Na forum brak opinii na temat pracy w UGOS OCHRONA ŚRODOWISKA - czym spowodowana jest ta cisza? Może jednak znajdą się osoby chętne do podzielenia się swoją opinią na temat pracy w tym miejscu? Na stronie internetowej nie znalazłam aktualnych ofert pracy, ale przeczytałam, że osoby zainteresowane dołączeniem do zespołu UGOS OCHRONA ŚRODOWISKA proszone są o wysyłanie CV. Czy ktoś z Was niedawno aplikował?

Zostaw merytoryczną opinię o UGOS OCHRONA ŚRODOWISKA SP. Z O.O. SP. K. - Warszawa

• Jak się pracuje w UGOS OCHRONA ŚRODOWISKA SP. Z O.O. SP. K.?

Zobacz opinie na temat firmy UGOS OCHRONA ŚRODOWISKA SP. Z O.O. SP. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UGOS OCHRONA ŚRODOWISKA SP. Z O.O. SP. K.?

UGOS OCHRONA ŚRODOWISKA SP. Z O.O. SP. K.
  • Mysikrólika 2A
    02-809 Warszawa

UGOS OCHRONA ŚRODOWISKA SP. Z O.O. SP. K.