Spidersys Sp z o.o. Poland

Opinie o Spidersys Sp z o.o. Poland

Mateusz

Praca ok, kasa na czas, kontakt z biurem ok - wszystko do dogadania. Czego chcieć więcej?

HT Nowy wpis

A co jest innego teraz niż było kiedyś, wymienisz konkrety? Chodzi o ludzi czy o panujące zasady? Czemu twierdzisz, ze firma Ci nie zapłaci? W ogóle nie wypłacają pensji czy po prostu w innej kwocie?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jaki jest styl zarządzania w Spidersys Sp z o.o. Poland?

Peter Parker

@Pracodawca czy rekrutujecie państwo aktualnie na stanowiska administracyjen/biurowe? Mam bardzo dużo doświadczenia z pająkami i sie ich nie boje

H
@Peter Parker

O, fajnie jakby firma się wypowiedziała, czy szukają kogoś. Może też od razu ktoś napisze, jaka jest pensja lub jakie są widełki na takiej posadzie biurowej? Ja mam doświadczenie 3 lata, więc nie takie wielkie, ale zawsze coś. I czy pracownik biurowy pracuje na UoP czy firma preferuje b2b?

@Peter Parker

Dzień dobry, bardzo proszę o podesłanie Pana CV na adres mailowy: praca@spidersys.com

TL
@Spidersys Sp z o.o. Poland

W zakresie zadań dla elektryka przemysłowego w Niemczech są surowy montaż, wykonywanie instalacji elektrycznych w nowych budynkach i biały montaż. Wszystko to robię i to od lat. Ale nie mam i nie chcę zakładać działalności. A czytam, że rozliczają się Państwo za przepracowaną godzinę, wystawiając fakturę. Czy to jedyna możliwa u Was forma współpracy, czy są może i UoP?

Nowy wpis

@TL

Współpracujemy tylko z osobami na własnej działalności gospodarczej

Wszystko w porządku kasa na czas, w sumie poza drobnymi szczegółami nie ma się do czego przyczepić, ale poprawiać w sumie można w nieskończoność.

DQ
@Tomek

A możesz opisać te szczegóły? Akurat ciekawi mnie każdy aspekt pracy, nawet te najdrobniejsze i mniej przyjemne. DO którego dnia miesiąca macie zwykle wypłatę? Premie i inne dodatki wypłacają razem z podstawą?

Aplikowałeś do Spidersys Sp z o.o. Poland na stanowisko Doradca klienta z j. angielskim/niemieckim/estońskim lub rosyjskim.? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Karol

Kontakt z biurem telefoniczny jak i e-mail jest Ok wszystko na czas. Stawki naprawdę wysokie, zapłata faktur w terminie, jest możliwość wzięcia zaliczki na poczet wystawionej faktury. Cóż więcej chcieć? Szczerze polecam współpracę z załogą Spidersys!!!

VE
@Karol

Te naprawdę wysokie stawki, to przykładowo jakie? Jest umowa b2b rozumiem?

W mieście Monachium poszukiwano Monter Instalacji Elektrycznych. Jakie tam proponowano zarobki?

Elektro Warszawa

Mogę powiedzieć tylko tyle ze płaca w terminie a reszta mnie nie interesuje , stawki najlepsze na rynku to fakt , biuro ogarnia naprawdę wszystko

Krzysztof

Chciałbym zapoznać się z opinią i kwestiami umowy na DG jako spawacz ,chętnie poznałbym wasze doświadczenia z tą firmą.Za każdą uwagę i wpis bede wdzięczny ,lepiej zrobić rozpoznanie przed podpisaniem umowy .Dziekuje wszystkim za opiniowanie tej firmy

Kamila
@Krzysztof

Podzielam twoje zdanie, zawsze warto się podpytać co i jak - wiadomo. A pytasz bo jest gdzieś jakieś ogłoszenie, bo ja jakoś nie widzę? Są tam stawki jakieś podane?

Krystek

Firma ok! Płatności plus minus na czas (1-2 dni poślizgu - a więc całkiem poprawnie jak na to co spotykało mnie wcześniej w innych firmach). Ciągłość zleceń. Wystarczy robić dobrą robote.

Helena
@Krystek

Nie rozumiem co piszesz o ciągłości zleceń. Chyba jak pracujesz na etat to po prostu pracujesz? Gdyby firma nie miała zleceń to nie oferowałaby pracy? Czy Wy pracujecie w jakimś projektowym systemie, a nie etatowo? ...

@Helena

Zgadza się, Spidersys nie zatrudnia monterów na etat. Wynajmuje firmy podwykonawcze z branży elektrycznej i hydraulicznej do realizacji zleceń na terenie Niemiec.

Podwykonawc

Mądre krótkie i na temat , z dbałością o podwykonawców szacun (Pracuje z firmą 2 lata )

Elektryk

Pracowałem w wieku firmach , podobnych do Spidersys ale z ręka na sercu oni jako jedyni maja ciągłość kontraktów , i jako jedyni płacą , Ok są opóźnienia ale to takie 2-3 dniowe , dziewczyny z biura pełna profesja , a Pan Damian ogarnia wszystko

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Spidersys Sp z o.o. Poland dla pracy jako Spawacz są dla was satysfakcjonujące?

Igor

Nie. Bo zwyczajnie brak jakichkolwiek warunków jednostronna umowa której się wcale nie trzymają oczekując jej respektowania.

Podwykonawca

Nie płacą. Z tą nazwą polecam się przebranżowić na sklep zoologiczny, Z takim podejściem do ludzi zawiną szybko ten interes. Zero kontaktu z biurem, Damiana trzeba się prosić tydzień żeby na cokolwiek odpowiedział. Ludzie tam nie mają w ogóle pojęcia o żadnej branży którymi się zajmują. Spróbujcie zadać im jakieś specjalistyczne pytanie, odpowiedź napewno będzie szokująca.

Robi
@Podwykonawca

stary powiem ci ze moje doswiadczenia sa inne pracuje z nimi juz w sumie 2 lata ale z przerwami i zawsze bylo ok czasem mieli opoznienia w platnosciach ale w porownaniu z innymi firmami gdzie musialem z chlopakami po kase jezdzic to z reka na sercu moge powiedziec ze mam zgola inne doswiadczenia, natomiast pieniedzy nie dostaja ludzie ktorzy cos odwalili na robocie spotkalem sie z tym wiele razy, i troche mi wstyd za tych ludzi z mojego doswiadczenia 1 na 10 zna sie na robocie to jest przerazajace

Podwykonawca
@Robi

Pozostaje mi pozazdrościć, że Tobie się udało. Współpracowałem z tą firmą ponad 2 lata na początku było super. Ostatni rok to z dnia na dzień coraz gorzej. W moim przypadku i wielu innych osób z którymi mam kontakt którzy również z tą pseudo firma współpracowali zdanie jest delikatnie mówiąc negatywne. Cieszę się, że zostały jeszcze osoby które obeszły się bez problemów (na ten moment), jednak radzę również pogadać z innymi firmami współpracującymi, być może otworzą oczy zanim będzie za późno. Firm trafiła już na giełdę dłużników...

Robi
@Podwykonawca

To nie jest kwestia szczescia, poprostu rob dobrze robote i badz krytyczny wobec siebie, jak czegos nie umiesz zapytaj madrzejszych od siebie, doucz sie, nie spotkalem sie jeszcze zeby ktos wszystko wiedzial. Najgorsze jest jak ktos nosi nos w gorze ze jest „wielki elektryk” a do pokoi zapomina zasilań doprowadzic. Powiem ze duzo juz widzialem. Ja juz po tym jak elektryk wyglada wiem czy sie zna czy bedzie chodzil z olowkiem za uchem i udawal specjaliste. Nie mialem problemow z platnosciami czasami zdarzaly sie jakies pomylki jak to w firmach, do tego u nich zbudowalem sobie kilka ekip na roznych zleceniach. Wczesniej pracowalem z roznymi firmami non stop „raz na wozie, raz pod wozem”, wiec doszedlem do wniosku - polacy to (usunięte przez administratora) pojde do niemca, i po niemcu do dzis nie mam rodziny bo niemiec tak mnie w h… zrobil ze nawet zona i brat mnie zostawili. Mozna powiedziec ze Spidersys uratowalo mi (usunięte przez administratora) wiec dopoki wspolpraca bedzie ukladala sie tak jak do tej pory to zlego slowa na nich nie powiem

MARTEL
@Podwykonawca

Witam.Chcę podpisać z nimi umowe z czym miałeś problemy ?

Rysiek
@MARTEL

Ciągłość zleceń mają, można by się doczepić jedynie do kilkudniowych opóźnień z przelewami jakie były ostatnio, ale widzę że z tygodnia na tydzień są coraz mniejsze, a teraz już praktycznie wszystko idzie w terminie. Kontakt z biurem również spoko. Moim zdaniem śmiało można polecić.

Elektro ekipa

Dzień dobry, Chciałbym się podzielić swoją opinią na temat spider. Bardzo słaby kontakt z biurem, jeśli chodzi na o sama współprace - równia pochyła w dół.. Zazdroszczę tym którym jest dane prosić się o swoje płatności, ode mnie nikt telefonu nawet nie odbiera

Stanisław

Odradzam. 4 tygodnie zlecenia i po jego zakończeniu zero kontaktu i brak rozliczenia. Tygodnie czekania na pieniądze wypłacane z łaską.

robi
@Stanisław

na ktorej budowie robiles?

Nic.

(usunięte przez administratora) nawet telefonu nie odbierają..

@Marcin

Dokładnie to samo przerabiałem. Fakt faktem zapłacili ale było naprawdę kiepsko. Jakieś durne tłumaczenia że maja poślizg po jakimś kliencie.

DARK ELECTRO

Pełen profesjonalizm.Bardzo dobra organizacja,kontakt i co najważniejsze pieniądze na czas. Wszystko zgodnie z umową. Polecam

Zozol
@DARK ELECTRO

Jaki masz okres fakturowania?

Weronika
@DARK ELECTRO

Cieszę się, że masz miłe doświadczenia z firmą Spidersys. Jaką miałeś umowę? Czy wynagrodzenie było satysfakcjonujące? Byłabym wdzięczna jeśli napisałbyś coś więcej na ten temat. Czy w przyszłości planujesz jeszcze jakąś współpracę z firmą lub nadal pracujesz dla nich i możesz podzielić się nowymi spostrzeżeniami?

@DARK ELECTRO

Chyba sami sobie napisaliście tą opinię :P

Benek

Najmniej wiarygodna firma z tej branży z jaką miałem kontakt. Więcej ludzi w biurze niż na budowach, nikt nigdy nic nie wie. O pieniądze za pracę nawet podczas trwania zlecenia się prosiłem po zakończonym zleceniu cisza i udawanie że nie ma ma problemu. Damian informujący o tym że pieniądze będą ale nie potrafiący powiedzieć kiedy. Odradzam każdemu kto myśli o "współpracy". Umowa napisana w jedną stronę termin płatności 21 dni od wystawienia faktury przesunięty odczytaniem maila to też kpina.

@Benek

Mam bardzo podobne doświadczenia. Najważniejsze to nie ufać im ślepo bo można źle skończyć. Trzeciaka się pozbyli bo takie słuchy chodzą.

zlecenia

wie ktos co sie dzieje, bo nie sposob sie tam dodzwonic. Maja cos na Szwajcarie?

Zostaw merytoryczną opinię o Spidersys Sp z o.o. Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Spidersys Sp z o.o. Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Spidersys Sp z o.o. Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spidersys Sp z o.o. Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spidersys Sp z o.o. Poland