SPIDERSYS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ KONIN

Opinie o SPIDERSYS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ KONIN

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w SPIDERSYS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ KONIN? Umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

Jakie godziny pracy obowiązują w SPIDERSYS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ KONIN?

Pracodawca Nowy wpis

Firma pracuje w godzinach 7:30 - 15:30 w dni robocze

Md Rakib Hasan Nowy wpis

I am looking for production worker job.

Łukasz

Świetna kadra, super kontakt. Ludzie którzy tam pracują znają się na swojej pracy dodatkowo zawsze pomocni. Pełen profesjonalizm.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie SPIDERSYS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ KONIN? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Robert

Solidna firma polecam.

Firma solidna, dobrze zorganizowane z jej strony zlecenia, terminowe zaliczki i płatności faktur, dobre stawki . Mogę zdecydowanie polecić współpracę ze Spidersys.

Urszula
@Andrzej

A napiszesz widełki płacowe? Długo już współpracujesz z firmą może? Ile takich zleceń wpada? Jest zachowana ich ciągłość?

Micpos

Polecam bardzo serdecznie . Współpraca jak dotychczas przebiega bez problemowo. Pieniądze na czas, a nawet przed czasem.

Hanna
@Micpos

Wow miło czyta się takie opinie, a do wyplaty są jakieś prowizje lub premie?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w SPIDERSYS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ KONIN?

Dział HR

Dzień Dobry, wszystko jest uzależnione od konkretnego stanowiska na które aplikuje kandydat. Zapraszamy do zainteresowania się dostępnymi ofertami pracy. Być może będzie okazja aby samemu odpowiedzieć na powyższe pytanie. :)

Jest to moja pierwsza współpraca z firmą Spidersys. Od marca 2022 kiedy to podpisałem umowę, otrzymałem najwyższą na rynku stawkę godzinową, regularne cotygodniowe przelewy, i stabilność zatrudnienia której tak długo szukałem. Mogę liczyć na wsparcie koordynatorów firmy Spidersys. Regularne urlopy i zjazdy do Polski nie są problemem. Polecam wszystkim fachowcom, wciąż niezdecydowanym na współpracę z tą firmą.

Urszula
@Andrzej

jeśli zatrudnienie jest stabilne to czy można liczyć na umowę o pracę? I co jaki czas się zjeżdża do Polski? Warto wyjeżdżać też pod wzgledem finansowym?

Krzysztof

Raczej żadnych poślizgów w płatnościach. Wszystko jasne przejrzyste i terminowe. polecam

Agnieszka Ka

Witam Zaczęliśmy współpracę z Spidersys, wszystko działa bez zarzutu tak jak w umowie ,polecam firmę. Obsługa profesjonalna ,bardzo pomocna ,przyjemny kontakt z biurem ,moja ocena bardzo pozytywna

Łukasz C

Moj kontakt z firmą oceniam pozytywnie. Aktualnie komunikacja i wypłacalność jest wzorowa.

Łucja
@Łukasz C

Brzmi całkiem w porządku a ta współpraca to jak długo już trwa?

@Łucja

Byłem na jednym zleceniu. Zamierzam kontynuować współpracę.

Krystyna
@Łukasz C

I jak byłeś na tym jednym zleceniu, to miałeś jakąś umowę? Czy jak to wyglada? ;-)

@Krystyna

Ja jestem na działaności, wiec umowa ramowa i do niej zlecenie. Nie wiem czy jest inna forma współpracy bo prowadzę działalność kilka lat i nie interesuje mnie temat umów o pracę/zlecenie.

Bartłomiej

Bardzo polecam firmę Spiderys! Współpraca przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Pełen profesjonalizm, terminowość oraz bardzo dobra komunikacja z Paniami z biura. Szczerze polecam. Pozdrawiam

Bartłomiej

Witam, Serdecznie polecam firmę Spidersys. Robią dobrą robotę i pracują tam odpowiedzialne osoby. Fajny kontakt oraz świeże, elastyczne podejście przez cały okres prowadzonego projektu. Pełna profeska !

Andrzej P.

Współpraca z firmą Spidersys to sprawne działanie i szybka organizacja pracy. Serdecznie polecam wszystkim, którzy poszukują wsparcia, wiedzy, doświadczenia i obsługi na wysokim poziomie. Dziękuję za wieloletnia współpracę i mam nadzieję, że wkrótce znowu rozpoczniemy projekt.

ZES Sp. z o.o.

Firma jest godna zaufania. Pracujemy z nią dwa miesiące, brak narzekań.

DARK ELECTRO

Elastyczna forma umowy,ciągłość zleceń ,terminowe platnosci oraz kulturalna forma komunikacji kadr przekłada się na pozytywna relacje biznesowa od 3 lat . Polecam firmę Spidersys !

Tronic

Współpracę z firmą Spidersys oceniam bardzo dobrze. Współpracujemy razem od 10 miesięcy w miłej atmosferze.

BARTMAX

Współpraca z firmą przebiega pozytywnie. Wypłacalność Ok.

Zostaw merytoryczną opinię o SPIDERSYS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ KONIN - Konin

• Jak się pracuje w SPIDERSYS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ KONIN?

Zobacz opinie na temat firmy SPIDERSYS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ KONIN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPIDERSYS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ KONIN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 16 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SPIDERSYS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ KONIN