Spidersys Sp z o.o. Poland

Opinie o Spidersys Sp z o.o. Poland

El team System

niestety moja przygoda z tą firmą nie jest usłana fiołkami od samego początku. problem z terminowym płaceniem płatności. zawsze jakaś wymówka na tygodniówek(faktur) może jedna przyszła w terminie. na ostatnią czekałem 11 tygodni w tym czasie masa maili telefonów w końcu gdy już obiecałem udać sie do zollamtu i na policje nagle przelew się pojawił. kolejną sprawą. potrącili mi ok 200 euro za prace którą nie ja wykonywałem a inny człowiek.. i ok 100 euro za przedłużacz który zostawił przez nich wysłany pomocnik... na meile nie odpisują telefonów nie odbierają... WSTYD! ale odzyskam należne mi pieniądze co do jednego euro centa.

udanySpider.
@El team System

oj byloby bylo.

Lch

Pracujesz i starasz sie wykonac swoja prace profesjonalnie po czym prosisz sie o zapłate jak o jałmuzne . Porazka i tyle to nie ta sama firma która była kilka lat temu .

ASEcURA

Współpracuję z firmą od paru lat (nie non stop) i jakiś większych wpadek w relacjach nie stwierdzam - zawsze można znaleźć dziurę w d..pie ale po co. Praca elektryka raz polega na np. białym montażu (niestety rzadko) a innym razem na bruzdowaniu w betonie ale cały czas będzie to praca elektryka i do takiej zostajecie wysłani - loteria. Raz trafisz na fajnego szefa a drugim razem na palanta ale Spider niema na to wpływu. Można czepiać się miejscówek do spania (na zdjęciach wszystkie wyglądają OK) lecz wtedy biorę telefon i załatwiam sobie sam lokum. Najważniejsza jest jednak kwestia partnerstwa biznesowego a konkretnie - finanse które zawsze są na czas i zgodnie z umową, a to jest jak dla mnie najważniejsze. Jest wiele osób które narzekają ale ja do nich nie należę więc nie będę się odnosił do negatywnych opinii. Ogólnie jeśli znasz się na robocie - możesz aplikować.

Stefan
@ASEcURA

Dzięki za Twoją opinię. Piszesz, że jest to praca dla osób, które znają się na robocie. W tym właśnie momencie zaciekawiło mnie, czy osoby, które niestety z jakichś przyczyn nie mają udokumentowanego doświadczenia zawodowego mogą w ogóle liczyć na zatrudnienie w tym miejscu? Cieszy mnie Twoja aktywność w wątku, dlatego liczę, że coś się od Ciebie dowiem. Napiszesz?

ASEcURA
@Stefan

Do roboty trzeba mieć standardowe papiery - A1, SEP i Freistellungsbescheinigung czyli z tych kwitów nic nie wynika. Napisałem o znaniu się na robocie bo ostatnio trafiłem do pary na gościa który kompletnie nie znał się na elektryce a jego niemiecki (który miał znać!) był tak żenujący, że na szczęście trafiłem na budowę gdzie Niemiec znał angielski to się dogadaliśmy. Przez takich gości Spider (moim zdaniem) traci bo kontrahent szybko się zorientuje, że płaci za głupka i nie przedłuży kontraktu albo (jak w moim przypadku) jego współpracownik (czyli ja) zjedzie wcześniej bez chęci powrotu na budowę. Dlatego jak znasz się na robocie to aplikuj a najlepiej z kolegą by nie mieć niespodzianek - chociaż mnie taka sytuacja przytrafiła się po raz pierwszy.

Zozol

Dzień Dobry. Słyszałem od kilku pracowników, że okres za płatności faktory to jest to 3 tygodnie. Pytam pracowników czy tez tak macie ??? I Czy każą wam wypisywać ilość użytych śrubek itp. Potem wysyłać codziennie raporty do biura co i gdzie zostało zrobione ... dziekuje z góry za odpowiedz i zapraszam do dyskusji.

Aplikowałeś do Spidersys Sp z o.o. Poland na stanowisko Doradca klienta z j. angielskim/niemieckim/estońskim lub rosyjskim.? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Mateusz

Praca ok, kasa na czas, kontakt z biurem ok - wszystko do dogadania. Czego chcieć więcej?

Waldek, Marek, Wojtek

Z początku niby wszystko ok. Dostaliśmy adres i nr do kierownika budowy w Monachium. Po przyjezdzie okazało się, ze nie ma w ogóle pracy!! Pani Anna powiedziała nam przez telefon, ze zaraz to wyjasni. Po 4 godzinach w aucie dostaliśmy sms, ze niestety ale zaszla pomylka i ze moze za tydzień cos bedzie dla nas.(usunięte przez administratora)

@Waldek, Marek, Wojtek

Witam Panów Prosimy dokładnie o sprecyzowanie budowy oraz terminu kiedy miała miejsce taka sytuacja ponieważ nie przypominamy sobie takiej sytuacji oraz tym bardziej aby Pani Anna zajmowała się koordynacją kontraktu. Jest to sprawa jak najbardziej do wyjaśnienia ale prosimy o szczegóły.

Czy w firmie Spidersys Sp z o.o. Poland występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Hydraulik?

Witam Nie posiadamy systemu zmianowego. Czasami zdały się zlecenia gdzie prace odbywały się nocą ale to bardzo rzadko.

Marek HYDRAULIK

Wystepuje i system zmianowy i nocki, przewaza praca w dzień. Cotygodniowa kontrola obecności na budowie - nadzor charakterystyczny dla stosunku pracy.(usunięte przez administratora)Do tego kary za wszystko co możliwe. Myślałem ze dobrze bedzie, mialem sygnaly ze robia wiele by nie wyplacac pieniedzy, zignorowalem je. Osobiscie nie polecam.

SPIDERSYS - Rafal Gajewski
@Marek HYDRAULIK

niestety myli Pan Panie Piotrze C. troche godziny otwarcia budowy z systemem zmianowym. Przyklad - jesli zlecenie jest na marketach w nocki bo tylko wtedy nie ma klientow i mozna np wymieniac oswietlenie to podwykonawcy niestety musza sie dostosowac dodatkowo z ramienia marketu jest osoba techniczna, ktora to jest zawsze osoba zatrudniona pracujaca w ustalonych godzinach, takze Panie Piotrze nie ma Pan racji i pisze Pan nie prawde. Dodatkowo dodam od siebie, ze Pan Piotr wystepujacy pod powyzszym pseudonimem byl u nas podwykonawca szukajacym dla nas podwykonawcow, tzw „posrednikem pracy” , niestety swoja zadania wykonywal nierzetelnie przez co jako firma stracilismy dobrych klientow, dodatkowo Pan Piotr nie posiadał wpisu do KRAZ i CiDG co obiecal zrobic niezwłocznie ale do dzis nie uczynil w zwiazku z czym nie mamy podstaw jako firma sie rozliczyc.

Rado

AW
@Rado

Kolego coś Ci się nieźle porobiło; z wyrazami szacunku za umiejętności poszukiwania informacji w Internecie. Jak Cię stać na taki krok, udaj się do prawnika z umową i słownikiem, abyś go przynajmniej dobrze zrozumiał. SPIDERSYS Spółka z o.o. zajmuje się pozyskiwaniem zleceń budowlanych i przekazywaniem ich odpowiedzialnym przedsiębiorstwom wykonawczym, nie Januszom szukającym roboty. Warunki współpracy są jasne i przejrzyste, co nawet zawarte jest w samej umowie. Nie podobają się warunki zakwaterowania które dobrowolnie zostało znalezione? Telefon w rękę, dzwonisz i szukasz w okolicy pasującęgo zakwaterowania. Jako podwykonawca mogę jedynie szczerze polecić każdej poważnej osobie współpracę z w.w spółką. Poważne zlecenia, płatność zawsze w terminie i prezes z prawdziwego zdarzenia. SPIDERSYS - nie dla idiotów. :) Czytając komentarze na temat oszustwa, ponieważ druga spółka mieści się w Wielkiej Brytanii.... ręce opadają. Podstawy przedsiębiorczości Janusze ....

Rafał
@Rado

Racja

Piotrek-elektryk

Wystarczy wykonać swoją pracę zgodnie z umową i wszystko jest ok. A nie jak kolega który maluje suchym wałkiem ścianę i ma się za wielkiego malarza. Trochę rozsądku proponuje, a do tego "snickerska". Zapoznaj się umowa, i się do niej stosuj. A nie wypisywać bzdury ze cały świat jest winny tylko nie Ty Fachowcu od siedmiu...Nie jedno juz sie tu widzialo. Pracujemy z kolegami kilka miesięcy i tydzień w tydzień mamy pieniazki. Nie mam nic do zarzucenia. Eleganckie biuro, obsługa sprawna.

Pewnie to ten Grubas z Kielc
@Piotrek-elektryk

Tyyy elektryku od siedmiu boleści Tobie to tylko alkohol w głowie i nic więcej a do roboty to masz 2 lewe ręce xD

Sosul

Pracując dla Spidersys nie ma tragedii.Pracowałem u gorszych zleceniodawców

Zofia

Ostatnio nieco przycichliście, dlatego chciałabym Was poinformować, że Spidersys Sp z o.o. Poland szuka obecnie kandydatów na bardzo rozmaite stanowiska. Oferty tejże firmy bez najmniejszego problemu odnajdziecie w Internecie, na bardziej znanych portalach z ogłoszeniami. Czy ktoś z Was chciałby wobec tego rozpocząć tam swoją karierę zawodową? Jestem ciekawa Waszych opinii i dlatego serdecznie zachęcam Was do aktywnego uczestnictwa w dyskusji.

Darus

Wszystko ok

Felek

Nie polecam (usunięte przez administratora)

Spawacz

Wspolpracuje z firmom 7 miesiecy ponat. Wszystko zgodnie z umowom. Mogę szczerze polecić. Spawacz!!! Moje sugestie dla Spidersys Sp z o.o. Poland: Oby tak dalej Lubię atmosferę w Spidersys Sp z o.o. Poland za: Slownosc i terminowość

Edek1983

Polecam jak najbardziej najlepsza firma z jaką do tej pory miałem przyjemność pracować :)

Damian1977

Bez najmniejszych zastrzeżeń. Polecam.

Tomasz1978

Nie wiem skąd te negatywne komentarze . Ja współpracę z firmą Spidersys oceniam od samego początku bardzo dobrze . Pieniądze na czas, mile Panie w biurze :) do szefa też nie mam zastrzeżeń. Ktoś tu chyba musiał zawalić robotę a teraz wylewa żale, bo zarówno ja jak i ludzie z którymi pracuje nie doświadczyli takich sytuacji jak przez niektórych tutaj opisywane . Lubię atmosferę w Spidersys LTD za: Współpraca

Rado

Witam Pozew do sądu cywilnego może być mało skuteczny. Pozew o ustalenie istnienia stosunku pracy może być o wiele skuteczniejszy, bo pracodawca stosuje umowy cywilnoprawne żeby uniknąć zobowiązań wobec pracowników. Jeżeli sąd ustali ze tak naprawdę istniał stosunek pracownik-pracodawca, to wtedy ewentualnie dalej/równocześnie można dochodzić świadczeń wynikających z prawa pracy (odszkodowania z tytułu niezgodnego z prawem rozwiązania umowy o pracę, zasądzenia ekwiwalentu za niewykorzystany urlop wypoczynkowy, czy odprawy pieniężnej w związku z wypowiedzeniem umowy o pracę z przyczyn niedotyczących pracowników, a także wydania świadectwa pracy i zasądzenia odszkodowania za niewydanie go w terminie, żądania zasądzenia wynagrodzenia za pracę w godzinach nadliczbowych) Ponad to zawarcie umowy cywilnoprawnej w warunkach, w których zgodnie z art. 22 KP powinna być zawarta umowa o pracę, jest wykroczeniem przeciwko prawom pracownika (art.281 pkt 1 KP) i może narazić pracodawcę na grzywny. Podsumowując, jeśli czujesz, że wykonywane przez Ciebie czynności przemawiają, za stosunkiem pracy, pamiętaj, że jest taka instytucja jak pozew o ustalenie istnienia stosunku pracy i że warto z niej skorzystać, może się to wiązać ze sporymi korzyściami, zarówno finansowymi, jak i w zakresie ubezpieczeń społecznych i Twojej przyszłości.

mewa1960@wp.pl

Firma super a prezes godny zaufania

Rafal Gajewski

Oświadczam, iż firma Spidersys LTD i firma Spidersys Sp zoo nigdy nie zatrudniały pracowników na zleceniach budowlanych. Zlecenia budowlane zawsze były realizowane w oparciu o firmy podwykonawcze lub działalności jednoosobowe, które to winny posiadać wszystkie niezbędne kwalifikacje jak i niezbędne dokumenty do prowadzenia działalności w danej branży, jak również powinny wykonywać pracę zgodnie ze sztuką budowlaną. Reasumując każdy podwykonawca odpowiada samodzielnie za jakość wykonania swoich prac, jak również za wydajność w przypadku prac rozliczanych "na czas". Zleceniodawca czyli w tym przypadku firma Spidersys ma prawo potrącić kwotę określoną w umowie za: nienależyte wykonanie prac niezgodne ze sztuką budowlaną, porzucenie zlecenia bez zachowania okresu wypowiedzenia, problemy alkoholowe, kradzieże, jak również wszelkiego rodzaju uchybienia, które skutkują brakiem wypłaty wynagrodzenia przez klienta firmy Spidersys. W gestii firmy Spidersys nie leży poszukiwanie miejsc noclegowych dla swoich podwykonawców - firma robi to na zasadzie pomocy i nie odpowiada za warunki. Firma Spidersys nie posiada biura w Londynie, biuro znajduje się w Polsce w Koninie przy ulicy Al. 1-go Maja 10B II Pietro, natomiast Ja - Rafal Gajewski jestem dostępny pod numerem telefonu +48579124234

Zostaw merytoryczną opinię o Spidersys Sp z o.o. Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Spidersys Sp z o.o. Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Spidersys Sp z o.o. Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spidersys Sp z o.o. Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spidersys Sp z o.o. Poland