Spidersys Sp z o.o. Poland

Opinie o Spidersys Sp z o.o. Poland

Spidersys / Gajewski Naciagacz

(usunięte przez administratora)Nikt komu jest ok lub średnio dobrze nie wchodzi do iinternetu i nie pisze litani. Znajomy byl zdesperowany pojechal bo niby lepsza praca niz siedziec w domu. (usunięte przez administratora)powiedzial , ze praca jest. Prawda nie bylo pracy od czwartu do Niedzieli. Za swoje zaplacili za mieszkanie. W PN powiedzial , ze slabo pracowali i mogą wracać do domu. Kasy do dnia dzisiejszego nie dostali. Plytkarze... (usunięte przez administratora)Elektrykow teraz sie przeniosl na cale spektrum i wysyla wszystko i wszystkich. Nie dajcie sie oszukac bo lepiej w Domu siedzieć (usunięte przez administratora). Spidersys. Nie ma biura nie ma kontaktu jak się coś (usunięte przez administratora). Spisz w samochodzie a (usunięte przez administratora)telefonu nie odbiera.

Rafal Gajewski
@Spidersys / Gajewski Naciagacz

Witam Szanownego Pana (znanego mi), może jak już tak Pan piszę to napisze Pan całą prawdę bo zawsze są dwie strony medalu, jak stoi w umowie był Pan podwykonawcą zepsuł Pan to czego się zepsuć po prostu nie da kiedy wykonuje się pracę zgodnie ze sztuką budowlaną, pracę poprawiał po Panu ktoś inny i jemu trzeba było zapłacić to co zostało Panu odciągnięte. Myślę, że to jest logiczne do tego było zawarte w umowie. Jeśli ma Pan jakiekolwiek dowody swojej niewinności proszę wnieść sprawę do sądu. PS Proszę się podpisać własnym imieniem i nazwiskiem to udostępnię link do zdjęć Pana prac, żeby każdy mógł sam wyciągnąć wnioski.

Daro

wszystko ok w moim przypadku i chlopakow z ktorymi sie znamy natomiast faktycznie tak jest i to powiedziane z gory ze za porzucenie roboty alkohole itp nie wyplacaja kasy ale to chyba kazda firma tak robi aa i wiadomo za zle wykonana robote to samo trzeba poprawiac ale to chyba normalne jak sie jest podwykonawca wiec nie barzo wiem o co chodzi tym niezadowolonym pewnie cos odwalili Janusze i maja pretensje do swiata ze kasy nie dostali :) Moje sugestie dla Spidersys LTD: wszystko Ok kasa na czas nie ma na co narzekac w sumie Lubię atmosferę w Spidersys LTD za: PAnie w biurze sa miłe i maja piekne biuro

Bogdan.P

w sumie spotkalem sie w cztery oczy z Panem(usunięte przez administratora) jak i Panem (usunięte przez administratora) , troche sie usmialismy jak opowiedzieli mi historie naszch zdolnach rodakow , najlepszy byl Spawacz ktory w pierwszy dzien przyszedl juz pijany do pracy , w drugi dostal sraczki a w 3 powiedzial ze jednak on nie bedzie pracowal heeh, Pracuje w tej firmie juz od ponad 6 miesiecy , jedno jest pewne placa w terminie i placa chyba najwieksze stawki na rynku pozdro Bogdan

Konsola

Bzdury gadacie. Było nie pić w pracy A teraz nie wypisywać bzdur w Internecie... sam też pracowałem w tej firmie i jakoś swoje pieniądze dostałem z opóźnieniem lekkim ale dostalem. Druga sprawa jest taka że Ci przyjeżdżający do firmy uwazajacy sie za fachowcow co drugi to alkoholik który dostanie zaliczkę 100€ w drugi dzień i idzie w balet i nie patrzy na to czy to poniedziałek czy wtorek... oczywiscie nie chce nikogo obrazic bo nie wszyscy ale bylo takich sporo przynajmniej ja sie z takimi na budowie spotkalem.więc opowiedzcie sobie na pytanie czy wy piszacy tutaj takie opinie gdybysxie byli szefostwem takim ludziom byście wypłacili chajs. Za co ??? Za to że przyjechał 1000km i porobil dwa dni wziol 200€ zaliczki poszedł w balet narobił wstydu na budowie wstydu na mieszkaniu i chce za to pieniądze??? Zastanówcie się po co tam jedziecie do pracy. Czy pić i się bawić?? Czy zarabiać pieniądze i normalnie pracować. Pozdrawiam Dawid

Aplikowałeś do Spidersys Sp z o.o. Poland na stanowisko Doradca klienta z j. angielskim/niemieckim/estońskim lub rosyjskim.? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Rafal Gajewski

Czytam tak te Państwa opinie, komentarze i powiem ze one maja trochę inny oddźwięk niż sobie to Państwo wyobrażacie, pozwalają nam przefiltrować fachowców, a mianowicie od jakiegoś czasu staramy się współpracować z normalnymi ludźmi (stąd wymóg własnej działalności - jeśli już ktoś ma swoją działalność to znaczy mniej więcej tyle ze jest raczej poważnym człowiekiem), ci normalni ludzie wiedzą, że są zawsze dwie strony medalu i to ci właśnie ludzie dzwonią do mnie nawet często osobiście z prośbą o wyjaśnienie dlaczego w internecie są o nas, o mnie, o Danielu tego typu opinie, po tym jak wyjaśniam na podstawie kilku przykładów z życia wziętych (zachowujemy wasza anonimowość), Panowie ci najczęściej się do nas przekonują, zreszta najlepsze co może być to dostają referencje od naszych obecnych podwykonawców. Powiem wam tez szczerze że często nie mogą uwierzyć, że pracownicy mogą wykręcić aż takie numery. Generalnie pracują u nas ludzie za dobre stawki (nie licząc firm podwykonawczych bo tu nie mamy wpływu na stawki jakie one wypłacają swoim podwykonawcą lub pracownikom), ci ludzie z polecenia ściągają do nas swoich kolegów i przyjaciół i wszyscy u nas pracują nie odchodzą, wiadomo, że jak każda firma popełniamy jakieś błędy ale staramy się je na bieżąco korygować. Mieliśmy kiedyś problemy w przeszłości spowodowane błędami pracowniczymi za które nie zapłacono nam z winy pracowników około 1 miliona złotych, dzisiaj ci sami pracownicy uważają się za oszukanych i piszą właśnie te opinie, na przykład Panie Płytkarzu, który u nas pracowałeś dlaczego nie powiesz calej prawdy ze popsułeś Pan 8 łazienek na jednym pietrze, murarzu dlaczego nie napisałeś, że po wypitej skrzynce piwa złamałeś sobie rękę na która spadłeś z rusztowania, wy myślicie że jesteście anonimowi ale ja każdy przypadek znam wiec wiem kto to pisze, dlaczego nie podpiszecie się nazwiskiem :) ?? dobra nie ważne tych przykładów można by mnożyć. Podsumowując każda firma ma złe opinie nie jesteśmy jedyni ale jeśli chcecie Państwo te sprawy rozwiązać to zapraszam do sądu. dodam ze nie odeszły od nas żadne dziewczyny z biura, a juz na pewno nie mamy (usunięte przez administratora) w budynku firmy. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych ze współpracy

Zofia

@robota, już wspomniałam o tym wcześniej, ale na forum obowiązuje przestrzeganie regulaminu, który akceptujesz przed dodaniem komentarza. Twoja wypowiedź zawiera obraźliwe słowa wobec innych, a przez to jest ona niedozwolona przez regulamin. Zachęcam Ciebie do zapoznania się: https://www.gowork.pl/regulamin

wystarczy nie spozywac alkoholu Panowie na budowach wszystko ladnie napisane w umowie poza tym pracuje u nas duzo ludzi i jakos nie narzekaja musicie dorosnac w koncu i zachowywac sie odpowiedzialnie jak juz piszecie opinie pokazcie wypowiedzenia niech ludzie zobacza

Jurek

Do Rafała można zawsze zadzwonić i wyjaśnić sytuację: http://spidersys.eu/kontakt/

Zofia

@Grzela @pracownik Wasze komentarze zawierają imiona osób z firmy oraz są obraźliwe. Rozumiem emocje, ale na forum gowork takie wypowiedzi są niedozwolone przez regulamin. Wpisy mogą być negatywne, ale zawsze z zachowaniem zasad, z którymi możecie zapoznać się tutaj: https://www.gowork.pl/regulamin

Zofia

@Pietrek Zapoznaj się najpierw z regulaminem, zanim umieścisz komentarz. Twój zdecydowanie go łamie. @Tadek Czy opisana przez Ciebie sytuacja pomiędzy Tobą a firmą Spidersys LTD została gdzieś zgłoszona? Jeśli mogę Cię jeszcze prosić o bardziej szczegółowy opis tego wszystkiego, to będę Ci wdzięczna. Sprawi to także, iż Twoja opinia będzie bardziej wiarygodna.

Zofia

@Garnek Twoja wypowiedź zawiera poważne zarzuty względem firmy Spidersys LTD więc może powiesz coś więcej? W jaki sposób zostałeś przez firmę oszukany? I rozumiem, że Tobie nie została wypłacona wypłata? Czy finalnie otrzymałeś swoją zapłatę? Jak zakończyła się cała ta sytuacja? Podaj proszę więcej szczegółów, a Twoja opinia na pewno będzie dla każdego ważna.

Stefan

Czy jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego?

zainteresowany
@Stefan

Witam,przeczytałem to ogłoszenie,przeczytałem opinie o tej firmie ale chciałbym pogadać z kimś przez telefon albo imailem,podam Tobie swój adres emailowy jeśli nie masz nic przeciwko odezwij się.Jest to niezła oferta ale nie chciałbym się przejechać.Mój adres andrzej_45_57@o2.pl albo tel.790 555 196.Jestem z woj. dolnoślaskiego.Pozdrawiam Andrzej.

Piper

pracuje juz 3 miesiace jako spawacz kasa na czas hotel spoko dobrze placa przynajmniej w moim zawodzie napisalem bo powyzsze opinie zwlaszcza te pierwsze nijak sie maja do tego co jest na prawde przynajmniej w stosunku do mnie

zibi

przesadzacie jest spoko zepsulo mi sie auto pomogli zorganizowali mi blabla cara i lawete :) kasa na czas raz sie pomylili o 25€ ale wyrownali w kolejnym tygodniu fajnie ze placa tygodniowki to nie ma stresu w najgorszym przypadku bedzie czlowiek 1 tydzien pracy w plecy

Konsolus

Witam pracowałem w tej firmie nie długo bo 3 tygodnie jako malarz-szpachlarz jeśli chodzi o mieszkanie nie było żadnych problemów mieszkanie ok Internet cisza spokój czysciutko.. były małe poślizgi z wyp£atami ale tutaj muszę zgodzić się z kolega wyżej ze Niemcy nie wypłacili im pieniędzy za pracę i byli im winni duża kasę poza tym wszystko ok praca bez stresów pipieniądze zostały wyplacone mi za prace itp. Jeżeli upieram się z pracą tutaj w pl to na pewno wrócę do firmy Spisersys. Pozdrawiam Dawid.R

Maras

Pozwole soebie napisac moje odczucia z pracy w tej firmie. Dnia 14 wrzesnia 2016 roku zaczalem prace jako hydraulik pod monachium wszystko bylo idealnie do lutego 2017 kiedy to jakis przewspanialy niemiec ich wydymal zaczely sie problemy z platnosciami a konkretnie opoznienia trwalo to moze z 4 tygodnie dostawalem kase z opoznieniem tygodniowym ale ze placa tygodniowki i troche juz tam robilem zaryzykowalem pozniej pod koniec kwietnia znowu opoznienia ale po jakims czasie znowu bylo ok z tego co wiem szkopy nie wyplacili im okolo 1mln!!! za budowy masakra wiem cos o tym bo sam kiedys mialem ludzi i tez niemcy puscili mnie z torbami i musze splacac kredyt do dzis. poki co pracuje jest ok dobrze placa raczej gorna polka w moim zawodzie jesli chodzi o niemcy. napisalem te opinie poniewaz poprzednie sa bardzo krzywdzace a tez paru aparatow juz w tej firmie widzialem sam z kilkoma mialem nieprzyjemnosc pracowac jeden okradl hotel z poscieli i recznikow drugi zalal sie w trupa i nie chodzil do pracy wiec nie dziwie sie ze firma nie wyplacila im kasy co zreszta nawet jest w umowie. nie mnie osoadzac czy wiekszosc z was wlasnie byla takimi aparatami ale wcale bym sie nie zdziwil gdybym mial racje zawsze sa dwie strony medalu. poza tym czasami robia bledy jak kazda firma ale na biezaco to koryguja Pozdrawiam Marek M.

pracownik spidersys

Pracowałem dla tej firmy. Na poczatku nie mialem przez dwa dni,pracy, ale cały czas byli panowie ze mną w kontakcie. Jak już załatwili prace to bylo bardzo dobrze. Narzędzia super pieniadze na czas. Polecam tą firme

Robert.s

W sumie pracowałem tylko 3 miesiące jako Hydraulik w Berlie ale moge powiedzieć ze nie było zle , hotel na początku taki sobie ale jak powiedziałem ze musze mieć inny załatwili wiedz , płaca nie zawsze książkowo ale płaca a to juz sukces

spidesrys

Witam Panow, w celu poprawienia dzialania naszego systemu pracy prosze o opisanie waszych spraw i wyslanie na meila praca@spidersys.eu Informujemu rownoczesnie, iz dolozymy wszelkich staran aby te sprawy rozwiazac. pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Spidersys Sp z o.o. Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Spidersys Sp z o.o. Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Spidersys Sp z o.o. Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spidersys Sp z o.o. Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spidersys Sp z o.o. Poland