Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Zymetric Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Zymetric Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2011-01-06 13:48:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Od jak dawna ta firma przyjmuje nowych pracowników? Czy słyszałeś coś o tym? Czy wiesz jak wygląda praca w firmie Zymetric Sp. z o.o.? A być może słyszałeś czy Warszawa prowadzi nabór? Pomóż promować swojego pracodawcę, daj znać przyszłym pracownikom o warunkach panujących w waszej firmie. Potencjalni pracownicy będą bardzo wdzięczni za opinię pomocną w poznaniu przyszłego pracodawcy.
zdjecie uzytkownika
polecam lekturę .... - 2012-05-07 14:01:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
... forum wentylacja.pl (wystarczy w gugla wpisać "zymetric opinie", samo wyskoczy:

zdjecie uzytkownika
krezus - 2013-01-28 22:57:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Potwierdzam, oferują nie więcej niż byle jaka firma z branży, atmosfera na rozmowie, jak dla mnie, przypomina rozmowę kwalifikacyjną sprzedawcy klapek "kubota".
zdjecie uzytkownika
Thomas - 2013-04-03 20:27:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Stary ten link nie działa. Opinie znalazłem różne, mam umówione spotkanie z firmą więc sam się przekonam jak to wygląda w rzeczywistości :)
zdjecie uzytkownika
Damian - 2013-11-25 19:30:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nazwisko Pana Dyrektora Handlowego jest bardzo adekwatne do jego zachowania. Delikatnie rzecz ujmując bardzo nieprzyjemny Pan. Firma szuka cudotwórcy, oferując bardzo mało w zamian. Szkoda czasu i energii. Zdecydowanie nie polecam.
zdjecie uzytkownika
Omijać szerokim łukiem - 2014-01-09 22:03:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Firma wydawałoby się poważna, niestety to tylko pozory. Podła atmosfera, kiepskie warunki i przełożony poniżej wszelkich standardów. Omijać szerokim łukiem !!!
zdjecie uzytkownika
Łukasz1209 - 2014-01-31 17:29:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Omijajcie firmę Zymetric szerokim łukiem. Bardzo kiepski management, metody zarządzania jak w koszarach, co chwila zmiana koncepcji, zastraszanie, grożenie.Niskie zarobki.Jeśli prosisz o podwyżkę po 2-óch latach pracy, szef się obraża i nie odzywa do Ciebie przez następne 3-mce.Żenada!Nie polecam pracy w żadnym dziale.A już na pewno nie w dziale technicznym.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zymetric Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: