Opinie o ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa w Gliwice

nownowyy

+nie my nie boimy sie starej baby ktora rzadzila 20 lat od teraz bedzie lepiej

nowy

ojTeresa bylas w radzie i wiesz ze zostawiliscie (usunięte przez administratora) . A od nowej rady wymagacie po miesiacu porzadku .Ta trawa wysoka i wlasnie ten zywoplot to jest wasza pozostalosc ,tak wlasnie wygladaly wasze rzady

nowy

Dyktatorka poręczenie pokieruje dukarzem aby dalej rządzić Spółdzielnią. Można być pewnym ze nie odpuści. Ko in u się wydaje że jej rządy są skonczone ten jest w błędzie. Patrzeć trzeba było przez 20 lat jej rzadow. Nowy2 pierw należy się zastanowić czy stać Cię na to by określić co znaczy godnie reprezentować.

nowy2

Brawo my ,tak zwyciezylismy ,pozbylismy sie tej dyktatury.Szkoda tylko ze jedna osoba zasmieca ta rade.Ale teraz bedziemy sie bacznie przygladac jakie decyzje beda podejmowane. Mam nadzieje ze beda godnie reprezentowac nas mieszkancow.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Szczęśliwy

Brawo my.

@Szczęśliwy

Jestesmy wspaniali. Teraz władza w nnazych rękach

@Miki

Co ci się udało ...? Twoje szczęście wyjdzie ci bokiem ..... I tak 20 letnia dyktatura jest przedłużona a Tobie się wydaje, że to szczęście.

Wizjoner
@Szczęśliwy

Gratulacje dla drukarza za skuteczne przygotowanie spotkań.

@nowy

Moze i tak, choć ja jednak wierzę ze bedzie lepiej.

Obserwator
@Wizjoner

Pogratulujmy i drugiemu drukarzowi za podanie szczegółowych informacji na temat kandydatów. Wszystko da się zrobić przy współpracy z niektórymi pracownikami.

nowy2

No to jutro do dziela i zyczmy sobie dobrego nowego wyboru rady ,a nie starych pazernych na wladze i pieniadze .Potrzebna jest nam taka rada ktora bedzie sie zajmowala problemami naszymi nas mieszkancow.

@nowy2

Wybierzmy "panią z lassi"nie mylić z "Damy z łasiczką". Jednego możecie być pewni, zajmnie się waszymi sprawami, aż będziecie tego żałować. Sama już przed domem zbiera wyborców, szkoda że oprócz ogólnego zamętu nic nie potrafiła zrobić jako radna. W swojej nienawiści będzie skutecznie dążyć do zwolnienia pozostalych "znienawidzonych pracowników":-) :-) :-)

Nowy...
@nowy

Prawdę mówiąc to bliżej lessi do łasiczki niż jej właścicielce do człowieka nie mówiąc już o damie. A zbierać pod blokiem to ona powina psie g... i to najlepiej gołymi rękami. Myślę, że to jedna z niewielu rzeczy, które odpowiadają jej kompetencjom.

Miki

To co kochani odliczamy do 18-tego. I przychodzimy walczyc o nowe jutro. Wierze że nam się uda!!!!!

@Miki

????????a dla byłych ????????

Gaja
@Miki

Nie możecie dopuścić aby weszli w skład do głosowania.

@Gaja

Nie ma czegoś takiego jak pisze Gaja "skład do głosowania". Jedyne, co można zrobić to oddać głos ważny lub nie na wskazanych zgłoszonych kandydatów z listy do Rady Nadzorczej. Ważność i ilość oddanych głosów decyduje w wyborach i nie jest konieczna większość głosów zebranych członków. Należało wczesnej się zgłosić by można było konkurować z pozostałymi. Narzekanie nic tu nie pomoże!!!

Wizjoner

Bądźcie pewni i tak kilerowa i kopij oraz matolka wejda do rady waszymi glosami ......

@Wizjoner

Widzę, że masz takie same przeczucia jak ja. I bardzo życzę sobie i Tobie abyśmy nie mieli racji. Żeby nasze czarne wizje odeszły w niepamięć z wszystkimi nieudacznikami z rady starszych. Może po walnym siądziemy i powiemy q... jak dobrze nie mieć racji. Już wkrótce sie przekonamy. To, że są zgłoszeni inni kandydaci nic nie da jeśli nie będzie miał kto na nich głosować. Sama frekwencja nam powie ile są warci mieszkańcy osiedla. Wierzcie mi, żejeżeli choć jedno nazwisko się powtórzy to będzie tak jakby się nic nie zmieniło. Pewnie w dodatku zostanie przewodniczącym/cą bo się zna bo wie, a kolesie ze starej rady zrobią resztę przez ręce swego "zaufanego"

@Wizjoner

Wizjoner masz w zupełności rację, w tej Spółdzielni ludzie wybiorą tych co im przyniosą "drukarze". Nie są zainteresowani własnym losem jedynie pragną "podlizać się" im a sami potrafią jedynie wyrażać swa negatywną opinię na ulicy ciągle narzekając. Brak odwagi wstać i publicznie na Walnym powiedzieć co w sercu "gryzie". Znowu będziemy mieć kontynuatorów 20 letnich rządów.... i trzeba się z tym pogodzić.

@Nowy

A ja się z tobą nie zgodzę. Masz rację z drukarzem i całokształtem "procedury" wyboru z tą różnicą że nie możemy się z tym pogodzić tylko z tym walczyć. Pogodzenie się stawia nas w jednym rzędzie z tymi wszystkimi którzy boją sie odezwać i generalnie mają gdzieś wszystko. Nie każdą wojnę można wygrać ale poddać sie w walce z takim elementem to czysta żenada i tchórzostwo. Dawid pokonał Goliata a mógł sie pogodzić z potencjalną porażką i do walki nie stanąć. Nie tędy droga. Jak chcemy zmian musimy zacząć od siebie a nie odwracać się plecami do problemu i starym zwyczajem narzekać po wyborach.

ZYCZLIWY

Mieszkancy naszego osiedla , jak donosza wiewiorki to nie tylko przewodniczaca zamienia sie rola z mezem,ale rowniez przyboczny przewodniczacej ktory jest najbardziej niechciany i pazerny na wladze zamienia sie rola z zona ktora wogole nie zna sie na dzalalnosci spolecznej. Jak wiec widzicie mili panstwo ,szykuje nam sie ta sama klika, i jak starym zwyczajem drukarz wydrukuje karteczki na kogo glosowac. Nie mozemy do tego dopuscic , tak wiec wszystkie rece na poklad i 18-tego udajmy sie na wybory.

@ZYCZLIWY

To będzie dla nas poważny test. Można powiedzieć taki osiedlowy egzamin dojrzałości. Jak go dobrze zdamy to nigdy więcej jakieś kilery kopiejki czy matołki nie usadzą swych odwłoków na NASZE stołki. Usuńmy wszystkich co do joty i zaczniemy nowy rozdział ADS-u. Lepszy rozdział bo gorszy już nie może być. Jak zostanie choć jedna zakała to będzie jak z niedoleczoną infekcją, zaraza ponownie się rozwinie i zainfekuje nieskażone mózgi posostałych.

Chodzi po Sośnicy smutny "celebryta", każdego zagadnie o podpis pyta. Trudno mu się rozstać z tą bandą żałosną, potocznie zwaną radą nadzorczą, więc zbiera głosy na swoje panie by lokatorzy dalej mieli  prze.... Cel ma jeden swym życiu prostaka przeszkadzać, utrudniać, udawać cwaniaka by każdy lokator tu w ADS-ie dziennie się budził z reką w sedesie. Więc lokatorzy osiedla zbierzmy się w kupie pokażmy raz że mamy ich w (usunięte przez administratora) Na walne przyjdzmy wszyscy i tym sposobem będziemy mądrze zarządzać swoim zasobem. Nie dajmy im więcej w Radzie stołków gdyż w Pacanowie jest miejsce lokalnych matołków.

Ciekaw jestem ilu z tych, którym leży na sercu "dobro Spółdzielni" złożyło swoje kandydatury do "Nowej Rady". Narzekając od 2013 roku na forum na "Starą znienawidzoną Radę" należy samemu w sposób odpowiedzialny złożyć swoją kandydaturę i zmienić wiele spraw na lepsze. Inaczej można pomyśleć, że wszyscy jesteśmy tchórzami i lubimy krytykować innych bojąc się sami krytyki innych. Oczekuję przedstawienia się na Walnym nowych ambitnych działaczy na których większość odda głos lub zaprzestania rozpowszechniania negatywnych opinii o Naszej Spółdzielni. Masz czas do końca tego tygodnia lub pogódź się, że będą za ciebie decydować inni.

robir

Brawo nowy popieramy cie w zupelnosci, musimy wszyscy sie wspierac oby nasze osiedle sie rozwijalo a nie popadalo w smutna szarosc

nowy

Wybierzmy Radę bez wszystkich "Kobiet" które zasiedzialy się juz kolejny raz i ktorym wydaje się ze "dlugowlosa Lesi" jest wazniejsza od pracowników i mieszkańców Spółdzielni. Brak szacunku dla pracownika i pogarda każdego czlowieka i kolejny raz chec zostania Radna bez której nieruchomosc zginie. Konkurencję w wyborach będzie stanowił "drukarz" list wyborczych zacny mąż Przewodniczącej ktory pragnie przedłużyć rządy Przewodniczącej o kolejne 20 lat. Hura !!!Dłuższe uczestnictwo w Radzie niz historia Spoldzielni. Wybory zależą od każdego odpowiedzialnego czlonka Spółdzielni

ROBI

Mieszkancy naszego osiedla w dniu 18-tego maja odbedzie sie Walne Zgromaqdzenie w naszej spoldzielni ,dlatego zmobilizujmy sily i udajmy sie na to spotkanie.W naszej spoldzielni trzeba wybrac nowa Rade Nadzorcza, ktora bedzie spelniala nasze prosby i postulaty.Do tej pory ta Rada spelniala tylko swoje potrzeby i dbala o wlasne tylki ,a pozostali mieszkancy byli olewani.Nie mozemy dopuscic do tego aby maz zastapil zone byla przewodniczaca Rady, gdyz bedzie to ta sama klika , a szykuja sie do takiej zmiany.Mam nadzieje , ze zmobilizujemy sie i wybierzemy odpowiedzalna Rade ktora bedzie nas godnie reprezentowala.

Jasiek
@ROBI

Dostalismy wszyscy zawiadomienia i teraz nalezy skladac chetnych do rady a nie na walnym, pamietajmy o tym. Ja rowniez zbieram podpisy z poparcie

Rosi
@ROBI

Pełna mobilizacja potrzebna bo część zmanipulowanych starszych osób dostanie wytyczne na kogo glosować. Musi nas być po prostu więcej i nie dać się matolstwu.

JOLA

Ja tez mieszkam na tym osiedlu od 45 lat i chcialabym aby bylo ladnie milo i przyjemnie ,a nie patrzec z balkonu na smietnik jaki nam ta rada wystawila po 45 latach.Obsadzili go teraz tujami, ale chocby on byl pozlacany to smrodu i much nie zlikwiduje.My rzadamy aby zostal usuniety.

NELI

My tez mieszkamy na tym osiedlu od 44 lat.Ale jakos nie widzimy zadnych zmian ktore by poprawily wyglad tego osiedla.Nie mozna doprosic sie o dojazd do sciezki rowerowej.Rzadamy zakazu stawiania samochodow na chodnikach. Powinno byc wiecej kwiatow a nie drzew przed oknami.Tak ta rada spelnia tylko swoje zachcianki.

nowy2

Panie Rysku to jest wlasnie krytyka zlego zarzadzania.Pan chyba nie widzial ladnych osiedli ,na ktorych jest wesolo i kolorowo.A na naszym osiedlu sa tylko bloki i smietniki.Nawet remontowane w tej chwili balkony to sa szare ,bure i ponure.Mieszkancy nazekaja na zle wykonana robote.Maja ladnie wykafelkowane balkony a zmieniaja na szarosci.Ajezeli chodzi o budzet to nie jest on wcale skromny, nasza spoldzielnia ma duze dochody a zle nimi rzadzi.Obsluga ok moze jest mila ,bo jak nie bedzie pasowac radzie to na bruk.A tym jezykiem nienawisci to posluguje sie rada w stosunku do mieszkancow.Walcza tylko o wygody dla siebie.Niedlugo bedzie walne ,czas to zmienic.

"Bóg stworzył osły, żeby mogły służyć człowiekowi do porównania." Heinrich Heine Niech ten cytat bedzie naszą motywacją do dobrych zmian.

@anonymous

Nikt nie widział w jednym miejscu nagromadzonych tylu osiołków jak w obecnej radzie. Serce pęka jak wspaniałe, wytrwałe zwierzęta porównujemy do czlonków rady.

nowy2

Nowy ma racje . Za ogrzewanie placimy jednakowo , a w naszych mieszkaniach wieje chlodem , ta rada coraz bardziej przykreca nam kurki. Co ztego ze dostane zwrot pieniedzy jak w moim mieszkaniu wieje chlodem.Ta rada niedlugo zacznie decydowac jak mamy zyc. czas najwyzszy to zmienic.

@nowy2

Czas najwyższy i trzeba to zrobić skutecznie bo za chwilę znowu bedziemy mieli powody do narzekania. Rada musi odejsc to po pierwsze a po drugie trzeba nam niedopuścić do wyboru szanownych małżonków bo nic sie nie zmieni. Głupota dalej bedzie rządzić tylko z tylnego siedzenia.

Jasiek
@anonymous

Z tą głupota z tylnego siedzenia to cała prawda.

nowy

Ok mamy wszyscy racje i musimy wszyscy isc na wybory ,bo ta rada starcow panoszy sie od wielu lat na naszym osiedlu.Spelniaja tylko swoje wymagania ,a nas mieszkancow olewaja.Pracownicy spoldzielni musza robic to co im kaza a jak nie spelniaja zyczen rady to wynocha.Czy wszyscy mieszkancy wiedza ilu prezesow juz bylo w naszej spoldzielni,ja juz sie pogubilam wrachubie.Ludzie na naszym osiedlu rzadi klika ,jak zona odejdzie z rady to maz ja zastapi.Nie mozemy do tego dopuscic.Wiec prosze was mieszkancy ,ratujmy nasze osiedle ,to my tu mieszkamy i to my mamy tu cos do pwiedzenia a nie klika jaka sie zebrala w naszej spoldzielni.

Zostaw merytoryczną opinię o ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa - Gliwice

• Jak się pracuje w ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa?

Zobacz opinie na temat firmy ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa