Opinie o Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski w Zakopane

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski w Zakopane

Okoliczny Ceper

Tak się stara a zaraz jak cos napisze to test torpeda. Swoja droga jak to jest codziennie z rana na powitanie dnia zamiast porannego promyku słoneczka DOSTAĆ STRZAŁA AHAHAHAHAHAHAH

Waldek

Kategorycznie nie wiem o co chodzi i co za bzdury tu sa ale ja tez polecam :) chyba jacys byli pracownicy z czysto emocjonalnymi problemami to pisza bo siedza w domu bez pracy i zamiast szuakc nowej pracy to drapia sie po spoconym tylku i glapia w monitor albo pracownicy którzy zamiast pracowac sie nudza bo tak tez moze byc! w warszawie sie na takich mowi MATOŁY !! :D

Trole
@Waldek

Tomek Waldek ? ty masz rozdwojenie jazni to że choroby psychiczne to wszyscy wiedzą. Unas w poznaniu to tak powiadają :) Jedni się drapia po spoconych (usunięte przez administratora) i zarabiają sobie za nic , inni się drapia po spoconej łysej pale i codziennie tracą .Odpowiedz sobie kto tu jest większy MATOŁ :D

odp.MARIANKA
@Waldek

ja tez polecam :) ale co polecasz? Natalia wyjedz proszę cię, zapisz się na studia . Zmieniam zdania "renta się należy" :D No wyjedz najlepiej na zawsze:D Pomyśl jak nie zapiszesz się na studia to ci renta przepadnie :D

ELa :)

mam pytanie dlaczego lista płac jest zawsze najbardziej skrywana tajemnica ? co?

RadioPrawda
@ELa :)

Do szefa firmy natychmiast ustawia się kolejka pracowników niezadowolonych ze swoich wynagrodzeń. HAHAAHAHAHAAHAH Okazuje się, że różnice w wynagrodzeniach na tych samych stanowiskach są spore .Jawne zarobki zaczynają prowadzić do konfliktów między pracownikami - będą oni porównywać swoją wartość w firmie, zastanawiać się dlaczego osoba, która mniej pracuje lub nie pracuje wcale, jest lepiej wynagradzana. Większość chce odejść. Zostają tylko ofiary losu co to i tak nigdzie nie znajda pracy .DLATEGO LISTY PŁAC SA TAJNE INNEGO WYTŁUMACZENIA NIE WIDZE

@RadioPrawda

Taki jawny system pensji tworzy w firmie poczucie sprawiedliwości, które może być ważnym czynnikiem motywującym. Pracownik ma poczucie sprawiedliwości i rzetelności.Brak jawności może rodzić podejrzenia , przecież szef nie nic do ukrycia ?????

Absurd
@odp.

tworzy w firmie poczucie sprawiedliwości,????? ahahahhahahha a niby komu na tym zależy wszyscy maja byś skłóceni bo wtedy łatwo nimi manipulowac

baryła

ja tam polecam!

bambaryła
@baryła

do baryły napisz co tam tak polecasz bo wszyscy czekamy na twoja wyczerpująca odpowiedz Pisz śmiało bo może wszyscy się myla wpisując prawdę ?

Przedstawiciel Handlowy

Telefon do przyszłego teścia.

Kochasz ja ? Ile chcesz zarabiać ?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Oj tam Oj tam

Tnij te linki

blleee

czytam w twoich myślach ahahahahhaah A prawde o firmie i tak wszyscy znają

Carl von Clausewitz

Mały komentarz dlaczego nikt nie kliknie na twojego linka .BO TO JEST NAJZWYCZAJNIEN NA ŚWIECIE ŚCIEMA Sniffip pokazuje adresy IP komputerów połączonych z tobą. Po co ci te IP? Łatwiej jest postawić serwer ftp i napisać program w BATCH lub C++ który zdumpuje wyświetlenie komendy ipconfig ofiary i wyśle na nasz serwer ftp. :) Natalia nie baw się kompem bo jeszcze coś popsujesz ;( W poniedziałek jak przyjdę do pracy to Ci to skasuje.

cos
@Carl von Clausewitz

JAK MOGA ZARABIAC TYLE ZA NIC !!! TEZ TEGO NIE KUMAM! POWINNI DUZO MNIEJ ZARABIAC! PODGRZEWANIE TO NIE GOTOWANIE !!

Obecna

@Obecna

Ja mam takie pytanie dlaczego ktoś kto tylko podgrzewa dania zarabia 2 razy więcej ( ma jeszcze napiwki gratis) , niż ten kto te dania robi ? odp. napiwki są w całości zabierane .Nie wiem kto ci powiedział że napiwki zostają u kelnerki.

gibin

nie klikajcie na żadne linki zresztą i tak zostanie zaraz usunięty ten link

Były czarnuch

Dopisz o ekologicznych jajkach haahahahahahaha

Czyli kuflowa miała racje to było fatum ? Ale o jakie zle czarownice chodzi bo tam o ile pamietam to zawsze jak sie kogos zwalniało to sie zaraz podejrzewało o czarna magię ahahahah i teraz nie wiem o jakie czarownice chodziło ?

Joanna

ja tez nie wiem po co takie wielkie poracje daja !!!!!!! marnotrawienie jedzenia !!! jak mozna tak robic !!?? klient i tak nie da rady tego zjesc !!!

Joan
@Joanna

Joanna z uporem maniaka pisze o tych porcjach no dobra porcje ogromne a woda hm takiej wody to dawno nie piłem ahahahahah. Ekspres drogi jeszcze dopisz ahahahahahahah

Mirek
@Joanna

ja tez nie wiem po co takie wielkie poracje daja !!!!!!! ? dziecko ile razy taki sam wpis możesz wpisywać?

Oj tam Oj tam

Żeby nie było że wszysto złe, to pragne poinformować że jest wpis na tripadvisor, pan był z miejscowości o ile pamiętam na "P" płock czy poznań i napisał że wypił kawę potem herbatkę ,zjadł sernik i jeszcze docisnął szarlotką . “słodkości ” Gratulujemy Reni i jej załodze .Wstajemy i klaszczemy na raz . No wstawac . no hahaahah W końcu ktoś przerwał ta zła passe, fatum rzucone przez złe czarownice przestało działać . Kadzidła, czerwone kokardki, wyświęcenie , wreszcie wszystko zadziałało. Teraz tylko czekać na kolejne pozytywne wpisy które z pewnością teraz zaczną się ukazywać :)

antoś

Nie chcę na razie pisać do właściciela czy naprawdę obsługa lokalu musi nałogowo palić papierosy? i odstraszać klietów ?

odp.

I my się rozwijamy haha na Twoje miejsce teraz zatrudnili babeczkę co to nawet pewnie nie wie co to AutoCAD , a MasterChef to się jej kojarzy z Magda Gessler .

młoda

Nikomu nie polecam tego właściciela .Inaczej sie umawia podczas rozmowy a potem prawda okazuje sie zupełnie inna . Mnie wywalili bo córka dała mi do przepisania tekst z błędem .Ja ośmieliłam sie wypowiedzieć " redeaktoreczka córeczka " oczywiście mnie podsłuchiwali nagrywali i bóg jeden wie co tam jeszcze robili :) , nastepnego dnia już nie miałam pracy . Jak bym wiedziała że tak sie stanie była bym bardziej wylewna w słowach .Cieszę sie jednak że sie mnie pozbyli bo teraz mam super prace , w rozwijającej sie firmie i moge oddac sie profesjonalnemu projektowaniu i wycenie technologii kuchni.

odp.

Co do baciara to nie wiem ale pewnie jakiegoś chipa to ma na ahahahah

Trole

Czy u was w okolicy jest jakiś ośrodek szkolenia operatorów dronów? bo cos mi sie zdaje że bedzie etat . I mam jeszcze jedno pytanie czy Baciar ma podsłuch i jak się w nim baterie nowe wkłada , bo przestał nadawać haahahahahahahahahah

Okoliczny Ceper
@Trole

Powinni zrobić taki kurs dla księgowych jak zestrzelić DRONA albo co dla niektórych to to nawet szybki kurs obsługi systemu rakietowego BUK

Do Wiadomo kogo

Ja rozumie że masz presję by wreszcie się do czegoś ojcu przydać .Ale robienie wpisów tylko po to by się dowiedzieć kto pisze prawdę to oznaka twojej bezradności a podawanie się kogoś innego i robienie wpisów na własnego ojca i na własna rodzinę to już frustracja !!!Domyślam się że stare metody typu tatao kochasz mnie to zwolnij tego czy tamtego już nie działają ,lecz wypadało by się zastanowić nad przyczynami tego wszystkiego a nie na tuszowaniem za wszelka cenę skutków . Porozmawiaj z tata i pomyślcie nad waszym postepowaniem . bo KAMERY DETEKTYW PODSŁUCHY NADAJNIKI GPS LINKI PUŁPKI PRACOWNICY DO OBSERWACJI INNYCH PRACOWNIKÓW INNE WERSJE WYDAŻEŃ DLA KAŻDEGO SUPER TAJNE LISTY WYNAGRODZEŃ SZTAB PRAWIKÓW ROZSIANY PO CAŁEJ POLSCE to raczej nie jest normalne postepowanie w normalnych firmach prawda? Ludzie przecież wy zaraz zaczniecie kupować bezzałogowe samoloty :) DRONY . Tylko po to by się nie dowiedzieć zupełnie niczego .To nie jest firma pracujące nad pozyskiwaniem antymaterii. Nie produkujemy promów kosmicznych dla NASA . Opamietajcie się .

jaja

Natalia dlaczego ci usunęli wpis z linkiem ? do waszego serwera ? ahahahaahahahah

Zostaw merytoryczną opinię o Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski - Zakopane

• Jak się pracuje w Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski?

Zobacz opinie na temat firmy Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski?

Kandydaci do pracy w Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski
1.8/5 Na podstawie 167 ocen.
  • ul. Przewodników Tatrzańskich 1b
    34-500 Zakopane