Opinie o Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski w Zakopane

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski w Zakopane

Kucharka

Jak u Barei .Dokładnie. Cieszę sie że juz tam nie pracuje i nie musze w tym uczestniczyć .

Obecna

Teraz wiem dlaczego pracownicy pracują codziennie po 12 , 16 godzin żeby nie pisali , czytali i żeby nawet nie mieli czasu na myślenie hahah.

Z........jka i P.........da

Oj boli prawda boli co ? mam nadzieje że myśl że już wszyscy się na tobie poznali Jest ostatnią myślą gdy idziesz spać i pierwszą kiedy wstajesz :)

Radio Prawda

Niestety to i może wszystko śmieszne jest, lecz niestety prawdziwe .Nie mam zamiaru nikogo przekonywać , bo ktoś kto nie poznał tego człowieka bliżej i tak by nie uwierzył . Potrafi perfekcyjnie się kamuflować , tworzy swoją wersje rzeczywistości i potrzebną tylko i wyłącznie by osiągać swoje cele .Inny człowiek nic dla niego nie znaczy , postrzega go tylko jako przedmiot do realizacji swoich celów . Nie potrafi rozmawiać z ludźmi bo wszystkich mierzy swoja miarą , wiec by osiągać cele każdemu przedstawia inna wersje siebie ( jeśli potrzeba nakłamie nawet księdzu i nie ma z tym problemu żadnego ) .Nie zdziwiło was ? dlaczego zawsze unika konfrontacji , spotkań w większym gronie ? Robi to w obawie że ludzie zaczną pojmować jakim jest człowiekiem .? Niestety większość ludzi rozmawia ze sobą , mimo tego że asekuracyjnie zawsze wszystkich informuje „Tylko wiesz żeby to zostało miedzy nami” , Teraz mały test . Czy ja pisząc to, mijam się z prawda ? Niestety , To co napisałem potwierdzi to każdy kto zna tego człowieka , i nawet jak z jakiegoś powodu tego nie powie lub nie napisze to właśnie teraz tak pomyśli. Prawda? No właśnie . ps .Jest kilka osób które celowo pomijam w tym wpisie , to właśnie te osoby które myślą teraz by zrobić wpis i jak za wszelka zatuszować prawdę .Proszę o wyczerpujący wpis a nie tylko dwa trzy zdania np (Skandal, żeby takie rzeczy wypisywać. Przykro mi, że tego typu strony ……).Oczekuje uzasadnienia np. dlaczego skandal ?itd . Pozdrawiam

odp....
@Radio Prawda

Nikt Ci nie odpisze bo jest zakaz odpisywania to po pierwsze a już na pewno nie będzie się rozpisywał i uzasadniał , bo każdy kto go poznał to wie że nie ma niczego co by można napisać w jego obronie . Swoja droga lubię takie właśnie wpisy piszące prawdę normalnym językiem a nie przekleństwa i epitety , bo te zawsze usuwają.

Przedstawiciel Handlowy

Telefon do przyszłego teścia.

Kochasz ja ? Ile chcesz zarabiać ?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kury

Ta jak ich widzi to wychodzi z domu bo nie może na nich spogladać , jak słyszy ze sa to nie wraca do domu albo informuje że pociag nie jechał.Ten po ich wyjezdzie wszytskim rozpowiada jakie to nieznośne bachory, zdemolowały pokój, kwiaty połmane, reczniki i przescieradła po prostu same straty kompletny brak wychowania. Normalnie po ich wyjezdzie pokoje sa zdemolowane , posciele pisakami pomalowane nie wiem czy by u siebie w domu tak sobie pozwalali , piloty poniszczone normalnie demolka. A Ci mimo to że o wszystkim wiedza jak sa traktowani bo ta nawet juz nie ukrywa jaki ma stosunek do nich to i tak przyjezdzają, usmiechaja sie i udaja że wszystko jest OK . Jak można mieć taki brak godności , udawać ze nic sie nie dzieje i jak by nigdy nic po raz kolejny przyjechac i znowu to samo pisaki , demolka , kwiaty . Po prostu ludzie za darmowe wakacje zrobia wszytsko.

Okoliczny Ceper

Lubie tu czasami wpadac i sie pośmiać .Lecz niestety stwierdzam że słabe te wpisy tu macie,a na dodatek nie na bierząco wpisywane sa informacje . Na blogu zakładowym to dopiero jada po nim jak po łysej kobyle .

Student 6 roku

Poproś koleżanki niech przyjada i nakrecą "Dlaczego Ja" myśle że tata spokojnie na 100 tematów to sie nadaje, minimum :)

odp.
@Student 6 roku

Po co pisac prace na przykładzie polskiego kina dokumentalnego jak można haahahahahahah " DLACZEGO JA " Przypudruje sie trochę tu i tam i ogladalnośc bedzie gwarantowana. Co do filmów to ja myśle zę hollywood ani świat jeszcze nie jest gotowy ahahahahahah.

PWST

Bareja ma na noc .Nic tylko kręć komedie - katastroficzne lub jakieś seriale np "DOM WARIATÓW" i zbierasz wszystkie światowe nagrody. A nie tylko te gnioty robisz .

Ja :)

Ale ludzie to są jednak s.............. znowu wszyscy o wszytskim wiedza a mi nie powiedza .Dopiero po fakcie sie dowiem .A przecierz ogladam RANCZO I CZAS HONORU

cYRK cYRK cYRK
@Ja :)

hahaah no i do kościoła chodzę .Hm moze by tak zrobic z jednego pokoju kapliczke i tak nikt tam nie przyjeżdza na tą wioske.

dla siostrzyczek

Widzę że arczi i prostaczka nie wytrzymali presji i na fejsie jednak założyli fikcyjne konto niby GACA bez zdjęcia i powypisywali głupoty . arczi ty lisie sprytny ty jesteś batman i robin w jednym , geniusz z ciebie jest niesamowity, znalazłeś niezabezpieczone wi-fi ? czy kafejka ? Wpis ma miarę twoich umiejętności .Naprawdę dno i 2 metru mułu. Wystarczy mieć inteligencję pantofelka by się domyślić że to wy .O ile ciebie jeszcze jakoś tłumaczę to nie pojmuje jak ta prostaczka mogła napisać wpis sama na swoja rodzinę ? żeby niby co że GACA to napisał .Jak zakładacie fikcyjne konto na fejsie to by wypadało zrobić tak że choć jeden fikcyjny znajomy GACY powinien ja znać. Prawda?

Robaki mix
@dla siostrzyczek

A może ona ten komentarz do wpisu na fejsie "Miejsca w gastronomii w których nie warto pracować" to dodała bo wreszcie zrozumiała jaka jest prawda ?.Pierwsze zdanie jest wymowne i widocznie dla niej trafne skoro wpisała taki wpis.A ze brakło odwagi to wolała stworzyc fikcyjne konto GACA . Pomysł z dzwonieniem po znajomych był słaby ,ale jak by tak stworzyc np fikcyjnego" szera armando" albo " szef ramero " ahah najlepiej z zagranicznym nazwiskiem i wtedy pochwalić i napisac ze wpis jest nieprawdziwy ?.

Nudy

Ja nie wiem po co ona do nas tu przychodzi a to obrazek przesunie a to kokardę zawiesi .Udaje że się na czymkolwiek zna i te jej spostrzeżenia a to tak a to powinno być tak ,od razu widać że nie ma zielonego pojęcia o niczym a struga specjalistkę ,już nam kiedyś przysłała do pracy z nami swoja koleżankę Marcelinę co to uciekała w popłochu po kilku godzinach pracy i z ta specjalistka było by tak samo nawet jednego dnia by nie dała redy .Wiec nie wiem po co przychodzi tu do nas.

Na faceboku napisali prawdę, a pozytywne wpisy autorytetów kuchni powstały po telefonie w sprawie interwecji córki szefa która to prośiła usilnie o pozytywne wpisy by za wszelka cene bronić ojca .Wielka mi sęsacja . Ciekawostka jest natomiast ile pracy trzeba wkładać i jak nisko trzeba sie znizać by tuszowac prawdę .Najlepsze ze o pomoc dzwoni do ludzi na temat których ma wyrobione negatywne zdanie ,lecz gdy sa potrzebni to nagle sobie o nich przypomina .

z jednej szkoły

Ona jest jak Kaczyński i do tego faktycznie chodzi jak facet .Lepiej niech robi już te wywiady z gejami .

Darek

A co ta natalia może napisać lub zrobić jak ona się na niczym nie zna , potrafi tylko iść do ojca i powiedzieć jeśli mnie kochasz to masz zwolnic tego albo tego .

Tobiasz Wrocław

Co się dzieje z natalią tak swietnie zawsze robiła akcje ratujące posty i , dzwoniła do znajomych by dodawali wpisy ??? By w sprawie kłamali . Na zawody jeździł z wami, no taki kucharz to cos jest jednak winien prawda ?

Z Pierwszej reki .
@Tobiasz Wrocław

Jest zakaz odpisywania na wpisy. Cytuje nie ma co "Lepiej Gówna nie ruszać" Dlatego nikt nie odpisze , drogi Tobiaszu .Zresztą co by miał ktoś odpisywać skoro to sama prawda którą jest w stanie potwierdzić każdy pracownik .

Kury

Słuchaj fantastycznie Ci zeszła ta kropka z głowy po prostu rewelacyjnie .Widać ze nadal smarujesz ..... i normalnie wyszczuplałeś jakoś .I te włosy .Jak ADONIS labo jakiś APOLLO Bo jest wiesz taka sprawa możemy rodzinę i znajomych jeszcze ściągnąć na wakacje ??

A mi się podobało jak Sebastian swoim gadaniem doprowadził ta mała wieśniaczkę na wyjezdzie do szału .Mam nadzieje że następnym razem znowu ja wyślecie .

Nieżle

Nie dość że w czołówce miasta Zakopane na goworku . To jeszcze załozyli sobie bloga zakładowego na NZB forum dla byłych i obecnych pracowników . Do czego to doszło :)

NZB forum

Jest przecież zakładowy blog , i powstał on właśnie po to żeby nie przenosić informacji do publicznej wiadomości .Już tydzień temu pisaliśmy o tym na blogu a tu widzę że ktoś skopiował część artykułu i go wkleił. Pozdrawiam .

Oliwier

Drogi Maćku , Przecinku Lub napisze po prostu Kelnerka. Masz wiele nicków ahhaah. Pracy jest pełno na co drugiej knajpie jest karteczka i w internecie od groma ofert z zakopanego. A ty czytasz akurat to forum regularnie nie dałeś żadnego wpisu nigdzie ale akurat tu dałeś no powiem Ci, ładnie wciskasz kity, może dostaniesz tam etat będziesz obok mistrza wciskania kitów hahahahah .Piszesz że nikt kompletnie Cię nie chce bo nie masz żadnych umiejętności akurat tam by był to twój atut największy haahah .Moim zdaniem musisz się zgłośić koniecznie do pracodawcy na bory. Skoro nikt Cie nie chce bo kompletnie nie potrafisz nic, ta praca jest dla Ciebie. Naprawdę to jest dla Ciebie szansa tylko powiedz koniecznie o tym wpisie że Oliwier Cie Tu wysłał A WTEDY PRACODAWCA BEDZIE CHCIAŁ MI ZROBIC NA ZŁOŚC I CIE PRZYJMUJE na 100% hahahaha

Pozdrawiam
@Oliwier

To oczywiste że tego nie pisał Oliwier, ale uśmiałam się konkretnie z tego wpisu , bo faktycznie tak by było . Musiał by nasz KŁAPOŁUSZEK zrobić na złość, by całemu światu pokazać jaki jest zaradny.

Zostaw merytoryczną opinię o Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski - Zakopane

• Jak się pracuje w Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski?

Zobacz opinie na temat firmy Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski?

Kandydaci do pracy w Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski
1.8/5 Na podstawie 167 ocen.
  • ul. Przewodników Tatrzańskich 1b
    34-500 Zakopane