Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski

Zakopane

Opinie o Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski

radipe 2014-08-14 20:28:11
No to fakt stara jest przykładem co można zrobic i jak podziękować pracownikowi za dużo roboty włozonej w sprawne funkcjonowania knajpy.najlepiej zrobić z niej złodziejke .Stara szacun że tyle tam wytrzymałas
Okoliczny 2014-08-14 20:44:58
izi to dreptanie do kościoła to tylko na pokaz jest .O czym ty piszesz no pomyśl po co chodzić do kościoła w niedziele żeby tylko monty robić od poniedziałku ? Zniszczyć kogoś to dla niego jak splunąć .
On idzie spać i o tym nie myśli .
Ja bym chciał żeby tak kiedyś było spotkanie byłych obecnych i przyszłych pracowników to by się dopiero co niektórym oczy otwierały .
Niestety
asa 2014-08-14 22:12:00
Jutro jest akcja nikt nie pisze nikt nie czyta dopiero w domu , na blogu zakładowym jest opisane dlaczego jutro i co sie działo dzisiaj.
ewal 2014-08-14 22:22:21
Jak się dostac na blog zakładowy bo chętnie bym poczytala hahah
Donaldzik 2014-08-15 11:26:52
Tu nikt Ci nie poda loginu i hasła .Jak dostać na się na bloga dowiesz się poczta pantoflową od obecnych lub byłych pracowników .Blog celowo jest zabezpieczony żeby ta mała wieśniaczka nie robiła prowokacji tak jak to robi tutaj .
Nie klikaj na żadne niby linko lub przekierowania na strony podane tu na goworku ,bo to jest jej robota .
Nikt z bloga zakładowego tu na forum nie poda ci informacji jak wejść na zakładową stronę .
Znajdz kogoś kto cię poleci i się najlepiej zarejestruj .Wtedy będziesz mogła aktywnie uczestniczyć .
Carl von Clausewitz 2014-08-15 12:06:49
Prawda Boli Najbardziej Tych Którym Codziennie Z Rana Daje Strzała w Tą Zakłamana Paszczę
Prosze cie. 2014-08-15 12:29:39
Zabrał wszystkich z kuchni busem do wiednia! na jeden dzien!
Po tym jak miesiąc temu był wpis że nene to ma zawsze obiecane św kiełbasy i prage ahahahahahahhaahahahahahahahahahah No nie do wiary .
Może by tak lepiej odtajnić listę płac wszystkich pracowników wtedy by się rene oczy pootwierały ile to jej koleżanki zarabiają .
Swoja drogą kiedy będzie wycieczka dla innych pracowników .
co ty 2014-08-15 13:40:45
Ty nie prowokuj do żadnych wycieczek .Bo będzie ci chciał na złość zrobić i jeszcze im wycieczkę wymyśli . Zlituj się nad nimi .Pomyśl wycieczka z łysym ? ahahahahah
Były Rationalek 2014-08-15 14:56:11
Dziękuje ci (usunięte przez administratora)ze powiedziałeś Ju(usunięte przez administratora)rkowi że nagrywam (usunięte przez administratora)u siebie w byłej firmie i ze trzeba ma nie uważać a najlepiej mnie nie zatrudniać . Szykowałeś miejsce dla siebie ?
hm 2014-08-15 15:22:04
Nie dla siebie .
Aczi musiał cos nagadać na Ciebie bo to miejsce natalia szykowała dla swojego chłopaka :D hahaahaha .
Pozdrawiam 2014-08-15 15:36:52
Do Rationalka ty się ciesz ahahahahh .

Już by o tobie takie opowieści teraz chodziły jak o innych .
W pewnym sensie arczi cię przed tym wszystkim co to ludzie piszą uchronił.
odp. 2014-08-16 11:10:25
A na kogo to arczi nie nagadał. Najlepiej jest siedzieć za darmo wyjadać wszystko, kiwać głową na tak i(usunięte przez administratora) na ludzi .Prawda?

Oj tam Oj tam 2014-08-16 11:16:21
Ale wy jesteście dziwni on lubi takich co to mu zawsze przytakują .
Jaki to ja jestem biedny sam to wszystko wyprowadzam na prosta nikt mi nie pomaga .
Tak masz racje nikt ci nie pomaga .Wiesz co zjem sernczka jeszcze .
No pewnie .
N czym to skończyliśmy .
hm ŻE wszytsko sam
a tak
jaki ja jestem biedny ............
Ceper 2014-08-16 11:27:53
Tak sam wyprowadza, to wszystko ciągnie koliba a koliba to samograj .Jak się kiedyś Wojdary połapią że tam takiedobre miejsce i wystawia obok jakiś lokal to wtedy zobaczy co to prowadzenie interesu .
Tam by wystarczył tylko automaty do jedzenia postawić i by się opłacało .
Obecna 2014-08-16 12:31:24
Ja mam pytanie czy to prawda że te zabierane napiwki to są faktycznie przekazywane dziewczyną z borów .Bo tak się składa ze ostatnio miałam sporo napiwków i rozmawiałam z takimi dziewczynami co tu były że tych napiwków jeśli ja je dostaje to nikt mi nie powinien zabierać .Wieć chciałam się dowiedzieć jak to jest i do kogo te napiwki w końcu trafiają ? Bo skoro ja je dostaje to dla czego muszę je oddawać ?
Znowu 2014-08-16 12:52:33
Natalia weź no im to wszystko porządnie posprawdzaj niech wiedza że je kontrolujesz a nie im się napiwków zachciało .Swoja droga warto by się było zapytać dlaczego takie małe obroty teraz są ?
jolka 2014-08-16 13:10:47
Jojcu niech prima przypilnuje .A natalia kolibe .Niech tam porządnie wszystkiego dokładnie dopilnują . Bo to się dzieje to skandal, te obroty to powinny być raz tyle :D
Przy.... 2014-08-16 13:49:43
Zostawcie już tego arka on powie to co tamten chce usłyszeć .A po co go ma wyprowadzać z błędu ? Żeby nagle usłyszał " ale co ty do mnie mówisz"?

On ma zawsze racje i koniec .Nie myli się nigdy i niech tak zostanie . Trzeba kiwać głową na tak i wtedy wszyscy są zadowoleni. Niektórzy to się tak angażują w te wpisy jak by byli wspólnikami i by chcieli coś zmienić dodając wpis .

Dostajecie jakieś większe pieniądze ? usłyszeliście dziękuje ? Może zadowolenia na twarzy szefa ?
O 16 PALENIE GUMY ,RESET PAMIĘCI i do domu .Niestety taka jest prawda .Nikt nikogo nie doceni no chyba że jesteś z polecenia to wtedy wszyscy wiemy jakie się wypłaty dostaje. Co do wypłat to skoro firmę stać na nikomu nie potrzebne etaty z polecenia np. Jojeco czy z Sanepidu itd. to proszę nie mieć pretensji do innych pracowników . A jak nie to można zawsze pozamykać to wszystko i już .Ludzie mający umiejętności sobie znajdą pracę i niech się nikt o nich nie martwi . Co zresztą widać po byłych pracownikach firmy otwierają i się zastanawiają jak mogli tyle lat to wytrzymywać .Ale jak się na siłę robi zakład pracy chronionej to już proszę nie mieć do nikogo żadnego "ALE" .
Jeśli się na siłę chce mieć w pracy jakieś same ofiary losu to już niestety ale ja tego nikomu nie mogę zabronić .
Dobre 2014-08-16 14:17:53
Sam wszystkim opowiada ze ma zakład pracy chronionej hahaahah wiec najwidoczniej jest tego świadomy co do Pani "Pięćdziesiąt twarzy Greya" to się nie zgodzę, zostało załatwione badanie wody na kolibie, no ? Badanie jest co rok wiec koordynatorka badań musi być .Już kiedyś była koordynatorka do spraw kontaktu z firma prowadzącą stronę internetowa .To są bardzo ważne wręcz strategiczne stanowiska w firmie wiec proszę mnie tu nie pisać takich wpisów :D
MASAKRA ! 2014-08-16 14:43:51
Żebym choć jednego konia miał ale nie, same muły hahaahahahhahhaahahahhaahahahhh
Po co to? 2014-08-16 15:40:29
Ludzie ale po co te wszystkie wpisy ,przecież te wszystkie wpisy to może i śmieszne lecz niestety są prawdzie. A samo pisanie niczego nie zmieni .
Ten człowiek myśli że jak u niego pracujesz to ma cię na własność .A jak sobie pozwolisz to na 100% wejdzie Ci na głowę .Trzeba się szanować , a nie pozwalać by zwalał winę na pracownika za wszystkie swoje niepowodzenia .
Były 2014-08-16 16:21:19
Jak u Barei . I ja tam wytrzymałem 8 lat ? Masakra
Po co to? 2014-08-16 17:06:39
Stary farmer miał duży staw na tyłach swojego ogrodu. A i ogród niczego sobie. Stoliki wokół dużego grilla, trawniczek ładnie przystrzyżony, drzewka owocowe itp...
Pewnego wieczoru farmer postanowił pójść nad staw i "rzucić gospodarskim okiem". Przy okazji wziął wiadro, coby w drodze powrotnej przynieść trochę owoców.
W miarę jak zbliżał się do stawu, słyszał coraz głośniejsze hałasy i krzyki. W końcu dotarł nad staw i oczom jego ukazał się taki oto widok: kilka ładnych młodych dziewczyn kąpało się nago w jego stawie. Natychmiast go zobaczyły i podpłynęły na głębszą wodę.
- Nie wyjdziemy, dopóki pan nie odejdzie! - krzyczały.
Stary farmer zmarszczył tylko brew i mówi:
- Nie przyszedłem tu po to, żeby oglądać was pływające nago, ani po to, żeby zmuszać was do wyjścia z wody nago. - Tu stary farmer popatrzył na trzymane w ręku wiadro. - Przyszedłem tylko po to, żeby nakarmić aligatora...
pracownica 2014-08-16 17:41:13
a ja byla w wiedniu i bylo bardzo fajnie i to nie byl pierwszy raz... wycieczki pracownicze sa bardzo czesto
praca super ale widze ze tutaj byli pracownicy nie moga przezyc zwolnienia.... jak nie pracujecie to widocznie nie byliscie uczciwi...

poza tym polecam w wiedniu odwiedzic fabryke ECCO bo kupilismy tam bardzo tanio buty. 1/3 tej ceny co w Polsce!

Okoliczny 2014-08-16 19:19:11
AHAHAHAH no proszę był telefon już czego to nie piszecie wpisów była wycieczka to mi pisać ahahahahahahahah
Napisz co takiego jest super w tyraniu po kilkanaście godzin za najniższą krajową :D z takiego zusu to ty dziecko nigdy nie dostaniesz emerytury .

Ale napisz co takiego fajnego było .I nie pisz że wycieczki są często ahahah bo pracuje u was i jakoś ich nie widziałem ahahahah JAKIE KITY HAAHAHAHA
No chyba że do wyjazd do kościoła to jako atrakcja.:D ahahahahah

Koleżaneczka 2014-08-16 19:33:12
Zamiast pisać wpisy to może napisz ojcu co się stało jak barman dosypał ci czegoś do drinka .I co się działo dalej , tata wie że to był Afroamerykanin ?
Na miejscu ojca bym zadzwonił do arcziego on zna dokładnie cała historie lecz ciekawi mnie czy powie prawde?
hm 2014-08-16 19:54:49
A ja się pytam kiedy reszta załogi pojedzie na Stephansplatz ? lub MuseumsQuartier co ? ECCO ,w biedronce mamy lepsze ceny na :D Crosy a nie ECCO
Znowu 2014-08-16 20:11:29
Ludzie a niech sobie jadą i na koniec swiata .Nie ma czego zasdrościć .
Przecierz oni tam zarabiaja najniższą krajową !!!!!! Jak ktos nie wierzy niech sobie sprawdzi u ksiegowej .
A tych opowieści ile to zarabiaja to nie słuchajcie bo to są tylko bajki !!!
Dokładnie 2014-08-16 20:35:22
Wy sobie za lepiej Druk RMUA co miesiąc sprawdzajcie a nie wycieczkami głowę zawracajcie .
Onetu 2014-08-16 20:54:10
Stary farmer co to za farmer ? Jakaś alegoria czy co napiszcie wprost a nie jakies zaszyfrowane informacje o aligatorach ahahahahah.
Odp 2014-08-16 22:41:32

Mimo usilnych starań typu " to oszust i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; Chciałem zameldować że mnie jednak do salami przyjęli .Panie mądralo.
I jestem tam kierownikiem .
A pragnę poinformować że osobiście nadzorowałem wymianę sprzętów gastronomicznych .By dopilnować bo pewne firmy nie brały nawet udziału w przetargu .Ponadto nadmieniam że profesjonalny serwis , podkreślam profesjonalny, podpisał już dwu letnia umowę na serwisowanie całego zakładu.
Nadmieniam że jako kierownik utrzymania ruchu osobiście nadzorowałem by wybrać najlepszy serwis , w okolicy .
Pozdrawiam . Obiecuje że dopilnuję osobiście by w przyszłości nigdy już nic nie było zakupione w firmie która to tak usilnie starała mi utrudnić życie po moim zwolnieniu .
zakładowy 2014-08-18 12:09:28
Po prostu zadzwoń do niego i pewnie chętnie do Ciebie przyjedzie ? Lub mu
ja 2014-08-18 12:14:01
Do właściciela To Był Twój pracownik przez tyle lat to się nas tu nie pytaj
Nasza klasa 2014-08-18 12:58:13
Przepraszamy bardzo . Nie chcielismy robic zamieszania .poszukujemy tylko kolegi Pawla ( usunięte przez administratora )
Wojt 2014-08-18 14:26:33
Jurek, Paweł pracował u Cienie 2 lata i ty niby nie znasz jego telefonu ?
Dzwoniłeś zawsze do niego jak był Ci potrzebny a teraz niby masz amnezje ?
( usunięte przez administratora ) . A jak NIE TO PRZEJEDZ SIE DO BIAŁKI . Co za problem
laska 2014-08-22 20:34:22
jurek niedaj sie pawelek ten hanys chce cie zniszczyc to nierob jeden jak mozna takich ludzi przyjmowac
odp 2014-09-11 08:47:46
składaj papiery kariera pewna a umowa "dożywotnia" haha
jk712 2014-09-15 13:40:41
Jaki kucharz po studiach?Po jakich studiach???Co to jest"lekkie"doświadczenie??????????
do zobaczenia :) 2014-11-22 22:30:27
Przykre to jest że tylko wy zakłamani łgarze macie problem z pracownikami !!! tak do kościoła chodzicie - właściciele chyba na pokaz bo raczej to co wyprawiacie z normalnymi ludzmi to jest coś niepojęte chyba się Boga nie boicie!!! co szefie myślisz że jesteś ponad prawem bo z Ruskimi trzymasz i zastraszasz ludzi już dawno wszyscy wiedzą jakie przekręty robisz ale pamiętaj hipokryto i łotrze o jednym kij ma zawsze dwa końce :)
odważni 2014-12-18 23:30:40
tak pracowały tam siostry podobno konkretnie go prześwietliły do dzisiaj sprawy się toczą pojechały zezłodziejem jak ze szmatą nalezało mu się i oby więcej takich osób narafiał ten poznański ś...ć
martyna 2015-02-04 23:42:41
Witam, bardzo prosiłabym o podanie informacji, gdzie gospoda polska wywiesza swoje ogłoszenia o pracę. Interesuje mnie także jak przykładowo wygladają tutaj rozmowy rekrutacyjne, czy robią jakiegoś rodzaju testy, oczekują referencji, czy wystarczy rozmowa? Pytają o oczekiwania finansowe, czy z góry mówią o budżecie na stanowisko?
MAPET 2015-06-17 22:50:17
Obsługa w strojach góralskich zakręcona,przyniosła nam pierwsze zupy, gdzie wystraszyła nas ich wielkość. Pierwszy raz widziałam tak duże talerze i już wiedzieliśmy że nie pojemy, że porcje się tutaj zmieniły. Słynny żurek grzybkami i jajkiem podawany z ziemniakami zapiekanymi osobno,sama woda bez smaku i zimny. Godny polecenia Byłam najedzona już po zupie,a gdzie drugie. Gulaszowej dużo brakowało do doskonałej. Wodnista, same ziemniaki i mięso... a gdzie reszta dodatków? Podawana z pieczywem,ale już nigdy więcej się na nią nie skusimy. Danie wiejskie delikatnie rozczarowało nas, bo kaszanki było jak na lekarstwo. Kapusta zasmażana bez kminku, za co chylę czoła, ale strasznie przesiąknięta pleśnią.Na połowie talerza znów pojawiły się ziemniaki zapiekane. Kotlet serowy z szynką tragedia po całości. Zeschnięte 2 kawałki sera, a między nimi niezidentyfikowane włosy z szynką, wy-panierowane byle jak. Usmażone nierówno, z brzegów ser twardy i stary,nie do zjedzenia. Sos przeciętny, bardziej do ziemniaków zapiekanych, których miałam już w tym daniu dość. Nie polecam bo można mieć niestrawności i ból żołądka.
agnieszka 2015-08-10 15:35:30
Wszystko ok. Praca super. Pracowalam tam rok. Zima troche ciezej przy natloku klientow ale poza tym bardzo fajnie i polecam. Jedzenie bardzo dobre! Jak procownik polecm brac jedno danie bo sa tak duze ze nie da rady zjesc dwoch...naprawde :D
MAPET 2016-02-09 14:29:37
@Kakat Moje kupki smakowe nie pochodzą z Wersalu ale jak widzę codziennie że samochód który rano przywozi odpady ze śmietnika a za 15 min przejeżdża z jedzeniem,To mnie skręca bo wymycie samochodu po odpadach ze śmietnika,zajmuje parę dobrych godzin a nie 15 minut czyli nie jest myty tylko ładowany i robi następny kurs.I to jest bardzo swojsko i treściwie.Bo do transportu żywności powinien być samochód do tego przystosowany a nie zwykły dostawczak.
edwarda 2016-04-24 02:06:06
z innej beczki ....łysy z Poznania czyli Juras z ekipą z Jaszczurówki nie mają łatwo :) myślę że ktoś zapomniał ale nie po prostu trzeba było odczekać ... to jeszcze nie wszystko dalej będa inspekcje - niestety płacone kary o których nikt nie wspomina itd powoli a do celu::) a tak w ogole co chodzi o żarcie bo tego tam nie można inaczej nazwać fakt stare mięsa dobrze przyprawione głównie na ostro jak w Meksyku przynajmniej ludzi nie potrują no i ten jedyny w swoim rodzaju żurek wręcz niepowtarzalny bardzo treściwy bo z wkładką grzyby suszone a w nich robali aż biało ciekawy jestem czy tak jak kiedyś podczas gotowania jak robale wypływają do góry czy są nadal wyławiane tym małym sitkiem co Reneeee przpaliła na gazówce niechcący,Pozdrawiam całą ekipę i wszystkich nieświadomych klientów
Pawel 2016-05-03 12:46:17
Boli mnie głowa.
Bartłomiej Drozdowski 2016-05-24 21:39:04
nawet wam sie nie snilo co tam sie dzieje sam tam pracowalem i lipa bo zostalem sam na calej kuchni podczas sezonu .... wiec pana jacka pozdrawiam sam naslalem na niego pip us i straz graniczna za to co ukrainki szalaly na kuchni nie polecam jedzenia i brzydko mowiac wolalbym gowno z laki zjejsc to co ktos opisal wczesniej to jest pikus saszlyki przyjezdzaja zaplesniale z borow a jak mialbyc smalec kiedys to zamiast smalcu dostalem wiaderko robakow , do tego toaleta nawet dla klientow platna dwujke .... do tego ludzie tam pracuja tak jak ja pracowalem od 7:30 do 23 00 w nocy ....
Bartłomiej Drozdowski 2016-05-24 21:39:59
lll 2016-06-25 16:15:13
To może pracodawca wyciągnie jakieś wnioski po tych kontrolach @Bartlomiej bo rzeczywiście to co opisujesz to jakiś dramat. Ale z tymi robakami to bym nie przesadzał jednak ludzie jedzą tam obiady normalnie więc takie coś by zauważyli
NIE POLECAM 2016-11-19 13:40:48
zgadza się kiedyś też tam pracowało się masakra szaszłyki az zielone wycierało się papierem pozniej robaki w żurku w grzybach ukrainki wyławiały małym sitkiem bo za dryfowały w garnku masakra parodia a szefr rodem z Poznania generalnie stary kuktas który dalej jak słychać okrada ludzi bo nie wiedzą za co płacą co jedzą to raz wszędzie monitoring podsłuchy intrygi z jego strony generalnie syf totalny .
Zostaw swoją opinię o Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski - Zakopane
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski