Opinie o Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski w Zakopane

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski w Zakopane

Kufle

Arku zamiast obgadywać to lepiej pogadaj z rodzicami żeby zakończyli wreszcie budowę bo już ponad 20 lat mieszkają , dobrze że chociaż prąd budowlany już ogłosili. Nie zajmuj się sprawami o których kompletnie nie masz pojęcia .Jeśli tak koniecznie chcesz być "doradca" to po prostu się zatrudnij u swojego niedoszłego teścia , wtedy będziesz odrobinę w temacie.

Wacek z Krakowa

Polecam wszystkim :-)

Bartek

Nie raz Ci powtarzałem dlaczego tak się dzieje .Ty im za dużo wszystkim płacisz u nas w firmie jak by tyle zarabiali to by Ci wszystko robili , normalnie wszytsko no a to stolica , a co dopiero tam u Ciebie na wiosce .

@Bartek

Panie Bartku pieniądze to nie są zawsze najważniejsze w pracy lecz poszanowanie pracownika. (usunięte przez administratora). Zarobki nie są tak rewelacyjne jak pan pisze (usunięte przez administratora)

Były kolega Bartosza
@były pracownik

Przecież Bartek tylko na rozpoznanie tam wpada. Doskonale wie że łysy jest podatny na jego bajki i nawija mu makaron na uszy . Wiele wie ale nie powie bo to nie łysy go wysyła na zagraniczne wycieczki.Niby dla czego tak usilnie broni inną konkurencyjna firmę ??? Niestety łysy już taki jest że żyje w innym świecie i woli udawać że nad wszystkim panuje. A taki Bartek nie wyprowadza go z błędu bo mu to jest na rękę , za to dobre rady sypie jak z rękawa ( np zwolnij ja to przez nią te 250 tys , nie potrzebujesz księgowej ani kadrowej, nikogo . Rękę bym sobie dał za twojego pracownika uciąć a teraz to bym bez ręki chodził itd ) .I tak nakręca łysego a ten się cieszy że ma z kim pogadać bo już mało kto z nim gada . Jak jest taki kolega to dlaczego wszystkich przedstawicieli jakich znał to kazał zwolnic ??? .Wszyscy się nie nadają ??? Jednego chłopaka kazał łysemu zwolnic bo zrobił błąd w rozmowie , powiedział prezentacja zamiast oferta jedno słowo i za radą Bartka pracownik został zwolniony.I tak było z wszystkimi przedstawicielami .Ale Bartkowi to najwidoczniej jest na rękę wszystko ???

Potwierdzam
@były pracownik

Niestety to wszystko cała prawda napisana bardzo delikatnie .Bo większości i tak tu nie można by napisać . Co do Bartka to niech się zatrudni w firmie , Bardzo szybko zmieni zdanie jak mu urlop zacznie sie bezpowrotnie przedawniać haha .Zresztą już kiedyś chciał pokazać klase niestety przez tydzień nic nie sprzedał , lub nie chciał haha .

Obi-Wan Kenobi
@były pracownik

Coś mi się zdaje że po tym Twoim wpisie to geberity na pięterku u Lorda Vadera będą dzisiaj powyrywane ze ściany . Śruby 22mm to zetnie tak że gwintu nie będzie widać. :D

@Potwierdzam

Ja tez jestem za tym żeby pan Bartek zatrudnił się u szefa z "Kolibecki" to skończył by się urlop i wycieczki.

mario
@były pracownik

Bartek tam nigdy nie będzie pracował z wielu powodów przede wszystkim właśnie z powodów finansowych i warunków pracy jakie tam panują.

Śmiech
@były pracownik

Bartek jest super! kiedyś nie podobał mu się zapach handlowca .I nakazał go zwolnić . Oczywiście po paru tygodniach już handlowca nie było.

Cyrk

Na Detektywa . Na kamery . Na podsłuchy .Na telefony do swoich spowiedników ,słuchaj a ci 250 tys a ci 60 tys , ten papier miał , tamta śniadania ,itd. Na to wszystko są pieniądze .

Ela
@Cyrk

Te 250tys i 60tyś brutto? czy netto ? to było już z podatkiem bo nie do konca rozumie?

Przedstawiciel Handlowy

Telefon do przyszłego teścia.

Kochasz ja ? Ile chcesz zarabiać ?

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
JOJCU Rodzyn

Kilka razy w roku są takie akcje że wypłaty z poślizgiem .( No naprawdę nie mam sami widzicie jak bym miał to bym dał ), oczywiście na inne wydatki to są pieniądze np. jak tam wakacje ?. Wszyscy w tej firmie już wiedza że to tylko po to by nas postraszyć ? Od dawna wiadomo że wypłata należy się jak psu zupa i nie ma co o tym dyskutować .Nikt się nie umawiał na żadne poślizgi .

Pyra Poznańska

Niby nie ma pieniędzy , wypłaty były z poślizgiem a tu taka inwestycja w windy za 67 tyś ? .

HanaMontana

Nawet napiwki szef ci zabierze a jak się upomnisz to cie zwolni pod byle pretekstem a jeśli przyłapie na kamerce że dostałeś od klienta napiwek a mu nie oddałeś w całości to i tak zostaniesz zwolniony.

Ewela

Jeśli lubisz prace po 16 godzin i 30 minut dziennie z rana potrafisz udawać głupka to nawet ujdzie. Nikt nie każe podpisywać odpowiedzialności,z niczego cie nie rozlicza . Można palić ile chcesz bo nikt tego nie sprawdza.Poudawaj że nie masz gdzie mieszkać i szef ci załatwi u siebie spanie . Składaj CV będzie z kim chodzić na imprezy i zakurzyć pety :)

OliGattori

No powietrza to zaczerpniesz na pewno , jednak psychicznie to nie licz na to ze odpoczniesz . To ze nie jesteś góralem to nawet lepiej bo szef w swoich firmach nie przepada za miejscowymi , widać to zresztą po pracownikach nie ma ani jednego górala .Ja Ci nie polecam tej pracy bo psychicznie te 16 godzin codziennie trudno wytrzymać , a do tego co chwile jakieś akcje itd .Pod żadnym pozorem nie podpisuj żadnych lojalek odpowiedzialności za towar czy jakiś innych zobowiązań itd .Jeśli już koniecznie chcesz to Ok .ale poczytaj sobie wpisy i sam wyciągnij wnioski , czy warto ryzykować.

Były Elektryk

Ciesze się że mnie zwolnili .Teraz wiem co to normalna praca ,na normalnych warunkach i normalnych zasadach .(usunięte przez administratora)

Dla Teresy czyt; Natalia

Niestety te negatywy to sama prawda .Praca o absurdalnym charakterze , student public relations opisując w książce relacje jakie panują u tego właściciela z socjotechniki dostał by wszystkie nagrody literackie . A grupa Monty Pythona miała by scenariusze na kolejne odcinki .Nie chcę tu wylewać pomyj ale śmieszą mnie te nieudolne pozytywne wpisy niedoszłych redaktorek i lizusów właściciela którzy wypisuje te brednie w zamian oczekując darmowego obiadu .Proponuje się zatrudnić w firmie i dopiero wtedy zabierać głos .Nikomu nie polecam tej pracy.

Roman

Najgorsza obsługa jaką ostatnio widziałem , nikt niczym nie jest zainteresowany , Personel przesiąknięty zapachem papierosów .Pala nawet przed lokalem w obecności gości ! Kelnerka wypala papierosa po czym przynosi mi danie !? Właściciel na kolibie na to wszystko pozwala ??? Może lepiej żeby goście sami z kuchni odbierali zamówienie a te podawaczki z papierosami to niech jakąś palarnie maja czy coś? . Proponuje szefostwu częściej na te kamery spoglądać bo widok personelu stojącego przed lokalem w kółeczku i odstraszającego gości dymem z papierosów jest wspaniała wizytówka firmy .Mnie z rodzina już tam nigdy mimo wyśmienitej lokalizacji nie zobaczycie .Pozdrawiam

YopaaGeronimo

Ty chyba nie wiesz co piszesz . Do jakiego sądu ???(usunięte przez administratora)

Łysy

A ja teraz siedzę w swojej tajnej bazie i czytam te wasze opisy drapie się w głowę i nie wiem o co chodzi .Od tego drapania mam już kropkę na głowie .Co ja robiĘ żle , Gdzieś jest błąd .

Kury

My nie narzekamy. Z całego serca polecamy . Zawsze przed przyjazdem dzwonimy że potrzebujemy ok 400 konwekcyjnych piecyków . I mamy prezent , wakacje za darmo .Nikt nam takich prezentów nie robi .

cienko cienko

Tak jak ktoś kiedyś powiedział ''Panie pan się kompletnie do prowadzenia tej firmy nie nadajesz , bo pan zupełnie nie wiesz co się w tej firmie dzieje '' Wzbudzasz pan tylko litość i tylko na to się ludzie jeszcze nabierają i chcą panu pomagać .

OutletNiewypał

Na twoje pytania po części sama sobie odpowiedziałaś reszty się domyśl , jeśli koniecznie chcesz się przekonać na własnej skórze to śmiało ale będziesz rozczarowana .(usunięte przez administratora)

Arcziwybielony i Attalia

I nam bardzo smakował szaszłyk i ten biały serek między mięsem( rewelacja ).Nigdzie takiego serka jeszcze nie jedliśmy .7 do zera na TAK .(usunięte przez administratora)

karmel

Sprawdziłem żarcie w KOLIBIE - byliśmy 3 razy w 6 osób. Właściwie nie wiem o co tu chodzi w tych gierkach.(usunięte przez administratora)

Ewelina

Część, czy może ktoś, kto już tam był powiedzieć mi jakie na miejscu panują stosunki międzyludzkie, a konkretniej, jak się tam ludzie do siebie odnoszą czy nie ma jakiegoś kłamstwa , kradzieży, alkoholizmu itd. I czy grupy są jednolite narodowościowo czy mieszane, i w jakim wieku dominują ludzie? Czy szef jest wypłacalny? Jestem wdzięczna za wszelkie informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski - Zakopane

• Jak się pracuje w Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski?

Zobacz opinie na temat firmy Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski?

Kandydaci do pracy w Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski
1.8/5 Na podstawie 167 ocen.
  • ul. Przewodników Tatrzańskich 1b
    34-500 Zakopane