Opinie o Restauracja-Pizzeria Kominek Grzegorz Szabłowski w Dęblin - puławy

Restauracja-Pizzeria Kominek Grzegorz Szabłowski
counter
1 1 8 5 1
Kamila Nowy wpis

Czy restauracja chętnie zatrudnia sezonowo?

Winek Nowy wpis

Dobra firma, przyjemna atmosfera w pracy jedynie niepokoi wszystkich epidemia. Oby jak najszybciej wróciło normalne funkcjonowanie.

Zadowolona15 Nowy wpis

Polecam serdecznie KOMINEK w Pulawacj.przepyszne jedzenie ,sympatyczna wlascicielka ,ktora swietnie odnajduje sie w swojej restauracji.dziekuje za boska golonke;)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 583 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Restauracja-Pizzeria Kominek Grzegorz Szabłowski odbywa się również w języku angielskim?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

daria

fajna przytulna restauracja dobre jedzonko i pizza pyszna polecam

Alysyy

Jeden wielki (usunięte przez administratora) na pizzy zamiast sosu koncentrat pomidorowy z minimalna ilością ziół, czas oczekiwania długi. Widać że szefostwo oszczędza na wszystkim, produkty seropodobne, szynka mięsa nie widziała a warzywa śmierdzą zamrażarka. A na dodatek spalenizna. Naprawdę gorzej być nie może.

Piazolo
@Alysyy

Jaka pizza - takie warunki pracy. Kto nie szanuje klienta to i pewnie pracownikiem gardzi.

Jak wygląda oferta u nich w firmie Restauracja-Pizzeria Kominek Grzegorz Szabłowski w miejscowości Dęblin - puławy? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne komentarze. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja-Pizzeria Kominek Grzegorz Szabłowski - Dęblin - puławy

Restauracja-Pizzeria Kominek Grzegorz Szabłowski