Opinie o TOMS Polska sp. z o.o. w Nowa Sól Śląska 3

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy TOMS Polska sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TOMS Polska sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOMS Polska sp. z o.o. w Nowa Sól Śląska 3

72...

Kolejna koordynatorka z ambicjami (A.S.) target musi być bo maszyna robi kartonik. Nie patrzy na to że nie dajemy rady z bólu, na nadgarstki i plecy. Ryczeć się chce bo po dwóch dniach na tej linii i przy tej prędkości to zostaje tylko ortopeda albo maści i tabletki przeciwbólowe. Ile jeszcze osób ma iść na zwolnienia z powodu różnych zwyrodnień ? Gdzie na innych liniach gdzie są maszyny do kartoników praca przebiega spokojnie w miare normalnym tempie. Szkoda bo sama jeszcze niedawno była na linii i może gdyby poczuła jak to boli i to zmęczenie to zrozumiała by przez co przechodzimy i że nie zawsze target ponad wszystko. Ale jak widać punk widzenia zależy od punktu siedzenia.

Loki
@72...

Całkowicie nie zgadzam się z tą opinią .Koordynatorka AS jest jedną z lepszych w tym zakładzie. Zawsze pomoże przy pracy, doradzi.Osoba która pisała ten post chyba nigdy nie pracowała u tej koordynatorki.

Kandydatka

Czy do dziś można podtrzymać tę opinie odnośnie tego, że w firmie liczy się jakaś „kolejność” a nie wiedza pracowników? Na tym w zasadzie temat się urwał ze dwa lata temu, ciekawi mnie wiec bieżąca perspektywa, zwłaszcza ze strony HR, bo z takim ogłoszeniem tu jestem. Speca szukają teraz na Śląską, a ze mam doświadczenie to się interesuje. Praca widziałam, że jest hybrydowa, a jaki układ dni? I w jakiej atmosferze oraz za jakie pieniądze się pracuje?

@Olga

No właśnie, dlaczego jest taki problem z ta hybrydą? Mnie tam wygodniej by tak raczej było. i tak poza tym to jak wyglądają u was teraz kwestie z dojazdem? Czy są może dopłaty albo cos jest organizowane?

Bogdan

Chciałem pochwalić cały zakład Toms Nowa Sól ,zwiedziłem około 80% zakładów pracy w Polsce przez ostatnie 30 lat i w żadnej nie znalazłem tak pełnego profesjonalizmu, ochrona/recepcja na najwyższym poziomie,Panowie mają ogromną wiedzę o zakładzie rzadko spotykane w śród innych służb.

Hanna Nowy wpis

Widziałam, że jest dostępna oferta dla pakowaczy. Mam już doświadczenie z jednej pakowni a po przeczytaniu niektórych standardów zastanawiam się czy praca pod tym względem nie jest ciężka? mocno pilnuje się tu wszystkich zasad i ogólnych restrykcji? Ciekawa jestem przy tym atmosfery

Koordynator Nowy wpis

Warunki pracy w firmie naprawdę ok. Dużo się zmieniło ostatnio i fajnie że firma ciągle utrzymuje spotkania i duże imprezy firmowe. Tylko pensje mogły by jeszcze trochę pójść w góre.

Obecnie TOMS Polska sp. z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Elektromechanik. Na Pracuj.pl dodano ogłoszenie 9 listopada.

Czyli z tego co piszecie to nieistotne na kogo mój luby natrafi? :) wcześniej chwalono jedna osobę koordynującą lecz teraz widzę, że więcej ich ostatnio zostało wymienionych. Wisi od prawie tygodnia już taka oferta dla operatora maszyn, czy możecie ją generalnie polecić? Jeśli tak to ze względu na co? Chce się upewnić nim podeśle chłopakowi

Smok Nowy wpis

Raczej nie sugerował bym się opiniami , większość opini dotyczy zakładu w Lesznie .

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie TOMS Polska sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
Pakowaczka

Same pochwały dla A.S a w czym niby inne koordynatorki są gorsze?Nie są gorsze,każda rządzi po swojemu a najlepszych już nie ma.Najlepsi to byli Andrzej,Rafał,Halinka,Aneta oraz do dzisiaj została Benia to oni utrzymywali największą ilość osób w swoich grupach,jak zaczęli awansować to tak też grupy zaczęły się rozpadać a ludzie zaczęli odchodzić.Koordynatorka A.S nie jest najlepsza,ani lepsza od koordynatorek obecnych.

Vivi
@Kandydatka

Znajdź drugi wątek opiń nt. Toms - ten dotyczy mimo nazwy Nowa Sól fabryki w Lesznie - poszukaj opinii nt.Toms Leszno a zobaczysz opinie o fabryce w Nowej Soli (ktoś to tak sprytnie pomieszał) Jeśli chodzi o HR - nie polecam - rządzi laska najstarsza stażem, duża rotacja, ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds HR pojawia się średnio co pół roku; atmosfera tragiczna, niby miło a nóż w plecy koleżanki wbiłby z satysfakcją. . Szkoda zdrowia...

@Vivi

Najstarsza stażem, czyli z Leszna? Sytuacja nie zmieniła się od odejścia panny Małgorzaty?

Olga
@Kandydatka

W toms nie ma pracy hybrydowej, wszyscy stacjonarnie w biurze

Czemu od razu ktoś miałby zastanawiać się wtedy nad sobą? Nie ma opcji żeby nie dopasować się charakterami czy cos? a co z kwestia jakiegoś dogadywania się? z kim na spokojnie można wejść w jakiś dialog? I co z tym pokazywaniem „więcej”? o jakim zakresie obowiązków jest mowa?

ooo
@Olga

Nie mam pojęcia o co tu komuś chodziło z tym pokazywaniem czegoś więcej ale czemu nie można hybrydowo u was robić? Czy podczas pandemii była ta opcja dostępna? Było to w ogóle testowane? Efekty były gorsze?

72...

szok
@72...

Czy aby na pewno ta osoba jest u tej Pani Koordynator w grupie? Target nie wymyśliła pani koordynator tylko z góry jest narzucony, więc nie rozumiem tak negatywnej opinii. Niestety ręce bolą, jest to wymagająca linia no ale proszę, szanujmy się to nie jej winna. Wiadomo też że musi wymagać ale bez przesady nigdy nie odbywa się to za wszelką cenę i w sposób jak jest to tu przedstawione. W tym zakładzie nie ma chyba bardziej wyrozumiałej i pomocnej osoby. Także nie pozdrawiam i apeluję o patrzenie na siebie i swoją wykonywaną pracę, a jeżeli naprawdę było coś nie tak to zawszę można było iść do (A.S) i powiedzieć że jest problem i napewno w kulturalny sposób Pani Koordynator by wytłumaczyła, porozmawiała i pomogła, coś by wymyśliła, zapewniam.

Loki

Bogdan

Witam chciałem pochwalić firmę Toms,widać pełen profesjonalizm i pełne zaangażowanie już na samym wjeździe widać jak dobrze wyszkolona i pomocną jest ochrona aż po magazyn z którym odbył się rozładunek,jak najwięcej takich firm.

Na jakie zarobki mozna liczyc jako specjalista ds hr? Obowiązuje siatka płac?

Stiwi Łonder

Króciutko odnośnie "koordynatorki" P. G. Naszej aktywistki Grety Thunberg. Jeżeli chcesz zmieniać świat i targety w tym zakładzie, to polecam wziąć się do roboty zamiast stać z noktowizorem w oku i na bieżąco robić nim zdjęcia do szefostwa. Chyba, że sprawia ci przyjemność niszczenie morali pracowników. Twój czas nie ogranicza się tylko i wyłącznie do stania w miejscu z niezadowoloną miną i pospieszaniu wszystkich dookoła samemu nie robiąc nic. Może szefostwo zacznie w końcu słuchać pracowników, którzy pracują tutaj ciężko na między innymi jej premię, albo władze oddadzą ludziom kompetentnym, bo ewidentnie ta pani mija się z powołaniem.

@Stiwi Łonder

To chyba jedyna rzecz,która potrafi ta Pani...Stanowisko wydeptane chyba wchodzeniem w d.... i kapowaniem na innych.... Mądrością nie grzeszy hahaha.Bardzo znikoma wiedza,a uważa się Bóg wie za kogo!Niestety w tej firmie nie patrzy się na to co kto umie tylko kolejka,a później że reklamację i podnoszone targety! ŚMIECH NA SALI!

Beata
@Nikita

Czytając te wpisy o koordynatorkach w tej firmie nurtuje mnie jedno pytanie czy jest lub może kiedyś była koordynatorka która Wam pasowała chociaż trochę ?

Zołza
@Beata

Nigdy takiej nie było i nie będzie. Praca w tej firmie jest tak ciężka , że mało kiedy która babcia daje rade..... Bidulki ręce mają powyrywane zawsze się właśnie na nich wyżywa ten zły koordynator. I to szefostwo co sobie w ogóle myśli podnosząc target.... Ja już to pisałam... Ale napiszę jesz że raz ZAWSZE MOŻNA SIĘ ZWOLNIĆ nikt nikogo tu na siłę nie trzyma. Co strach was obleciał, że np w agro może być gorzej?

@Beata

Oczywiście, że jest i była! Wystarczy być dla LUDZI!! Koordynator ,który nie jest za "swoimi" ludźmi, a patrzy tylko na swoje dobro i wchodzi w (usunięte przez administratora) Szefowi Zmiany i Pani Kierownik nigdy nie będzie dobrym Koordynatorem!

Hahaha
@Stiwi Łonder

P.G jest dobrym koordynatorem a tobie jak się nie podoba zawsze możesz zmienić grupę czy prace nawet nikt cię na sile nie trzyma . 1 anonima mniej haha bo zamiast iść powiedzieć w twarz P.G to piszesz anonimowo . Czemu na odprawie nikt nie powie ze coś nie tak ? Bo lepiej napisać anonimowo . P.G podejrzewam ze jakby ktoras jej powiedziała ze coś nie podoba by przemyślała i by poprawiła to co NIBY waszym zdaniem robi złe … a ze stoi no tak bo jak się nie robi tylko w (usunięte przez administratora) Leci to ktoś musi stać i pilnować ???? . Premie to każdy sam wyrabia a nie wy se wlewacie ze my pracujemy na P.G premie bo to jest wogole kabaret . A Z POWOŁANIEM TO JEDYNIE TY SIĘ MIJASZ

@Hahaha

Tej kobiecie nawet jak naplujesz na twarz to powie ze deszcz pada...Ludzie widzą Jej zachowanie więc wiedza że to nic nie da.Byla w tamtym roku ankieta, w której P.G wypadła najgorzej ze wszystkich i co z tego wyszło?Poszła wypłakać się do Pani Kierownik i nadal jest na stanowisku!

Stiwi Sigal

Nie muszę tego robić droga pani. Wiemy kto odpowiada na komentarze w godzinach przed pracą, kiedy nagle przypomni ci się o istnieniu tej strony. Pracuje tutaj i widzę co się dzieje. Nie uważam Cię za potwora, ale ludzie też mają uczucia i pamiętaj, że władza nie jest wyznacznikiem niczego. Pomyśl o tym, zanim po raz kolejny odpiszesz pod przykrywką "hahaha" albo "haha". My wiemy oboje kim jesteś, bo odpisujesz na komentarze, które sa tobie nieprzychylne. Możesz bardzo grubo pomylić się w osądach. Wystarczy być dobrym. Bo to, że Nas nagradzają wakatami w postaci kart na jedzenie, imprezami w środku lata świadczy o tym, że jesteśmy dobrymi pracownikami, którzy robią to co do Nas należy. Czas chyba przestać się mścić, a zacząć Nas doceniać. Bo jeśli oczekujesz uznania w Naszych oczach, pokazż je w swoich.

Haha
@Stiwi Sigal

Jeśli myślisz ze to pisze P.G to jesteś w bardzo dużym błędzie . Zniżać się do twojego poziomu nie będzie jestem w tej grupie i drogie koleżanki wiem które to piszą :) nie uważasz P.G za potwora ? A robicie z niej wlasnie taka zła koordynatorke co jest nie prawda :) a P.G nie dostaje ? To nie jest dobrym pracownikiem ? Zastanówcie się koleżanki co piszecie tylko weźcie się za robotę :)

Xyz
@Stiwi Łonder

Czysta prawda PG nigdy praca ją nie interesowała jedynie co to iść tam aby mieć lepiej a ręce wolne miały przy okazji oczywiście wykorzystując ludzi niezależnie od koloru czepka, na pracy się nie zna i nie potrafi myli wiele rzeczy w sobie winy nie widzi a najważniejsze to aby wszystkim tylko maslic i pokazać jaka zapracowana, brak słów

zyx
@Xyz

Xyz dziewczyny z tą ''czystą prawdą'' i spostrzeżeniami proszę miejcie odwagę pójść do pani kierownik i porozmawiać-warto !!! bo pisanie tu nic nie pomoże nikomu... konsekwencje pisania tutaj ponoszą przez P.G. niewinne dziewczyny... bo ktoś musi....

Xxx
@Xyz

Dobrze ze ty się interesujesz praca ;) wydaje mi się ze gdyby PG nie interesowała praca to by zmieniła a nie pracowała ;) odezwała się ta co się zna a siedzi na lini i wypisuje głupie wpisy taka mądra jesteś ? To idz na niebieski i zobaczymy czy wszystko ogarniesz . Bo po wpisach widać ze raczej nie ogarniesz ale cóż lepiej wylewać swoje żale niż iść i powiedzieć w twarz :) ty jesteś taka idealna ze wszystko potrafisz ?? I się nie mylisz ??? My jesteśmy tylko ludźmi wiec mamy prawo do pomyłek :) brak słów to mi na ciebie koleżanko ;)

Bomba
@Xxx

A gdzie Ona znajdzie taka pracę ?Dajcie sobie spokój bo to i tak nic nie zmieni....W tej firmie nie liczy się wiedza,ale kolejność i kto jak głęboko potrafi wejść w d.....

Xxx
@Bomba

A czy to musi być ta praca ? Jakby chciała to by znalazła . Zmienić to wy siebie musicie bo wylewanie żalu w internecie nie jest normalne ;) No to skoro wszystkie taka wiedzę macie to idźcie na niebieski i zobaczymy po ilu zejdziecie na linie ;) wchodzenie w d…. ? Przypominam ze kolezanka tam pisała wyżej ze lepiej iść pogadać do pani kierownik wiec drzwi otwarte ;)

Pakowacz

Jak widać komentarzy negatywnych o tym co się dzieje w Tomsie nie ma końca,przydałyby się prywatne i indywidualne rozmowy z Panią Dyrektor i z Panem Dyrektorem bo naprawdę jest źle sam na sam,aż się o to prosi,ludzie boją się cokolwiek zgłaszać swoim koordynatorom bo jest to przekazywane do szefowej Pani Emili nigdy nie wyżej .Skutkuje to usunięciem z grupy ,wywaleniem na inną linię,dyskryminacją.Mam nadzieje że czyta to Pani Dyrektor Adrianna.

Dobra dziewczyna

Cześć.Kiedy przychodzimy na rano 6.00 dwaj panowie z utrzymania ruchu na których są wiecznie skargi takzwani M&M ,siedzą jak KRÓLOWIE  i piją kawkę na stołówce od 6.00 do godziny 6.30,6.40 gdy wszyscy już pracują a później kofeiny im brakuje i znowu lecą na kaweczke o 7 .00-7.30 ,wcześniej był z nimi problemy  bo wędrowali z kaweczkami na swój warsztat a teraz zmiana na lepsze ×2  .Bardzo nie mili panowie ,nerwowi i chałasliwi przy usterkach na maszynach ...wiadomo że są bo ich słychać A nie widać.pozdrawiam koleżanka z pracy.

@Dobra dziewczyna

Popieram w 100 % Panowie chamscy i krzykliwi jak mają więcej pracy to dopiero się człowiek nasłucha że nic nie umie dobrze że Oni są chodzącymi encyklopediami wiedzy i umiejętności w cudzysłowiu oczywiście a kawkę skończą do 7:30bo później to już niewiadomo kiedy szef przyjedzie i będzie tekst w stylu jak my to mamy p....

Hmmm

Wedlug mnie to powinni wszystkie niebieskie zdegradowac i zatrudnic osoby ktore ukonczyly szkole w kierunku zarzadzania ludzmi napewno bylby wiekszy szacunek i porzadek. A skoro ktos pisze jaka jest sytuacja to chyba nie wyssal sobie tego z palca? Bo 3/4 hali widzi jak ona sie odnosi to swoich dziewczyn i nie tylko. Moze te komentarze powinny dac do myslenia i co nie ktorzy powinni przemyslec swoje zachowanie. Nie mowie ze dziewczyny sa swiete bo jak kazdy czlowiek ma swoje dobre i zle dni, ale jesli masz problem to zostaw go w domu, a nie przychodzisz z nim do pracy i sie wyzywasz na biednych ludziach.

O.O

To co wydarzyło się wczoraj w grupie u Aleksandry W. To już przechodzi ludzkie pojęcie cała grupa wraca punktualnie z przerwy podczas gdy jedyny pupilek p koordynator (Michalina) może sobie wrócić 10 minut po czasie. Co to ma znaczyć ? Gdyby ktoś inny przyszedłby chociaż minutę po czasie to ochrzan itd. No chyba że ta dodatkowa przerwa była w nagrodę za podlizywanie się. A to już nie pierwszy raz bardzo często są wyjścia w trakcie pracy niby do biurka a obie panie wychodzą na stołówkę na kawkę(polecenie służbowe). Najwyraźniej obie panie zapomniały że przynajmniej jedna z nich nie jest jeszcze koordynatorką. Jesteśmy ciekawe kiedy ktoś z kierownictwa albo dyrekcji zobaczą co się dzieje w tej grupie

Prawda
@O.O

Temat pupilkow na tej zmianie to nie tylko w tej grupie,nierówne i niesprawiedliwe traktowanie to norma.Dyrekcja i kierownictwo pewnie nic by nie zrobiło bo ma byc target a jakim kosztem to juz ich nie interesuje.

@Prawda

to czekaj, jedna kwestia. piszesz, że "pewnie" niczego by nie zrobili? to oni ostatecznie mają pojęcie o tego typu sytuacjach czy niekoniecznie? ostatecznie jakby to skomentowali i dlaczego masz tego typu zdanie o nich? wyszły wcześniej jakieś inne sytuacje, które by to potwierdzały?

Disko w Polu

No i ciekawe czy z kierownictwem też jak p.g. narzeka na nas to rozmawia w języku disko polowym typu zaś potem haha a pół hali wczoraj robiło targety to trzeba było jeszcze po ludzi ze spinko zadzwonić albo z delmetu żeby przyszli i robili śmiech na sali jak chcesz wszystko robić to stań i rob z nami

Wędrowniczek

A mnie nurci cały czas temat co Pan (usunięte przez administratora)szuka po hali ostatnio liczyłam mu wyjścia ze swojego kantorka i na jego 6 godz pracy było ich 74 ???? za kilometrówki mu płacą ? A tak szukają oszczędności?

Martyna
@Wędrowniczek

Co to za pan co kalorie ma gubić ...jest chociaż przystojniaczek

Pracownik pakowacz

Witam. Chcę poruszyć taki problem co ostatnio u nas w firmie ma miejsce a mianowicie szukanie wszelkich oszczędności. Dlaczego są podjęte oszczędności tylko na produkcji? Najwięcej decydują ci co nie mają zielonego podjęcia jaką pracę się tam wykonuje, najlepiej patrzeć z boku i się wydaje miło i przyjemnie bo przecież siedzimy w jednym miejscu a nie zdają sobie sprawy ile ruchów rękoma wykonujemy w ciągu 8 godz, że budzimy się w nocy z bólem rąk, palcy, łopatek, łokci. Ręce mamy tak nadszarniete, zajechane że szkoda gadać a teraz dodatkowo będą pocięte, litości. Oszczędności w rękawiczkach. Nie mają pojęcia ludzie którzy podjęli taką decyzję że za jakiś czas przyjdą reklamację na krew w bombonierce, na kartonikach, Gco będzie wyrzucane bo krew będzie na kartoniku. Czy to są oszczędności, nie wydaje mi się. Początkowo było ustalone że co godzinę wymieniać rękawiczki na stanowisku a teraz najlepiej nie używać wogóle. Proszę wyjść do ludzi i zbierać informacje, z boku wszystko inaczej wygląda niż stanie się na odpowiednim stanowisku i pracować, wtedy się zmienia pogląd o wykonywanej pracy. Gco jest bardzo ostre i za chwilkę będzie więcej strat niż korzyści z jednej pary dodatkowych rękawiczek. Wkładanie butelek też nie jest przyjemne bez rękawiczek, ponieważ mają ostre zawinięcia. Włożyć jedną butelkę ok ale wkładaj sobie 8 godz butelki to nie ma opcji że skórki nie są pozadzierane i zaraz poleje się krew na cukierkach. Nie ma takiej opcji że za jakiś czas nie znajdą się takie reklamację. Jest tyle rzeczy na których na prawdę da się zaoszczędzić a mianowicie zwrócić uwagę ludzią na wyrzucenie prawie pustych czerwonych worków do (usunięte przez administratora) jestem przekonana że dało by się zaoszczędzić dużą część worków przez przesypywanie na pół pustych do jednego worka. Do mnie jest to totalna głupota wyrzucanie worków od tacek do worka przezroczystego. Tu można zaoszczędzić i wykorzystać to co mamy w firmie a mianowicie worki od tacek używać na kosze jako worki do folii.

@Pracownik pakowacz

Co do tych oszczędności to zgłaszałeś to już ostatecznie? mam na myśli te pomysły, mozliwe, że cokolwiek by z tego wdrożyli? swoją drogą nawet jeśli to czy jakkolwiek odbiłoby sie to na warunkach zatrudnienia? byłaby opcja na podwyżkę?

Obserwator

Pani B.P. to już całkowicie postradała zmysły .. uważa się za Bóg wie kogo .. fałszywa do granic możliwości.. mam nadzieję że nie dostaniesz tego stanowiska którego jesteś ponoć taka pewna

Xoxoxo
@Obserwator

Na zmianie R. K. WCALE NIE JEST LEPIEJ. Co druga niebieska wyżej (usunięte przez administratora) niż (usunięte przez administratora) ma! Poniżanie i zastraszanie człowieka to ich dobra strona. Nie które które zeszły na biały czepek ciągle myślą że są na niebieskim. Żeby oceniać innych spójrzcie najpierw na siebie co robicie a później oceniajcie innych.

Obserwatorka
@Obserwator

Oj dostanie,dostanie to stanowisko ponieważ w tej pracy liczy się kolejka a nie umiejętności.

@Obserwatorka

a kto tu ostatecznie ustala tego typu zasady, które w tym momencie przytaczasz? co z efektywnością samej pracy? czemu firmie miałoby na tym nie zależeć skoro ma to bezpośredni wpływ na ostateczne wyniki?

Pakowacz
@Lidia

Od lat liczy się kolejność,pracujesz w tym zakładzie to sama powinnaś wiedzieć że kolejność zmiany czepków jest najważniejsza nic więcej....a ostateczne wyniki to target skończone na dwie godziny przed czasem a później budowanie kartonów na za tydzień a może i dwa,albo pomoc innej grupie bo tak trzeba chociaż dana grupa daje sobie świetnie rade i nie potrzebuje pomocy innej grupy...ale trzeba zrobić sztuczne tło że potrzebuje niby pomocy która nie jest potrzebna.

@Pakowacz

A cel? Nie rozumiem tworzenia jakiejś potrzeby na pomoc, którą sam określasz jako sztuczną. Co to konkretnie miałoby wnosić? Czyli na dodatkowe wynagrodzenie nie ma co liczyć? A skoro już działy tak ze sobą współpracują jak to tu opisujesz to jak z integracjami teraz tu stoją? jakie są organizowane?

Mery123

Witam jestem zainteresowana podjęciem pracy w firmie Toms nie widzę nigdzie żadnego kontaktu do firmy nr. tel lub e-mail ma ktoś może ? Z góry dziękuję.

Zostaw merytoryczną opinię o TOMS Polska sp. z o.o. - Nowa Sól

• Jak się pracuje w TOMS Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TOMS Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOMS Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 9 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TOMS Polska sp. z o.o.