Opinie o Kancelaria Prawna T&W S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna T&W S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Prawna T&W S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna T&W S.A. w Kraków

Krzysztof

Nie polecam tragedia , brak kontaktu , a pieniędzy nie widać

Poszkodowana

Tragedia!!! Nie polecam!

Agnieszka

Ze strony Kancelaria Prawna T&W spółka akcyjna dowiedziałam się, że firma ta umożliwia studentom studiów prawniczych odbyć w swojej strukturze bezpłatne praktyki. Czy ktoś z Was skorzystał z tej możliwości? Jeżeli tak, to jak ocenicie organizację praktyk i obowiązki, za które byliście odpowiedzialni? Zdobyliście cenne doświadczenie? Jak długo trwały te praktyki? Wasze opinie na ten temat będą ważne dla poszukujących praktyk w obszarze prawa.

Monik

Kancelaria Prawna T&W to fajna kancelaria, pracuje od niedawna ale jestem zadowolona. Niestety czasami zatrudniają niewłaściwe osoby.

Katarinna
@Monik

a jak jest z wynagrodzeniem? tzn. z podstawą? Jakiej wysokości na początku?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kancelaria Prawna T&W S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Agnieszka

@Romek77, @anonymous, dobrze,że jesteście zadowoleni z jakości usług Kancelarii Prawnej T&W spółka akcyjna. To forum jednak służy do dzielenia się swoimi uwagami i spostrzeżeniami na temat firm jako pracodawców a nie usługodawców. Czy planowane są jakieś rekrutacje do firmy w najbliższym czasie?

super obsługa , szybko i sprawnie, dobrzy fachowcy polecam

Romek77

Dziękuje za moją sprawe. Odszkodowanie wyższe niż myślałem, będzie na prezenty i karpia! WESOŁYCH ŚWIĄT!

Agnieszka

@Ula czy byłaś na rozmowie kwalifikacyjnej? Jeżeli tak było, to możesz opowiedzieć nam o jej przebiegu i warunkach zatrudnienia proponowanych przez pracodawcę?

Ula

Czy może mi ktoś podpowiedzieć coś o kancelarii? Właśnie aplikowałam na stanowisko specjalisty ds. rekrutacji i czekam na telefon. Słyszałam sporo dobrego ale opinie pracowników są bardzo ważne dla mnie

Pola

Mogę przyłączyć się do powyższej opinii. Pełny profesjonalizm daje poczucie takiego bezpieczeństwa !!

madziorwk

Super pomocna firma. Moja sprawa załatwiona wzorowo! Ubezepieczalnia nie chciala mi wyplacic pieniedzy za auto, ze niby musze sobie nprawaić sama na używanych częściach, ale wystarczyło pójść do dobrego prawnika i kasa wypłacona. Czemu jest tak, ze człowiek im płaci składki, a póżniej wmawiają, że białe to czarne i trzeba isć po pomoc. Niby prosta sprawa, a wielka korporacja za każdym razem patrzy jak tu na mnie zaoszczędzić.

Kuba

@Coelho Czy sądzisz, że jak Tobie nie udało się utrzymać w kancelarii to również innym nie wyjdzie? Widocznie nie nadawałeś się do tej pracy, w mniejszych firma można zweryfikować czyjeś umiejętności .

Luka

Szukając dobrej kancelarii dowiedziałem się, że Kancelaria Prawna T&W spółka akcyjna ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca!. Nie dziwię się, że ostatnio tak mało piszecie . Jak jest w firmie dobrze to nikomu się nie chce.

Viki

Szkoda, że Kancelaria Prawna T&W nie ma zupełnie nowych ofert pracy. Nie mogę zrozumieć dlaczego niektórzy piszą takie opinie. Jeśli ktoś ma sprawę lub problem z firmą to chyba nie załatwia się tego na forum! Znacie adres kancelarii i tam trzeba wyjaśnić na miejscu .

Życzliwy

Mam sporo opinii o firmie i to dobrych opinii. Nie mogę zrozumieć osób, które bardzo lakonicznie ale jednocześnie dobitnie oczerniają kancelarię. To jest nieuczciwe, kto zna specyfikę pracy nie napisze takich słów.

Eryk0

Dziękuję za odzyskanie odszkodowania dla mnie. Warto było czekać. Jesteście profesjonalistami i będe was poleceć na 100%!!!

Monia

Głównym profilem działalności Kancelarii jest profesjonalna pomoc prawna dla osób poszkodowanych wskutek wypadków komunikacyjnych, błędów medycznych, wypadków przy pracy czy wypadków w rolnictwie. Każda sprawa jest inna i takie oceny na forum są bardzo nieobiektywne.

RobertDz

Dziękuje i polecam!!! Dobrzy prawnicy od odszkodowań. Po wypadku było u mnie duzo jakiś firm, tą wybrałem z polecenia znajmego z pracy. Sprawa załatwiona szybko, pieniądze już na moim koncie i moge dac dziecku na łikend.

Henry

Fajny pomysł z zatrudnieniem mobilnego przedstawiciela handlowego-sprzedaż ofertowa, zawsze zwiększa ilość klientów

newlaw

Jak najbardziej polecam, doskonałe rozwiązanie dla młodych studentów prawa :)

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna T&W S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna T&W S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna T&W S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna T&W S.A.?

Kancelaria Prawna T&W S.A.

Kancelaria Prawna T&W S.A.