Kancelaria Prawna T&W spółka akcyjna

Kraków

Opinie o Kancelaria Prawna T&W spółka akcyjna

tom68 2015-07-08 15:27:18
Ja wspołperacowałem z tą kancelaria prawna t&w ale jako klient, miałem szkodę i jestem zadowolony z nich. Ta kancelaria nie bała sie iść do sądu, tam pokazaliśmy warcie gdzie ich miejsce. Gdybym był prawnikiem chciałbym u nich pracować, są pewni siebie i mają bardzo dużą wiedzę o odszkodowaniach.
tomi92 2015-07-14 12:18:17
Byłem u nich na praktykach - zadowolony w 100%. Fajnie poznać pracę i życie prawdziwej i fachowej kancelarii prawnej. Jak skończę studia na pewno będę chciał u nich pracować!
meckrk 2015-08-19 15:51:14
Pracuję tam i nie mam żadnej 1/16 etatu tylko pełne wynagrodzenie po kilka tys./mies. Jestem bardzo zadowolony jako pracownik a klienci tez sa zadowoleni - to chyba najważniejsze!
marta3 2015-08-26 10:17:20
Kancelaria Prawna T&W - dziękuję za pomoc w mojej sprawie! Cieszę się ze trafiłam na profesjonalną kancelarie, prawników którzy wywalczyli dla mnie duże odszkodowanie
marta75 2015-09-15 20:06:57
byłam klientem, dzieki nim dostałałm duże odszkodowanie - ci prawnicy znają się na swojej robocie. POLECAM!
TomekD 2015-09-23 09:55:30
Miałem wypadek na motocyklu - pełna profeska w załatwieniu odszkodowania za mój motor - jako jedyni wiedzieli jak się za to zabrac a i odszkodowanie za zlamanie i rozwalny kask inne klamoty tez dostałem. Kancelaria Prawna T&W - dziekuje prawnikom za pomoc! :)
aneta850725 2015-10-01 11:11:02
Pomogli mojemu dziecku, Miłoszek dostał dużo odszkodowania po smierci taty i jeszcze rente. Kancelaria Prawna t&w zabezpieczyła jego przyszlosc i moją. DZIEKUJE! Będe was polecac wszystkim!
EwaR 2015-10-28 20:33:54
Współpracuje z kancelaria prawna T&W od dawna, są rzetelni i profesjonalni. To prawnicy co pomagaja ludziom, znaja sie bardzo dobrze na odszkodowaniach. Moi klienci sa bardzo zadowoleni, zawsze dostaja najwyzsze odskodowania. To nie jakas kancelaria odszkodowawcza, tylko najlepsi prawnicy którzy na mnie pracuja :-) Kiedys pracowalem dla kancelarii odszkodowawczej nie dbali o klienta bo nie byli prawnikami nie znali sie na tym co robili tylko kazdemu wciskali ugody a pozniej klienci mieli do mnie pretensje. Teraz jest inaczej - klienci i ja jestesmy zadowoleni!
klaster54 2015-11-10 19:23:28
Pełne zadowolenie. Dobra kancelaria, dobrzy prawnicy! Dostałem dziś duuuuże odszkodowanie, teraz zaczynam szukać nowego samochodu ;-) Polecam innym a Kancelarii dziekuje za pomoc :-)
alibaba 2015-11-15 22:04:06
jestem u nich Specjalistą ds odszkodowań, pełne zadowolenie z kasy i współpracy z kancelarią. Dają dobre zaliczki za sprawy i duze premie za dobre wyniki. Sprawdziłem ich jako klient a później zdecydowałem się na współpracę. Kancelaria Prawna T&W to rzetelny pracodawca i super kancelaria prawna, mój błąd medyczny zrobili na 6!
akcentia 2015-12-09 14:03:35
Mi pomogli, bardzo dziękuję bo bez prawnika jak widać za wiele bym nie zdziałała. hestia jak sama do nich poszłam to dała mi tylko 3500 odszkodowania a jak tylko dostali pismo od prawników to od razu inna gadka i dopłata była 15 tysi i dzieci wyslalam na wakacje za to:) Teraz w sadzie jest sprawa, widać ze sią znają na tym co robią i widac jak ubepzieczalnie kantuja ludzi którzy nie znaja sie na prawie :(
Ślązak 2016-03-01 21:40:01
A czy szukają kogoś w województwie śląskim?
Gosia. 2016-03-05 12:17:12
Ja jestem przedstawicielem z wielkopolski i nie musiałam jechać na rozmowę do Krakowa, aby zacząć pracować. Pracuję już kilka lat w Kancelarii jako przedstawiciel. System on-line, telefony, skan itp. Owszem w oryginale podpisy to już poczta polska zostaje, ale jeśli ktoś chce pracować, nie ma żadnych ograniczeń. Twoja wiedza i doświadczenie wyjdzie w trakcie pracy. Pewnie,że czasem trzeba do Krakowa jechać, ale Kancelaria wtedy dba o swojego przedstawiciela, masz nocleg zapewniony w hotelu i zwrot kosztów podróży :) Po za tym Kancelaria ma zasięg ogólnopolski, a więc przedstawiciele są w całej Polsce, także odległość to żaden problemu :) ... a powiem jeszcze tak takiego szefostwa to ja jeszcze nie miałam, pełen szacunek, rozmowa, podejście do problemu, wsparcie, opieka ...dla nich jesteś kimś nie spotkałam się jeszcze z tak pozytywnym odbiorem i relacją między górnym szczeblem a dolnym.
kermit75 2016-03-09 19:48:36
Byłem ich klientem - dostałem ponad 45 tys zł, a warta sama z siebie chciala dać 15tysi. Prawnicza kancelaria na 5 z plusem. Widac, że się znają na tym co robią, wypłata w terminie, kontakt z mila prawniczka wzorowy! - szczerze POLECAM i dziękuje!!!
Grzegorz 2016-03-09 20:23:28
Pracuję dla Kancelaarii TW już 2 lata. Nie ukrywam, że przeszedłem z firmy konkurencyjnej (jednej z największych) i mam porównanie. Wcześniej jeździliśmy na bankiety, cuda niewidy, strasznie dobry PR, sponsorowanie WOŚP na pokaz, chwalenie się ile to firma ma spraw i agentów. Tylko co z tego jak sprawy robili beznadziejnie niczym na taśmociągu? Tutaj pracują prawnicy a nie ludzi z urzędu pracy czy praktykanci. Może w Kancelarii nie mamy aż takiego PRu i lansu (nazywając rzecz po imieniu), ale jakie to ma dla mnie znaczenie, skoro na porównywalnych sprawach mam ok 3-krotnie większe zarobki, skoro mój Klient dostaje o WIELE większe pieniądze? Szczerze? Byłem sceptyczny przed zmianą firmy, długo o mnie zabiegali, a ja i tak zdecydowałem się po jakimś czasie sam i się do nich odzywałem, bo moja poprzednia firma nie wywiązywała się z umowy. I dziś się cieszę, że tak się stało. Zarabiam lepiej i do tego, co dla mnie jest NIESAMOWICIE WAŻNE, Kancelaria dba o mój ciągły rozwój, regularnie mnie szkoląc i moich ludzi. Pomagają mi w budowaniu zespołu, podchodzą nieszablonowo do każdego, w zależności od tego czego dany przedstawiciel potrzebuje. I to co wcześniej napisała Gosia - w życiu nie widziałem tak dobrych, niemalże kumpelskich relacji z samą górą. Kiedy chcę mogę zadzwonić do szefostwa, a nawet do samego Prezesa, porozmawiać, często jak ktoś z centrali jeździ na spotkania po kraju to przy okazji mnie odwiedzają na kawkę i luźną rozmowę... I tu się czuję doceniany. I to nie jakoś sztucznie, bo mam wyniki. Od początku tak było. W poprzedniej firmie nawet do managera nie szło się dodzwonić, a dzwonił lub odpisywał tylko jak mu pisałem, że mam dużą sprawę na oku. Ależ przypływ miłości...

@Seba a Ty jesteś najzwyklejszym popychadłem (tak - muszę to tak nazwać mając porównanie w relacjach z szefostwem w poprzedniej firmie a obecnym) firmy konkurencyjnej i zwyczajnie wystawiasz złą ocenę dla czystego hejtu. Gdybyś faktycznie miał jakikolwiek związek z Kancelarią w sensie pracowniczym to w życiu byś nawet nie spróbował słowa złego powiedzieć. Rozumiem podważanie konkurencji, ale trochę klasy mógłbyś zachować, bo się ośmieszasz.
Ali5 2016-03-24 12:42:57
Jestem ich współpracownikiem od ponad 1,5 roku - kancelaria prawna t&w jako pracodawca jest zdecydowanie na 5+! Ostatnio moja zona miała wypadek, prawnicy kancelarii t&w zrobili jej sprawę. WSZYSTKO IDEALNIE. Teraz dodatkowe pieniądze idealnie przydadzą się na swieta. POLECAM ich jako pracodawcę i jako prawników od odszkodowań.
Zpracownik 2016-03-30 10:49:44
Kancelaria Prawna T&W to dobry pracodawca, wypłata zawsze na czas, a jak nieraz potrzeba, to prowizję wypłacą nawet przed czasem. Dają dobre zaliczki i wysokie premie.
Estera 2016-04-19 16:57:48
Kancelaria Prawna T&W to dobry pracodawca. POLECAM! Jestem z nimi od ponad 2,5 roku, nigdy nie miałam problemu z urlopem, z wolnym żeby opiekować się dzieckiem. Do tego pensja i premie zawsze na czas! :)
hanka 2016-05-01 20:04:30
Witam,poszukuję pracy w branzy odszkodowawczej.Posiadam 2-letnie doswiadczenie-prowadzę kilkuosobowy zespół,sama również pracuję w terenie. .Rozstaję się własnie z konkurencją i poszukuję stabilnej firmy na długo.Możecie polecic T&W ?
Proszę też o kilka słów na temat warunków i narzędzi pracy.
Z góry dziękuję
zadowolona 2016-05-08 19:06:43
hanka słuchaj, nie masz już nic powyżej Kancelarii Prawnej, potem to już tylko sąd. Więc po co się męczyć dla firmy, która i tak często nie zapewnia adwokata do sprawy. Kladzie sprawę na etapie ugody :( a wtedy wiadomo, że jest to połowa tego co można uzyskać, a więc jest to ze stratą dla klienta, a wtedy automatycznie dla Ciebie. Tu w Kancelarii masz gwarancję, że Twoi klienci bezpośrednio są obsłużeni przez adwokata. To tu sama masz bezpośredni dostęp do adwokata i co najważniejsze do informacji czysto specjalistycznych. Wiadomo, że w terenie często o tą solidną wiedzę chodzi. W kancelarii nie ma problemu aby iść do sądu, bo tu sami adwokaci i radcy prawni. Co do warunków, masz swoją prowizję i jeszcze dwa aneksy - atrakcyjne i wiele innych ciekawych warunków. Słuchaj jak chcesz pogadać to napisz do mnie. ryba1967@gazeta.pl
Staszek83 2016-05-23 14:39:02
Szczerze mogę ich polecić! Nie wiem jak wyglądają u nich warunki zatrudnienia, ponieważ korzystałem z pomocy jako klient. I właśnie jako klient mogę powiedzieć, że są skuteczni. Prowadzili moją sprawę kiedy straciłem ojca w wypadku drogowym i zawsze mogłem na nich liczyć. To był dla mnie bardzo ciężki okres, gdyż straciłem najbliższą mi osobę i kompletnie nie potrafiłem odnaleźć się w tej sytuacji. Wtedy zjawił się u mnie przedstawicie Kancelarii Prawnej T&W S.A. i wszystko mi rzeczowo wytłumaczył. Początkowo nie widziałem różnicy między kancelarią odszkodowawczą, a kancelarią prawną, ale zobaczyłem ją w sądzie. Kancelaria nie zgodziła się na jakąś marną ugodę i sami mi zaproponowali żebyśmy poszli do sądu. Tam wywalczyli dla mnie naprawdę dobre odszkodowanie. Dzięki tym pieniądzom mogłem ukończyć dom. Jest to dla mnie niezmiernie ważne, ponieważ tata zawsze pomagał mi podczas budowy. Szkoda, że nie mógł zobaczyć jak wprowadzam się do domu razem z żoną i naszą małą córeczką. Szczerze mogę ich polecić to prawdziwi profesjonaliści. Na koniec dodam, że nie należy bać się odległości od ich siedziby w Krakowie. Ja na przykład mieszkam koło Stargardu Szczecińskiego i nigdy nie odczułem problemów związanych z tą odległością.
doświadczony 2016-05-31 14:19:05
Witam wszystkich i jako pracownik szczerze mogę polecić Kancelarię Prawną T&W S.A. Dziś mija równo cztery lata od kiedy rozpocząłem współpracę z Kancelarią i pomyślałem, że coś napiszę z tej okazji. Kiedy zastanawiałem się nad przejściem do nich miałem wiele wątpliwości, ponieważ współpracowałem z największą konkurencyjną firmą na rynku, ale szybko się przekonałem, że to dobra decyzja. Po pierwsze żaden mój były pracodawca nie był tak mocno otwarty na moją osobę. Proponują wieloskładnikowe wynagrodzenie, profesjonalne szkolenia, ale przede wszystkim interesują się przedstawicielami rozsianymi w Polsce i ich klientami. Dzięki profesjonalizmowi Kancelarii i osób tam pracujących mogę budować swoją markę, ponieważ moi byli i obecni klienci polecają mnie dalej. Na koniec powiem tylko, że każdemu szczerze życzę takiego pracodawcy i tak zgranego zespołu.
ASta 2016-08-22 11:08:10
ZADOWOLENIE w 100%!!! Dobra Kanacelaria z fachowymi i miłymi prawnikami. Znają się bardzo dobrze na tym co robią. Jako pracodawca nie wiem jacy są, ale po sposobie pracy widać ze pracownicy sa zadowoleni :-)
Ania z Lublina 2016-10-05 19:50:26
Dziękuję Panu Maćkowi za to że po wypadku zajął się moją sprawą. Odzyskałam zdrowie i zabezpieczenie finansowe. Ania z Lublina
Jadwiga z Zielonej Góry 2016-10-06 12:53:57
Wysłałyśmy już pismo z podziękowaniem do Kancelarii, ale tu też napiszę. Dziękuję Pani Monice W z Kancelarii TW za to że pomogła mnie i babci w trudnych chwilach po śmierci najbliższej osoby. Sprawa poszła do sądu i długo się czekało. Ale zakończyło się pozytywnie. Jeszcze raz w imieniu babci i własnym dziękuję. Jadwiga z Zielonej Góry
Tadeusz 2016-10-19 20:48:05
Dziękuję kancelarii T&W za dobrze poprowadzoną sprawę. To co mówili zostało wywalczone. Tadeusz z Myślenic
Józef, Katowice 2016-10-20 13:26:04
Chcę już zapomnieć o wypadku i o tym jak potraktował nas ubezpieczyciel. Dziękuję Pani mecens Jaonnie z T&W za poprowadzenie sprawy. Dziękuję w imieniu rodziny. Józef z Katowic
Kamil 2016-10-29 12:25:10
Dziękuję Panu Dawidowi za pomoc i cenne porady. Sprawa zakończyła się po mojej myśli. dziękuję
Monikkaa80 2016-11-09 17:24:17
Byłem klientem tej kancelarii. Szybko załatwili mi odszkodowanie. Duza kwota! Inni obiecywali o oni zalatwili. Kasa na koncie, wszystko OK!
Zostaw swoją opinię o Kancelaria Prawna T&W spółka akcyjna - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Prawna T&W spółka akcyjna