Opinie o PROTOR S.A. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PROTOR S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie PROTOR S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROTOR S.A. w Dąbrowa Górnicza

tomek

Panie Kazimierzu proponował bym brać po połowie zalecanej dawki może wtedy zobaczy pan prawdziwe oblicze zakładu w jakim przyszło panu pracować. Duzo i cieżka praca fizyczna słabe wynagrodzenie.

To tak nie działa !!

Dr.bo

Jedni zarabiają tyle żeby bylo inni mają więcej bo się o to postarali swoją pracą i doświadczeniem

@Dr.bo

Nie zawsze tam tak jest. Dużo ludzi awansuje tam po znajomości. A pienadze dostaje za wlazenie w (usunięte przez administratora)

@fifi

No właśnie za włażenie komuś w (usunięte przez administratora) to jest akurat prawda !!!!

Karlem Agnuss

Powiem tak , kasa słaba bez nadgodzin i Sobót jest masakra....

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie PROTOR S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Agata

@Kazimierz piszesz, że warunki pracy w PROTOR S.A. są coraz lepsze. A mógłbyś podać nieco więcej szczegółów? @Piotr Jak rozumiem Ty też jesteś aktualnym pracownikiem PROTOR S.A. Czy mógłbyś się podzielić jakimiś obiektywnymi informacjami na temat pracy w tej firmie?

Jarek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy

Kazimierz
@Jarek

Firma dobrze traktuje ludzi, pieniacze co tu anonimowo krzyczą to tylko jednostki którym zawsze będzie źle. Fakt że jest dużo pracy i to nie miejsce dla leserów. U nas ceni się fachowców i ludzi pracowitych, warunki pracy też coraz lepsze. Wszystko idzie ku dobremu, nie jest idealnie, ale mamy przed sobą dobre perspektywy.

Remik

Czy firma potrzebuje pracowników?

@Remik

Jak najbardziej Zapraszamy

@fifi

nie będziesz żałować

Dr bo
@Remik

Firma przyjmuje , ludzie jak ludzie da się wytrzymać ,o pensję trzeba się wystarać

@Dr bo

To chyba pracujesz w innym Protorze "Dr bo " , bo ja robię swoją robotę i dostaje wypłatę na czas w całości, a jeśli ty nie dostajesz to ........

Atomek

Firma to porażka. W szczególności jedna pani w Dąbrowie udaje najlepsza a wiedza zerowa ale do kablowania jest pierwsza. Mysli że beda jej pomagać żenada. Łazi i opowiada głupoty jaka to ona cudowna żal tego słychać na hali. Ale cóż widać jaka kadra tam pracuje.

@Atomek

Panie atomku,może ona próbuje wam jakoś pomóc i wyprowadzić co niektórych na szeroką prostą,a niektórzy możliwe że są nieusłuchani co samym im szkodzi bo drepczą w miejscu wydeptując dziurę aż po kolana.Więcej zrozumienia dla otoczenia drogi panie.Tak trzymać,będzie lepiej.

Francuz
@Atomek

Z tego co wiem, to już nie pracuje ;)

@Francuz

Ta pani pracuje w firmie

@Francuz

Oczywiście w Protorze dalej pracuje i lans obowiązkowy

Francuz
@Atomek

To chyba o różnych Paniach piszemy, podaj inicjały, bo orient zgubiłem.

Igor

Zawsze można zmienić firme jeśli komuś nie odpowiada praca. Generalnie to dobra firma.

Agata

@El Lokko, Twój komentarz jest bardzo ogólny i nie zawiera żadnych konkretów. Czy możesz powiedzieć co nie odpowiada ci w funkcjonowaniu PROTOR S.A.? @alleluja, jakie są Twoje doświadczenia z firmą? Jak oceniasz proponowane przez tego pracodawcę warunki? Na stronie tego pracodawcy (http://www.protorsa.com.pl/index.php/kariera/oferty) znajdują się aktualne oferty pracy. Czy ktoś z obecnych pracowników PROTOR S.A. może się wypowiedzieć na temat tego jak wygląda zatrudnienie w tej firmie?

@Agata

Warunki są świetne,ale ludzie zawsze będą jeść,albo chodzić do marketu. Tak ja to widzę.

El Lokko

Firma płaci grosze taka jest prawda, inspektor bhp straszny kozak myśli ze jest niewiadomo kim, nie polecam tej firmy.....

@El Lokko

z pustego nikt nic nie naleje,to i tak dobrze że ta firma jeszcze jest,patrząc co po niektórych ,więc nie narzekaj,dla ciebie za to co robisz jest full wypas.Obijanie się i spanie.

@alleluja

obijanie i spanie heheh dobre, niestety ale ja normalnie tam pracuje, moze ty tak robisz

@El Lokko

1) Trochę temu u was pracowałem i wiem jak było.2) Pozostali tylko stali znajomkowie i bywalcy z ekstremalnie gumowymi uszami (dla zabicia czasu i hobby) to też praca, lecz nic z niej nie ma poza samozadowoleniem.3)Goście którzy kierują tym obiektem muszą być naprawdę dobrzy, że potrafią was utrzymać i wasze hobby oraz cały obiekt(szacun).4)Ja normalnie pracowałem z innymi toście nam robili hobby więc zrób se sam.5)Nie wciskaj mi kitu.

@alleluja

a jesli chodzi o te gumowe uszy to o kim mowa ??? na kogo uważać z pracowników ???

@El Lokko

No nie powiem Ci tak wprost,bo już trochę mnie tu nie ma,ale idzie ich wyczuć np.po zachowaniu.Musisz obserwować na pewno podsłuchasz i zauważysz.Na dłuższy dystans można uśpić ich czujność.Tak jak zrobiłem to ja,czułem się jak w bibliotece,otwieram i wiem wszystko oczywiście tylko dla siebie. Uważać na wszystkich,nie ważne że np.byłeś z nim na imprezie,lub podobne.Jak to się mówi, pokorna owieczka dwie matki ssie a i gałką nie pogardzi , jest tam trochę takich co na tym zęby zjedli,tacy smakosze dla swojego pana i typowi oportuniści i hobbyści.No to już masz przewodnik co i jak.

tem2
@alleluja

W ktorym roku tam robiles

@tem2

nie za dużo chciałbyś wiedzieć?Niech stracę 5 lat temu,ale znając realia nic się nie zmieniło,kto by nie był.w 90%wieś gra i tańczy. Ale mam prototypowy sposób na kabli,może się udać,co im zaszkodzi spróbować.

@alleluja

Albo niech nie stracę i 10 lat temu, albo 2.Weż plastikowy pusty w środku korek po winie,powierć w nim otworki ,wsadż do środka toffi albo landrynę i daj kablą do mamlania,to się tym zajmą zamiast kablować

alleluja

Ludzie,dejcie spokój, żeby tak o kimś mówić,trzeba mieć niezbite dowody.Jak to wygląda,tyle jadu,faktycznie wole fastfod .

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

ja wiem
@Paweł

ale pierdoły,,,,,

klijet zadowolony

najlepsza na protorze jest zaloga (nie wszyscy)ale najlepsi z najlepszych pracuja na hali przegladowej tej od jeziora robia swoje (swietnie) i niczym sie nie przejmuja pracuja na wesolo sa swietni wiem bo widzialem i slyszalem

@klijet zadowolony

Wiadomo tam pracuje najlepsza załoga

@klijet zadowolony

oczywiście że tak,ale przy przeglądzie zbytnio ciężko się nie napracujesz,wiem bo tam kiedyś byłem.

zadowolony klient
@alleluja

i tu sie alleluja mylisz wymien sobie 24 klocki zrob 6 oslon drobnostka wedlug ciebie chyba tego nigdy nie robiles a chlopaki robia jeszcze inne roboty w miedzy czasie p4 lub p5 szacun dla nich

@zadowolony klient

I pewnie jeszcze robią to we dwóch w pół dniówki, no nie.Co to ma być cukierek na zachętę,jestem na diecie i inni też.Robiłęś kiedyś kapitalkę samochodów,jak każdy go wyklepie i dojeżdzi do końca aż się złamie a silnik się wysypuje,dorabiałeś części na wszystkich typach obrabiarek,spawałeś,byłeś monterem,musiałeś zaczarować albo zrobić coś z niczego bo takie jest życie więc mi nie pitol że tego nie da się opanować.Wszystko to kwestia kasy i elastyczności.Jak zrobisz to co ja ,to wtedy zobaczymy ,ale tobie to nie grozi.Ja.....jestem praktykiem,nie filozofek. A klocka to wiesz co......nawet 24 prosto do obudowy przekładni.Tyle mam do powiedzenia,cześć doniezobaczenia,miłej zabawy.

tem2
@alleluja

prawdziwy z ciebie fachowiec sam zrobisz wszystko brawo ty haha

zadowolony klijent
@alleluja

zapraszam cie do kanalu do chlopakow zobaczymy ile wytrzymasz

@klijet zadowolony

Już to skasowałeś ,te twoje klocki,czy jak tam to zwałeś.Poprawnie nazywa się to wkładka hamulcowa + regulacja nastawiacza oraz sprawdzenie zaworu rozżądczego ciśnienia zespolonego układu hamowania.Wytrzymam wszystko po robotach na wysokości z różnonarodową załogą w zimie.Jesteś mięciutki, jak mówiłem, kup sobie misia i 0,7, do niego je schowasz żeby żona i inni nie widzieli .Pewnie żle byś wyglądał i dała by ci bęcki. A w kanale bywałem nie raz,przy innych robotach jakie wykonywałem to plaża i przyjemność.Zapamiętaj nie płacisz,nie masz albo masz za rok.Więcej ci nie powiem ze względu na osoby które tam pracują,którzy na siłę udawali moich kolegów bo byli znajomkami i nierobami,tak podejrzewam, ale rozumię ich,każdy ma ręce do siebie.Możesz mnie nie lubić i oni też ,wolno wam.A teraz obal misia,poczujesz się bardziej męsko,zrób to ze względu na swojego małego kurczaka, sam wiesz ,motocykl ,dziara,armata i podobne wychodzą drożej,zaoszczędzisz.Albo kup sobie jakieś kolorowe pachnące mydełko lub maseczkę z ogórków. I nie zawracaj mi więcej głowy.Dowidzenia.

@alleluja

Boli,prawda.......ma boleć i kup im buty na zimę,bo podejrzewam(obym się mylił,a myślę że tak),że mają te gumowe.A zmarznięty pracownik,to zły pracownik.Było ci kiedyś zimno?

@zadowolony klijent

Jeśli kogoś uraziłem moimi głupimi żartami to przepraszam,ale ja już tak mam(zagadka dla psychologa, w tych czasach miodem i złotem płynących) ,pochodzę do wszystkiego na luzie bo często pozostaje tylko to..Za zaproszenie do kanału dziękuję,mimo że wiem, że jesteście najlepsi i jeszcze dużo mógłbym się dużo od was nauczyć.Problem polega na tym że na start wszędzie jest pewnie najniższa( tak myślę,ale to zrozumiałe) i porównując to np.z fastfodem , lub magazynem gdzie jest ciepło,w miarę bezpiecznie,dają obuwie dla ludzi(nie gumowe to coś) ,coś zawsze zjesz,nie narobisz się aż tak,nie ma wyjazdów.Mogę założyć sobie działalność i po dniówce rozwozić też fastwody i jeszcze na tym zarobię,a u was jedzie się nie wiadomo gdzie.Leki kosztują,jedzenie też i czas. Nie do łoże do interesu ,a z napiwków niejeden wkład do miśka bym sobie napełnił i zrobił sobie podwórkowy surwiwal(jest tanio,baa za darmo).U was ta praca za tą kasę dla hobbystów(polecam skansen pyskowice,jest dosłownie wszystko) ,a ludzie zawsze będą jeść.Choć kilka lat temu bardzo chciałem u was pracować i mimo niektórych niedogodności pracowało mi się z wami nawet,nawet ale bez szału i kasy.A teraz ta praca jaka,jaka ale jest.Nie macie nic do zaoferowania dla zwykłego człowieka(zero motywacji) ,który jeszcze nieraz musi się doszkolić,bo nikt nie wie wszystkiego i nie urodził się z narzędziami w rękach.

Jojo

Załoga jest najlepsza, mają doświadczenie, wiedzę i praktykę, trzeba tylko dobrze im robotę poukładać, mając na uwadze możliwości.....i tego właśnie brakuje....

@Jojo

możliwości jest cała masa,za dużo wolnego czasu a za mało dyscypliny,wtedy można się czuć niedowartościowanym i spada morale a przecież nikt nie chciał by być smutny,prawda.

alleluja

Zapytam się wprost,czy dają u was buty na zimę,ale nie przyciasne gumowce tylko normalne dla ludzi.

Krzysiek

Tak a masz to co napisał? Czy skasowali?

alleluja

Ale jaja, takie wiadomości w necie,po prostu odleciałem,hahahaha

wertb

No i co, jakoś nie ma nowych chojraków ,pouciekali?Szeryf zrób no porządek,no co jest z tobą?Co będą sobie kawały opowiadać ,do roboty albo przyjdzie mikołaj.Hahahaha.

Krzysztof

Blady poleci z hukiem poprostu on żyje w matrixie tylko że narobi jeszcze dużo dziadostwa i pociągnie za sobą kilka osób.

@Krzysztof

To złap sie czegoś,byle mocno,najlepiej za uszy.Ja podejrzewam ,że mikołaj do ciebie nie przyjdzie,ale myślę że ktoś ci da inny prezent,zasłużony.Spadochron albo wrotki.Do roboty, lata 80 już dawno się skończyły.

@alleluja

A właśnie nie w matrixie,to niektórzy z was jeszcze żyją w prl i nie chcą się obudzić.U niego jest porządek,a parę lat(4-5) temu był totalny syf i bezkrólewie.I skończyło się to żle,wszyscy to pamiętamy.Był zbyt pobłażliwy,ale myślę że to naprawi.

alleluja

Przynajmniej wiedzą co robią.Zasłużyli .

Zostaw merytoryczną opinię o PROTOR S.A. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w PROTOR S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PROTOR S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROTOR S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PROTOR S.A.
3.5/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Gen. Jarosława Dąbrowskiego 2
    41-800 Dąbrowa Górnicza