Opinie o MSFarma Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MSFarma Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MSFarma Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MSFarma Sp. z o.o. w Warszawa

Aneta Nowy wpis

@p nie ma żadnych pozytywnych stron ?

Życzliwy też nowy Nowy wpis

Obciach to mieć pracowników, którym nie chce sie pracować i pod byle pretekstem uciekają na WIELOTYGODNIOWE zwolnienia na krak na szyje na kostkę na ból gardła a kierownik musi za nich nawet zamowienia wpisywać i przepraszać klientów bo nawet telefonu odebrać nie może , tego też nie dało sie ukryć bo reszta nas musiała na tych pracować bo przeciez pensje właściciel musial im płacić .. a oni wisieli na telefonie demotywując nas i nic nie dając od siebie, mówiąc chciałam aby to była moja firma ... ale to to i to ...nie dając nic od siebie tylko wiecznie oczekiwać a każdy kłopot urągał do rangi problemu nie do rozwiązania. całe szczescie już ich nie ma, proponuje szukać dziury u nowego pracodawcy, jeśli jeszcze jej nie widać zaraz sie pojawi spokojnie -:)

P Nowy wpis

Pracowałam bo miałam nadzieję i wierzyłam że to będzie " moja firma". I naprawdę doceniam i szanuję pracę. Tutaj więcej było wstydu i obciachu niż dumy z firmy. Jeśli właściciel oszukuje swoich ludzi to ja nigdy nie chcę tu pracować. Sama zrezygnowałam. Wielu odeszło bo miało niesmak i dyskomfort co do tego co robi właściciel choć kierownik wszystko brał na siebie i zawsze ich bronił. Ale pewnych spraw nie dało się ukryć. Podsumowując to najgorsze miejsce w jakim pracowałam.

New Nowy wpis
@P

Sorry ale musze sie włączyć ty WIELKA P ... mowisz to moja firma ? .super miejsce . ale jak trzeba zakasać rękawy do pracy to ucieczka na kark na szyje na kostkę na wielotygodniowe zwolnienie lekarskie ...a kierownik sam musi tyrać za ciebie i wtedy mozna być dumnym z siebie ..ale smród pozostaje w papierach zawsze . chociaz wcześniej nie miało sie roboty .i bałagało sie o nią ... słyszałem ../ to teraz najprościej oczernić byłego pracodawcę ... .. moja firma to znaczy dać cos od siebie ...to znaczy jestem I robię cos dla niej a nie robię pięć kroków w tył ...kiedy pojawia sie kłopot problem ktory trzeba rozwiązać..często samemu ..a ty dzwoniłas do nas i nas wiecznie demotywowalas chociaz nam chcialo sie pracować ... swoim wiecznym niezadowoleniem ... szkoda że nie masz odwagi zadzwonić do właścicieli i powiedzieć im o swoich żalach tylko lizalas im (usunięte przez administratora) to ewidentny objaw tchórzostwa tylko masz czas na wylewanie ich na gowork ... powodzenia w dalszej karierze .. myślę że długa nie bedzie bo świat jest mały ..i zamkniety szczególnie ten ... każdy wie kim jestes wiec przestań sie ukrywać pod swoim pseudonimem .wkurza mnie to sorry jak obraziłem kogos innego poza P

Życzliwy

Dobrze że pracownik który przepracował 7 miesiecy ma teraz czas aby siedzieć na Gowork i oczerniać byłego pracodawcę ... powinien jeszcze napisac że autobusem dojeżdżał do pracy bo nie mógł auta przecież zatankować i kontaktu z przełożonym nie miał bo przecież przełożony miał telefon zablokowany no i ten wstyd u klientow -:) po co tu siedziała jak było tak fatalnie... trzeba nie mieć pracy przez chwile i nie mieć co dzieciom dać jeść, aby docenić, że sie prace ma .. lepszą, gorszą ale ma ...pensja była ! Ja w poprzedniej pracy na pensje czekałem i jej Nie dostawałem miesiącami ...wiecej życzliwości wszystkim niezadowolonym skoczkom życzę bo nieżyczliwość wróci szybciej niż myślisz... pod pseudonimem każdy odważny bez tego już mniej.

Przedstawiciel farmaceutyczny

Szybko,sprawnie i konkretnie

Normalne

pracus

Piszecie takie pierdoly bo Was Pani prezes wyrzuciła bo się obijaliscie!! Ja pracuje robie swoje i jestem zadowolony. Jak byście nie sciemnial to zapewne byście dalej pracowali. Szkoda waszego prądu na wyzwaniu się w necie, jak macie coś do firmy to jedzie do siedziby i powiedzcie to prosto w oczy, internetowi napinacze.

Ogólnie powiem Wam, że Przedstawiciele Farmaceutyczni są tutaj potrzebni praktycznie cały rok, bez wyjątku

Byly

Niestety nowy kierownik zmienil wszystko a Monika to naprawde swietna babka i super kierownik- za swoimi ludzmi a nowy kierownik niestety bajka pod tytulem korporacja i klapki na oczach...za czasow Moni pracowalo sie super!!!!

@Byly

Były Monika jest kierownikiem teraz

Pytajnik

Oooo panią kierownik zwolnili? ;)

Pracownik zakładu

ja cenie prace w zakładzie jest dużo jest dofinansowanie z urzędu mam dzieci i prace szanóje. Tutaj z praca cieżko jak ci źle to znajć coś innego

Bezrobotny z Kraśnika

Nie wiecie czy szukają pracownika do zakładu ? Chwalą że tam dobrze w tym zakładzie w Kraśniku mają ...a u nas duże besrobocie

Only God judge you!

Kolego ale nawet przedstawiciele nie maja dobrej opinii o tej pracy tylko szanowne szefostwo kasuje wszelkie komentarze niewygodne i sama podpisuje sie jako przedstawiciel

Życzliwy

Drodzy po co tyle złośliwości? Jak się komuś nie podoba to zawsze może zmienić pracę a ci którzy szanują prace i ją cenią zawsze najlepiej na tym wyjdą. Życzliwy

bedziol

A co zrobic jak nie zasluguje?

Siostra Cię chyba nienawidzi

G

Ja tu pracuje i jestem zadowolona ... Ale mam dobre wyniki, ci co ich nie mają nie kończą dobrze. Ale czy to zdziw ? Jedną zwolnili miesiąc temu dyscyplinarnie bo nie chodziła do pracy i nie raportowała nawet w systemie, jakaś dziwna . Chyba myślała że jej sie upiecze do tego miała najsłabsze wyniki wiec niewiadomo na co liczyła że nikt ją nie złapie?

G

Dańcio a to Ciebie teraz nie wywalili z hukiem ...bądźmy szczerzy w tym miesiącu za 1300 złoty sprzedałeś a w poprzednim za 7 ? A inni w tym czasie po kilkadziesiąt tysięcy złotych a w poprzednich szkoda słów miałeś 3 miesiące szansy. My tez mamy trudne tereny ale na ciebie dymac nie zamierzam a mam kilka województw tylko dlatego że ty zero potrafiłeś sprzedać ... No Swietnie 3,5 roku i 3 firmy ? Niezły skoczek ja mam 10 lat doświadczenia i to jej moja 3 firma i mnie sie Tu podoba. Każdy z nas ma taka sama szanse ... Pracuje tu dluzej niż ty zawijaj sie do innej kolejne 4 firmy a w perspektywie kolejnych 10 lat bedzie ich 10 bo przecież marny z ciebie sprzedawca. Powodzenia od uczciwie pracujących ludzi z daleka .

Olka

Mamy nowe astry i ja dostałem taką pensje o jaką prosiłam i premie też wezmę ale dużo pracuje no ale premia to coś extra czy nie ? A koleżanka dostała podwyżkę jak zrobiła plan po okresie próbnym. Szkoda że nie ma opieki medycznej , ale to w sumie nie kłopot .

VP

zarobki? To wszystko zależy od kompetencji kandydata i jego doświadczenia oraz jego osobistych oczekiwań. System oceny rocznej warunkujący podwyżki jeśli tak to raz w roku w zależności od wyników finansowych firmy i osobistych przedstawiciela. System premiowy miesięczna podstawa za 100 % wykonania planu 2.100 brutto , ale już za 125 % - 4.200 brutto podstawy. Oczywiście oprócz przekroczenia celów wartościowych trzeba spełnić kilka obwarowań jakościowych, aby w ogóle premie otrzymać jak odpowiednia liczba wizyt do klientów z listy targetowej czy odpowiednia częstotliwość ich odwiedzin. Minimum raz na dwa miesiące konkurs dla przedstawicieli, więc można do pensji dorobić, jeśli komuś zależy na czymś więcej niż tylko pensji.

Golum

Ja tu pracuje to prawda nie ma nas teraz wielu, kilka osób odeszło myśląc że będzie mieć lepiej , czy mają nie wiem może tak może nie . kilka zwolniono bo tak słabo sprzedawali że nie byli w stanie na paliwo do samochodu zarobić. Mam wrażenie że nie ma akceptacji na bujanie sie z wynikami musisz dać z siebie Maksa ale to też chyba nie dziwne. O dobrych ludzi walczą do końca a słabych eliminują po okresie próbnym czyli 3 miesiące. Nic w tym dziwnego. To że nie ma 20 przedstawicieli to nic dziwnego prezes mowi że to się nie opłaca i że taka duża struktura to był błąd biznesowy i że będzie maksymalnie do 10 handlowców. Przynajmniej ja znam taką wersje i nie mam powodów aby nie wierzyć. (usunięte przez administratora)

Pracownik zakładu produkcyjnego K

jakiś niezadowolony? To co tu robisz ? Po co tu jesteś ? Szukaj innej pracy , zawsze jestem zaskoczony jak widzę takie wpisy. Ja mam malutkiego synka i cenie pracę szanuję.

Monika R.

Hmmm, może kilka słów osobiście napiszę. Pisałam o 22 bo wtedy po całym dniu jeżdżenia z Wami i chwilach z dziećmi miałam czas. Nigdy nie kazałam odpisywać o tej porze a wręcz przeciwnie. Nie wydawało się, że byłam dobra dla ludzi tylko taka byłam. NIGDY NIKOGO nie opieprzałam. Jak ktoś nie miał ochoty wychodzić z domu do pracy to raczej nie miałam go za co chwalić. Teraz.... teraz to mam luksus. Szefowa super - prosty przekaz, robie co do mnie należy. Nadal mam stanowisko kierownicze - to info dla mniej zorientowanych. Akurat wszyscy, którzy wykonywali swoje obowiązki tak jak należy są w stałym kontakcie ze mną, z niektórymi się przyjaźnie. Pozdrawiam.

Monika R.

Lukasz.... daj se spokój bo daremny jesteś. ... trzeba było nie robić wirtualnych wizyt i sprzedaży to by było ok.... co, nie chwaliłam cie za to - co za pech. Nie zostałbyś tu bo już 2 mies wcześniej byłeś do zwolnienia. Co do Dermedic - nie pozwolę sobie na traktowanie ludzi jak śmieci i to ja odeszłam właśnie z tego powodu. Piszecie pod różnymi pseudo nie mając odwagi do przyznania się do własnych słów. Mocni w pisaniu po drugiej stronie ekranu a na żywo falszywosc z butów wystaje.

Przyjaciel czarnej

Akurat jako kierownik NIKOGO w tej firmie nie zwolniła. Ludzie, którym się nie chciało pracować sami odchodzili, a zespół się rozlecial jak przyszedł nowy Kierownik - Od lutego.

Zostaw merytoryczną opinię o MSFarma Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MSFarma Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MSFarma Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MSFarma Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Sarmacka 10A lok. 1
    02-972 Warszawa