Opinie o 24W Apartments Słomnicka sp.j. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie 24W Apartments Słomnicka sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie 24W Apartments Słomnicka sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 24W Apartments Słomnicka sp.j. w Wrocław

Z Nowy wpis

Nie polecam pracy w tym miejscu.

Pracownik Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie. Niejasne warunki pracy, brak grafiku, wypłaty z opóźnieniem.

Olek Nowy wpis

@Ty Możesz uzasadnić swoją opinię? Tak może napisać ktoś inspirowany przez konkurencję!

Jakie są mocne strony pracodawcy 24W Apartments Słomnicka sp.j.?

Ty Nowy wpis

Nie ma żadnych jeśli chodzi o panią SYLWIE jeden wielki WYZYSK! Tak wszyscy tu wiemy że to Pani pisze ????

Aplikowałeś do firmy 24W Apartments Słomnicka sp.j.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Ty

Nie polecam pracy w tej firmie . STANOWCZO ODRADZAM.

Zyta

Odradzam pracę i zamawianie pokoi/apartamentów. Właścicielka jest chamska co do pracowników i klientów. Nie pozwala wychodzić do toalety bo ma zły humor. Uważa że ludzie to roboty i nie potrzebują jeść ani pić. Pani S. nie wypłaca wynagrodzenia, nie daje umów, zatrudnia na czarno nie tylko polaków ale też ukraińców. Omijać szerokim łukiem!

Doooo

Nie polecam pracy nikomu w tej firmie uciekać ludzie!!!!

Utou

Dno i wodorosty tak można opisać właściciela tej firmy nie polecam tam pracy nikomu

Leopold

Ale firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca więc może tzreba ocenić własną postawę i pracę?

Yyy

Bezczelni pracownicy nigdy więcej

Ptas

Praca w tej firmie to jakiś żart nie polecam (usunięte przez administratora)

Fukcyuo

Nie polecam pracy w tej firmie. Właścicielka to wa.......tka która wyrzywa się psychicznie na ludziach pracownikach recepcji przy klientach potrafi zezwać. ROTACJA LUDZI ZMIENIA SIĘ CO 15 DNI . PRACA NA CZARNO UCIEKAĆ!!

Łukasz
@Fukcyuo

Przedstawione przez Ciebie informacje na temat pracy w firmie 24W Apartments Słomnicka są niepokojące, dlatego chciałbym, abyś podał konkretne przykłady, które potwierdzą to, że rzeczywiście takie sytuacje mają miejsce w tej firmie. Na chwilę obecną nie uzasadniłeś swojej wypowiedzi, dlatego chciałbym, abyś to zrobił. Mam rozumieć również, że firma zatrudnia bez umowy? Jak w takim razie rozlicza się z zatrudnionymi pracownikami? Przedstaw proszę, jak to wygląda.

Fen

Próbowałam zapytać telefonicznie o wolny termin, jednakże jedyne, co usłyszałam, jak tylko powiedziałam "Dzień dobry, chciałam zapytać...", przerwano mi tekstem "nie mamy" i rozłączono! Pani obsługująca telefon zachowała się chamsko i nieodpowiedzialnie, jak na swoją pracę! W taki sposób nie powinno się traktować klienta, który grzecznie chce o coś zapytać!

Fiiufiu
@Fen

Ta PANI TO WŁAŚCICIELKA FIRMY:OOOOOOOOOOO

Pocahontasp

Pracowałam/em w 2013/14/15 A ty ? Jeszcze na poczatku tego roku kontaktowała się ze mną pewna osoba z tego co ,, mówiła ,, chciała zgłosić sprawę do pewnych instytucji szukała świadków na temat pracy w firmie oraz u pani S.

Plnikt

Witaj czy mogę się Z Tobą skontaktować mam ta sama sytuację? Kiedy pracowales/as?

Zostaw merytoryczną opinię o 24W Apartments Słomnicka sp.j. - Wrocław

24W Apartments Słomnicka sp.j.
2.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Plac Solny 14 lok. 7
    50-062 Wrocław

24W Apartments Słomnicka sp.j.