Opinie o LepszaOferta.pl S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy LepszaOferta.pl S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LepszaOferta.pl S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LepszaOferta.pl S.A. w Kraków

Marcin Nowy wpis

Wszystkie adresy na stronie nie istnieją. Nie podają numeru telefonu. Pracują na kradzionych bazach danych. Tylko w dniu dzisiejszym miałem ok 8 telefonów, gdzie telemarketerzy powołują się na bazę danych od Lepsza Oferta, a ja jako potencjalny klient nie mam do tych zmian wglądu bądź możliwości usunięcia. Dramat...

Anka Nowy wpis

Można przyjść tu na staż?

Czy w firmie LepszaOferta.pl S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Chłopak xd Nowy wpis

Firma zbankrutowala...

A dokładniej mówiąc???

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy HR Team Coordinator - Onboarding
Dla Piper GSC Poland Sp. z o.o.
logo firmy Office Coordinator
Huuuge Games
Były

Jak ktoś ma czas i pieniądze to może tam pracować ale wiedz że ta współpraca pochłonie Twój czas i stracisz oszczędności bo nikt Tobie nie zaplaci. Spółka bliska bankructwa, dno dna. A jak ktos nie ma wspomnianego czasu ani pieniędzy i wybierze prace w tej firmie niech jest pewien ze się pogroży sie w beznadziejnej sytuacji. Kiedyś pracowało tam koło 30 osób dziś na stałe 2 czy 3. Szkoda ze nie zajrzałem na ten portal zanim podjąłem tam prace. Mądry człowiek uczy się na swoich błędach. Sprytny człowiek uczy się na cudzych błędach. Czego Wam życzę.

@Były

Kiedy tam pracowałeś i w jakim dziale?

Hanna

Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany pracą w LepszaOferta.pl, to na ich stronie internetowej https://lepszaoferta.pl/kariera/ znalazłam informację, że poszukują pracowników. Czy zamierzacie w najbliższym czasie wysłać tam aplikację? Jakie stanowisko by Was interesowało?

@Hanna

Hej ja od 2 miesiecy walczę o pensje. CC nie działa bo ich nie było stać i było w Krakowie gdzie zarobki sa małe. Firma jest niewyplacalna i bliska bankructwa. Klimat po zmianach we wrześniu 2017 hest tragiczny

Chłopak

Pracujesz tam jeszcze? Jeśli tak to na jakim stanowisku?

Hanna

@Chłopak, dziękuję za odpowiedź. Rozważałbyś w przyszłości powrót do pracy w LepszaOferta.pl? Jaka jest Wasza opinia na temat pracy w LepszaOferta.pl? Zachęcam do podzielenia się swoimi wrażeniami - każda z Waszych opinii może być bardzo przydatna dla osób zainteresowanych pracą w LepszaOferta.pl.

@Hanna

Wrocilbym gdyby był dział CC bo byłem w tym dobry i można było zarobić fajne pieniądze nie meczac się.

Hanna

@zły, czyli rozumiem, że w kwestii wypłaty wynagrodzeń nie są dotrzymywane odpowiednie terminy, tak? Czy takie sytuacje często mają miejsce w LepszaOferta.pl? @Chłopak, a Ty pracowałeś w tym miejscu? Co możesz powiedzieć o tym pracodawcy? Jakie widzisz plusy i minusy u tego pracodawcy?

@Hanna

Pracowałem i to nawet spory okres czasu. Firma była całkiem ok , jak wszędzie były plusy i minusy... Teraz nie wiem jak jest bo firmę prowadzą ludzie z Warszawy a nie Krakowa... Jak prowadzili z Krakowa to traktowanie ludzi było dobre , jak ktoś się starał to mógł zarobić średnią krajową netto , dużo rzeczy można było z przełożonymi załatwić... Minusy owszem i były aczkolwiek do przełknięcia...

Hanna

@Foka, @Chłopak, skąd macie takie informacje? Czy są one w jakiś sposób potwierdzone? Czy coś dzieje się nie tak w firmie? @Janusz, dopytujesz, bo jesteś zainteresowany pracą w LepszaOferta.pl? Jakie stanowisko by Cię interesowało? Na stronie internetowej firmy wyczytać można, że wciąż poszukiwane są nowe osoby do pracy - szczegóły tutaj: https://lepszaoferta.pl/kariera/

zły
@Hanna

firma czekamy na wypłaty ciągle i są wypłacane jak im pasuje , żenada jeszcze Pani z Wawy wspaniała obiecanki cacanki a głupiemu radość , ze pieniadze wyszły . Brak poszanowania człowieka , kiedyś tak owszwem super firma ludzie szef , asle jak WAWA przejełą firme to masakra pozwalniali wszystkich na kasie oszukali i rób co chcesz

@zły

Ile osób albo jakie działy pozostały w firmie ???

Iwo

Czy jest jakiś powód, że tak długo nikt nie pisał? Interesuje mnie praca w firmie i miałem nadzieję , że dowiem się coś od pracowników.

Foka
@Iwo

Jak chcesz pracować w firmie, która niebawem upadnie, to powodzenia ;)

Janusz
@Foka

Foka, co masz na myśli? Opiszesz co się dzieje w firmie?

Macie jakieś nowe informacje związane z pracą w LepszaOferta.pl S.A.?

Chłopak

Nie wiadomo ile firma będzie jeszcze istnieć...

Hanna

@Anna gratuluję nowego zatrudnienia! A możesz napisać kilka informacji o gwarantowanych przez pracodawcę warunkach zatrudnienia? Piszesz, o elastycznym grafiku - czyli praca jest w systemie zmianowym? Czy LepszaOferta.pl S.A. zapewnia dodatkowe benefity dla pracowników, jak, np. prywatna opieka zdrowotna?

Rozmowa trwa ok 15-20 min, jest jedna osoba. Kilka pytań o doświadczenie, kilka o rynek finansowy - ale jeśli nie znasz odpowiedzi to raczej po prostu o tym opowiadają, nie dyskwalifikują. Grafik jest estalstyczny i to jest dla mnie mega na plus. Bardzo ładne biuro, atmosfera też spoko. Pracę dostałam, czekam aż skończy mi się okres wypowiedzenia w obecnej firmie t obędę wiedzieć coś wiecej :)

Anna, napiszesz coś więcej o rozmowie? I o samej pracy o ile już ją zaczęłaś :)

I po rozmowie. Jestem mega pozytywnie zaskoczona jak wszystko przebiegło, bo była to zwykła rozmowa z jedną dziewczyną, a nie jak czasami bywa, przepytywanie o byle pierdołę przez cały zespół osób. Biuro widać, że nowe. Jest kawałek od centrum, ale ja spod Parku Wodnego jechałam niecałe 15 minut.

We wtorek mam rozmowę w tej firmie i czy ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć powyższym opiniom, bo są bardzo różne. Albo ogólnie, co warto wiedzieć przed rozmową i w ogóle przed pracą w tej firmie?

@Anna

Warto, zdecydowanie jest teraz lepiej, atmosfera naprawdę w porządku i jest ta swoboda w pracy , nikt nad Tobą nie stoi

Hanna

@Ad, a na jakie stanowisko?

Ad

W czwartek mam rozmowę , czy warto tam jechac i w razie czego pracować

@Pp, dlaczego tragedia?

Pp

Tragedia

Zostaw merytoryczną opinię o LepszaOferta.pl S.A. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LepszaOferta.pl S.A.?

Kandydaci do pracy w LepszaOferta.pl S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LepszaOferta.pl S.A.
1.9/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Os. Bohaterów Września 82
    31-621 Kraków