Opinie o Market Media System Sp.z.o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Market Media System Sp.z.o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Market Media System Sp.z.o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Market Media System Sp.z.o.o. w Katowice

Nie polecam zdecydowanie, co innego się w tej firmie mówi a co innego robi, oczywiście zapomnijcie że na waszą korzyść. Stałe wynagrodzenie bez względu na wyniki jest po prostu super fikcją. Owszem jest to dobre miejsce przejściowe, ale na pewno nie na dłuższą współpracę.

Kika

Nie polecam pracy w tej firmie. Podstawa wynagrodzenia to tylko ściema. Tak naprawdę to nie ma podstawy. Ile wyrobisz tyle masz. Jeśli trafisz na cięższy miesiąc (oporne miasto, choroba, okres wakacyjny) i spiszesz np 3 zamówienia to za cały miesiąc pracy dostaniesz całe 300zł. O umowie o pracę na czas nieokreślony to możesz pomarzyć. Jedynie śmieciówki czy zlecenie. A i o wypatę czasami też trzeba się upomnieć.

eM.
@Kika

ha! Widzę, że ,,kierowniczka'' Pani Natalia podpisuje się jako frek. Słaba manipulacja. ;] Powiedz mi droga Natalio... jakim cudem Wasza urocza firma jeszcze istnieje?

eM.

Gdzieś zniknął mój komentarz, który był niezbyt pochlebiający. Heh. Kolejne obłudne działanie firmy. Ostrzegam przed nią. Na początku zapewnienie o tym, że podstawa jest pewna. Wcale tak nie jest. I śmieszne ,,szkolenia'', baza klientów, którą zapisuje się w zeszycie A4 i samodzielnie należy ją zdobyć na podstawie Panoramy Firm. Jednym słowem- żenada. Szkoda czasu i energii.

thorgal
@eM.

Witam. Mam podobny problem z ta firma. Zlecili montarz i nie zaplacili. Zglaszam to do skarbowki. Prosze w miare mozliwosci o kontakt na email. markthorgal@yahoo.co.uk Pozdrawiam.

polak

UWAŻAJCIE na tą pseudo firmę - montaż reklam - nie płacą za wykonanie usługi, okradają ludzi z czasu i pieniędzy, brak kontaktu , jak już sie dodzwonisz to bluzgami w ciebie rzucają .

ja plock
@polak

napisz cos wiecej jestem ciekawy

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Market Media System Sp.z.o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
natalia

Witam, pracuję w MMS od ponad roku. Przez pierwsze 2 miesiące miałam umowę zlecenie następnie umowa o pracę do dn. dzisiejszego. Pracujemy po 6 godzin od pn-pt. Zarobki...nie narzekam;)

a.s

Witam, moja partnerka pracuje w wymienionej firmie i jestem w szoku co czytam bo bardzo chwali sobie tę pracę z finansami włącznie Trochę pośmialiśmy się czytając iż minusem jest brak możliwości negocjacji typu umowy :) Pewnie dlatego iż piszący powyższe nie jest szarym człowieczkiem nie otrzymał tej pracy (nawiasem, pisząc że jest to praca na słuchawkach kłamie) i szuka dalej poważnych skorych do negocjacji umów :)

b

Jako były pracownik firmy Media Market System potwierdzam przedmówce umowa dotyczy 12 domkniętych umów przy czym według ustaleń słownych pieniądze są przelane nawet przy krótszym okresie pracy ponieważ ja je dostałam także firma zachowała się wobec mojej osoby jak najbardziej taktownie.Pozdrawiam

Feb2015

Witam wszystkich forumowiczów, miałem nieprzyjemność odbyć rozmowę rekrutacyjną do firmy Market Media System Sp. z o. o. ul. Mielęckiego 10, 40-013 Katowice (oddział). Jedyne plusy: - nie owijanie w bawełnę na czym polega praca (telesprzedaż usług w postaci miejsca na promocję/reklamę firm w regionalnych gazetkach sieciówek typu LIDL). - praca 6h dziennie od 09:00 - 15:00 Pn-Pt na słuchawce Minusy: - stawka 1200 zł netto (zlecenie) za target 12 umów (niby bez wykonania targetu też płacą tą "podstawę", lecz umowa tego nie przwiduje), - brak możliwości negocjacji typu umowy, - firma poszukuje szarych człowieczków, najlepiej bez doświadczenia w jakieklowiek sprzedaży, by ograniczyć koszty związane z zatrudnieniem doświadczonych przedstawicieli / sprzedawców, Minusy subiektywne: - Pan rekruter wycofał się z tego co powiedział na początku na temat współpracy (zaprosił mnie na szkolenie i zgodził się na zmianę warunków umowy, gdy ja wypowiedziałem umowę w poprzedniej pracy, Pan rekruter wycofał się ze swojego zdania, tłumacząc iż nagle nie posiadają wolnych miejsc rotfl lol lmao), - Pan rekruter nawet nie raczył odebrać telefonu / oddzwonić na co się umawialiśmy, tylko wystosował krótkiego maila - olewka totalna... Ogólnie rzecz biorąc: potrzebujesz pracy na chwilę, "na już"? - aplikuj, szukasz poważnego pracodawcy? - daruj sobie. Feb2015

@Feb2015

Witam.. ostatnio miałam "nieprzyjemność" poznania w praktyce tej "firmy" obiecują wszystko ale jak dojdzie co do czego i chcesz się upomnieć o swoje to potrafią cię wyśmiać mówiąc "przecież nie masz tego na piśmie". nie ma sensu zawracać sobie głowy tak niepoważnym pracodawcą... Stanowczo nie polecam !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Market Media System Sp.z.o.o. - Katowice

Market Media System Sp.z.o.o.
  • Poznańska 58A lok. 3
    60-853 Katowice
  • NIP: 5472120441 KRS: 0000356233

Market Media System Sp.z.o.o.