Opinie o Market Media System Sp.z.o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Market Media System Sp.z.o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Market Media System Sp.z.o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Market Media System Sp.z.o.o. w Katowice

edfv Nowy wpis

@danek no właśnie przecież najlepiej to na stronie poszukać

m Nowy wpis

Niby duża firma sprzedająca reklamy w dużych sieciach a nie jest w stanie uregulować 73 zł za montaż reklam. Telefony nie odpowiadają. Zwykłe oszustwo!

Magda Nowy wpis

wstrzymali rekrutacje? wspaniale !!!!!!!!!!wreszcie ludzie przestaną być nabijani w butelkę. Myślę że jak ktoś przeczyta opinie z ostatnich dwóch lat to zrozumie że w tej firmie lepiej nie szukać miejsca. A kto wie co teraz sprzedają ? słyszałam że ekrany w tesco?

Froger Nowy wpis

No i tyle w tym temacie, ciekawe jak teraz firma spróbuje się wybielić ?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Market Media System Sp.z.o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
thorgal

Zlecono mi montarz plansz reklamowych na 20tu wozkach w markecie pod Warszawa, wynagrodzenie 80 zl. Po tygodniu od wykonanego zlecenia nie ma kasy a telefon nie odpowiada. Mam zamiar udac sie najpierw do skarbowki, potem do marketu w celu usuniecia zamontowanych planszy. Oczywiscie poinformuje reklamodawce kto mi dlaczego usunal jego reklame. Chca tanczyc? To zatanczymy!

dandy

cos csz ana temat tej firmy czyzby zaprzestali rekrutacje?

olares

bylam dzis na rozmowie z P.Wojtkiem ogolnie powiem tak... mam skonczone studia na UŚ-u I OD RAZU DOSTLAM POSADE mam byc w pobniedzialek... zero doswiadczenia w branzy reklamwej.. wiec juz to dalo mi do myslenia... zaproponowal mi 1000 zl za 3/4 etatu. praca od 9-15. moge sie mylic ale jak dla mnie to sciema i smierdzi na kilometr.... nawet sie nie fatyguje i nie ide w pon bo za darmo nie bede pracowac i poswiecac swojego czasu!

@olares

witam /masz racje lepiej nie idz widzisz to co chwile zmieniaja warunki innym proponuja 1200 podstawy za 3/4 etatu ale to tylko taka sciema jak nie zrobisz 12 reklam to masz placone podobno 100 zl za akzda jak np zrobisz 4 na miesiac to zarabiasz 400 zla pracowals kiedys w jakims call center juz?

Poko

1200 zl dostaniesz za 12 zamkniętych umów. Jeśli będziesz miał przykladowo 5 umów to dostaniesz 500 zl. I nikogo nie będzie interesowało, że pracowałeś cały miesiąc. Jeśli już jest jakaś premia to dostają ją osoby które mają minimum 12 umów i o ile cała grupa pracowników wyrobi założoną na początku miesiąca pulę umów. Czyli możesz miec np 15 umów podpisanych a grupa nie wyrobi normy to pomimo, że ty wyprówałeś sobie żyły - premii nie dostaniesz! Będzie 1200 zl a kolejne 300 zl dopiero jak zapłacą ostatni 3 klienci z ktorymi podpisales umowe. Moze to trwac nawet 2 miesiące. Pracując w tej firmie nie jednokrotnie musiałem się upominać o moje pieniądze.

@Poko

witam dzięki za info tak tez myslalem szkoda sobie nimi glowy zawracać szkoda tylko ze obiecują 1200 zl bez względu na to ile masz umow ja szukma jakiejś fajnej firmy telemarketingowej lubie ta prace pracuje na słuchawce już 6 lat ale interesuje mnie umowa o prace najbardziej a Ty dawno u ich pracowales? tez teraz pracuejesz na słuchawce? musze zmienić prace bo firma wktorej pracuje zmienia siedzibę z katowic na Dabrowe Górnicza i mialby z adaleko dojezdzac jakbys wiedział cos o jakiś fajnych firmach gzie szukają telemarketerów to daj znac mój mail Dawid-82@o2.pl pozdrawiam

dandy

czyli umowy o prace z normanym zusem nie mzna tam dostac tak? a na zleceniu ile placa? i czy to prawda ze trzeba zrobic 12 reklam bo jak sie nie zrobi to wtedy placa prowizyjnie tak?

dandy

mówisz o tej Klaudii? ale daja tam umowę o prace od razu od pierwszego dnia czy komobinuja na początku z jakimiś zleceniami wiesz jak to wygląda? czy to prawda ze podpisują dwie umowy aby unikac opłacania ZUS dzięki za odpowiedz

Poko
@dandy

Jeśli chodzi o ZUS to płacą najniższą stawkę aby ciąć koszta :/ Oczywiście zleceniówki przeciąga się w nieskończoność a jak cudem dostaniesz umowę o pracę to będą ją podpisywać na 3 miesiące :D Cud miód i orzeszki... Szkoda zachodu....

anonima

Sama firma i praca są w porządku, jednak tak niekompetentnej i niewychowanej osoby jak pani menager tam pracującej nie spotka się w żadnej firmie. Kobieta ta nie ma pojęcia o sprzedaży, obsłudze klientów a tym bardziej o kierowaniu ludźmi. Dopóki ona tam będzie "zarządzać" nie radzę tam pracować.

Froger

Czyżby Iwona w rzeczywistości nazywala sie klaudia? Hmm nie zdziwilabym się. Moze wymienimy sie paskami? Nie ma to jak na sile próbować wywabic plamy, plamy których zmyć sie nie da. Ludzie rozwiazanie jest banalnie proste, chcecie sie przekonać jaka jest prawda to smialo skladajcie cv do tej firmy - a jeśli w przeciągu miesiaca okaże sie ze wszystko jest jak należy, ze nikt was nie oszukał i nie próbował wymusic na was pewnych Rzeczy i co najważniejsze nikt nie Działał na wasza niekorzyść to publicznie przeproszę nast komentarzem firmę. Wierzę w cuda, ale nie takie. Dopoki pracuje tam najbardziej destrukcyjna osoba jaka w życiu czlowiek mogl miec nieszczęście poznac, dopóty bedzoe tam rzadzilo kłamstwo i obłuda.

Iwona :-))))

Władysławie co za głupoty piszesz ? Szef Wojtek jest spoko gość i bardzo uczciwy !!!!! Praca bardzo fajna i dużo płatna jest podstawa+prowizja+premia. 1200 zł śmiechu warte !!! Piszesz nie prawdę.Pomyliłeś się chyba z jakimś marketem co pracują na kasie za takie wynagrodzenie. MARKET MEDIA SYSTEM jest agencją reklamową !!!!! RZETELNĄ !!!!! Władysławie osoby które się nie nadają do pracy to nigdzie nie zarobią.

Władysław

Witam, poniżej cała prawda o firmie Market Media System oraz jej pracownikach. Sam charakter pracy bardzo przyjemny - sprzedaż miejsca reklamowego w gazetkach supermarketów (typu Alma, Kaufland itp.) lub organizowanie roll upów w sieciach handlowych. Może gdyby kierownictwo tej firmy było kompetentne i normalne firma nie miałaby tyle negatywnych opinii. Pracowałem więc wiem co nieco na ten temat. Szef firmy, Wojtek, krętacz i oszusta jakich mało. Kiedyś były umowy na 1/4 etatu, a siedziało się w pracy oczywiście 6h (bo tyle trwała dniówka). Wynagrodzenie otrzymywało się z dwóch kont - jeden przelew był na bardzo małą kwotę z konta firmowego, natomiast drugi od jakiegoś faceta z okolic Poznania - tak, żeby ominąć koszty wynagrodzeń dla pracowników. Kwota wynagrodzenia nigdy się nie zgadzała. Pracownicy umówieni byli "na gębę" z szefem, że nawet jeśli nie wyrobią 12stu umów, i tak dostają 1200zł jak za pełny etat. Niestety jak się domyślacie w praktyce tak nie było. Nie raz były przypadki, że jeśli ktoś wyrobił mniej umów, automatycznie dostawał mniej pieniędzy i musiał się o nie prosić. Jeśli chodzi o szanowną Panią Klaudię... Nie będę owijać w bawełnę - niekompetentna, głupia, złośliwa baba. To, że stwarza pozory na rozmowie to jedno. A potem wychodzi z niej głupi babsztyl. 90% klientów nie wraca z powrotem do firmy. Reklama kompletnie się nie sprawdza, chyba, że ktoś wykupuje dużą powierzchnię bądź decyduje się na ustawienie roll upa. Podsumowując - Dopóki szefem firmy jest Wojtek, firma będzie miała status oszustów. Sytuację pogorszyła na dodatek Pani Klaudia, proponując swoje rozwiązania nie mające żadnego związku ze strategią marketingową czy zarządzaniem pracownikami. NIE POLECAM. NOPE.

Kika

Widzę, że firma na siłę próbuje podciągnąć swój autorytet pisząc sami sobie pozytywne opinie :D Dziwny zbieg okoliczności, że kilka opinii jest pisanych z kilku minutowymi odstępami? Śmieszne...

Iwona :-))))

Czytam i nie wierze co i kto wypisuje takie głupoty.Firma MARKET MEDIA SYSTEM jest rzetelną firmą !!!! Pracuję od kilku lat i mam umowę o pracę w tym podstawę za poświęcony czas + prowizję + premię. Zarabiam tak jak co niektórzy tyle zagranicą na miesiąc nie zarobią. Ale trzeba umiejętnie pracować jak w każdej normalnej pracy :-) Więc osoby które piszą nie prawdę porostu musiały się nie nadawać i tyle :-)

123 guchołaz

Po dwóch tygodniach szkolenia tydzień temu przyjęto mnie do pracy. Wszystko wygląda ciekawie. Robię kapanie dla Almy na stoiska . Codziennie rozmawiam z prezesami dużych firm. Jestem zadowolona. Polecam dla osób ambitnych to miejsce pracy

@123 guchołaz

czy ktoś pracuje w tej firmie i ma normalna umowę o prace na caly etat/

ola

Byłam na rozmowie w firmie . Nie wiem jak wyglądało to kiedyś ale teraz wszystko wygląda dobrze. Pani Klaudia - niby nowy dyrektor - rzeczowa i wiarygodna. Po trzech dniach pracy stwierdzam że wszystko jest tak jak należy i co ważniejsze podpisano nawet ze mną umowę. Zobaczymy jak będzie dalej...:)

michalina
@ola

Pani Klaudia to chyba sama o sobie pisze...rzetelna i wiarygodna?:D to jakiś żart. Umowy? a na jaka kwotę i na jaki etat? Może coś się zmieniło?

Magda
@michalina

To bardzo przykre że osoby które już nie pracują w naszym gronie wypisują takie głupoty . Większość osób które przestały u nas pracować bardzo źle życzą tym którzy zostali. Życzę Pani powodzenia :) Autor tego postu jest nam wszystkim znany.

boho

Jaka umowa? Zwykła śmieciówka = umowa zlecenie. Do tego aneks że nie należy Ci się podstawa pensji jeśli nie podpiszesz 12 umów.

Kika

Spróbuj... Tam przyjmą każdego. Ciągła rotacja, bo bez podstawy i na takich warunkach ludzie pracują po 2-3 miesiące i uciekają!

Zostaw merytoryczną opinię o Market Media System Sp.z.o.o. - Katowice

Market Media System Sp.z.o.o.
  • Poznańska 58A lok. 3
    60-853 Katowice
  • NIP: 5472120441 KRS: 0000356233

Market Media System Sp.z.o.o.