Opinie o KSB Grupa Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KSB Grupa Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w KSB Grupa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KSB Grupa Sp. z o.o. w Warszawa

rumcajs

ha ha ha jaka rekrutacja???? Kończ Waś wstydu oszczędż...

xxx

Albo w nałogach tam w lesie mają dziuple na graty.na Google earth pzed miejscowością nałogi widać jak na dłoni drogę w lesie heh mapa jest niedawno aktualizowana

xxx

Czy ktos może wie czy KSB ogłosila upadlość ?

biuro

Koparki i wywrotki są na Łotwie tam mają budowę .wzięli armię Ukraińców i tam teraz działają.w Polsce pracują na 2 budowach okolice łosic i okolice poznania. Na Łotwie pewnie polskie prawo może im na skoczyć i nic im nie zabiorą.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie KSB Grupa Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

raczej im się nie upiecze. zajęty majątek został jak byli jeszcze ksb więc zmianą nazwy raczej nic nie zmienią bo te rzeczy i tak już nie należały do nich tylko do komornika.

trzy razy zero

akcent przekorny los

Młody
@trzy razy zero

Ciekawe dzięki komu firma padła dzięki nie lojalnym pracownikom Dobrze było brać po trzy tys wypłaty i się odbijać albo pić Nie było dyscypliny szefowie daleko a robotnicy jak się przyjdzie albo pracują albo piją Dorosłe chłopy a głupie Sami doprowadzi liście firmę do bankructwa

Młody
@Młody

A i jeszcze jedno trzy tysiące to się zarabialo 7 lat temu (wiem bo pracował em)i jakoś nikt nie narzekał. Cyrki odwalaliscie w tych delegacjach a teraz płacz i zgrzytanie zębów ze wypłaty nie ma. Co do szefostwa było ok nawet zaliczkę dali jak trzeba było tylko co z tego jak człowiek nie pijący nie mógł wytrzymać z wami w tych delegacjach

Maniek

Mylisz sie kolego i nie obrazaj innych bo sam moze nie nadajesz sie do roboty! Zostali Ci ktorzy jeszcze wierzą w tą firme i lojalni bo jak ku... kiedyś było dobrze i ta firma byla jedną z lepszych w naszym regionie pod wzgledem wynagrodzeń to każdy siedział cicho bo dobrze miał . A na budowach to jakie przekrety robili przacownicy. Wlasnie to jest jeden z kilku powodów przez ktorych ta firma jest w takiej kondycji jakiej jest . A Ci co jeszcze pracuja to mysle ze wyjda na swoje . Pozdrawiam ! Olac hejterów

@Maniek

Kindol brak słów. Sam ropę dla gospodarzy na lewo goniles za złom kasę brałeś.z reszta nie ty jeden z brygadzistow.a co do wynagrodzeń jak ludzie po 14 godzin orali na budowach to były dobre pensje.stawki po 11 zł 12 zł za godzinemieli nieliczni.mysle ze jak na ciężką pracę w tym kolhozie to za mało.

Krzysztof

Ludzie nie odchodzą bo jak im Andrzej Dunaj nie wypłacił dwóch pensji to jak odejdą to im na pewno nie wypłaci!! Ludzie się po prostu boją!! Zostaje tylko rodzina i Ci co się do roboty nie nadają bo inni już dawno pracują gdzie indziej. Wszystkich oszukuje, że zapłaci i się cieszy, że frajerzy mu coś dają na kreskę, a jak jemu nie płacą albo odchodzą bo z oszustami nie chcą mieć nic wspólnego, to wszyscy są ch...ami !! Składajcie pozwy do sądu pracy bo i tak wam nie wypłacą pieniędzy!!

luki

Mam tam znajomych i podwyżki zeciwiscie są,ale dla tego by utzymywac ostatnich pracownikow.wyplaty wyplacane są na raty.

wlodawa

Puki nie odzyskają ludzie wyplat prawda będzie powoli wychodzić na jaw.a jest tego trochę sprawą dymanych Ukraińców tez powinien się ktoś zająć.

obserwator

to ze zmieniasz nicki to nic nie dam - bledy robisz te same. Walka z Dunajami to walka z witrakami -ale szacun za ducha walki i ambicje.

anonimowy

może i komorników mają w garści, ale na pewno nie wszystkich. licytacja spełzła na niczym bo sprzęt zajęty pochowali, ale budynek (halę) mają już też zajętą przez komornika. urząd skarbowy też już się upomniał o swoje, bo podatku nie odprowadzali ani za pracowników ani za siebie. więc zastanówcie się ludzie czy w zus-ie też macie wszystkie należne składki popłacone. WĄTPIĘ!!! więc nie dość że robicie za darmo to i nic nie macie. jedno wielkie zero. radzę się wam tym zainteresować i sprawdzić

wlodawa
@anonimowy

Zgadam się z tobą w 100%.latem mieliśmy wypadek busem firmowym w okolicach wlodawy.paru z obrażeniami poważnymi trafiło do szpitali.teraz wyszło nie wiem jak że niby nie było tego wypadku prezes ma ponoć duże znajomości. .ludzie nie mogą dostac odszkodowania za ten wypadek.a w ZUS muwia niech firma płaci bo bogatsza jest. dla mnie to jest (usunięte przez administratora) ZDJĘCIA I REPORTAZ Z WYPADKU NA LUBLIN 112 WPISZCIE WYPADEK KAPLONOSY.

anonimowy
@wlodawa

owszem mają znajomości jak każda duża firma. z resztą sama komorniczka nasza bielska powiedziała mi,że oni wiedzą co robić żeby nie stracić. poza tym około 60 wierzycieli mają na karku, albo już i więcej. teraz licytacji nie ma bo urząd skarbowy je wstrzymał w oczekiwaniu na wyrok. a on ma być już nie długo. zastanawiam się tylko jak byli i obecni pracownicy rozliczą się z podatki w tej sytuacji, gdy dunaje nie wywiązali się i nadal się nie wywiązują ze swego obowiązku. po prostu strach myśleć. paranoja jakaś. a co do tych "znajomości" w ZUS czy przekupionych komorników na wszystko jest sposób. jest komornik w białymstoku czy nawet w warszawie tam dojść nie mają, a sprawę można zgłosić gdzie się chce. rejonizacji nie ma. a w ostateczności można sprawę zgłosić do prokuratury lub izby komorniczej, a tam żartów już nie będzie. bekną wszyscy jak leci. a widocznie dunajon tęskno do kicia skoro tak się uchylają. zresztą nie ma się co przejmować, jak US siądzie na nich to wszyscy wtedy odzyskają kasę. bo tej instytucji nie do się olać.

magik

kochane rybenki czy ja was kiedys zrobiłem w h... ajednak tak juz rok jak nizaplacilem za robote

luki

Atmosfera napięta ludzie nie wiedzą czy maja się zwalniać czy robić dalej.prezesi mydla oczy ze będzie ok.mysle ze juz czasy świetności za imi.mogli robić same obory to na 100% by nie padli. Zachciało się grubych inwestycji to mają.

Krzysztof

Nr do A.Dunaja z potwierdzeniem przybycia na Wigilię 512 098 988 . Proszę dzwonić do skutku. Pozdrawiam

Krzysztof

Firma KSB Grupa Sp. z o.o. z siedzibą w Stołowacz 7/1, zaprasza uprzejmie na Wigilie do domu prezesa Andrzeja Dunaja a potem do wice prezesa Krzysztofa Dunaja (zmieniona nazwa firmy na Kris-Bud Stołowacz 7) na Wigilię w dniu 24.12.2015r. Prezesi obiecali oddać wszystkim zaległe pensje oraz pieniądze oszukanym kontrahentom. KSB Grupa ogłosiła upadłość z końcem roku 2015, ale zmieniają wszystko na Kris-Bud i ta firma odda pieniądze. Spotkanie pod domem o godzinie 16:00 a u Krzysztofa o 18:00

Gieroj

No ale fakt faktem na początku tej firmy to źłe tu nie było , w bielsku nigdzie sie nie dało zarobic jak tutaj wiec nie ma co sie oszukiwac tylko teraz taka (usunięte przez administratora) wyszła no i co zrobic ;/

wojtas
@Gieroj

nie chodzi o zarobki.ludzie chcą odzyskać zarobione kasę.rozliczcie się i będzie po sprawie.jak się zwalnialem to prezes obiecywał ze kasa będzie w terminie i za urlopy mi zwruca. A tu 4 miesiąc mija i nawet tel nie odbiera.jak tu koledzy pisali tzeba to nagłośnic.dzwonilem do kuriera porannego.redaktor z chęcią napisze reportaż.jezeli ktoś chce się anonimowo wypowiedzieć piszcie.zorganizuje się wywiad.

siczi

A co tam kościć? Dno i wodorosty ?żadna konkurencja.kiedys może i tak ale nie teraz i nigdy już więcej.konkurencje pod nosem im obory robią i maja kolejne kontrakty w promieniu 70 km od nich.a oni jak szczury łapią się byle czego kilkaset km od domu.

Mirek

To niech oddadza ludziom nalezyte pieniądze !

Mirek

Zeby były pieniądze wypłacane w odpowienich terminach umownych to by nawet nie było tego tutaj forum :P

podwykonawca

Kisielku nie broń szwagra.konkurencje i tak was wykoszą. Ze swoimi standardami nie zajdziecie daleko.w Suwałkach, Lublinie.,poznaniu,nawet na Łotwie się słyszy o waszych nowoczesnych budowach i brygadzistach inteligentnych heh.ludzie nie piszcie po inspekcjach bo to guzik da.walic z grubej rury na rozgłos.Prezesi maja tu wtyki.Pozdrawiam.

Krzysztof

Hehe, w odpowiednim terminie dla prezesa!! czyli nie 10 a 28 kolejnego miesiąca i to po groźbie, że się człowiek zwolni albo do pracy nie przyjdzie!! Trzeba jednak przyznać, bystry oszust z prezesa, nie płaci ludziom za dwa miesiące, więc każdy się boi odejść, a jak komuś nie wypłaca całej pensji to już w ogóle ma ludzi w garści! Ale rzeczywiści muszą mieć znajomości skoro PIP nic nie robi. Miała być licytacja wszystkich samochodów sprzętów i maszyn, a nic się nie działo nawet komornik nie przyszedł. A prezes inwestorom mówi, że "jego komornik" to jeszcze im wyśle ze dwa listy, ale żeby się nie przejmowali. Zmienia firmę na "Kris-Bud Krzysztof Dunaj" i ucieka komornikom jak tylko chce. Coś jest na rzeczy... Ale nowa władza zaczyna robić porządki najpierw u siebie na podwórku potem wezmą się za takich cwaniaczków...

Zostaw merytoryczną opinię o KSB Grupa Sp. z o.o. - Warszawa

KSB Grupa Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 70 ocen.
  • 7/1
    17-100 Warszawa