KSB Grupa Sp. z o.o.

Opinie o KSB Grupa Sp. z o.o.

Maniek 2015-12-30 12:09:02
Mylisz sie kolego i nie obrazaj innych bo sam moze nie nadajesz sie do roboty! Zostali Ci ktorzy jeszcze wierzą w tą firme i lojalni bo jak ku... kiedyś było dobrze i ta firma byla jedną z lepszych w naszym regionie pod wzgledem wynagrodzeń to każdy siedział cicho bo dobrze miał . A na budowach to jakie przekrety robili przacownicy. Wlasnie to jest jeden z kilku powodów przez ktorych ta firma jest w takiej kondycji jakiej jest . A Ci co jeszcze pracuja to mysle ze wyjda na swoje . Pozdrawiam ! Olac hejterów
xxx 2015-12-31 14:02:47
Kindol brak słów. Sam ropę dla gospodarzy na lewo goniles za złom kasę brałeś.z reszta nie ty jeden z brygadzistow.a co do wynagrodzeń jak ludzie po 14 godzin orali na budowach to były dobre pensje.stawki po 11 zł 12 zł za godzinemieli nieliczni.mysle ze jak na ciężką pracę w tym kolhozie to za mało.
anonim 2016-01-06 21:16:53
raczej im się nie upiecze. zajęty majątek został jak byli jeszcze ksb więc zmianą nazwy raczej nic nie zmienią bo te rzeczy i tak już nie należały do nich tylko do komornika.
xxx 2016-01-07 16:36:19
Czy ktos może wie czy KSB ogłosila upadlość ?
biuro 2016-01-07 20:47:14
Koparki i wywrotki są na Łotwie tam mają budowę .wzięli armię Ukraińców i tam teraz działają.w Polsce pracują na 2 budowach okolice łosic i okolice poznania. Na Łotwie pewnie polskie prawo może im na skoczyć i nic im nie zabiorą.
xxx 2016-01-08 10:06:55
Albo w nałogach tam w lesie mają dziuple na graty.na Google earth pzed miejscowością nałogi widać jak na dłoni drogę w lesie heh mapa jest niedawno aktualizowana
rumcajs 2016-01-14 09:28:15
ha ha ha jaka rekrutacja????
Kończ Waś wstydu oszczędż...
xxx 2016-01-14 10:12:45
taka prawda kindol dobrze kombinował na każdej budowie a braciszek piłkarzyk jest jeszcze lepszy paliwo materiały z budowy wszystko woził do garażu do mulawicz dziwne ze jeszcze zaden z prezesów o tym nie wie i wierza w tego debila każda jego budowa to porażka nic dziwnego ze firma pada jak ma takich brygadzistów
luki 2016-01-15 21:47:07
28.01.2016 odbędzie się licytacja .więcej na e.komornik bielsk podlaski licytacje komornika Roman Jakubiuk.
moise 2016-02-11 11:42:19
Zapraszam do strony na FB Oszukani przez KSB Grupa. Strona jest co prawda dopiero w budowie. Ale mam nadzieję, że pomoże :-)
Udostępnij Ud
pewniak 2016-02-13 09:25:32
Jeszcze kisiela nie bombarduje inspekcja pracy? jak nie to już niedługo. Ja straciłem 3 tysiące wy stracicie 33 he .śmiej się gruba swinio dalej zobaczymy kto wygra
marek 2016-02-14 13:35:22
Zapraszamy wszystkich oszukanych na sprawę w bielskim sądzie 14 marca godz 9.00 może się zjawi szanowny pan prezes ale wątpię by miał jaja spojrzeć ludziom w oczy.
anonim 2016-02-14 23:09:19
A czego ta sprawa ma dotyczyc jesli moge wiedziec. A co do jego obecnosci to na bank nie bedzie "pana prezeska", on sie wtakie rzeczy nie bawi bo mu i tak nikt nic nie zrobi (tak przynajmnie mysli) ale do czasu.
marek 2016-02-15 18:40:48
Sprawa ma dotyczyć nie wypłacania wynagrodzen pracownikom.pip zasypywany był skargami na ksb no i w końcu ruszyli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kontrole ujawniły wszystko sprawa zajęła się prokuratura ,no i coś tam się kręci. Dunaj myśli ze rolnicy nie poświadczą po ile się robiło na budowach i w jakich warunkach.heh ale to już jelopa sprawa niech se duma
kaczor 2016-02-16 21:25:45
Jaka firma takie i kontrole ha ha smiech na sali.
Rhenus Logistics 2016-02-17 10:43:11
Witam Serdecznie, Nazywam się Łukasz Brzozowski jestem pracownikiem firmy transportowej. Firma KSB nie uregulowała płatności na kwotę około 25 000 pln. Sprawą zajmuję się nasz dział prawny, kierujemy sprawę do sądu.
luki 2016-02-17 19:29:47
To się śpieszcie puki komornik ma co zajmować.
kierownik 2016-02-17 20:11:36
Szef pilnuje bo mało ze komornik cie kroji to i zaufane psy brygadzisci.jednego pzyczailles ale to na jednym się nie kończy.heh pilnuj fakturek i materialu. na tym skończę bo z kasa lecisz w ciula.sam się domyślaj dalej.
anonim 2016-02-23 13:42:57
No w końcu coś się ruszyło. Pieniążki z licytacji komorniczych pomału zaczynają wpływać na konto, wprawdzie nie w całości jeszcze ale i tak spora część jaką są mi dłużni. Hi hi Nie długo po KSB kamień nie zostanie, bo wszystko pójdzie pod młotek. Tylko ciekawe czy PIT-y wyślą byłym pracownikom, bo po nich wszystkiego można się spodziewać.
lukas 2016-02-24 19:42:27
Pewne siebie gównojady z KSB . I co wy na to. Macie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dalej ? Z odsetkami oddacie to co jesteście winni ludziom za uczciwą pracę.mam nadzieje ze was tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dalej będą w życiu tak jak wy dymalscie ludzi na wypłaty ,faktury itd.
agent bolek 2016-02-24 23:32:12
Lukas nie zmieniaj nickow bo bledy ciagle robisz te same. Pytam gdzie byles jak bylo tam dobrze? Nie lizales [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] swoim prezesom? Czy mnie pamiec zawodzi?
lukas 2016-02-26 18:31:28
Wpadnij 14 marca godz 9 na sprawę w bielskim sądzie w sprawie ksb co wojujesz i powiedz mi w oczy kto dupe lizal prezesów.po rozmowie napisze komentarz na twoje zapytanie frajerzeBolku.
Firma Budowlana 2016-02-29 14:43:14
Witam, KSB polikwidowało wszystkie firmowe nr telefonów, proszę o pomoc jesli ktos ma jakis nowy numer kontaktowy lub inny namiar na "prezesów'oszustów z KSB. Z góry dziękuję KSB nie uregulowała płatnosci wobec mojej firmy na pomad 30000,00 zl
obserwator 2016-03-01 15:12:39
Jaka firma tacy i wierzyciela wierzyciele takie i pozwy -jakie pozwy takie i egzekucjie. Śmiech na sali ups raczej na hali produkcyjnej. ..
rybeńka 2016-03-01 20:07:56
pamiętajcie wszyscy Ci co kupują maszyny od KSB, wszystkie sprzedaże zostaną anulowane a Ci ludzie co kupią kasę stracą. a sprzęt bedą musieli oddać
anonim 2016-03-01 23:16:26
A niby czemu niby ludzie stracą kasę i będą musieli oddać sprzęt. Ty nie wiesz co mówisz. Chyba "rybeńko" wypisujesz takie bzdury na polecenie Dunajów, żeby potencjalnych kupców odstraszyć. Ale Ci się to nie uda bo do licytacji przystępują ludzie co wiedzą, i to nie mało, na temat tego czy ewentualnie stracą kasę i zakupiony towar czy nie. WIĘC NIE WYPISUJ BZDUR!
rybeńka 2016-03-03 07:14:57
chodzi mi o sprzęt który kupują prosto od dunaji koparki i inne maszyny
kazik 2016-03-03 18:16:50
Koparek i innych maszyn nie ma co kupywac od dunaji chyba że za cenę zlomu.sprzęt jest zajechany i nie serwisowany.tagze na licytacji panowie radze nie pzeplacac.wiem co pisze.
anonim 2016-03-04 00:18:55
sorki, źle się zrozumieliśmy. w tym przypadku masz w 100% rację. tylko zastanawiam się jak trzeba być głupim skoro są plomby komornicze, pieczątki we wszystkich możliwych dokumentach, gwarancjach i w ogóle o zajęciu komorniczym, nagłośnione to jest strasznie, a i tak są ludzie którzy to na lewo kupują. toż oni też za to bekną aż miło będzie, nie zdają sobie z tego sprawy? nie wytłumaczą się że nie wiedzieli.
adrian 2016-03-06 08:39:19
Skad masz pewnosc ze widziales te plomby komornicze i te pieczatki w dokumentach ?? cos mi sie wydaje ze to wszystko ustawione... tak jak te wszystkie aveo, jakim cudem nimi pracownicy jezdza skoro niby sa zajete ?? taki komornik tak samo i koparki nie widziales co maja w dokumentach to po co tak gadasz...
boss 2016-03-07 19:53:53
Ma się plecy.
ciekawe 2016-03-10 19:33:02
Komedii ciąg dalszy!!! W dniu 18.03.2016 o godz.9:00 odbędzie się kolejny przetarg komornika sadowego w Stołowaczu 7/1 . Dotyczyć ma sprzedaży : 1.ciągnika siodłowego Renault Premium , 2. Wózek widłowy Nissan ,3.Naczepa ciężarowa ZASŁAW D 651 , 4.Przyczepka 1-osiowa SAM , 5.kontener stalowy ,6.samochód osobowy Peugeot Partner ,6.Ford Transit ,7.piła ramowa do metalu ,8.przebijarka hydrauliczna APS-120 ,9. wiertarka stołowa St 034 .

Serdecznie zapraszamy na zakupy !!!! Może uda się coś sprzedać  i parę osób dostanie swoje zaległe wypłaty?

Na innym sprzęcie trzyma łapę firma BOWIM (wyroby hutnicze z Sosnowca) za długi KSB? Hmmm dziwne to jakieś i grubymi nićmi szyte? Zajmują oni samochody osobowe chevrolety aveo , ładowarkę teleskopową JCB, koparkę JCB J200 i koparko-ładowarke  JCB .

Chłopaki nie dajmy się dalej kantować!!! Działajmy!!! Trzeba nagłaśniac sprawę!!!

pedro 2016-03-15 20:58:10
Jest juz artykuł w nowinach podlaskich.powoli sprawa nabierze rozpędu.
rudy 2016-03-16 11:37:44
Ilu KSB zatrudnia na dziś pracowników ogółem????Wie ktoś??
pedro 2016-03-16 15:17:19
Z 15 polaków reszta to ukraincy darmowa siła robocza.
poranny 2016-03-16 17:58:49
Czytałem ten artykulik w NOWINACH !!! Powiem szczerze  ,że dziennikarz się w nim nie wysilił !!! Co on tam w sumie napisał ciekawego?Nic!!!Czym owy słabiutki dziennikarz się zainteresował?Jedynie rozmawiał z jednym byłym pracownikiem ,który od roku już nie pracuje i usiłował porozmawiać z Prezesem.Co z tego słabiutkiego artykułu wynika? Dlaczego nie porozmawiał owy dziennikarz z rzecznikiem Sądu Pracy by się dowiedzieć o skali problemu(ile osób założyło sprawy pracownicze) nie skontaktował się z rzecznikiem PIP , nie rozmawiał z komornikiem czy też nie zadał sobie trudu by przejść się po Bielskich sklepach z artykułami budowlanymi gdzie w każdym sklepie KSB wisi pieniądze i były tez rozprawy Sądowe...wiele by można było jeszcze wymieniać...ot jaka gazeta taki i dziennikarz... i to ma być opis afery gdzie od 50 do nawet 100 osób jest poszkodowanych i ma długi przez ta firmę... Więcej nie kupie tej gazety bo artykuły w niej są tak słabe  ,że brak słów!

znajomy 2016-03-18 11:30:37
Ktoś był na przetargu poza asesorem???/
heh 2016-03-18 16:10:16
Stał tylko dwa somochody... więc jak raczej nic nie zostało sprzedane...
student 2016-03-19 13:59:20
Podejrzewam ze mają dobrego prawnika który zna się na rzeczy.lepiej opłacić adwokatów niż rozliczyć się z ludźmi.
xxx 2016-03-21 18:18:12
Komornicy których ma Dunaj też mają dużo za uszami. Ksb nie zdąży zacząć budowy obory a komornik juz wystawia rachunek do spłaty dla rolnika.Czy takie coś jest dopuszczalne?
ja 2016-03-31 15:58:48
W Białymstoku w Radzie izby komorniczej wiceprzewodniczącym jest pan Sebastian Dunaj czy to zbieżność nazwisk? Jednym z członków rady jest pan Roman Jakubiuk który prowadzi nieskuteczne licytacje majątku KSB. Składa wam się to w całość? czas rozkręcić imprezę !!!

irek 2016-04-05 19:15:58
i co z ta impreza?? rozkrecileś coś?? pewnie nie:)
mirek 2016-04-06 19:32:07
Ciekawe kto kupił halę w stołowaczu? Dziwne jest to ze nie byla nigdzie nie była wystawiona.a jest spzedana napewno
bandi 2016-04-16 17:51:19
Działają pod nazwą dunex sp.zoo.na stronie urzędu pracy w bielsku podlaskim rekrutują pracownikow
wiki 2016-04-26 23:50:51
Pracuje tam niejaki E. Krasowski?
stelmach 2016-05-24 10:33:51
Nikt nie kupił nadal firma działa normalnie, sztuką jest mieć dobrych prawników i wykorzystywać skalę bezrobocia w okolicy.
Szacun Prezes, u nas tak nie da rady.....
luki 2016-06-23 18:12:10
Dnia 18.07.2016 roku o godz.10:00 w budynku Sądu Rejonowego w Bielsku Podlaskim odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości zabudowanej budynkiem produkcyjno -magazynowym (hala i ziemia KSB GRUPA w Stołowaczu).Cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 4 921 824,40 zł brutto

ja 2016-09-12 07:02:52
Firma działa teraz pod nazwą mc budownictwo.
Grzesiek 2016-10-21 15:24:29
Włos na głowie się jeży...Ale bezrobocie w Białymstoku (w ogóle w całym podlaskim) może zrobiło swoje. Szkoda ludzi. I nie wiadomo jak nazwać firmę, skoro tak się "przekształca" - KSB Grupa, Dunex, MC budownictwo? Czy ci właściciele mają sumienie? Może do tej pory coś się wyjaśniło, po komentarzach widzę, że dobrze to nie wygląda.
kontrachent 2016-11-01 08:54:40
Nowy pomysł Dunaja prezesa KSB GRUPA i Borysa przedstawiciela na oszukanie kolejnych inwestorów i kontrachentów. Nową firmą którą teraz się posługują MC BUDOWNICTWO SP. Z O.O. nie istnieje, pod adresem w Warszawie, w bloku mieszkalnym nie ma żadnego szyldu ani biura, mieszkańcy nic nie wiedzą, nie jest zarejestrowana w żadnym sądzie jako SP. Z O.O. nie jest wyświetlana na żadnej stronie Ministerstwa Sprawiedliwości. Na stronie internetowej podane numery telefonu z początkami 22 są internetowe, brak jest NIPu a umieszczone zdjęcia realizacji z budów KSB Grupy. To jest próba wyłudzenia i oszustwa. Trzeba to zgłosić do prokuratury.
Zostaw swoją opinię o KSB Grupa Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KSB Grupa Sp. z o.o.