Opinie o KSB Grupa Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KSB Grupa Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w KSB Grupa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KSB Grupa Sp. z o.o. w Warszawa

Rolnik

Na mojej budowie mają prawie 3 miesiące opóźnienia nikt nie odbiera telefonów wszytko stoi a przedstawiciele wyłapują kolejnych klientów i pobierają zaliczki z których nikt ich nie rozliczy a zwykli prości rolnicy dostaną po kieszeni

kołchoz
@Rolnik

Panie rolnik być może pracowałem u pana na budowie ,ale na pana miejscu na początku wziął bym inna firme. U nich robi się na odpierdol aby stało.jezeli pojawiają się pęknięcia na fundamentach,legowiskach lub korytarzach paszowych to oznacza że robota od samego początku była zjebana od wykopu za mało wybrana ziemia i brak zagęszczenia podsypki mala zageszczarka to se mozna kupe guwna ubic a nie teren pod taki budynek.prosze zapłacić parę złoty wynajoc porządnego inspektora budowy żeby dopilnowal tych majsterkowiczów heh i gwarancje niech da na 5 lat.nie pożałujesz pan.powodzenia wszystkiego dobrego

obserwator

Czyli z ekspansji na Wschod nici -kryzys na Ukrainie rozwalil duzo firm nie tylko budowlanych.

Luki

Zlecenia są, ale chyba żeby im mordy obić.pzyjdzie czas i godzina

obserwator

Kto wie maja jakies nowe zlecenia?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie KSB Grupa Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
bandzior

macie wszyscy racje mi juz od 2 miesiecy nie chca wypłacic tego co zarobilem zwolnilem sie i chuj bombki strzelił kłamstwo klamstwem popychają ale trafi kosa na kamień jak na pizdy powyłapuja jeden drugi a nie kazdego strasza na kazdego kozaka znajdzie sie kozak i tyle a jak pojade do ich to napewno bedzie goraco jak bd trzeba to sie bede z nimi lał i chuj bo ile mozna o swoje umiem walczyc a wy ludzie mijajcie ta firme z dala bo bd napierdalac tak jak w caritasie za darmo

oszukany

To wyzyskiwacze i oszuści każdy kto rzuca ten syf nie dostał wypłaty żebyście łachy na lekarstwa pieniądze oszukanych ludzi oddali A ta wasza szajka tempych brygadzistow w to elita porażek budowlanych miki kinol i piłkarzyk do gnoju a nie na budowę psy

Nie było żadnych uchybień w zarobkach?! Człowieku, czy ty wiesz co ty mówisz? Tak myślę, że to nikt inny tylko sam prezes to pisał. Gdyby nie było uchybień, to by ludzie do sądu gęsiego pozwów nie wysyłali w celu odzyskać swoich ciężko zarobione pieniądze. A gdyby szef był uczciwym człowiekiem, to zamiast kupywać sobie auto, to by spłacił zobowiązania wobec obecnych i byłych pracowników i byłoby OK. A tak teoretycznie zmienił się właściciel (tylko na papierku) aby wziąć kredycik i takie tam, ZUS płaci wynagrodzenie dla pracowników bo niby ciężka sytuacja w firmie, a kaska leci na nowe zabawki. Żyć nie umierać. WSTYD NAPRAWDĘ.

kwinto

Nie wazne pensje dla pracownikow-wazne ze nowe auta na parkingu stoja.

siolman

Już nikt tam nie chce pracować z okolic. Nabierają Ukraińców i ich robią w konia .brygadzisci z tej firmy pojęcia nie mają o robocie a ludzi uczą. Omijać zanim wdepniecie w to gó no

ciekawa

Jak to jest teraz z kondycją tej firmy? czy jeszcze coś budują, jakieś rozpoczęte inwestycje może mają? Czy już całkiem przygotowują się do bankructwa ?

kosa

Bankrut na glinianych nogach

Podlaska WKS

Zapraszam ślusarzy i spawaczy do pracy w Białymstoku. Podaj swój nr tel. lub e-mail oddzwonimy. Płacimy terminowo i umowy o pracę.

bsksns

Firma nie wypłaca peniedzy od kwietnia!

szkoda gadać

Jeśli ktoś szuka pracy jako wolontariusz,to polecam. Bo wypłaty na pewno nie zobaczy. Do dziś wielu obecnych i byłych pracowników nie ma powypłacanych wynagrodzeń. A pracodawca wciąż składa obietnice bez pokrycia, terminy wypłat są tylko przesuwane w czasie. NIE POLECAM.

bandzior

omijajcie tą firmę szerokim łukiem

Zostaw merytoryczną opinię o KSB Grupa Sp. z o.o. - Warszawa

KSB Grupa Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 70 ocen.
  • 7/1
    17-100 Warszawa