Opinie o AVEC Pharma Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy AVEC Pharma Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AVEC Pharma Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AVEC Pharma Sp. z o.o. w Wrocław

Przedstawiciel z północy

To się Zygmunt rozpisał! Też chcę się dopisać do tematu- pracowałem w kilku firmach, tu do Avec ściągnął mnie kolega z poprzedniej firmy. Jest lepiej niż ok, napewno lepiej niż w korpo w których pracowałem- ale ważne- jak nie masz rynku i relacji to nawet nie próbuj, bo miejsce jest doskonałe jak przychodzisz z rynkiem- kasa jest ok i atmosfera, produkt też absolutnie w porządku. Ale pod warunkiem opisanym powyżej.

Artur Zygmuntowicz

Dłuższy czas zastanawiałem się, czy zamieścić tu swoją opinię, kierując się zasadą, że "psy szczekają- karawana jedzie dalej...", ale w końcu postanowiłem napisać coś, w związku z rosnącą popularnością tego forum. Z przyjemnością też podpiszę się imieniem i nazwiskiem, a nie pseudonimem. Nazywam się Artur Zygmuntowicz. Mam świadomość, że mój komentarz, podpisany imieniem i nazwiskiem zaowocuje sporą ilością "hejtu", ale jest mi to obojętne. Zatem w paru punktach. 1. Współpracę z Avec Pharma rozpocząłem ponad dwa lata temu. Ponieważ miałem za sobą doświadczenie w charakterze przedstawiciela i kierownika regionalnego w dwóch firmach (Hartmann i Valeant) oraz epizod w charakterze KR-sa w Walmarku, kierownictwo firmy zadało mi logiczne pytanie, dlaczego decyduję się na małą, dopiero co startującą firmę, która na dodatek nie zatrudnia, tylko szuka współpracowników na własnej działalności, oraz dlaczego nie szukam pracy Regionalnego, tylko jestem gotowy od zera zaczynać w terenie jako przedstawiciel.? Moja odpowiedź najwyraźniej zadowoliła szefostwo firmy, bo rozpoczęliśmy współpracę. Umówiliśmy się, że jeśli w ciągu dwudziestu miesięcy pokażę co umiem, zostanie mi powierzona rola co najmniej kierownika regionalnego. Uprzejmie informuję, że firma wywiązała się z umowy- dziś zajmuję się tworzeniem struktur handlowych firmy. 2. Kwestia działalności gospodarczej. Po pierwsze nie tylko Avec działa w ten sposób- wiele firm proponuje taki układ, co nie powinno nikogo dziwić- nie raz bowiem się zdarza, że człowiek podpisujący umowę o pracę w poniedziałek, we wtorek przynosi L4. Smutne to ale prawdziwe, niewyobrażalne w czasach gdy, my starzy przedstawiciele i regionalni zaczynaliśmy, czyli ponad 20 lat temu. Dlatego firmy się asekurują, a jeśli chodzi o Avec Pharmę, to obecnie po krótkim okresie próbnym firma Avec Pharma oferuje umowę o pracę. 3. Rozmowy kwalifikacyjne i samoocena kandydatów. Prowadzę rozmowy kwalifikacyjne od lat i czasami łapię się za głowę. Wielu kandydatów zapytanych o dziesięciu najlepszych klientów, zaczyna się jąkać przy szóstym kliencie, a spytana o relacje, uważa że ma najwyższym poziomie, bo ktoś mu kiedyś w aptece zrobił herbatę. Ja nie żartuję. Ostatnio kandydat zapytany o aptekę z najlepszymi relacjami podał klienta, którego znam osobiście. Gdy zadzwoniłem do tego farmaceuty, okazało się, że mój znajomy kandydata kojarzy jedynie z wyglądu i firmy, ale nawet nie pamięta jego imienia i nazwiska. I to są relację. No błagam...I to jest dla mnie niezrozumiałe, bo podczas telefonicznej rozmowy wstępnej zawsze informujemy kandydatów, że szukamy jedynie takich, którzy mają zbudowane relacje na wysokim poziomie. Jak widać kandydaci mają problem z samooceną. 4. Pieniądze. W okresie pracy w charakterze przedstawiciela w Avec Pharma zarabiałem tyle samo co na stanowisku regionalnego w Valeant, a czasami więcej. Jak ktoś nie wierzy to zapraszam do Wrocławia- mogę pokazać PIT. Ale tu uwaga- nic za darmo. Najpierw ciężka praca w terenie- potem konkretny pieniądz. Inaczej się nie da. Oferta ze strony firmy była czytelna- dobry pieniądz za duży obrót. Dało się zrobić? Dało. 5. Wymagania są wysokie. To fakt. Ale są zrównoważone rozwojem. Dziś firma jest już w innym miejscu, niż te dwa lata temu i jeśli tempo się utrzyma, to ci, którzy dziś zaczynają pracę w terenie mają większą perspektywę awansu pionowego i poziomego, niż ci którzy pracują w wielkich firmach, gdzie nie ma co się oszukiwać, ale karty zostały rozdane. Zatem coś za coś. Drugim czynnikiem który równoważy oczekiwania jest atmosfera pracy. Ktoś, kto ma wieloletnie doświadczenie, wie, jeśli nie na swoim przykładzie, to z opowieści, że praca ta, wykonywana w kiepskiej atmosferze jest mordęgą. Tu tego nie ma. A że roboty jest dużo? No pewnie, że jest, ale gdzie jej nie ma? 6. Mój komentarz do wpisów negatywnych. Tak się składa, że przynajmniej dwa pochodzą od znanych mi osób. Jakby miały odrobinę ambicji, to by się przynajmniej podpisały z imienia i nazwiska. 7. Czy nie przesadzam z pozytywną oceną Avec Pharma? W żadnym razie. Oczywiście jak wszędzie są tu plusy i minusy, to kwestia indywidualnej oceny. To co mi przeszkadza, komuś innemu będzie obojętne i na odwrót. To naturalne. Ważne jest to, co przeważa, a przeważają dobre strony. A jak ktoś ma wątpliwości, czy pytania, to jestem do dyspozycji- mój adres mailowy to: a.zygmuntowicz@avecpharma.com Pozdrawiam Wszystkich Artur Zygmuntowicz

Rena

To na jakiej podstawie wystawiasz fakturę na swoja firmę? Masz liczoną prowizję czy o co cho jak nie ma podstawy pensji?

Tadzik

Nie ma podstawy...

Dział HR - AVEC Pharma
@Tadzik

Skąd Pan Tadzik ma taką informację skro, żaden Tadzik czy Tadeusz nigdy w naszej firmie nie pracował? W Avec Pharma jest podstawa i bardzo motywujący system premiowy z realnymi planami sprzedażowymi.

Rozmowę kwalifikacyjną w AVEC Pharma Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Przedstawiciel farmaceutyczny?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.

miś

Jacku, chyba pomyliłeś firmy. Zatrudniają na umowę o pracę z przyzwoitą podstawą. Jeździmy nowymi focusami albo i30, tankowanie na kartę flotową. Robota jak w każdej innej firmie. 10 wizyt w aptekach trzeba zrobić, plan też do wyrobienia, raz jest premia, raz tylko podstawa.Da się żyć.

Zostaw merytoryczną opinię o AVEC Pharma Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w AVEC Pharma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AVEC Pharma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVEC Pharma Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AVEC Pharma Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Beżowa 2
    54-046 Wrocław