Opinie o AVEC Pharma Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy AVEC Pharma Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AVEC Pharma Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AVEC Pharma Sp. z o.o. w Wrocław

KKS

Do Jacek: Piszesz bzdury, ponieważ w firmie Avec Pharma nie ma Kierownika Regionalnego, jest Kierownik Krajowy, który pracuje ma się dobrze i nigdzie się nie wybiera. Podsumowując Jacku: Twój wpis jest nieprawdziwy a Ty tak trochę albo i nie trochę ośmieszasz się i piszesz bzdury.

Jacek
@KKS

Skoro pragniesz merytorycznej dyskusji to proszę bardzo. Nie zamierzałem już nic więcej pisać ale skoro się "ośmieszam"... Kierownik zwał jak zwał Regionalny lub krajowy (kwestia nomenklatury) się zwolnił - jestem przekonany że Pan Artur potwierdzi to każdej zainteresowanej osobie. Co do bzdur to rzeczywiście bzdurą jest iż: Avec to poważna firma- to firemka do tego zupełnie amatorsko zarządzana, rotacja jest ogromna, warunki dla pracowników na początek tragiczne, produkty ciężkie w sprzedaży zimą nie mówiąc o okresie letnim i do tego wiele innych ale zachowam to dla siebie

Artur Zygmuntowicz
@Jacek

Tu Artur który się zwolnił. Potwierdzam. Ale nie dlatego się zwolniłem, że było mi źle w AVEC PHARMA. Decyzja była umotywowana dwiema sprawami- pierwsza rodzinna- na stare lata spłodziłem syna i w grę nie wchodzi praca o tym charakterze (wyjazdy, delegacje, etc). Po drugie po szczęśliwie dobrze sprzedających się dwóch książkach ("Ziemia o ludzkiej twarzy" i "Piłeczki w palcach żonglerów") wydaję kolejną- "Białoruś- Imperium Kontrastów" i życie zawodowe próbuję ułożyć tak, aby mieć czas na twórczość. Pracując w farmacji się nie da pogodzić pasji i pracy. Był też trzeci powód- zdrowotny, ale to nie miejsce by o tym pisać. Czas w AVEC wspominam normalnie- świetni właściciele z którymi mam kontakt prywatny do dziś, podobnie jak z niektórymi osobami tam pracującymi. Czy bywało ciężko w pracy? Bywało- dłuuuuuugo by opowiadać. Owszem Ale wspomnienia mam jak najbardziej pozytywne. Jak ktoś chce coś więcej wiedzieć, to zostawiam swój telefon- 730 053 412 A.Zygmuntowicz

@Artur Zygmuntowicz

A to komórka czy stacjonarny? Nie boisz się nawiedzonych REPów dzwoniących po 22.00?

@Artur Zygmuntowicz, jak sam widzisz po wpisach na forum zdania na temat pracy w AVEC PHARMA są podzielone po połowie - część wpisów jest pozytywnych a druga część wręcz odwrotnie. Wiele osób chciałoby podjąć pracę w tej firmie lecz potrzebne im zdanie osoby z dużym doświadczeniem pracy tam i z większą dawką szczegółów. Fajnie, że podałeś do siebie swój kontakt telefoniczny by porozmawiać o warunkach jakie panują w firmie ale może mógłbyś temat zgłębić jeszcze bardziej tu, na forum ?

Jerzy

Mam zamiar aplikować. Zastanawiam się dlaczego piszecie negatywnie o firmie?

Jacek
@Jerzy

Bo mamy negatywne doświadczenia? Nawet regionalny ostatnio się zwolnił

OOOO

Firma o bardzo złej opinii w środowisku.NIE POLECAM

Rozmowę kwalifikacyjną w AVEC Pharma Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Przedstawiciel farmaceutyczny?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.

Pani Prezes jeszcze się trzyma !!!! To trzymajcie się ludzie z daleka od tej firmy. Zero poszanowania dla pracownika ,wydaje jej się że prowadzi korporacje ..

Do Adam
@Adam

śmieszny wpis jakim trzeba być głupim żeby tak napisać gdzie realia są całkowicie odwrotne

Dział HR Avec Pharma
@Adam

Bardzo proszę o podanie szczegółów sprawy, chcielibyśmy merytorycznie ustosunkować się do zarzutów.

@Adam

Możesz napisać coś więcej? Aplikuję właśnie na stanowisko przedstawiciela czym się przejawia ten brak poszanowania? Pracujesz tam i to Twoje osobiste odczucia czy słyszałeś opinie?

W dzisiejszych czasach pracownicy coraz częściej oczekują od firmy zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w AVEC Pharma Sp. z o.o.?

Obiektywna

W Avec Pharma coś takiego jak benefity pozapłacowe nie istnieje.

Przedstawiciel

Dlaczego mój wpis zniknął? Napisałem prawdę i raczej obiektywnie, w ten sposób ten portal raczej nie zdobędzie uznania.

@Alexjeśli zniknęły jakieś wpisy oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią. Ktoś z Was pracuje na stanowisku Przedstawiciela Farmaceutycznego? Na stronie internetowej firmy widnieje oferta pracy na to stanowisko. Co możecie doradzić osobom, które są zainteresowane aplikacją do tego działu AVEC Pharma? Co powinny wiedzieć przed przesłaniem swojego CV?

Oleńka

Co tak cicho jest na forum? Wszyscy są na wakacjach?

Pomorzanka

Piotrze nie wiem w jakich aptekach byłeś, że twierdzisz brak produktów. Jeśli już tak piszesz to proszę dokładnie się rozejrzyj. Nie rozumiem ludzi którzy na forum piszą źle o innych. Czyżbyś był małym zakompleksionym chłopczykiem. p.s. Artura nie muszą tutaj znać bo to nie jego teren

Dominik

AVEC Pharma stawia na partnerstwo i profesjonalizm. Działają w sposób zaplanowany i konsekwentny a celem jest nowa jakość. Firma ciągle się rozwija i nie chce mi się wierzyć, że jest w firmie źle, może niektórym tak.

Ps. UWAGA BO USUWAJĄ NEGATYWNE KOMENTARZE

Alex

ŻENADA !!!! radzę omijać szerokim łukiem. Umowy próbne to umowy zlecenia, po to, by móc zwolnic pracownika po tygodniu/dwóch (po wcześniejszym przejęciu bazy aptek przedstawiciela) , bo osoba "nie realizuje planu i nie wykazuje perspektyw" ... Jak można ocenić pracownika po tygodniu pracy? Wydaje mi się, że w tej branży potrzeba na to trochę wiecej czasu. Ale może się mylę i Artur Zygnuntowicz jest tak super świetny w tym co robi i potrafi to zrobić po tak krótkim czasie. Szkoda, że szefostwo jest tak zaślepione jego praniem mózgu, bo preparaty mają całkiem niezłe i gdyby bardziej postawili na pracownika, a mniej na Artura, to mogliby osiągnąć więcej Plus to flota i dobre auto

Czy rekrutacja w firmie AVEC Pharma Sp. z o.o. zawsze przebiega, tak jak to zostało opisane tutaj: http://avecpharma.com/proces-rekrutacji/ ? Może ktoś chciałby podzielić się swoimi doświadczeniami?

Papcio

Bajo czytaj ze zrozumieniem. Ja pisałem, że jak było Ci źle jeszcze kiedy pracowałeś w Avec-u to wtedy powinieneś iść do sądu. Firma zatrudnia ludzi zadowolonych z pracy w mniejszym lub większym stopniu. Tak bywa

Bajo

A serwisowi gowork radzę, by sie zmienił i nie pozwalał na kasowanie wypowiedzi pracodawcom, bo chyba po to ten portal powstał. Jeśli dalej tak będzie, że pracodawca robi co chce na tym portalu, to żegnaj obiektywiźmie i cały portalu. Bo jak obserwuję cały portal to matko, żenada. Nic obiektywnego tylko cenzura na maksa. Więc nie będzie sensu cokolwiek tu wpisywać. To też pod rozwagę prowadzącym.

Bajo -byłem i wiem.

Firma na początku była bardzo fair. Dało się zarobić, dało się pracować i to naprawdę miło. Ale zmieniło się i to bardzo. Możliwość dobrego zarobku bliska zeru, a wymagania korporacyjne. Zaczęło się wymyślanie głupot. Pytanie czy to szefostwo tak się zmieniło, czy zostało zaślepione tym co wpaja im zanany na forum Artur. Bo jeśli szefostwo wierzy w bajki tegoż Artura, to bardzo ale to bardzo się zawiedzie. Szkoda tylko ludzi, którzy przeszli by robić dobrą robotę. Bo Ci bez pracy (dla niech to kolejne doświadczenie - nic nie tracą). W obecnej chwili tym, którzy chcą tu kandydować odradzam. A reszcie życzę, by szefostwo przejrzało na oczy i doceniło tych, którzy chcieli coś tu zrobić pozytywnego.

Papcio
@Bajo -byłem i wiem.

Dla mnie takie wypisywanie to dziecinada. Jak było tak źle trzeba było iść do sądu pracy. Co Ci daje człowieku że opluwasz firmę w której zarabiasz. To tak jakbyś podcinał gałąź na której siedzisz. Firma traci klientów a Ty w konsekwencji pracę a przecież wielu ludzi tam pracuje.

Bajo
@Papcio

Papcio - jak ma się problemy z czytaniem ze zrozumieniem, to trzeba wrócić do szkoły podstawowej i na nowo się uczyć się podstaw. Napisałem, że byłem i skoro mi się przestało podobać to mnie nie ma. A to nie powód by chodzić do sądu. A dziecinadą są takie wpisy jak Twój, bo nie wiem po co jest tu zamieszczony - i to bardziej zakrawa na dziecinadę.

Matjas

Witam. Widziałem ogłoszenie na kuj-pom. Czy firma przyjmuje PH bez doświadczenia w farmacji ? Pozdrawiam

Dział HR Avec Pharma

Jeśli jest Pan zainteresowany pracą w Avec Pharma proszę o kontakt. Udzielimy wszelkich informacji. Dane kontaktowe znajdzie Pan na stronie firmy.

Wojtek Kras Warszawa

Mój kumpel się dostał i sobie chwali. ja się nie dostałem, ale bywa. Selawi.

Zostaw merytoryczną opinię o AVEC Pharma Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w AVEC Pharma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AVEC Pharma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVEC Pharma Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AVEC Pharma Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Beżowa 2
    54-046 Wrocław