Opinie o Kredyt Express Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kredyt Express Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Kredyt Express Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kredyt Express Sp. z o.o. w Lublin

zbigniew

załatwili wszystko czego chciałem,bardzo dobrze się współpracuje-polecam

stare biuro

widze ze wracaja stare dobre czasy w kredyt express. mozna wszystko zalatwic mila obsluga. naprawde polecam

Katarzyna

Nowe produkty niedostępne nigdzie indziej,próbujemy u nas w biurze

Tychy
@Katarzyna

ja czekam na spotkania bo mają być w całej Polsce w czerwcu to pobawimy się i zobaczymy co oferują

pośrednik

Chciałem podziękować za pomoc w załatwieniu płatności od starego kredyt express,nowi regionalni załatwili płatności w 2 dni.super obsługa,to będzie dobra współpraca.trzymam kciuki

Ed
@pośrednik

Mi do tej pory nie załatwili wypłaty zaległej faktury.

dar
@pośrednik

daj namiary do jakiegos regionalnego bo na email jest brak odpowiedzi

Doradca Klienta

bardzo miła rozmowa z panem, rekrutacja w hotelu na wysokim poziomie

pytania dotyczyły mojego doświadczenia i planów na pracę w nowej firmie, pomysłów na sprzedaż i możliwości awansu

darek

Witam jaka maja nowa oferte? i gdzie mozna to zobaczyc?

Ted
@darek

napisz na info@kredyt-express.pl , przyjedzie regionalny i przedstawi oferte

anna

nowa oferta wygląda obiecująco-czekam na start i życzę powodzenia bo kilka lat współpracowałam

nav

U mnie nadal brak zapłaty za fakturę z grudnia zero kontaktu mimo wezwania do zapłaty. Dla mnie takie niby zmiany to ściema i na pewno już nie będziemy współpracować.

agent
@nav

wyślij do kredyt express sa w lublinie pismo z wezwaniem to zapłacą.ja już miałem kontakt z nowym podmiotem,siedzibę mają w olsztynie i w warszawie i wygląda spoko.ja jedno pismo i zapłacili bez problemu

Joanna
@nav

no z kredyt express to i ja już nie będę współpracowała,ale z nowym podmiotem już tak.przecież to inne osoby,inna firma itd. więc dlaczego nie zacząć z nimi,przecież oni nie mają nic do przeszłości,spółka stara dalej działa a nowa kupiła tylko system więc warto spróbować.

w piątek dostałem pieniądze na konto za fakturę ze stycznia

życzliwy

rozmawiałem z nowymi osobami w firmie,będą się rozwijać,zatrudniają regionalnych,nowe produkty,nowy inwestor.I bardzo dobrze bo super się kiedyś z nimi współpracowało

@życzliwy

Skąd miałeś numer telefonu do nowych osób? Jakaś nowa nazwa? Namiary? Cokolwiek.

życzliwy
@anonymous

będzie nadal ta sama nazwa tylko przejmuje to nowa firma.wiem bo zatrudnili ludzi z optimy i już kierownik sprzedaży u mnie był,że w połowie marca ruszają

Rzeszow2018
@życzliwy

Co z tego jak będą się rozwijać jak nie potrafią zapłacić faktur za wykonaną pracę. Nawet jeśli wystartują od nowa to ja im serdecznie dziękuję za współpracę. Jest to Firma bowiem dla mnie nie poważna.

Kredyt Express S.A.

Pod koniec 2017 roku akcjonariusze, rada nadzorcza i zarząd podjęli decyzję o poszukiwaniu inwestora dla spółki Kredyt Express aby umożliwić jej dalszy stabilny wzrost. Po wielu spotkaniach z zainteresowanymi podmiotami została podjęta decyzja o wybraniu najkorzystniejszej oferty szczególnie dla naszych wieloletnich Partnerów i Agentów. Informujemy, że Kredyt Express Spółka Akcyjna dokonuje zmiany strategii biznesowej i będzie rozwijała działalność w innym obszarze niż dotychczasowy natomiast sieć sprzedaży - Agenci, Pośrednicy oraz aplikacja z dostępem do licznych produktów wraz z marką Kredyt Express Operator Produktów Finansowych zostaje przejęta przez duży podmiot - lidera w sprzedaży produktów finansowych. W najbliższych dniach mogą się Państwo spodziewać kontaktu z nowej Firmy, która będzie kontynuowała działalność opartą o punkty sprzedaży/biura kredytowe za pośrednictwem aplikacji do obsługi wniosków. Jesteśmy przekonani, że będzie to dla Państwa zmiana na lepsze. Jednocześnie dziękujemy za blisko 6 lat współpracy z naszą Firmą. Wszelkie sprawy związane z dotychczasową działalnością Kredyt Express S.A. prosimy kierować do Kredyt Express S.A.

Kredyty Rzeszów

Ja również do dzisiaj nie mam zapłaconej faktury za luty i zero odzewu!!!

nowy agent
@Kredyty Rzeszów

dziwne jest to co piszesz bo od stycznia nie było już z nimi kontaktu i sprzedaży u nich bo informowaniu o sprzedaży firmy więc niby jak w lutym sprzedawałaś?widać,że to konkurencja pisze

beata

Ja nie mam zapłaconej faktury za grudzień 2017

Agent

Nie mam zapłaconej faktury 02.2018, zero odezwu na @ z wezwaniem do zapłaty. Fra po terminie 14 dni

agent2
@Agent

ja mam wszystkie zapłacone.ale faktycznie telefon milczy

wkurzony

u mnie dziś się zaksięgowały

biuro kredytowe

potwierdzam,też mam

@wkurzony

A u mnie dalej NIC. Ani Kasy ani odpowiedzi!!!

@wkurzony

na kiedy przypadała płatność za fakturę? czekam od początku stycznia

@ooo

u mnie wpłyneła płatność za fakturę z terminem do 20 grudnia 2017... Teraz czekam na ostatnią, bo więcej tam działać nie zamierzam - termin minął 21 stycznia.

@nav

dziękuję za odpowiedź, no to może cień nadziei, że jestem w kolejce na wykonanie przelewu, termin mi upłynął 04.01.2018... może w połowie lutego dostanę, porażka

@ooo

wpłynęły pieniądze za fakturę z terminem płatności początek stycznia, są ze mną rozliczeni

agent
@wkurzony

no widać po informacji że mieli jakieś drobne zmiany i to pewnie przez to ale najważniejsze że wszyscy piszą że kasę mają i nie będzie powtórki jak z innymi którzy nie popłacili i zniknęli

ja mam zapłaconom i z terminem grudniowym i styczniowym.nie sprzedaje już bo nie wiem co się dzieje ale co do kasy rozliczyli się

@Tomek

a kiedy miał pan przelew za fakturę z terminem płatności w styczniu

nav

Nie płacą prowizji pośrednikom, słuch po nich zaginął.

@nav

ja dziś otrzymałam prowizję ale dopiero po 16:00. mam konto w credit agricole i z tego banku też przyszła prowizja. na maile dostałam odpowiedź z dużym opóźnieniem,że zmienił się zarząd

Agentka. Na maile też nie odpo

u mnie dalej NIC!

@anonymous

na kiedy przypadała płatność? czekam od początku stycznia

@ooo

Ja też czekam od początku stycznia i NIC

@Agentka

proszę napisać jak wpłyną, też poinformuję, pozdrawiam i dziękuję

@ooo

otrzymałam teraz maila od firmy tej treści: Zarząd Kredyt Express S.A. pragnie poinformować o zachodzących obecnie zmianach w strukturach i działalności spółki. Od kilku miesięcy prowadziliśmy intensywne poszukiwania nowego inwestora Kredyt Express S.A. Po przeprowadzonych rozmowach biznesowych postanowiliśmy nawiązać relację inwestorską, w związku z czym w najbliższym czasie zajdą liczne zmiany. Na mocy podjętych decyzji pragniemy poinformować o powołaniu do życia nowego podmiotu, w ramach którego będzie kontynuowana działalność brokerska .... itd.

a przelewu nadal brak

Tom

dziś zaksięgowały się u mnie następne płatności,jestem z nimi na czysto.jak coś nowego zaproponują to pewnie będę współpracował

Urszula
@Tom

u mnie też chociaż telefon ciągle wyłączony

Zaniepokojona

Czy ktoś wie, czy Firma dalej istnieje czy już padła? Nie można się z nimi skontaktować.

@Zaniepokojona

Witam, też czekam na płatność za fakturę. Odpisują z biura na maile z wielkim opóźnieniem. W sprawie faktur odpisują żeby bezpośrednio pisać do zarządu na faktury@kredyt-express.pl - ale nikt mi nie odpisuje z tego maila

Agentka

Uwaga! Nie płacą prowizji pośrednikom. Infolinia nie działa. Na maile nie odpowiadają. Zdecydowanie nie polecam współprcy.

Armagedon

Nie polecam, najniższa krajowa , szkolenia w sobotę 5-6 h raz w miesiącu za darmo nic za to nie płacą . Najpierw 2 msc umowa zlecenie później o pracę . Atmosfera - ciśnienie , parcie na wyniki - codzienne dzwonienie do klientów i wciskanie kredytów - nawet 10 telefonów dziennie od różnych osób z biura do biednych klientów, którzy tylko chcieli sprawdzić czy mają szansę na oferty ale się rozmyślili . Szok ! Nie wiem czy tak wszędzie czy tylko małopolskie taka wiochę robi

Kredyt Express
@Armagedon

Informujemy, że Kredyt Express nie pracuje w soboty oraz nie dzwoni do klientów. Kredyt Express jest brokerem finansowym, który dostarcza produkty dla biur kredytowych ale sam nie prowadzi sprzedaży. Opinie jest kłamstwem lub nie dotyczy spółki Kredyt Express S.A. Dodatkowo nadmienię, że siedziba Kredyt Express mieści się w Lublinie i jest to jedyny oddział tej firmy, zatem we wspomnianej małopolsce firma nie posiada biura czy też oddziału.

Zostaw merytoryczną opinię o Kredyt Express Sp. z o.o. - Lublin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kredyt Express Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kredyt Express Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kredyt Express Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 257 ocen.
  • Wolska 11A lok. 12A
    20-411 Lublin

Kredyt Express Sp. z o.o.