Experum HR

Wrocław

Opinie o Experum HR

Monika 2015-06-27 09:52
Dobry początek w HR :)

Miałam okazję rozwijać swoje umiejętności zarówno w obszarze miękkiego jak i twardego HR. Istotne jest to, że sam decydujesz, ile obowiązków jesteś w stanie wykonać. Twój feedback jest brany pod uwagę. Służy to zarówno temu, żebyś nie był przeciążony obowiązkami, jak też Twojej inicjatywie - jeśli chcesz zająć się nowych, innym , ciekawszym zadaniem, warto, żebyś sam o tym powiedział. Atmosfera opieki i wsparcia. Możliwość poznania między innymi procesu rekrutacji, ale również specyfiki pracy w zewnętrznym HR. Dobre miejsce dla osób, które zaczynają karierę zawodową.
nmmn 2016-05-16 17:21
@krad rzadko keidy w ogłoszeniu jest napomnknięte cos w kwestii zarobków. Też uważam że powinno być.
Agnieszka 2017-03-01 16:21
@Monika, zachęcający komentarz! Dzięki za opinie :) A wy jakie macie doświadczenia z firmą?
/ 2017-07-13 10:10
czemu jak kogoś zatrudniają w firmie i dalej poszukują pracownika na stronie dalej widać te same ogłoszenia.
Janusz 2017-07-14 15:25
Bo może poszukują więcej niż jedną osobę...?
Agnieszka 2017-08-07 10:45
@Janusz a Ty współpracowałeś już z Experum HR? Co możesz powiedzieć o swoich doświadczeniach? Może to być bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad wyborem agencji zatrudnienia.
Janusz 2017-08-07 11:20
Agnieszko, pracuję w Experum HR i polecam. Jest to bardziej agencja doradztwa personalnego niż tylko agencja zatrudnienia.
Zostaw swoją opinię o Experum HR - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Experum HR