Opinie o Netinteractive Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Netinteractive Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Netinteractive Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netinteractive Sp. z o.o. w Warszawa

Peace!

W tej firmie spędziłam ok 2 lata jako developer i nie mogę o niej powiedzieć nic dobrego. Czerwony management, przemoc psychiczna, nepotyzm, nierówne traktowanie, kruczki w umowach i inne śliskie zagrywki w tej firmie są zjawiskami powszechnymi i powszechnie akceptowanymi, a jako że firma nalega na współpracę B2B, to nawet nie ma jak się przed tym bronić inaczej niż zmieniając pracę. Brak onboardingu, brak szkoleń. Projekty są prowadzone w stylu YOLO, czyli byle szybciej, bez głębszej analizy, czy planowania. Na testy oczywiście nigdy nie ma czasu, ani budżetu. Klienci są często przyciągani nierealnymi wycenami projektów, a przekraczanie terminów jest tam typowe. Podejście do klientów i samych projektów bywa bardzo lekceważące. Niektórzy PMowie stanowią tam tylko proxy między devami, a klientami i nie posiadają nawet podstawowej wiedzy na temat projektów, które prowadzą. Zadania są mocno niedoprecyzowane, często jest to task z samym tytułem w Jirze. Sam poziom developerów nie jest wysoki, nie stosuje się tam dobrych praktyk programowania, kod jest niechlujny, niedbały. Od backendowców oczekuje się, że będą pisać też front oraz wchodzić w role dev-opsa czy admina i to ci, którzy się na to godzą, niedługo później zostają seniorami. To dobre miejsce jedynie dla ludzi bez doświadczenia, których nikt inny nie chce zatrudnić. Jeśli ktoś chce rozwijać się jako developer i znaczyć coś na rynku pracy to nie warto tu siedzieć za długo, bo tylko nabiera się złych nawyków.

Pracowałem przez 2 i pół roku, w tym samym czasie co użytkowniczka Peace i zdecydowanie nie zgadam się z opinią jeśli chodzi o zarządzanie. Z każdym zgłoszonym problemem management próbuje Ci pomóc, dodatkowo pracownicy są świetnymi ludźmi z którymi chętnie spędzałem czas i mogłem na nich liczyć. Pracowałem w roli testera to nie odniosę się do jakości kodu, mogę jedynie powiedzieć że często developerzy się challengowali pomysłami z innymi, dbając o to by tworzyć oprogramowanie w jak najlepszy sposób. Różnorodność projektów jest duża przez co nie ma monotonii. Zarobki i benefity są dobre, mieszkając w Warszawie jest możliwość korzystania z kortów do padla i squasha za darmo ????(multisport też jest). Jako tester miałem szerokie pole do rozwoju w wybranym przez siebie kierunku, oraz wsparcie doświadczonego QA w natrafianych trudnościach. Podsumowując bardzo polecam pracę w NetInteractive dla osób z małym doświadczeniem lub dla tych które chcą miłej atmosfery i spokojnej pracy z dobrymi zarobkami :)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy jest możliwość pracy w Netinteractive Sp. z o.o. na część etatu?

Czy Netinteractive Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Kasia Nowy wpis

tak, są karty Multisport i Fitprofit

Adam Nowy wpis

Peace!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Netinteractive Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Mika

Nigdy nie spotkałam się z gorszą rekrutacją niż w tej firmie. Podejście do kandydata lekceważące i nieprofesjonalne. Po zapewnieniu o otrzymaniu pracy, kontakt się urwał... Nie wiem kto zarządza tam HR i rekrutacją, ale jest to poziom najniższy z najniższych. Nie polecam!

Marek Kowalczyk

Kompetencje pracowników na bardzo niskim poziomie, brak odpowiedzi na wysyłane zapytania. Pracownicy nie wywiązują się ze swoich obowiązków. Nie polecam i odradzam.

Janek
@Marek Kowalczyk

Cześć @Marek. Skąd taka opinia? Możesz napisać coś więcej o tych sytuacjach które opisujesz? Pracowałeś w NetInteractive?

Student

A ja ze studentami? Zatrudniacie?

Mateusz

czy w firmie da się szybko awansować?

Krzysztof

Niewielka wiedza zarządzających oraz słabe kompetencje pracowników nie pozwalają na wystawienie tej firmie pozytywnej oceny. Trudna współpraca z właścicielami to jedna z największych bolączek tego miejsca. Podejmując zatrudnienie należy przyzwyczaić się do szczególnych metod zarządzania i trudnych relacji z klientami. To jednak może być super miejsce dla raczkujących programistów, których nikt inny nie chce zatrudnić. Jako doświadczony programista, który chce rozwijać swoją wiedzę i kompetencje, nie podjąłbym tutaj pracy. Podsumowując, odradzam osobom z co najmniej rocznym doświadczeniem w programowaniu.

kas
@Krzysztof

Cześć Krzysztof. Skąd taka opinia? Możesz napisać coś więcej. Pracowałeś w NetInteractive?

Dawid

Jak bardzo lubimy oceniać naszych zwierzchników! Firma ma dobrą opinię a jaką ma pracownik?

Edyta

@skoczek, może mógłbyś napisać jak wygląda proces rekrutacji? Jakie benefity oferuje pracodawca? Czy wynagrodzenie jest dla Ciebie satysfakcjonujące? Te informacje na pewno będą cenną wskazówką dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w tej firmie.

skoczek

Rekrutacja php programista - bardzo latwa, kazdy nawet cieniak moze sie dostac. Bardzo slabe benefity, bardzo niskie umiejetnosci pracownikow ktorych rotacja jest suuuuuuper duza i ciagle zmienia sie polowa firmy. Stale to moze z 3 osoby sa albo 2. Poza kasa nie maja nic do zaoferowania - a po czasie i tak praca w tej firmie meczy....

Mirek

Zastanawiam się czy praca w bardzo dobrej firmie jest powodem takiej ciszy na forum? czy rekrutacja jest bardzo trudna?

Edyta

Obecnie szukają pracownika na stanowisko PHP Senior/Mid Backend Developer. Oferują możliwość aktywnego uczestniczenia w ambitnych projektach informatycznych typu CRM, B2B, aplikacje dedykowane, możliwość rozwoju na stanowisko Team Leadera, kartę Fitsport co wynika z oferty pracy. Kto jest zainteresowany aplikacją do Netinteractive?

ero

może tylko tobie się tak wydaje. ja staram się o posadę Sales Development Manager bo wiem że umowę o prace mają dawać

cyrkowiec

Nie wiem, jak jest teraz, ale kiedyś rekrutacje były tam prowadzone na bardzo żenującym poziomie - niczym z podręcznika raczkującego HR-owca. Przyznam szczerze, że ośmieszali się takimi akcjami cyrkowymi. Mam nadzieję, że coś się zmieniło w tym względzie, a jeśli nie... no cóż, jaki Pan taki kram.

Zostaw merytoryczną opinię o Netinteractive Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Netinteractive Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Netinteractive Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Netinteractive Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Saska 103 lok. 1
    03-914 Warszawa

Netinteractive Sp. z o.o.