Opinie o Zbydrew w Wadowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zbydrew. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Zbydrew o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zbydrew w Wadowice

Beata

Czy praca tutaj jako Poszukujemy pomocnika stolarza do produkcji drzwi drewnianych, parapetów i schodów to dobra praca dla kogoś od razu po maturze? Widziałam w Internecie, że była oferta. I chciałabym dowiedzieć się, czy można tutaj zdobyć doświadczenie i generalnie nauczyć się fachu np. stolarza? I jaka jest kasa dla takiego pomocnika na start?

@ZBYDREW

Ile najlepiej mieć tego doświadczenia żeby dostać pracę od zaraz. Jeśli mam doświadczenie to od kiedy mógłbym zacząć? Czy początkowo muszę pokazać swoje umiejętności?

Czy Zbydrew organizuje staże dla studentów?

@Zbydrew

Po ile godzin praca ? Jakie stawki na początek dla kogoś do przyuczenia ?

Beata

@Beata

Witam. Na dzień dzisiejszy nie mamy naboru na stanowisko stolarz czy pomocnik stolarza. Czasem mamy wolne stanowisko na pomocnika stolarza, czyli do przyuczenia ale to najlepiej podejść do nas do firmy i porozmawiać, pokażemy na czym taka praca polega.

Halina
@ZBYDREW

Czy takim pomocnikiem może być chłopak 17lat? Syn chętnie by sobie dorobił, pracy się nie boi. Tylko że 18 urodziny dopiero w grudniu... Przyjmujecie na takie praktyki?

@Halina

Szukamy stolarza do produkcji drzwi , osobę z doświadczeniem. Nie mamy wolnych miejsca jako na dorobienie.

@ZBYDREW

Można wiedzieć ile trzeba mieć minimum doświadczenia? Jeśli spełnię kryteria to jaką Państwo proponujecie pensję? Czy doświadczenie trzeba mieć typowo w produkcji drzwi czy ogólnie jako stolarz też wystarczy?

@Beata

Tak można przyjść na rozmowę do Tomic do firmy. Mamy jedno wolne miejsce dla kogoś bez doświadczenia przy klejeniu elementów drewnianych. Zapraszamy

@ZBYDREW

Na początek jakiś okres próbny? Bo jeśli tak, to ile on może trwać, i w jakiej formie bym się tu mógł fachu uczyć? Są doświadczeni pracownicy, co potrafią się nim dzielić?

ZBYDREW Nowy wpis
@Beata

Witam serdecznie Na tą chwilę poszukujemy stolarza z doświadczeniem przy pracy na maszynach stolarskich, ale prosze pisać lub dzwonić do nas w maju , być może będziemy potrzebować osobę do przyuczenia :) Zapraszam , życzę miłego dnia i zdrówka Łacek Zbigniew

@ZBYDREW

Czy Zbydrew organizuje staże dla studentów?

A to ogłoszenie z Państwa strony dla stolarza w dalszym ciągu aktualne? Napisano o pracy stałej. Czy to oznacza zatrudnienie na podstawie umowy o pracę? I co z oferowanym przyuczeniem, co już warto umieć i ile by ono trwało?

ZBYDREW

Tak na stolarza aktualne , szukamy osobę z doświadczeniem przy pracy na maszynach stolarskich takich jak : wyrówniarka , frezarka dolno i górno wrzecionowa , piły. Dla osoby do przyuczenia też się miejsce znajdzie , przy klejeniu drewna. Najlepiej to zapraszamy po nowym roku do Tomic na rozmowę i myslę że sie dogadamy tak najlepiej :)

Jacek

@VO Zapomnieli tylko dodać że za najniższa i na badziewnym sprzęcie :)

@Jacek

Panie Jacku pracował Pan w firmie ponad 3 lata i było wszystko dobrze, przychodził Pan porozmawiać do biura, zawsze został wysłuchany, zawsze służyliśmy pomocą, wiec nie bardzo rozumiem takiego wpisu i jakieś dogryzanie do hobby jakie człowiek ma. Co Pana interesują moje motorki które sobie stoją, co to ma wspólnego z pracą u nas. Strasznie to dziwne takie docinki, jak jest dobrze to jest fajnie a jak coś nie tak to od razu wgryzanie sie do kogoś, wedle mnie to trochę słabe podejście. Pozdrawiam i życzę powodzenie i dużo zdrowia w nowym roku.

@ZBYDREW

Jakie warto mieć doświadczenie żeby na pewniaka dostać pracę? pytam o ilość lat. Jak długo trwa przyuczenie takiej osoby, która nie ma doświadczenia? Po skończonej nauce można dostać większą pensję? Gdybym teraz złożył cv to od kiedy mógłbym zacząć pracę?

Piotr Nowy wpis
@Zbydrew

Po ile godzin praca ? Jakie stawki na początek dla kogoś do przyuczenia ?

Wojtek

Na stronie firmy znalazłem informację, że szukają lakiernika, także z doświadczeniem przy samochodach. Rozważam tą opcję, ale mam pytanie. Czy w firmie jest wydzielone pomieszczenie na lakiernię? I czy to praca samodzielna, czy w większym zespole?

@Wojtek

Tak , zapraszamy na rozmowe , mamy wydzielone miejsce na lakierowanie , szlifowanie wstepne , bejcowanie drewna. Stała praca. Malujemy farbami wodnymi firmy Sigma.

Jaka jest kultura pracy w Zbydrew?

Zbigniew ( szef )

Praca stała pod dachem , stałe wypłaty , możliwość zaliczek. Praca na stolarni wiec trochę kurzu sie znajdzie :) Zapraszam do współpracy, Zbigniew Łacek

Halina
@Zbigniew ( szef )

To jak praca stała to wszyscy pracownicy mają umowę o pracę na czas nieokreślony?

@Halina

Nie każdy ma , ale większość tak. Zapraszam do naszego zespołu.

@Szef Zbigniew Łacek

Jedni mają umowę na czas określony a inni na czas nieokreślony. Zapraszam

Jarek

Witam wszystkich ta firma to wielkie (usunięte przez administratora). Żadne drzwi w tej firmie tak naprawdę nawet koło drewna nie leżały . Drzwi są zbudowane ze sklejki styropianu i taniej farby . Tylko wyglądają ładnie a po czasie się rozlatują !!!!!!!!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Zbydrew spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Tomasz

Witam. Jestem posiadaczem drzwi zewnętrznych z firmy Zbydrew od marca tego roku. Zdecydowałem się na zakup drzwi po znalezieniu ich ogłoszenia na Instagramie. Dodają tam piękne zdjęcia swoich wyrobów. Spodobały mi się drzwi w kolorze RAL 5024 takie błękitne, od razy wpadły mi w oko. Napisałem do nich i ku mojemu zdziwieniu odpowiedź była po 20 minutach i tak kolejna , kolejna. Byłem w szoku że ktoś od razu odpisuje mi na wszystkie moje pytania a co jeszcze , doradził , podpowiedział. Następnie poproszono mnie bym wszystko co zostało ustalone, napisał w jednym mailu i spisaliśmy zamówienie. Warto było czekać , drzwi są bardzo ładne , podobają się każdemu kto do nas przyjeżdża, robią super wrażenie , ten kolor to mistrzostwo świata. Polecam firmę w 100%. Super kontakt. Super drzwi. Tomasz

Julia
@Tomasz

Nie wiem czemu, ale czytając treść tego wpisu odnosiłam wrażenie, że zakończy się Twoim rozczarowaniem i pluciem w stronę firmy, a tu taka miła niespodzianka. ;) Panowie z firmy zajęli się montażem czy miałeś już kogoś zaufanego? I jak po kilku miesiącach użytkowania? Wszystko bez zarzutu i generalnie są bez wad?

@Tomasz

ponownie, idźcie sobie słodzić na googla nie nie na profilu o pracodawcy, gdzie szuka się opinii o pracodawcy samym a nie jakie piękne Rale malują i jaki to pan Andrzej czy kto inny jest milusi i pomocny, Dżizas jak można uprawiać taką politykę, nie czytam już dalszych opinii bo to tania reklama. Byc moze zakłąd i sam pracodawca są w porządku, ale z tych mdłych opinii niczego sie nie dowiem oprócz tego, że drzwi fajne

@Hyrka

Witam W czym mogę Panu pomóc? Nasi Klienci dodają również na tym portalu opinie na tematy naszych drzwi, dzielą sie opinią z innymi. Szuka Pan pracy ? Mamy na tą chwile wolne stanowisko na produkcji , szukamy stolarza, jeśli jest Pan zainteresowany, zapraszamy serdecznie do wyłania do nas Swojego CV na maila zbydrew@wp.pl. Służę pomocą - zapraszam. Pozdrawiam Łacek Andrzej

@Zbydrew

Przemyślę to Panie Andrzeju jeżeli chodzi o pracę. Nie szukam, rozglądam się, lecz patrzę też co i w jaki sposób wypisują ludzie na portalu Go Work służącemu do wydawania opinii na temat pracy, pracodawcy, pracowników, warunków pracy itd. Źle się czyta, jeżeli na takim portalu widać opinie zadowolonych, lub sztucznie zadowolonych klientów, bo tak też można domniemywać. Przykro mi, ale tak to wygląda z perspektywy "czytacza". Nikt tego jeszcze Panu nie zasugerował? Życzę samych sukcesów, ale chyba podziękuję jednak za drzwi otwarte do Państwa, za mało opinii ludzi pracujących, za dużo opinii zadowolonych klientów. to tak jakby na ambonie w kościele jeden z wiernych ogłaszał sprzedaż sowich dóbr, reklamując, ze są najlepsze i dobre i warto. Pozdrawiam i już się nie udzielam, bo nie chcę Państwu krwi napsuć, a zapewniam że nie jestem z konkurencji, zwykła uczciwość mną targa jak czytam propagandę tutaj.

@Hyrka

Witam. Ja to rozumiem, ale Klient dodaje opinie gdzie może, nie mamy na to wpływu,czy tu czy gdzie indziej ją umieści. Staramy się jak możemy wykonywać produkty dobrej jakości oraz zatrudniać pracowników na dobrych warunkach. Pracuje u nas sporo ludzi i jak to zawsze bywa jedni pracują latami i szanuja pracę i szefa a drudzy porobią, tydzień dwa i coś im nie spasuje i odchodzą. Na siłę nikogo nie uszczęśliwimy. Pracę mamy stałą pod dachem w godnych warunkach. Wypłaty miedzy 1-7 zawsze są w terminie więc chyba jest OK. W tych dziwnych czasach dajemy rady, zobaczymy jak to dalej będzie. Życzę zdrówka bo to jest najważniejsze. Pozdrawiam Łacek Andrzej

Tomasz
@Julia

Witaj. Tak zamówiłem z montażem i przyjechali i zamontowali drzwi. Wszystko odbyło się bez problemu. Drzwi są ładne , cieszą oko nasze jak i znajomych co przez nie wchodzą. Jak do teraz, wszystko jest dobrze. Widać po drzwiach że są solidne , trwałe, dobrze wykonane , więc winny służyć latami. Polecam firme Zbydrew. Pozdrawiam

Moni
@Julia

Ja drzwi użytkuje już któryś rok, zrobiłam sama błąd zamawiając złą stronę.Teraz myślę wreszcie wrócić do swoich planów i zdecydowanie również wybiorę tą sprawdzoną firmę,teraz wiem że warto.

@Moni

Bardzo dziekujemy i serdecznie zapraszamy :) Kto nic nie robi ten sie nie myli :) Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia :)

@Tomasz

Dziekujemy za miłe słowa :) Niech drzwi służ latami i cieszą wasze oczy :) Pozdrawiamy i polecamy sie na przyszłość :)

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Zbydrew?

Szef Łacek Zbigniew

Trzeba przyjść do firmy na rozmowę ze mną. Podczas rozmowy wszystko powiem na miejscu. Aktualnie potrzebujemy : Stolarza do produkcji drzwi i schodów z doświadczeniem Lakiernika do malowania drzwi ( możliwość przyuczenia lakiernika samochodowego ) Osobę do składania drzwi i futryn ( zakładanie zamków, okuć, uszczelek ) Osobę do pomocy na tartaku Stała praca pod dachem , dobre warunki. Zapraszam

Jak szefostwo w Zbydrew? Spoko traktują ludzi?

Jak się jest w porządku do szefostwa to jest wszystko dobrze, można przyjść do biura, porozmawiać o swoich problemach, zawsze wysłuchają i doradzą jak i starszy szef jak i młodszy. Pracuje się dobrze, wyplaty zawszę miedzy 10-16 są, na zaliczki zawsze można liczyć. Praca fajna, rozwojowa, jest dobrze.

Szef Łacek Zbigniew

Staram się traktować ludzi tak samo jak oni mnie traktują. Ten kto się stara jest doceniany, wynagradzany. Prowadzę firmę od ponad 30 lat, więc rożne rzeczy widziałem i słyszałem. Na głowę nie pozwolę sobie wejść, jestem wyrozumiały ale też do czssu. Pracownik musi wiedzieć że musi zarobić siebie , na firmę , na mnie i na opłaty. Tak to wszędzie funkcjonuje. Ci którzy to rozumieją pracują i szanujemy się wzajemnie :) Zapraszam do pracy :)

Nowy pracownik

Tak , szef starszej daty człowiek , jest OK , można z nim pogadać , czasem się też wyżalić wysłucha , podpowie. Wiadomo nie ma dużo czasu jak to szef ale jest OK. Czasem w biurze jest również młody szef, jego syn, z nim również można pomówić. Ogólnie firma rodzinna, widać zaangażowanie przez nich dwóch, inwestują w firmę, rozbudowują, dokupują maszyny. W socjalnych bardzo czysto, schludnie, koledzy z pracy doradzą , pokażą na początku. Ja polecam i pracuje dalej.

Zbigniew ( szef )
@Nowy pracownik

Dziekujemy bardzo za miłe słowa :) Staramy sie jak możemy , jeden bedzie bardzo zadowolony a drugi nie. Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził :)

Pracowałem w firmie Zbydrew przez ostatnie 4 miesiące, Co mogę powiedzieć to że wypłata miedzy 5-10 więc dobrze, bez proszenia, kiedy chciałem zaliczkę to przyszedłem do szefa do biura i zawsze mogłem na nią liczyć. Praca była na tartaku więc nie lekka nie ciężka, ale stała. Firma czysta, schludna, widać że szefostwo dba o nią. Socjalne czyste , łazienki sprzątane. Zwolniłem się gdyż postanowiłem spróbować swoich sił za granicą.Na koniec powiem tak SPOKOJNIE MOŻNA PODJĄĆ TU PRACĘ, wiedząc że nikt Cię nie oszuka.

@Marcin

A ile płacił i na jakiej umowie zatrudniał? Była uop?

Aneta

Pracowałam w firmie Zbydrew na czyszczeniu w Choczni , praca jak to praca , trzeba pracować by zarobić. Pokazali mi , wytłumaczyli co mam robić , jak szlifować , jak szpachlować i tak pracowałam. Miałam jednak male dziecko u rodziców przez ten okres i tylko temu musiałam zrezygnować z pracy, gdyż nie mogli sobie z nim poradzić kazego dnia po tyle godzin. Praca była fajna, wypłata na czas. Miło wspominam te 3 miesiące. Polecam , szef fajny, czasem uśmiechnięty a czasem nie hehe jak to szef.

@Aneta

i to jest rzeczowa opinia. Dziękuję serdecznie.

Wojtek

Piszę tą opinie gdyż jestem bardzo mile zaskoczony podejściem do Klienta. Od samego początku od wykonania telefonu aż do samego końca wszystko przebiegło mega pozytywnie. Znalazłem firmę przez przypadek na facebooku , gdzie wszedłem na ich profil i zobaczyłem drzwi w różnych kolorach, co mnie bardzo zainteresowało. Wszedłem nastepnie na stronę www, wybrałem wzór drzwi i skontaktowałem się telefonicznie. Uzyskałem od razu wycenę , poradę jak otwierane drzwi bo też nie wiedziałem jak się fahcowo podaje lewe, prawe. Po czym złożyłem zamówienie drogą mailową, na drugi dzień, otrzymałem potwierdzenie zamówienia, fakture na zadatek. Po mniej wiecej 14 tygodniach, zadzwoniła miła Pani z biura z informacją iż za 2 dni będą montowane drzwi u mnie i faktycznie tak się stało. Przyjechała ekipa monterska od nich i sprawnie zamontowała drzwi u mnie. Drzwi wybrałem w kolorze RAL 5024 ładne, błękitne drzwi. Żona "piała" z zachwytu hehe. Jesteśmy bardzo zadowoleni z podejścia od samego początku do sprawy. Drzwi widać że są solidne i warto było na nie tak długo czekać. Zbydrew do firma, której można zaufać.

@Wojtek

To samo co powyżej. Niech administrator weźmie się za usuwanie komentarzy pisanych prawdopodobnie przez właścicieli firmy, bowiem takie zaśmiecanie pochwałami to powinno odbywać się na portalach i stronach typu Google, a nie tutaj gdzie ktoś szuka opinii o pracodawcy a czyta tylko mdłe i cukrujące opinie jakie to drzwi są piękne itd.

@Hyrka

Witam Nie rozumiem Pana podejścia, Pana złości w naszym kierunku. Dodawane komentarze, są od naszych Klientów. Dodali je, za co im bardzo dziekujemy. Nie dodajemy sobie sami żadnych opinii ! Proszę nas nie oczerniać o takie coś. Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnim doświadczeniem. Pozdrawiam Łacek Andrzej Jedni chwalą drudzy nie, nie jesteśmy cukrowani jak to Pan napisał. Produkujemy solidne drzwi drewniane, staramy się wykonywać je najlepiej jak potrafimy.

Marzena

Witam, chciałam tylko napisać że bardzo dziękujemy za obsługę i montaż drzwi. Jesteśmy bardzo zadowoleni:) wszystko było w jak najlepszym porządku począwszy od zamówienia, obsługi w sklepie (pan bardzo konkretny, żadnego problemu z zamówieniem, wszystko sprawnie), poprzez pomiar(pan doradził, który kierunek drzwi wybrać, nie miał żadnego problemu z wymiarami), skończywszy na montażu(panowie bardzo mili, również nie mieli żadnego problemu z montażem, że czegoś się nie da itp.). Na prawdę, obsługa na wysokim poziomie, rzeczowo, konkretnie. Na czas. Drzwi są piękne ????.

@Marzena

Czy takie opinie nie powinny się znaleźć na Google na przykłąd a nie na portalu dotyczącym pracowników i pracodawcy? Słaba reklama

@Hyrka

Witam serdecznie Ale nie mamy wpływu, gdzie Klienci dodają opinie.

Aneta

Dzień dobry. Chciałem sie podzielić opinia na temat firmy Zbydrew. Obserwując ich profil na instagramie od dłuższego czasu, zauważyłam że wstawiają mapki gdzie jadą na pomiary w których kierunkach. Skontaktowałam się z nimi z prośba o przyjazd do mnie na pomiar drzwi. Wpisali mnie na listę i po 3 tygodniach otrzymałam informację że ktoś do mnie podjedzie i dokona pomiaru, wyceny, doradzi co i jak, i tak się stało. Odwiedził mnie bardzo miły Pan Andrzej, który doradził , podpowiedział, zmierzył, nie próbował mnie na nic naciągnąć, wręcz odradzał że to jest zbędne, nie potrzebne. Co mnie zszokowało bardzo pozytywnie. Nie wahając się, potwierdziłam zamówienie. Od 4 miesięcy jestem szczęśliwą posiadaczką drzwi Zbydrew w białym kolorze, są bardzo piękne , solidne , widać że są bardzo porządne. Piszę ten komentarz gdyż widziałam na instagramie w relacjach kilka zdjęć z ciepłymi słowami w kierunku Pana Andrzeja i również się do nich dołączam. Jest to miły, sympatyczny człowiek, który widać że lubi to co robi. Pełen profesjonalizm. Polecam drzwi i współpracę ze Zbydrewem. Aneta

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Zbydrew odbywa się w siedzibie firmy?

Szef

Tak , zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną do siedziby firmy do Tomic. Tu wszystko pokażę, wytłumaczę. Zapraszam serdecznie Zbigniew

D

Polecam pracę w tej firmie. Miła atmosfera, wypłata zawsze na czas, z szefem zawsze idzie się dogadać

@D

Ile osób jest w zespole? Jakieś spotkania integracyjne też się zdarzają u was? ;d

@D

Dziękuje za miłe słowa. Dokładnie , potrzebujesz, przyjdź do biura, porozmawiamy, jęsli będę mógł pomóc to pomogę.

@Andrzej

Pracuje u mnie kilkanaście osób. Myślę, że panuje dobra atmosfera.

@Szef Zbigniew Łacek

Super, dziękuję za odpowiedź! Czy studenci też mogą liczyć na zatrudnienie? :)

Słabo

Nie polecam pracy w tym zakładzie. Przez pierwszy miesiąc jak tam byłem przewinęło się chyba z 15 pracowników co o czymś świadczy. Wymagania duże za śmieszne pieniądze. Jak czytam komentarze to myślę, że to sam szef je pisze. Praca dobra na wakacje dla ucznia/studenta, ale nie na stałe. W dodatku nie ma co liczyć na umowę przez pierwsze miesiące pracy. Z plusów tyle, że jest czysto. Generalnie odradzam

Szef
@Słabo

Witam Panią. Wymagania takie o jakich rozmawialiśmy na początku podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Pierwszy tydzień był słaby, zwróciłem kilka razy uwagę że jeślki tak dalej będzie szło słabo to będziemy musieli się pożegnać, odpowiedziała Pani że sama w moim kierunku, dobrze postara się Pani podgonić, proszę zrozumieć ale pracownik musi zarobić na Siebie, na firmę i na szefa, tak to jest przekalkulowane Proszę nie mieć do mnie pretensji, ale nie stać mnie na płacenie tylko za samą obecność pracownika w firmie. Przewinęło się owszem od nowego roku około 15 pracowników a nie jak pani pisze miesiąc ! i co został jeden a czemu , bo każdy by chciał pracować ale się nie urobić a zarobić, niestety jak pisałem wcześniej u mnie tak dobrze to nie ma. Jeśli pamiętam ustaliliśmy stawkę na rękę 14 zł za godzinę pracy na początek przez pierwszy miesiąc i podjęła się Pani tej pracy , szlifowanie drzwi drewnianych za pomocą maszynki oscylacyjnej której się Pani bała, szlifowała Pani ręcznie a to strata czasu i siły i to Pani sama zdecydowała odejść, mimo to że ja dałem szanse na poprawę, więc nie mówmy tu o dużych wymaganiach ale jedne drzwi za cały dzień wyszlifować to lekka przesada. Pozdrawiam i dziękuje za próbę podjęcia pracy w naszej firmie.

Krystynapracownoko
@Słabo

praca. w. tomicach. spoko jesteś. w. dobrych. rękach super atmosfera praca. w. choczni jest. masakryczna. ZADZI BABOCHLOP 8 - 10.godzin przekleństw niezadowolenia i ciągle jakieś problemy i Strasznie kopanie pracowników. Przez pracowników tylko dwóch Szanuje resztę kadry oddanych pracy ludzi może szef przeży na oczy.

Polecam firmę Zbydrew. Od samego początku spotkałem się z profesjonalizmem. Na Instagramie wypatrzyłem ich. Napisałem pierw tam , od razu tego samego dnia otrzymałem odpowiedz. Nastepnie poproszono mnie o wysłanie maila z wybranym wzorem. kolorem, wymiarami otworu i podaniem adresu do wysyłki lub montażu. Znów pozytywne zdziwienie, ten sam dzien odpowiedz na mailu już była. Kolejnego dnia zadzwoniłem by doprecyzować wszystko i złożyłem zamówienie. Termin podali 12-15 tygodni doszły w 13 więc super , bez niespodzianki co mnie bardzo ucieszyło. Drzwi zamówiłem z dostawą pod dom, super zabezpieczone na palecie dojechały do mnie. Zostały zamontowane miesiąc temu i każdemu sie podobają. Kolor ral 5024 robi wrażenie, pięknie się prezentuje w naszym domu. Polecam tą firmę bez dwóch zdań :) Dziękuje że na Was trafiłem. Spełniłem swoje i żony marzenie o błękitnych drzwiach :)

Karol

Czy macie jakiś sposób na walkę z covidem?

@Karol

Staramy się jak możemy. Mamy płyny dezynfekujące przy wejściach, nosimy maseczki w biurach, nie witamy się z Klientami. Uważamy na ile to jest możliwe.

@Karol

Staramy się jak możemy, zachowujemy wszelkie ostrożności. Ale jak wiadomo nie ma złote środka na walkę z tym dziadostwem :(

eaw4

Pełny profesjonalizm, rzetelność, solidność,uprzejmość, produkują piękne drzwi. Cudo!Polecam!

Łacek Andrzej
@eaw4

Dziękujemy bardzo za wyrażenie Swojej opinii. Cieszymy się, że mogliśmy wykonać dla Pani drzwi które się podobają. Niech służą latami i cieszą oko :) Polecamy sie na przyszłość :)

@eaw4

Bardzo dziękuje za wpis, cieszę się że drzwi się podobają. Niech służą latami. Polecamy się na przyszłość :)

Klient

Drzwi zewnętrzne które kupiłem są bardzo dobrej jakości. Były w dobrej cenie ( pewnie temu że kupiłem u producenta). Po 10-ciu latach użytkowania są idealne. Polecam.

Łacek Andrzej
@Klient

Bardzo dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Cieszymy się, że po 10 latach taka opinia się pojawia. Życzymy dużo zdrówka i jeszcze raz bardzo dziękujemy :)

@Klient

Bardzo dziękuje za wyrażenie Swojej opinii, dziękuje za zaufanie, staram się produkować drzwi dobrej jakości w przystępnych cenach. Aktualnie czasy są bardzo ciężkie ze względu na brak ludzi do pracy oraz non stop rosnące ceny surowców do produkcji drzwi. Myślę że to przetrwamy i nie trzeba będzie nikogo zwalniać. Pracują u mnie ludzie po kilkanaście lat i ciężko by było mi się z nimi rozstać.

Czy firma Zbydrew udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Szef Łacek Zbigniew

Takie rzeczy załatwia się w biurze, bezpośrednio ze mną w cztery oczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Zbydrew - Wadowice

• Jak się pracuje w Zbydrew?

Zobacz opinie na temat firmy Zbydrew tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zbydrew?

Zbydrew
1.9/5 Na podstawie 327 ocen.