Opinie o Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. w Wrocław

Praca w Niemczech: Wykorzystaj swoją szansę! Myślisz o pracy w Niemczech? To absolutnie wystarczy! Całą resztę zostaw nam! Dzięki profesjonalnej pomocy Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o. Twoim planom zawodowym nic już nie stanie na przeszkodzie. We współpracy z Grupą Meyer oraz pozostałymi Partnerami przedstawimy Ci wiele atrakcyjnych ofert zatrudnienia. Z przyjemnością wyszukamy stanowisko odpowiadające Twoim wyobrażeniom.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. w Wrocław

wy

dla wszystkich którzy nie chcą wyjeżdzać albo boja się pracy fizycznej to jest teraz fajna opcja, robota biurowa bo w Warszawie jest potrzebna osoba na stanowisko Dysponent personalny, serdecznie polecam ofertę

poala

ale kasa suma sumarum zgadza się, tak? wydaje mi się, że jednak tutaj można zaorbić troche wiecej niż to co mówisz, ale wiadomo, wszytsko to tylko kwestia dogadania.

poala

Operator pras/maszyn do cięcia laserowego (k/m) jak na razie jest poszukiwany tylko wiaodmo, ze do pracy raczej oni przyjmują teraz mężczyzn tylko z uwgi na to własnie, ze jest to też praca typowo fizyczna, wiec wiecie jak to wygląda.. dajcie znac jeszcze odnośnie stawek.

kan

nie sądzę żeby mieli większe problemy skoro mają tyle rekrutacji teraz

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
r

pomijając hejt powyżej, chciałabym się dowiedzieć czu jako pomocnik przy produkcji żywności otrzymam u was pomoc przy zakwaterowaniu

rożek

czy na pomocy przy produkcji żywności można podjąć prace od zaraz?

ojoj

A wiadomo jakich zarobków może się spodziewać operator maszyn do części samochodowych? Pewnie, że wymagaja odpowiedniego doświadczenia do wykonywania pracy. Dobrze, że wypłata pojawia się w terminie, bo każdy lubi dostawać o czasie wynagrodzenie w pracy.

poala

Pracownik produkcji szalunków i elementów betonowych (k/m) jest potrzebny.

kasia

Pracowałam przez Fachowcy Firmy Meyer pięć miesięcy w firmie GeAT i zawsze byłam bardzo zadowolona z pracy. Niczego złego nie mogę powiedzieć – dobra praca (czasami było trudno, bo byłam tam bez mojej rodziny , ale to nie jest wina GeATu), przyjemna atmosfera, punktualne wypłacanie płacy. Jak zawsze – dużo zależy od nas samych.

kucharzAZ

Powiem tak.byłem znam polecam.2014wyjechalem robie.nawet mnie dowiezli mialem problemy z kasa.robilem w pl na czarno.ciul 50zl.na bilet mi niedal.zalega mi kase h..mu.p.ania ok.trafilem niemcy robie zyje mam normalna niemiecko..bezposrednio z szefem mej pracy.dobze

soniak

to prawda, ale to chyba nie ma na co narzekać, faktycznie zapewniają pracę dużej ilości ludzi :) ja bardzo chciałbym do nich aplikować na mechatronika w leverkusen, ale znajomość niemieckiego jest potrzebna bardzo dobra

ddddddddddddd

największe problemy są z parami, ludzie unikajcie mieszkania pod jednym dachem z parą to istna udręka, z takimi ludzmi, wieczne problemy z łazienką ,garami fochami babsztyli i ich fagasami,szczera rada.

Dorka

Moge spokojnie polecic te agencje wszystkim, ktorzy szukaja pracy w DE i znaja oczywiscie j. niemiecki. Ciekawe oferty, rozne branze, takze praca dla par. Ja jestem zadowolona.

Greg

Moja relacja z pracownikami Fachowcy Meyer jest przyjacielska. Zostałem nawet osobiście zawieziony z Wrocławia do Turyngii, ponieważ w tym czasie nie było odpowiedniego połączenia kolejowego. To właśnie wyróżnia Fachowy Meyer na tle innych pośredników pracy. I za to bardzo dziękuję!

Staszek
@Greg

Tak. Pewnie zostałeś zawieziony do Niemiec przez byłego już koordynatora. Wiedz jedno że to dlatego iż mu zależało. Mnie też pomógł w ten sposób.(usunięte przez administratora)

margarethe

agencja w porzadku, wypłacalność terminowa, wielka pomoc ze strony koordynatora zarowno na terenie Polski jak i za granicą

bbbartek78

Jestem zadowolony ze współpracy z tą firmą. Praca jest w porządku, zakwaterowanie mam za całkiem sensowną kwotę (260 Euro) jak na niemieckie realia, znajomi na kwaterze też w porządku. Nie mogę narzekać. Pomogą w każdej problematycznej sytuacji.

Tadek

W moim przypadku wszystko ok. Wypłata na czas. Mogę polecić.

Pracujacy

Witam, firma Meyer Fachowcy zaproponowala mi prace w zawodzie w Niemczech i dopelnila wszystkich formalnosci. Nocleg mam w porzadku, ogolnie jestem zadowolony.

....

witam w Niemczech, kazda agencja tak robi, jak chcez zyc normalnie to wynajmij sobie mieszkanie sam, umebluj (najlepiej nowymi meblami w końcu pracujesz w Niemczech to Ciebie stąć) i bedziesz mial spokoj a na nikogo nie bedziesz narzekać :)

Krzysiek

Znalazlem nieciekawe opinie na temat tej firmy. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.